Článek

Veve ze Survivoru hodnotí nové soutěžící: Promluvila o svém favoritovi a proč může být za týden vše jinak

 
Zúčastnit se Survivoru, jedné z nejdrsnějších soutěží světa, to chce pořádnou dávku odvahy. Ta krásné Veronice Přikrylové alias Veve rozhodně nechybí, a jak se svěřila eXtra.cz, kdyby měla možnost vrátit se na opuštěný ostrov, neváhala by a běžela na letadlo. 
21.01.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Bez Vladimíra by Survivor neměl šťávu, říká Chili, přesto výhru přála Veve: Jak to vysvětluje

 
Jako jediná nedala hlas Vladimírovi Čapkovi, přesto v tom prý nebylo nic osobního. Chili, pravým jménem Ta Thuy Dung, vysvětluje, proč by byla ráda, kdyby vyhrála Veronika Přikrylová alias Veve. A nejen to. Na Instagramu se vypsala ze svých pocitů nejen k Veve, ale také k Vláďovi, se kterým si šli na ostrově doslova po krku. A z jejích slov budou zmateni hlavně ti, kteří ji poslední týdny častují nadávkami a chrlí jeden jedovatý hejt za druhým. 
10.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (160 článků) , Nikola Čechová (79 článků) , Vladimír Novotný (22 článků)

Veve mohla vyhrát, Vláďa byl sebejistý až arogantní, hodnotí producent Survivoru. Co si myslí o výsledku?

 
Survivor Česko a Slovensko 2022 zná už sice svého šampiona, producent celé show Marek Orlík teprve nyní dokončil vyhodnocení hry posledních dvou finalistů. Jak sám vítěz Robinsonova ostrova vidí hru vítěze Vladimíra Čapka a vezla se Veronika Přikrylová alias Veve celou show, nebo opravdu tahala za nitky a měla tajný plán, jak se sama stát absolutní vítězkou? O tom se rozepsal na svém Instagramu. 
09.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků)

Zpověď Adama Raitera: Promluvil o vztahu s Veve i o svém strachu ve válkou zmítané Ukrajině

 
Bývalý hráč Survivoru Adam Raiter (33) po návratu z reality show neváhal a vyrazil na Ukrajinu, kam nejenže dovezl humanitární pomoc, ale do bezpečí odtamtud odvezl i několik uprchlíků, kteří museli ve válce zanechat kus svého života. V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil s detaily své cesty, promluvil o dramatických zážitcích s vojáky, momentech plných strachu a beznaděje, ale také se svěřil, proč své auto pojmenoval po Veve. Přeskočila snad na ostrově jiskra?
29.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Veve ze Survivoru přiznala psychické problémy: Po návratu z ostrova jsem nebyla schopná vycházet z domu, říká

 
Veronika Přikrylová alias Veve, kterou si mohou diváci pamatovat z reality show Survivor Česko&Slovensko, se od svého návratu z opuštěného ostrova v Dominikánské republice na veřejnosti prakticky vůbec neukazuje. Tentokrát ale udělala výjimku. Kráska, která v minulosti koketovala se světem modelingu, se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, proč se tak dlouho schovávala. 
11.12.2022 05:10 |

podobné články

Fanoušci Survivoru v panice. Porazí Veve Vláďu a vyhraje celou show?

 
Survivor se blíží ke konci a všechny fanoušky zajímá, kdo se stane absolutním vítězem. Ačkoliv většina z nich sází na Vladimíra Čapka, jehož hra je téměř bezchybná, nemalé pochybnosti v nich nyní vyvolala Veve. Nejenže jako jediná se téměř ke své účasti v show nevyjadřuje, nyní na svém Instagramu nepřímo potvrdila, že se dostala až do finále. Podařilo se jí snad porazit mistra v získání individuálních imunit Vladimíra? 
23.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (8 článků)

Survivor zná své finalisty. Co dostalo Vladimíra a Veve do hry o pohádkovou výhru

 
A je rozhodnuto. Prvními finalisty Survivoru Česko a Slovensko 2022 se stali Vladimír Čapek a Veronika Přikrylová alias Veve. Čím se ale právě tihle dva lišili, že se jim podařilo přehrát všechny své soupeře? 
04.05.2022 05:10 |

podobné články

Veve o svých slzách v Survivoru: Plakalo nás tam víc! Některé scény na sebe vůbec nenavazovaly, tvrdí

 
Finalistou reality show Survivor Česko a Slovensko se stala společně s Vláďou i Veronika Přikrylová alias Veve, kterou diváci poznali jako nezastavitelnou hráčku, jež se do všeho vrhla po hlavě a také si pravidelně ze soubojů odnášela zranění. Mnoho fanoušků si také neupřelo komentáře k její senzitivní povaze, protože se na obrazovkách málokdy objevil díl, ve kterém by nebrečela. Půvabná blondýnka pro eXtra.cz prozradila, jak své působení ve hře zpětně vnímá a zda je tak emotivní člověk i v reálném životě.
05.05.2022 16:10 |

podobné články

Veve je Survivor, napsal Mareš ke společné fotografii. Proč zpochybňuje Vláďovo právo na označení přeživšího?

 
Titul Survivora Česko a Slovensko 2022 získal sice díky své všestrannosti Vladimír Čapek, podle Leoše Mareše si ho ale zaslouží někdo jiný. Ačkoliv ho na svém Instagramu označil za nejlepšího ve hře, Survivorem je podle něj Veronika Přikrylová alias Veve. Proč si to myslí a jak velkou roli v tom hraje fakt, že se v minulosti již potkali?
07.05.2022 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3422 článků)

Veve vzpomíná na Ivu Pazderkovou: Svlékala se pořád donaha, pak si povídala sama se sebou

 
Už není tajemství, že se Veronika Přikrylová alias Veve dostala v reality show Survivor až do samotného finále. Na ostrově v boji o přežití a milionovou výhru bojovala s Vladimírem Čapkem (44) přes dva měsíce a odnesla si mnoho nezapomenutelných zážitků. Redakci eXtra.cz se svěřila, že se jí v paměti uložily i vzpomínky na Ivu Pazderkovou (42) a její vyrovnávání s vlastními myšlenkami. Prý se prostě svlékla do naha a v oceánu si povídala sama se sebou. Je tohle důvod, proč ji Nikol Čechová nazvala psychicky labilním člověkem?
30.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků)

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

 
Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 
01.05.2022 05:10 |

podobné články

Další překvapení ve finále Survivoru: Změna pravidel na poslední chvíli a nečekaný finalista

 
Reality show Survivor míří do finále, které se pro překvapení posledních dvou hráčů Veve a Vládi neobejde bez dalšího boje. O vítězi rozhodne nejen porota, ale také poslední souboj, kde se bude hrát o pět vítězných bodů, které mají stejnou váhu jako hlasy. Redakce eXtra.cz už ví, že vyhlášení vítěze proběhlo v Dominikánské republice, což soutěžící opět zaskočilo a někteří neskrývali i zklamání. Jak tohle dopadne?
03.05.2022 20:10 |

podobné články

V Survivoru jde do tuhého: Stížnosti na perverzního Martina a odchod první soutěžící

 
POZOR, SPOILER. První souboj o imunitu, první kmenová rada i vyřazování! Druhý díl Survivoru se nesl v překvapivém duchu. Soutěžící na ostrově navíc trápí déšť a chladné počasí a dochází i k rozepřím. Kdo si vybojoval individuální imunitu a kdo reality show provždy opustil? 
27.01.2023 13:10 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (346 článků) , Ondřej Novotný (160 článků)

Šokující zpověď Enriqua ze Survivoru: Smrt milované maminky a proč nesnáší Adama?

 
Reality show Survivor, kterou vysílá TV Nova, je v plném proudu, ovšem přináší s sebou i řadu komplikací. Kvůli zdravotním komplikacím již z červeného týmu Mao odešel jednak Vojta Drahokoupil, Gábor Boráros a nyní také Nathan. Ve druhém týmu Azua to také vře. Spousta účastníků si nesedne s truhlářem Adamem a Enrique v intimním rozhovoru s Veve přiblížil, proč je mu Adam tak nesympatický.
10.02.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Drahokoupil (151 článků) , Adam Nathan (10 článků) , Vojtěch Adam (1784 článků) , Mao Mao (99 článků) , Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Nikol ze Survivoru: Promluvila o tvrdé srážce s realitou. A jak obhajuje svou hru?

 
Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se na Instagramu vyjádřila k návratu ze Survivoru. Když z ostrova přijela zpět do Česka, nebyla na svých sociálních sítích aktivní.  “Mám problém adaptovat se do normálního života,” vysvětluje divákům. Promluvila také o záběrech, které jsou podle ní vytržené z kontextu. Jak obhajuje svou hru? 
17.04.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (79 článků)

Chili měla být ve finále, říká režisér Survivoru. Proč ji ale nazval zloduchem?

 
Zasloužila si Chili dostat do finále, nebo byla top čtyřka pro ni vydřená? Nyní se k jejímu vypadnutí vyslovil i režisér show Marek Orlík. Jak ohodnotil její hru a proč ji označil za největšího zloducha letošní série Survivoru? O tom se rozepsal na svém Instagramu. 
02.05.2022 19:15 |

podobné články

Pazderková se v Survivoru drží jak klíště: Měli proti ní postavit Veve, myslí si diváci

 
Zdá se, že herečka Iva Pazderková (41) nepadla v reality show Survivor nikomu příliš do noty. Ani po jejím přestupu do modrého týmu se její reputace nezlepšila a na kmenové radě dostala nejvíce hlasů. Ke svému štěstí ale získala do duelu Lukáše, který výzvu nezvládl a hru opustil. Tomáš Benko uskutečnil svou volbou podle diváků sice mazaný, ale zároveň špatný krok. Ivě je naopak štěstí stále velmi nakloněno.
06.02.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (427 článků) , Tomáš Lukáš (5 článků)

Zvláštní vzkaz Adama Raitera: Zamiloval se ex Agáty Hanychové během show Survivor?

 
Truhlář a expřítel Agáty Hanychové Adam Raiter je již ze soutěže Survivor pryč, ale zdá se, že na svou účast nemůže jen tak zapomenout. Před pár dny se vydal na Ukrajinu, aby pomohl tamním obyvatelům, a své auto pojmenoval po Veve, jiné účastnici ze Survivoru. Právě s ní si měl ale během soutěžení lézt neustále na nervy. Přeskočila mezi nimi nakonec jiskra?
13.03.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3437 článků) , Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)