Článek

VIDEO Andrej Babiš za volantem. Kdo neskáče, není Čech

 
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš se vymezuje proti zákazu spalovacích motorů od roku 2035. „My máme rádi auta, kdo neskáče není Čech,“ hlásí Babiš z okénka ve videu na Facebooku. O to, že je elektromobilita jedním z klíčových témat blížících se voleb do Evropského parlamentu, se mj. postarala koalice Motoristů sobě a Přísahy v čele s Filipem Turkem. Zásadně proti spalovacím motorům zůstává Danuše Nerudová (STAN).
04.06.2024 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků)
Podobné články

Nejlepší motokrosaři natočili nejvíc zabijácké video exklusivně pro eXtra! Vyhrajte s námi adrenalinový zážitek na Gladiator Games!

 
Naši jezdci, tedy kluci z České republiky, patří mezi světovou špičku v motokrosovém světě! Hop, hop, hop, kdo neskáče, není Čech, kdysi skandovalo celé Staroměstské náměstí, když nám hokejisti přivezli zlato z Nagana v roce 1998. Teď můžeme ale skandovat znovu, neboť nejenže jsme národ nejlepších hokejových es, ale také země s nejlepšími motoborci. Právě ti budou již příští sobotu 29. listopadu skákat neuvěřitelné tríčky a "freestyle v Praze":http://www.extra.cz/cesko-ma-nejvetsiho-magora-na-svete-jako-jediny-skace-autem-pres-letadlo-jak-dopadl-jeho-prvni-pokus-video-jen-pro-otrle, kde se O2 Arena přemění v obrovské koloseum.
21.11.2014 19:21 |

podobné články

Hokejové šílenství zavalilo Česko: Jak naše celebrity fandí české reprezentaci?

 
Kdo neskáče, není Čech! A kdo nefandí, tak už vůbec ne! Hokejové mistrovství opět jako každý rok pohltilo většinu českého národa. A ani celebrity nejsou výjimkou. Kdo prožívá každý zápas a drží klukům palce?
13.05.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (282 článků)

Youtuberka Carrie Kirsten to za volantem pěkně roztáčí! Tohle video je ovšem hodně na hraně!

 
Populární youtuberka Carrie Kirsten nyní na svém YouTube kanále uveřejnila video, kde poukazuje na typy řidičů za volantem. Video je sice vtipné a získalo si nespočet příznivců, ale také spoustu odpůrců. Těm leží v žaludku fakt, že Carrie během natáčení nevěnovala dostatek pozornosti řízení a její vtip je tak na hraně s bezpečností. Buď ona nebo někdo další by kvůli tomu mohl přijít k úrazu. A nebylo by to poprvé, co někdo přišel o život kvůli natáčení videa za volantem.
10.04.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Carly Kirstenová (6 článků)

Piješ. Řídíš. Zabíjíš! Smrťáků přibývá, policie v Plzni rozjela kampaň proti alkoholu za volantem

 
Kampaň proti opilcům za volantem rozjela v Plzeňském kraji policie spolu s městem a krajským úřadem. Cílem je upozornit na rizika, která alkohol za volantem přináší. Počet vážných nehod, kdy seděl za volantem opilý řidič, totiž stoupá.
30.08.2017 13:10 |

podobné články

Kdo neskáče není Čech aneb oslavy českých tenistů. VIDEO

 
Postup českých tenistů do finále Davis cupu je sportovní událostí číslo jedna. Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka teď oslavuje celá republika.
19.09.2009 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (912 článků)

Ivan Jordák: Marně se ptám

 
Pomalu se mi chce začít konstatováním ze Švejka, že naši vlast ovinuly nějaké mraky. Je důvod k radosti? Není, ani vyvolaný třeba pokřikem, „kdo neskáče, není Čech“, popřípadě jinou stupiditou na základě vyhraného utkání „našich hochů“, nebo „našich děvčat“.
25.10.2018 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2968 článků)

Szczygiełův divadelní Gottland je nemilosrdný národní striptýz

 
Dlouho očekávaná inscenace Gottlandu Poláka Mariusze Szczygieła z dílny Jana Mikuláška a Marka Pivovara v Národním divadle moravskoslezském má čtvrteční premiéru za sebou. Ne nadarmo jej autoři inscenaci opatřili provokativním podtitulem Kdo neskáče, není Čech!
21.01.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Mariusz Szczygieł (6 článků) , Jan Polák (45 článků) , Marek Čech (111 článků) , Jan Marek (483 článků) , Jan Polák (45 článků) , Jan Čech (282 článků)

Geny kolem nás I.

 
Kdo neskáče,není Čech!Tento populární chorál sportovních fanoušků, při němž stadion začne naráz poskakovat radostí jako při velké výplatě je všechno, jen ne pravdivý. „Čistokrevných“ Čechů je u nás totiž jen něco kolem deseti procent!
06.04.2011 08:25 |

podobné články

Smetli jsme 4:0 Američany a všichni skandovali: JÁÁRDA JÁÁÁGR

 
Mohutné skandování »Kdo neskáče, není Čech« nebo srdceryvný ryk »Češi, do toho« se včera rozléhaly po pražském Staroměstském náměstí.
12.05.2011 12:05 |

podobné články

Hop, hop, hop... Zoufalé Čechy vzkřísil hokej

 
Hokejový šampionát na Slovensku a sedmizápasová vítězná šňůra českých barev zatlačila do ústraní politickou i ekonomickou mizérii v naší zemi. Fandovský slogan "Kdo neskáče není Čech, hop, hop, hop" je už zase hitem.
12.05.2011 15:40 |

podobné články

'Česko, dá do toho všecko.' Fotbalový svaz vybírá pokřik, možnosti jsou tragické

 
Vadil vám slavný fotbalový pokřik „Kdo neskáče, není Čech“? Připadal vám primitivní, nudný a nicneříkající? Pak zbystřete. Marketingové oddělení Fotbalové asociace ČR se rozhodlo využít současné euforie kolem úspěchů reprezentačního áčka k akci, během které si mají fanoušci z vlastních návrhů vybrat nový slogan, kterým budou povzbuzovat národní tým během zbytku kvalifikace a v případě postupu i na Mistrovství Evropy.
12.03.2015 16:06 |

podobné články

Skákací mánie se šíří sociálními sítěmi, skáčou i celebrity! To vše na podporu hokeje

 
Těsně před zahájením hokejového šampionátu se na Facebooku, YouTube a dalších sítích šíří nakažlivá výzva. První vlna proběhla mezi aktivními youtubery, kteří začali natáčet videa podporující český hokejový tým formou skákání a skandování sloganu „Kdo neskáče, není Čech!“
29.04.2015 23:31 |

podobné články

Huneš (KDU-ČSL): Kdo neskáče, není Čech?

 
Často si postesknu, proč nám chybí více hrdosti. Té lidské i té národní. Snad k tomu přispívá zaměňování mýtů za fakta, nasazování růžových brýlí, či vlastní nedostatky, jimiž pohled na skutečnost filtrujeme.
25.12.2016 18:15 |

podobné články

Kdo neskáče, není Čech! Fanoušci Ester Ledecké žertují: Výskok na bednu jsi trénovala už v létě?

 
Stal se zázrak? Nebo spíše zhmotnila svůj zlatý sen? Ester Ledecká (22) se podruhé stala zlatou vítězkou, ve velkém finále ve snowboardingu předjela Němku Selinu Jörgovou a veze si domů druhou zlatou medaili! Na profilu výborné Ester teď fanoušci dojatě gratulují. A zejména mile žertují...
24.02.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ester Ledecká (256 článků)

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1228 článků)

Ringo Starr má těžkou konkurenci. Podívejte, jak si to na bubnech dává fotbalista Petr Čech!

 
Petr Čech je všestranný talent. Že je "Petr Čech":http://www.extra.cz/tema/petr-cech (32) kromě vynikajícího brankáře také talentovaný bubeník, není žádným tajemstvím. Pro ty, kdo by snad stále pochybovali, nebo neměli dosud tu čest fotbalistu v akci vidět, založil Čech YouTube kanál.
21.11.2014 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1228 článků) , Ringo Starr (84 článků)

RECENZE: Kdo neskáče z okna, není pan profesor Dyk

 
Klasických seriálů „ze střední“ je čím dál tím víc. Oblíbené prostředí totiž nabízí bez dlouhého hledání řadu konfliktů, silných emocí, dramat. Když je člověku šestnáct, na všem tak nějak víc záleží. Proto TV Nova přišla, poučena zahraničními vzory, s Panem profesorem.
10.09.2021 09:45 |

podobné články

Jaké jsou ženy jako řidičky? Více myslí na bezpečnost!

 
Když je za volantem žena, nezřídka to okolní motoristé hodnotí s posměchem. Komentář „auto bez řidiče” je zakořeněný nejen u nás, ale i v jiných evropských zemích. Podle přehledu presseurop.eu jsou sexistická pořekadla frekventovaná například v polském „Řídíš jako stará bába” nebo ve Španělsku a v Itálii, kde platí varovné „Žena za volantem – trvalé nebezpečí“, ale i ve Francii, kde se dokonce traduje „Ženy za volantem, mrtví za rohem“.
01.10.2012 11:10 |

podobné články

Jací jsou čeští muži za volantem? Sex v autě měl každý druhý

 
Čeští muži jezdí autem častěji než ženy a díky tomu se za volantem chovají jako doma. Včetně všech neřestí. Podle průzkumu automobilky Kia zkusil za volantem nejeden z nich sex i alkohol.
09.09.2013 12:00 |

podobné články