Článek

Vězeňkyně pomáhají v obci Stebno, kterou poničilo počasí: Odklízejí větve nebo čistí cihly

 
Odsouzené ženy z Věznice Nové Sedlo pomáhají obyvatelům Stebna s úklidem zničené obce. Tu zasáhl tzv. downburst. Zničeno bylo nespočet střech, domů, vichr vyvracel stromy a ničil auta. Starosta pomoc od vězeňkyň uvítal.
15.07.2021 13:55 |

podobné články

Podobné články

Vladimír bez nohy chce pomoci poničené obci Stebno: Peníze na protézu daruje potřebným! „Rok to ještě vydržím," říká

 
Obcí Stebno na Lounsku se 24. června prohnal jev známý jako downburst. Poničil celou obec, střechy, zdemoloval domy a pokácel les za obcí. Když si pohromy všiml Vladimír Würtherle, rozhodl se darovat svých našetřených 50 tisíc korun. Původně je chtěl použít na novou protézu, kterou mu před třemi lety ukradli.
02.07.2021 05:00 |

podobné články

Povodí Moravy: Vodohospodáři odklízejí naplaveniny z Brněnské přehrady

 
Pracovníci Povodí Moravy, s. p. odklízejí množství naplaveného materiálu z hladiny Brněnské přehrady. Přibližně sto tun odpadu (převážně větve, odpadky, pet lahve) do přehrady přinesly zvýšené průtoky v tocích v průběhu zimy.
17.04.2021 19:15 |

podobné články

Babiš: Stát pomůže bouří poničené obci Stebno podobně jako obcím na Moravě

 
Stát pomůže bouří poničené obci Stebno, která je částí Kryr na Lounsku, podobně jako obcím na jižní Moravě. Vyplynulo to z vyjádření premiéra Andreje Babiše (ANO), který dnes do obce přijel. I ve Stebně ve čtvrtek bouře, vítr a možná i tornádo ničily střechy a domy a lámaly stromy.
26.06.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22572 článků)

Druhé tornádo, tentokrát na severu Čech! Zdevastovalo obec Stebno na Lounsku

 
Bouře poničila také obec Stebno u Kryr u Podbořan v lounském okrese. Meteorologové potvrdili, že také zde se vytvořilo tornádo. Škody jsou v řádech desítek milionů korun. Na místě je stovka hasičů, dobrovolníků. Starosta Kryr Miroslav Brda ČTK řekl, že nikdo nebyl zraněn. Ve Stebně žije zhruba 120 obyvatel.
25.06.2021 12:35 |

podobné články

Další tornádo na Lounsku? Stebno hlásí škody za desítky milionů

 
Bouře ve čtvrtek značně poničila obec Stebno u Kryr na Lounsku. Meteorologové se stále více přiklánějí k názoru, že místo zasáhlo tornádo. Škody jsou v řádech desítek milionů korun. Na místě je stovka hasičů, dobrovolníků. Starosta Kryr Miroslav Brda řekl, že nikdo nebyl zraněn.
25.06.2021 12:00 |

podobné články

Nechutný hyenismus: Nezletilá dívka ukradla peníze určené pro vichrem zasažené Stebno

 
Obchodní centrum v Mostě zřídilo kasičku, kam mohou lidé přispět na podporu obce Stebno na Lounsku. Tu na konci června zasáhl silný vítr a výrazně ji poničil, škoda je podle předběžných odhadů okolo sto milionů korun. Nezletilá dívka zneužila ochotu lidí pomoci postižené vesnici a z kasičky ukradla peníze. Následující den se vrátila i s kamarádkou.
12.07.2021 12:40 |

podobné články

Povodí Moravy: Vodohospodáři odklízejí naplaveniny z Brněnské přehrady

 
Od úterý odklízejí pracovníci Povodí Moravy, s.p. nepořádek z hladiny Brněnské přehrady. Jen z okolí hráze vytáhli a odvezli přes třicet tun naplaveného nepořádku, zejména větví, odpadků a pet lahví. Dnes pokračují v čištění Rakovecké zátoky.
21.04.2017 07:35 |

podobné články

Demolice domů po tornádu: Cihly a krovy vyprodané, řemeslníky vyvažují zlatem

 
Lidé, kteří likvidují s ohromným úsilím následky tornáda, potřebují hlavně stavební materiál. Shánějí cihly, písek, cement, tašky, ale i krovy a další stavební materiál. Mnohé firmy pomáhají, jak se dá, některý materiál dávají až o 80 % levněji.
29.06.2021 16:00 |

podobné články

Krmení osmi pražských slonů není žádná legrace

 
Napadlo vás někdy, z čeho se může skládat jídelníček slonů v zoologické zahradě? Nahlédli jsme do jejich pavilónu v pražské Zoo v Troji, abychom to zjistili. Ke svačině jsou to větve, k obědu větve a k večeři zase jen větvě, doplněné samozřejmě i dalším krmením.
08.11.2014 13:45 |

podobné články

Silná bouřka na Šumpersku lámala větve a vyvracela stromy

 
Silná bouřka v pátek odpoledne na Šumpersku lámala větve a vyvracela stromy. Hasiči na několika místech likvidují popadané větve a budou odklízet strom, který spadl na regionální železniční trať a zastavil provoz vlaků, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.
14.08.2015 18:25 |

podobné články

Slovák svrhl matku do studně, když začala křičet, naházel na ni cihly

 
Slovenská policie vyšetřuje vraždu v obci Šarkan. Jednapadesátiletý muž tam o 20 let starší matku svrhl do šestimetrové studně a poté, co začala křičet, na ni naházel cihly, informuje v pátek webový portál TVNoviny.sk.
16.07.2010 13:15 |

podobné články

Vězeňkyně odsouzená k trestu smrti: Popravě unikla tím, že otěhotněla! A bez sexu!

 
Vězeňkyně Nguyen Thi Hue (42) byla odsouzena k trestu smrti. S tím se ale nehodlala za žádnou cenu smířit. A tak si poradila tak, jak to nejlépe uměla. Otěhotněla! Podle vietnamských zákonů totiž nesmí popravit ženu, která je těhotná nebo má dítě mladší tří let. Jenže k tomu, aby byla těhotná, nepotřebovala ani sex.
18.02.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Thi Nguyen (3 články)

Tornádo poničilo Vratimov!

 
VIDEO: Tornádům se tento týden zalíbilo na Moravě. V úterý se jedno prohnalo Olešnicí u Brna, druhé včera Vratimovem! V malém městečku na Ostravsku poničilo tři domy a v lese vykácelo asi dvacet metrů široký pruh stromů.Vzdušný vír trval jen několik vteřin, škody jsou ale dost veliké.
27.08.2010 21:25 |

podobné články

Údajné tornádo poničilo v Krnově více jak 40 budov

 
Hasiči v Krnově v noci plachtami provizorně zajistili střechy poničené silným větrem. Údajné tornádo poničilo střechy na více jak 40 budovách. Osm lidí utrpělo lehká poranění. Bouře vyvracela i stromy a poškodila kolem 25 hektarů lesa, krizový štáb Krnova proto kvůli nebezpečí úrazu zakázal vstup do poničených lesů. Dnes to sdělily starostka města Alena Krušinová a mluvčí krnovského městského úřadu Dita Círová.
19.06.2013 08:40 |

podobné články

Stádo policejních koní na útěku poničilo auta a zranilo chodce

 
Policisté na koních obvykle budí v ulicích mexické metropole respekt, v pondělí však klapot okovaných koňských kopyt vyvolával spíše strach. Stádo 30 policejních koní uniformovaným ochráncům pořádku uteklo a způsobilo chaos v dopravě. Při svém úprku centrální částí Mexika poničilo 11 aut a zranilo jednoho chodce, uvedla dnes agentura AP.
03.09.2013 13:05 |

podobné články

Vězenkyně a máma Bára: Neberte mi mou dceru!

 
Neberte mi moji holčičku, je to jediné, co mám! To je zoufalá prosba vězeňkyně Báry (35), která si odpykává čtyřletý trest ve vězení za zlodějnu. Kradla, aby měla na drogy. Dceru Kristýnku (3) má u sebe v base, teď jim ale hrozí, že se budou muset rozdělit!
02.02.2014 12:10 |

podobné články

První útěk ve Světlé n. Sázavou: Vězeňkyně zdolala mříž a prchla z cely!

 
Vůbec první pokus o útěk vězeňkyně (24) v historii ženské věznice ve Světlé nad Sázavou. Skrz mříže se dostala zvlášť nebezpečná trestankyně. Byla však včas lapena.
10.04.2015 05:05 |

podobné články

Sexy vězeňkyně zlobily i za mřížemi! Na internet vystavovaly odvážné snímky

 
Jsou krásné a nebezpečné! Vězeňkyně z Portorika se nijak nenechaly omezovat výkonem trestu a zpoza mříží posílaly do světa sexy fotky. Když snímky vyšly v novinách, vlítli na ně bachaři.
25.11.2015 06:10 |

podobné články

Vězeňkyně poběží pražský maraton. Stát jim na tu dobu nejspíš přeruší trest

 
V neděli 8. května se na startovní čáru tradičního pražského maratonu postaví mimo jiné i vězeňkyně z ženské věznice ve Světlé nad Sázavou. Bude se jednat o součást kampaně, která má poukázat na složitou situaci lidí, kteří se vrátí z vězení. Informoval o tom server Ihned.cz, podle kterého bude vězeňkyním po dobu maratonu přerušen trest.
04.02.2016 15:30 |

podobné články