Článek

VIDEO: Hon na „honiče“ ve Vysočanech: Cizinec se ukájel před nezletilými dívkami, policisté ho zadrželi

 
Nechtěné dobrodružství zažily v pondělí zhruba patnáctileté dívky v parku v pražských Vysočanech. 49letý muž si údajně stáhl kalhoty a měl se před vystrašenými dívkami dokonce ukájet! Úchyl se dal vzápětí na útěk, policisté ale byli rychlejší a hříšníka za pomoci hmatů a chvatů zadrželi.
07.01.2019 19:50 |

podobné články

Podobné články

Cizinec zatlačil ženu na záchod, tam se před ní ukájel, zadrželi ho policisté

 
Strakoničtí kriminalisté vyšetřují cizího státního příslušníka. Obvinili jej z trestného činu omezování osobní svobody. Devětadvacetiletý cizinec v sobotu nad ránem vnikl v jednom ze strakonických barů na dámskou toaletu, kde začal obtěžovat devětatřicetiletou ženu. Ta chvíli držela dveře, ale pak ji cizinec zatlačil na WC a držel dveře.
23.03.2014 21:00 |

podobné články

Muž se obnažoval před dětmi a ukazoval jim porno: Policisté úchyla zadrželi

 
Mladý muž se měl podle policie obnažovat před nezletilými dívkami přímo v Hradci Králové. Policisté ho zanedlouho zadrželi a zjistili, že se jedná o známou firmu! Teď mu hrozí až tři roky ve vězení.
12.05.2015 13:45 |

podobné články

Masturboval před nezletilými dětmi!

 
Bulhar Světoslav Stojkov (27), který loni v říjnu skandálně zezadu skopl nicnetušící ženu (26) ze schodů stanice metra Hermannstrasse v Berlíně, je nejenom pořádný šmejd, ale i úchyl! V parku totiž masturboval před dvěma nezletilými dívkami!
27.04.2017 12:10 |

podobné články

Agresor masturboval před nezletilými dětmi!

 
Bulhar Světoslav Stojkov (27), který loni v říjnu skandálně zezadu skopl nicnetušící ženu (26) ze schodů stanice metra Hermannstrasse v Berlíně, je nejenom pořádný šmejd, ale i úchyl! V parku totiž masturboval před dvěma nezletilými dívkami!
27.04.2017 14:25 |

podobné články

Pedofilní skandál prince Andrewa: Obvinili ho z orgií s nezletilými

 
Princ Andrew (60) patří už dávno za černou ovci britské královské rodiny. Stíhá ho totiž jeden skandál za druhým. Do nelibosti upadl poté, co se stalo veřejnosti trnem v oku jeho přátelství s pedofilním finančníkem Jeffreym Epsteinem (†66). Nyní u soudu zaznělo, že se měl vévoda z Yorku účastnit sexuálních orgií s nezletilými dívkami.
31.07.2020 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (22 článků)

Perverzní stařík (82) onanoval ve vlacích před dívkami. Zaměřil se na náctileté

 
Moravskoslezská policie stíhá perverzního důchodce (82), který se ve vlakových soupravách na Ostravsku ukájel před mladými dívkami. Za to mu hrozí až tři roky vězení.
29.05.2018 16:10 |

podobné články

Cizinec převážel v autě tři pytle marihuany, zadrželi ho policisté

 
Pražští policisté zastavili v pondělí odpoledne osobní auto, ve kterém cestoval Vietnamsky hovořící cizinec, k překvapení policistů muž převážel tři pytle plné marihuany. Policisté proto muže na místě zadrželi.
11.03.2013 16:00 |

podobné články

Řidič školního autobusu souložil s dívkami (12 a 14)

 
Šestapadesátiletý řidič školního autobusu z Klatov je obžalovaný z toho, že provozoval sex s nezletilými dívkami. A to dokonce v autobusu.
07.02.2012 18:35 |

podobné články

ONANISTA se v Budějovicích ukájel před základkou, dopadli ho strážníci

 
Muž se ukájel v parku před základní školou. Strážníci ho zadrželi na nedaleké cyklostezce a předali ho policistům.
11.04.2011 17:15 |

podobné články

Požár garáží ve Vysočanech: Založila ho opilá žhářka, vypověděli svědci

 
Policisté a hasiči museli ve středu v noci bleskově zasahovat ve Vysočanech. Vzplála tam garáž určená k demolici, podle svědků ji zapálila žena. Tu policisté zadrželi. Požár se však rozšířil na vedlejší Střední školu uměleckou a řemeslnou. Odhadovaná škoda činí zatím 200 tisíc korun.
03.05.2018 12:40 |

podobné články

Cizinec se u Čelákovic uspokojoval před dětmi: Po měsíci prý zkoušel znásilňovat!

 
Cizinec se v Čelákovicích ukájel před dětmi. Dopadla ho policie, soud ho ale neposlal do vazby. O měsíc později napadl ve stejné obci ženu, po tomto útoku soud vazbu akceptoval. Policie ho obvinila z pokusu o znásilnění.
22.06.2020 15:55 |

podobné články

Kuriózní situace z Brna! Muž se ukájel před maminkou s kočárkem, strážníkům pak vyprávěl o kapitalismu

 
Policisté se občas dostanou ke kurióznímu případu, jedním takovým je i situace z večera Velkého pátku. Mladá žena se procházela s kočárkem po brněnském Králově Poli, když v tom měla narazit na muže se staženými kalhotami, který se před ní ukájel. Zavolala na tísňovou linku městské policie, strážníci během několika málo minut dorazili a podezřelého vypátrali. Ten jim začal vyprávět naprosto absurdní věci.
05.04.2021 16:50 |

podobné články

NECHUTNÁ OPLZLOST! Cizinec se ukájel před ženami a dětmi!

 
Na onanujícího mladého muže upozornili v pátek večer pražské strážníky návštěvníci Letenských sadů. Mladý cizinec byl zadržen, když se pokusil utéct na tramvajovou zastávku.
06.06.2011 12:00 |

podobné články

Výtržník z tramvaje číslo 22: Jezdil v ní půl dne, ukájel se nejméně třikrát

 
Pražští kriminalisté hledají neznámého muže, který jezdil půl dne tramvají mezi Malou Stranou a Břevnovem, přičemž se za jízdy ukájel před cestujícími ženami. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání.
19.09.2018 13:05 |

podobné články

Počkej chvilku: Motorkář se ukájel u cesty u Příbora, lákal k sobě cyklistku

 
Pořádně překvapená byla cyklistka, která jela do Příbora na Novojičínsku. U silnice totiž stál motorkář, který se ukájel a ženu na kole při tom lákal k sobě. Policisté pátrají po motorkáři i případných svědcích.
14.09.2016 12:15 |

podobné články

POZNÁVÁTE HO? Tento úchyl se ukájel před nezletilou dívkou!

 
Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se v metru na Černém Mostě ukájel před nezletilou dívkou. Když dívka z metra vystoupila, začal ji muž sledovat.
03.04.2014 13:15 |

podobné články

Úchyl, který se ukájel před školou, vysvětloval rozepnuté kalhoty: Bolí mě břicho!

 
Policie zadržela muže (64), který se obnažoval a ukájel nedaleko jedné ze základních škol v Děčíně. Prošla kolem něj stovka dětí. Na podezřelého muže upozornili lidé z okolí městské strážníky, kterým tvrdil, že si rozepnul kalhoty, protože ho bolelo břicho.
05.02.2015 15:45 |

podobné články

Před základní školou v Děčíně se ukájel čtyřiašedesátiletý muž

 
Policie zadržela čtyřiašedesátiletého muže, který se obnažoval a ukájel nedaleko jedné ze základních škol v Děčíně. ČTK to řekla děčínská policejní mluvčí Petra Trypesová. Na podezřelého muže upozornili lidé z okolí původně městské strážníky.
05.02.2015 16:15 |

podobné články

„Chtěl jsem ho zabít!“ Cizinec napadl muže pěstmi a násadou od smetáku, u sebe měl i kladivo

 
Bezdůvodně zaútočil na bezbranného! Cizinec (28) v pražských Vysočanech v neděli napadl pěstmi a pak i násadou od smetáku muže na zastávce! Jeho útok zarazili až strážníci. Muže zranil tak, že napadený skončil v nemocnici. Muži zákona u útočníka našli také tesařské kladivo. „Chtěl jsem ho zabít,“ řekl jim.
02.12.2020 14:40 |

podobné články