Článek

VIDEO: „Dám ti přes držku!“ vyhrožoval agresivní opilec strážníkům. Skončil v poutech a v nemocnici

 
Na mol opilý muž se v pátek večer potácel po Strakonické ulici v Praze 5. Ohrožoval sebe i projíždějící řidiče. Přivolaní strážníci se muže snažili jistit, ten se vysmekl a způsobil si zranění na hlavě. Opilec nestál o žádnou pomoc, naopak začal být agresivní, urážel strážníky i záchranáře, kteří ho přijeli ošetřit. Když se je muž snažil fyzicky napadnout a ničit zařízení v záchrance, skončil v poutech.
29.11.2021 15:50 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Opilec řádil na Smíchově. Lahví třískl o koleje, chtěl napadnout strážníka. Skončil v poutech

 
Dohlížení na dodržování vládních opatření je už přes rok pro městskou policii denní rutinou. Kromě nošení roušek na ulici musí strážníci řešit i další přestupky. Někdy se to skloubí dohromady, jako v případě agresivního opilce na pražském Smíchově. Muž popíjel tvrdý alkohol na ulici. Přitom neměl respirátor a obtěžoval kolemjdoucí. Strážníkům nadával a dokonce se jednoho z nich snažil napadnout. Skončil v poutech a s více než 2 promile na záchytce.
20.04.2021 14:20 |

podobné články

Naháč se potácel Stodůlkami, strážníkům nabízel sexuální praktiky! Skončil v poutech

 
Muž se staženými kalhotami se v sobotu kolem půl deváté ráno pohyboval po pražských Stodůlkách a pěkně se potácel. Kolem něj se válela prázdná lahev rumu a krabičky s léky. Přivolané strážníky prvně ignoroval, pak jim dával sexuální nabídky a nakonec se jeho stav vyhrotil a začal být agresivní. Skončil v poutech a následně v nemocnici.
02.11.2020 15:30 |

podobné články

Agresivní opilec rozbil sousedům dveře, napadl manželku i kamaráda a vyhrožoval policistům: Chtěl rovnou na Bory

 
Pořádně agresivní opici si pořídil muž (36) ze Kdyně na Domažlicku. Rozbíjel dveře sousedům, napadl manželku a kamaráda a nakonec vyhrožoval policejní hlídce. Skončil v policejní cele, pak na záchytce. Hrozí mu až dva roky ve vězení.
04.10.2017 10:10 |

podobné články

Otřesný případ! Chlapeček (1,5) plakal před hospodou: Matka s přítelem uvnitř popíjela. „Je to normální," řekla

 
Pláč dítětě v kočárku ve dvě hodiny ráno před hospodou na Vinohradech nenechal noční hlídku městské policie chladnou. Strážníci okamžitě začali pátrat po doprovodu dítětě. Nestačili se divit, když zjistili, že matka teprve rok a půl starého chlapečka s partnerem v klidu sedí uvnitř a baví se, zatímco jí syn venku pláče. Matka nejprve strážníkům sdělila, že je to normální, poté svých slov začala litovat a omlouvat se. Její přítel byl agresivní a strážníkům vulgárně nadával. Nakonec skončil v poutech.
20.09.2021 15:30 |

podobné články

VIDEO: Opilec skopl bezdomovce ze schodů v metru! Nadával strážníkům a ničil vybavení v sanitce

 
Opilý agresor napadl bezdomovce v metru Veleslavín ohavným způsobem. Když muž nastoupil na eskalátor, opilec šel za ním a zezadu ho skopl ze schodů. Na místo dorazili strážníci, kteří schytali několik vulgárních nadávek. Poté, co hlídka muže zpacifikovala, začal předstírat bolesti. Strážníkům došla trpělivost, když muž v sanitce začal ničit vybavení.
31.01.2022 16:50 |

podobné články

Bitka v centru Prahy: Agresivní zpěvák Leo Beránek skončil v poutech!

 
Dvaadvacetiletý zpěvák Leo Beránek opět předvedl, že agresivní chování a rvačky mu nejsou cizí! V centru Prahy se připletl k hromadné bitce, skončil na zemi v poutech a následně na policejní stanici!
18.05.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Leo Beránek (90 článků)

Dám ti přes držku! Primář vyhrožoval kamarádce matky, na kterou jeho kolega zavolal policii

 
Skandál, kdy lékař v ústecké nemocnici zavolal na matku měsíčního miminka policii jen proto, že s ním chtěla zůstat přes noc, má drsnou dohru. O den později totiž jeho nadřízený napadl dulu, kterou matka poprosila, aby ji u malého pacienta na chvíli vystřídala.
26.03.2018 16:20 |

podobné články

Opilec (25) se bavil kopáním do aut: Vyhrožoval strážníkům, dostal pouta

 
Alkoholu by se měl zřejmě velkým obloukem vyhýbat muž (25) z Brna. V silné opilosti totiž nakopával auta a popelnice v Bystrci. Silný se cítil i proti přivolaným strážníkům. Tvrdě ale narazil.
18.07.2017 13:50 |

podobné články

VIDEO: Nahatý opilec bušil do tramvají a chtěl se prát. Spoutaný skončil na záchytce

 
Obnažený výtržník měl tlouci do projíždějících tramvají v centru Prahy. Když na zastávku MHD přijela městská policie, byl už oblečený a pořádně na mol. S hlídkou ovšem nehodlal nic řešit. Strážníkům začal vulgárně nadávat, dokonce se chtěl rvát! Agresor skončil v poutech a byl převezen na záchytku.
04.05.2021 13:20 |

podobné články

VIDEO: Opilec nadával strážníkům, hodil po nich lahev. S 2,3 promile skončil na záchytce

 
Napadání a urážky opět zažívali pražští strážníci v sobotu večer. Opilec (43), který se válel na zastávce, byl sprostý, po strážnících dokonce ve své opilosti dokázal hodit skleněnou lahev! Dostal pouta a skončil na záchytce.
22.04.2020 13:20 |

podobné články

Synové Bílé a Žbirky natočili klip pro Mekyho!

 
Miro Žbirka ani v létě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku s názvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Co je ale obzvlášť pikantní: Klip k Tadam-dam si dám natočila trojice patnáctiletých kluků, mezi nimi Mekyho syn David a jeho kamarád a spolužák, syn zpěvačky Lucie Bílé, Filip Kratochvíl. Jak je vidět, jablka od stromu nepadají za plot…
12.08.2010 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2654 článků) , Filip Kratochvíl (99 článků)

Synové Bílé a Žbirky natočili klip pro Mekyho!

 
Miro Žbirka ani v létě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku s názvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Co je ale obzvlášť pikantní: Klip k Tadam-dam si dám natočila trojice patnáctiletých kluků, mezi nimi Mekyho syn David a jeho kamarád a spolužák, syn zpěvačky Lucie Bílé, Filip Kratochvíl. Jak je vidět, jablka od stromu nepadají za plot…
19.08.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2654 článků) , Filip Kratochvíl (99 článků)

Máš u mě jednu přes držku. Napadený štáb Novy odjel a pravá válka začala

 
Se zlou se potázal reportér TV Nova Petr Brzek, když chtěl v Čenkovicích točit o vleku, který i přes zákaz jel dál. Provozovatel ho vzal a odvlekl pryč. TV Nova už poskytla vyjádření, Libor Černý, provozovatel skiareálu také. „Přátelé, za půl roku máme volby, takže máme šanci těm lidem, kteří do nás zanesli strach, to prostě spočítat,“ říká. A na sítích se pak lidé rozpovídali o tom, co je reportér TV Nova zač. „Brzek má u mě pořád schovanou jednu přes držku... Je to ubožák a neschopný primitiv!“ pravila žena, u které Brzek také lovil „lovil senzace“. Ale i Černému lidé vzkázali něco nepěkného.
01.02.2021 14:45 |

podobné články

VIDEO: Polonahý opilec napadl na Hradčanské strážníka. Za pěstí a nadávky skončil v poutech

 
Namol opilý dvaatřicetiletý muž se staženými kalhotami ke kolenům ležel v pondělí odpoledne u metra Hradčanská. Nadával kolemjdoucím i hlídce městské policie. Jednoho ze strážníků dokonce napadl, udeřil ho pěstí do nohy. Opilec dostal pouta a skončil na záchytce.
02.11.2021 13:55 |

podobné články

Opilec na Žižkově skákal pod projíždějící auta, v nemocnici demoloval čekárnu! Skončil na psychiatrii

 
Lapálie s neposedným a agresivním cizincem (34) si „užili“ pražští strážníci v pátek 18. září na Žižkově. Muž se potácel mezi projíždějícími vozidly, ani po domluvě mužů zákona si ale nedal říct. Strážníkům pak sdělil, že nemá žádné peníze a chce se zabít. V čekárně nemocnice, kam ho převezli záchranáři, pak začal být agresivní, skončil proto na psychiatrii.
21.09.2020 15:10 |

podobné články

Opilec (38) vjel s audi na Staromák: Na policisty šel se zaťatými pěstmi. „Jsem zápasník,“ tvrdil, skončil v poutech

 
Do pořádného průšvihu se dostal 38letý muž. Se svým audi vjel v neděli pozdě večer na Staroměstské náměstí v centru Prahy, zjevně opilý obtěžoval kolemjdoucí, a když přijeli policisté, vyrazil proti nim se zatnutými pěstmi s tím, že je zápasník. Skončil v poutech a bude mít co vysvětlovat.
12.05.2021 10:50 |

podobné články

„Nechte mě umřít,“ mumlal opilec, pak zaútočil na strážníky. Padaly pěsti i urážky, skončil v poutech

 
Pro dobrotu na žebrotu. Toto přísloví si na vlastní kůži okusili pražští strážníci o víkendu v Praze 10. Na ulici si všimli muže, který ležel na zemi úplně namol. Když opilci chtěli pomoci, zaútočil na ně. Situace se vyhrotila tak, že strážníci museli použít slzný plyn. Opilý agresor skončil v poutech.
31.05.2021 14:45 |

podobné články

Opilec vytrhl v metru kovové madlo: Ohrožoval jím cestující

 
Byl namol opilý, demoloval vagón metra a ohrožoval ostatní. Agresivní mladík pak navíc vyhrožoval a nadával strážníkům, kteří ho zadrželi ve stanici I. P. Pavlova, takže ho čekají pěkné opletačky se zákonem.
30.11.2015 16:55 |

podobné články

Sežeru vás!, křičel opilec na strážníky: Neměl roušku, potřeboval by spíše náhubek

 
Nejen roušku, ale zřejmě i náhubek by měl nosit agresivní muž (47) z Brna. Strážníkům vyhrožoval, že je sežere, pokud si ho nepřestanou všímat. Ti mu přitom zajišťovali pomoc v obavě o jeho zdraví.
23.03.2020 11:10 |

podobné články