Článek

Vévodkyně Meghan obvinila královskou rodinu ze lží. Nebudeme zticha, vzkazuje

 
Stanice CBS zveřejnila další upoutávku na rozhovor vévody a vévodkyně ze Sussexu Harryho  (36) a Meghan  (39) s Oprah Winfrey. Na ukázce tentokrát sedí a hovoří jen Meghan. Když se jí Oprah zeptá, zda se nebojí následků rozhovoru, odpoví, že vzhledem k tomu, že královská rodina ohledně jí a manžela „udržuje lži“, nemá na vybranou.
04.03.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Oprah Winfrey (198 článků) , Harry Harry (1362 článků)
Podobné články

Vědí, jak vydělat co nejvíce: Tohoto plánu se Meghan a Harry striktně drží

 
Fanoušci jsou zvědavi, jak se po odchodu z královské rodiny postaví Meghan a Harry ke svému novému životu v Kanadě. Odborníci na královskou rodinu mají na to jasný názor. Meghan má údajně tajný plán o několika bodech, jak si vybudovat ještě silnější postavení mimo královskou rodinu. Co všechno chtějí vévoda a vévodkyně údajně absolvovat, aby si vybudovali vlastní moc, která by měla vliv na celý svět?
07.02.2020 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Obří požár zasáhl královskou rodinu! Těhotná Meghan se třese strachy

 
Řada hollywoodských hvězd přišla kvůli masivním požárům v Kalifornii o své luxusní rezidence. Ovšem ničivý živel zasáhl dokonce i britskou královskou rodinu! Její nejnovější členka vévodkyně Meghan (37) má teď velký strach. Bojí se, že shoří také její rodný dům!
13.11.2018 11:15 |

podobné články

Děsivá předpověď pro královskou rodinu: Meghan zvoní hrana?

 
Rok 2020, který se pomalu sune do závěru, nebyl pro královskou rodinu z nejjednodušších. Situaci komplikoval covid-19, odchod Harryho i Meghan, skandál kolem prince Andrewa a na konec ještě i pravda o smutném potratu vévodkyně ze Sussexu. Jenže ani nadcházející rok podle známé astroložky zdaleka všechny nepotěší.
07.12.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Potvrzeno: Harry a Meghan nebudou trávit Vánoce s královskou rodinou. Jaké mají plány na svátky?

 
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu nebudou trávit letošní Vánoce s královskou rodinou v Sandringhamu, soukromém domě Jejího veličenstva. Ve středu to potvrdil Buckinghamský palác. Královský mluvčí uvedl, že Harry  (35) s Meghan  (38) budou místo toho trávit svátky s matkou vévodkyně Doriou Ragland a synem Archiem. Kde to bude, ale neřekl.
14.11.2019 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Meghanino sémě znečistí královskou rodinu! Přítelkyně šéfa pravicové strany UKIP zaútočila na snoubenku prince Harryho

 
Není žádným tajemstvím, že budoucí nevěsta prince Harryho (33), Američanka Meghan Markle (36) má afroamerické kořeny. Většina lidí s tím nemá problém, najdou se ovšem i tací, kteří neváhají na herečku sprostě útočit. Milenka (25) šéfa britské politické strany United Kingdom Independence Party (Strana za nezávislost Spojeného království, UKIP) nevybíravě prohlásila, že Meghan královskou rodinu znečistí! Žena byla za své pobuřující výroky ze strany oficiálně vyloučena.
14.01.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

V rozhovoru Meghan a Harryho s Oprah se objevila řada nejasností či naprostých lží

 
Kontroverzní rozhovor Meghan a Harryho se skvělou moderátorkou Oprah stále hýbe světem. Interview zkoumají i mnozí odborníci a shodují se, že v některých případech nebyla řečena pravda, nebo zazněla jen polopravda. Ve kterých případech se podle expertů na britskou královskou rodinu mohlo jednat o zkreslenou realitu nebo naprosté lži?
17.03.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Meghan a Harry si rozhovorem zavařili: 5 lží, které bijí do očí! O údajné chudobě i ukradeném titulu

 
Rozhovor prince Harryho (36) a Meghan Markleové (39) stále hýbe světem. Osobní výpovědi o rasismu v paláci a tužbách po sebevraždě rvou srdce a staly se předmětem soucitných diskuzí. Odlišné reakce se rozvinuly nad zbylými výroky. Experti na britskou královskou rodinu zpochybňují tajnou svatbu nebo záměrné neotitulování Archieho (1) kvůli barvě jeho kůže. Jaké další údajné nepřesnosti a lži vévodové vypustili do éteru?
09.03.2021 12:33 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

OBRAZEM: Těhotná Kate končí s oficialitami. Křtila, kempovala, pomáhala

 
Vévodkyně z Cambridge Catherine má za sebou poslední oficiální akci před porodem. Těhotná manželka prince Williama, která je v osmém měsíci a rodit má v polovině července, se v sobotu s královskou rodinou ukázala na slavnostní přehlídce Trooping the Colour. V růžovém kabátku vypadala nastávající maminka skvěle. Připomeňte si některé z akcí a její šatník během těhotenství. Další články k tématu: Vévodkyně Kate plní poslední povinnosti před porodem, pokřtila parník Kate po porodu odjede k rodičům, potvrdil strýc vévodkyně z Cambridge VIDEO: Vévodkyně Kate ukázala rostoucí těhotenské bříško Přátelé mi posílají návrhy jmen pro dítě, říká těhotná Kate Kate si postavu v těhotenství udržuje díky pilates a venčení Vévodkyně Kate bude rodit ve stejné nemocnici jako princezna Diana
16.06.2013 11:10 |

podobné články

Vévodkyně Kate se opičila po sokyni Meghan! Které to slušelo víc?

 
Krásná vévodkyně Kate (37) zavítala na Královskou baletní akademii a v kostýmku fuchsiové barvy jí to moc slušelo. V šatech dost podobné barvy se však krátce před ní objevila i její velká rivalka, vévodkyně Meghan (37). Ta však model doplnila červeným kabátem, patrně po vzoru princezny Diany…
17.01.2019 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (635 článků)

Meghan obvinili ze šikany. Vévodkyně tvrdí, že o ní palác šířil lži

 
Americká manželka britského prince Harryho Meghan obvinila Buckinghamský palác z šíření lží o ní a jejím muži. Pár nebude mlčet o svém příběhu, ujistila v televizním rozhovoru, jehož část byla zveřejněna v další upoutávce před jeho nedělním odvysíláním.
04.03.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Otec Meghan Markle lhal a třískl s telefonem princi Harrymu

 
Otec Meghan Markle alias vévodkyně ze Sussexu je chorobný lhář. Nechal se podplatit bulvárem a dokonce s ním inscenoval focení, které mělo ve čtenářích vzbuzovat soucit a vrhat negativní světlo na Meghan a britskou královskou rodinu. Že se prodává paparazziům, několikrát lživě popřel. A když ho konfrontoval princ Harry, třískl mu telefonem.
14.08.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (782 článků)

Zbavují královskou rodinu lesku. Nevím, o co jim jde, naříká otec Meghan

 
Otec vévodkyně Meghan Thomas Markle (75) kritizoval svou dceru a zetě za to, že svým odchodem z královské rodiny ničí a znehodnocují monarchii jako váženou instituci. V dokumentu také přiznal, že obrečel, když Meghan na svatbě k oltáři vedl místo něj princ Charles.
02.05.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zajíc (5 článků)

Meghan v šoku: Harry vyřkl razantní NE!

 
Poté, co Meghan a Harry opustili královskou rodinu, snaží se vévodkyně ze Sussexu navázat na svou hereckou kariéru. Meghan před sňatkem s princem působila i v reklamách, s tím má však útrum.
02.05.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Provokatérka Meghan chce kandidovat na prezidentku USA! Už za čtyři roky?

 
Politické ambice se u Meghan Markleové (38) nezapřou, že by ale někdy mohla usednout v Oválné pracovně amerického Bílého domu, to před jejím vstupem do královské rodiny nenapadlo snad ani ji. Posledními akty odporu vůči současné vládě Spojených států však vévodkyně dává jasně najevo, že by její rodná zem potřebovala radikální změnu. Podle expertky na královskou rodinu je Meghan připravená zapojit se do boje.
25.06.2020 10:20 |

podobné články

Nesnesitelná Meghan dál štve Brity: Její hašteřivost je bude stát 145 milionů!

 
„Hurikán Meghan" (37) to umí pořádně roztočit a všem ukázat, že je anděl s ďáblem v těle! Už se jí podařilo rozkmotřit celou královskou rodinu a naštvat snad všechny služebné. Z protokolu si také zrovna hlavu nedělá. Navíc svět obletěla zpráva, že se kvůli neshodám mezi Kate a Meghan pár ze Sussexu raději stěhuje do sídla Frogmore ve Windsoru. Tím se však Meghan stala trnem v oku všem britským daňovým poplatníkům.
29.11.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (635 článků)

Válka Meghan s královskou rodinou? Viníkem je prý nakonec Harry! Podle experta zanedbal klíčovou věc

 
Byť se vévodkyně ze Sussexu nikdy nedokázala naladit na rezervovaný způsob života monarchů, hlavním viníkem vleklých sporů mezi Meghan Markleovou (39) a královskou rodinou je princ Harry (36), který svou nastávající choť před vstupem mezi britskou šlechtu řádně neproškolil. Tvrdí to uznávaný královský biograf.
01.05.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Kudla do zad: Meghan a Harry odporným způsobem podrazili celou královskou rodinu

 
Vévoda a vévodkyně ze Sussexu Harry a Meghan svým rozhodnutím přestat plnit role v královské rodině způsobili velké zklamání. Tím, že se rozhodli pracovat, aby byli finančně nezávislí, zaskočili celou rodinu.
09.01.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1362 článků)

Šéfka TOP 09: Nebudeme vám lhát a nebudeme se vám lísat žvásty, které mají zastřít zoufalé výsledky

 
„Nebudeme vám lhát a také se vám nebudeme snažit vlísat PR žvásty, které mají zastřít zoufalé výsledky,“ slíbila šéfka TOP 09, když odstartovala předvolební kampaň. Narážela na práci Andreje Babiše (ANO). Vláda podle ní vůbec nezvládla koronavirovou situaci a pomohli jí až starostové. Po Pekarové Adamové dostala slovo také kandidátka ODS do Senátu Miroslava Němcová a místopředseda Senátu Jiří Růžička, který navštívil Tchaj-wan.
14.09.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22513 článků) , Miroslava Němcová (1642 článků) , Miroslava Adamová (18 článků)

Bulvár u prince Harryho a vévodkyně Meghan používal dvojí metr

 
Kauza kolem odchodu prince Harryho a Meghan z královské rodiny rozvířila debatu o rasismu v Británii. Terčem kritiky je bulvár. Média připomínají sporné výroky o „exotické DNA“ vévodkyně ze Sussexu a poukazují na to, že Meghan novináři kritizovali za stejné chování, o jakém se u vévodkyně Kate psalo pozitivně.
15.01.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (635 článků) , Harry Harry (1362 článků)