Článek

Většina útoků Cimickému nejspíš projde. Je to jen špička ledovce, zneužitých žen bylo mnohem víc, tvrdí moderátorka Hynková

 
Státní zastupitelství vrátilo policii k doplnění vyšetřování kauzu psychiatra a spisovatele Jana Cimického obviněného ze znásilnění a vydírání pacientek. Traumatizující zkušenost s obtěžováním má i moderátorka České televize Martina Hynková. Podle státního zastupitelství hrozí v kauze Cimický promlčení, a to u 26 případů z 28, včetně útoku na Hynkovou. Moderátorka pro deník Právo přiznala, že ji to vyvedlo z míry. Zároveň vyzývá další oběti, aby se se svou zkušeností nebály kontaktovat policii.
21.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (221 článků)
Podobné články

Moderátorka ČT Martina Hynková Vrbová: Cimický sexuálně napadl i mě! Vše řeší kriminálka! A vyznamenání?

 
Počet žen, které vznášejí obvinění ze sexuálního napadení proti Janu Cimickému (73), neustále narůstá. Ke zpěvačce Janě Fabiánové (42) se nyní přidala také známá moderátorka pořadů Retro nebo Sama doma Martina Vrbová Hynková (49)!
08.11.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (77 článků) , Jan Cimický (221 článků) , Martina Vrbová (22 článků) , Sam Martin (10 článků) , Sam Sam (639 článků)

Teplá voda v Kanadské pánvi může úplně roztavit arktické ledovce

 
Arktické ledovce ohrožuje obrovská masa teplejší vody lapená v Kanadské pánvi. Tam ji donesly proudy z jihu. Teplejší voda přitom stoupá k hladině, kterou kryjí ledovce. Jenže protože je teplá, tyto ledovce taví odspodu. Podle vědců z Yaleovy univerzity hrozí, že kvůli masám teplejší vody roztají ledovce ve většině Arktidy.
31.08.2018 10:30 |

podobné články

TEST Audi A6: špička ledovce

 
Nová Audi A6 vypadá skvěle. Ale je to jen malá špička ledovce, která kouká nad hladinu. Dole je toho mnohem víc.
11.08.2011 00:25 |

podobné články

Moderátorka ČT Vrbová Hynková o napadení Cimickým: Následky mám dodnes! Je to těžký kalibr

 
Sexuálním skandálem kolem údajného obtěžování žen ze strany psychiatra Jana Cimického (73) už se zabývá policie. Vyznamenání, které měl dostat od prezidenta Miloše Zemana (77), slavný lékař prý proto nepřevezme. Cimický nadále trvá na své nevině, údajných obětí, které se přidávají se svými zkušenostmi, je ale čím dál víc. Jednou z nich je i moderátorka Martina Hynková Vrbová (49), která se nebojí o svém případu hovořit i veřejně. To by ale bez Jany Fabiánové (42) bylo úplně jinak.
16.11.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (77 článků) , Jan Cimický (221 článků) , Miloš Zeman (27577 článků) , Martina Vrbová (22 článků) , Jana Fabiánová (52 článků)

Znásilněné Češky nemají šanci: Proč se většina zneužitých žen nedočká odškodnění?

 
Kauzy údajného sexuálního zneužití Janem Cimickým nebo Pavlem Trávníčkem, o kterých informovala redakce eXtra.cz, šokovaly svým rozsahem. Zneužitých měly být desítky žen. Bezmála 80 procent žen, které zažily znásilnění, domácí násilí nebo stalking, se přitom v rámci trestního řízení nedočká žádného odškodnění nemajetkové újmy od pachatele. Vyplývá to z výzkumu organizace proFem, v jehož rámci prošlo analýzou 556 rozsudků z let 2019 a 2020. Pokud už se oběti odškodnění dočkají, je většinou velmi nízké. 
08.04.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (494 článků) , Jan Cimický (221 článků)

Moderátorka Vrbová Hynková, kterou měl sexuálně napadnout Cimický: 20 let ticha bylo potřeba!

 
Jednou z žen, které veřejně promluvily o údajném sexuálním obtěžování ze strany psychiatra Jana Cimického (73), byla i moderátorka Martina Vrbová Hynková (49). Ta otevřeně popsala, co se podle ní v osudných chvílích stalo, a vyzvala další oběti, aby se nebály přijít s vlastní zkušeností. Na moderátorku se teď snesla vlna podpory.
11.11.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cimický (221 článků) , Martina Vrbová (22 článků)

Škody po vakcíně? Jen špička ledovce. Čeští lékaři vystoupili

 
I když rizikové pacienty očkování proti covidu-19 zachraňuje před těžkým průběhem nemoci, nelze ho nařizovat povinně, jak to chce předseda České lékařské komory Milan Kubek. Tak vystoupila skupina lékařů v deklaraci, kterou doporučil k podpisu spolek vědců SMIS a podpořila členka vedení ČLK, senátorka Alena Dernerová. „Hlášen je prudký nárůst podezření na úmrtí ve spojení s vakcinací za období 2020–2021 v americkém vládním systému VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System). To, co se již nyní ukazuje, však může být zatím jen pouhá špička ledovce,“ píše se ve výzvě.
29.11.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Škoda (5 článků)

Chytil mě za prsa, jazyk strčil do pusy, pak mi říkal Šípková Růženko, popsala moderátorka ČT Hynková! Cimický k soudu a drsná Bendová! Policie hledá další oběti

 
Celým Českem hýbe kauza kolem psychiatra Jana Cimického (73), na kterého se poté, co jej zpěvačka Jana Fabiánová (42) nařkla ze sexuálního násilí, snesla celá řada podobných obvinění. Nejnověji se k poškozeným ženám přidala i moderátorka Martina Vrbová-Hynková (49) – a u ní se to začalo hemžit slovy podpory a obdivu.
09.11.2021 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Fabiánová (77 článků) , Jan Cimický (221 článků) , Martina Vrbová (22 článků) , Jana Fabiánová (52 článků)

Působí seriózně, ale doma je to vtipálek, říká o manželovi Martina Hynková

 
Oba milují cestování a kvůli pandemii koronaviru museli zrušit rodinný výlet do jižní Afriky. Novinář Jiří Hynek (45) pro čtvrteční Magazín DNES mimo jiné prozradil, čím ho manželka, moderátorka a hlasatelka Martina Hynková (48), inspiruje.
14.05.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hynek (55 článků)

Nela Boudová k Cimickému: Zneužité ženy, řešte své trauma, hnis musí z rány ven

 
Herečka a psychoterapeutka Nela Boudová (54) nedávno začala poskytovat pomoc ženám a jak přiznala eXtra.cz, otřáslo s ní, kolik je mezi námi v dětství zneužitých zástupkyň něžnějšího pohlaví. „Je to zrada důvěry bratra, dědečka, otce, kterého milovaly. A nesou si to do dospělého života a ovlivňuje je to,“ sdělila nám. Po řešení traumat volá i v souvislosti s případem Jana Cimického.
08.10.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Nela Boudová (212 článků) , Jan Cimický (221 článků)

Zemřela režisérka Alena Hynková

 
V úterý ve věku 66 let zemřela režisérka, scenáristka a dramaturgyně Alena Hynková. Ve středu to sdělil Fero Fenič. Jeho společnost Febio se podílela na řadě cyklů a pořadů.
09.04.2014 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Fero Fenič (67 článků)

Co muži kromě žen milují?

 
Co muži kromě žen milují? To je otázka, nad kterou se určitě nejednou zamyslela snad každá z nás. Ačkoli bychom se rády staly středobodem mužského zájmu, bohužel se o tuto příčku musíme dělit s několika dalšími věcmi. Které to jsou? Je logické, že každý muž je jiný a každý má jiné preference. I přesto se ale většina z nich shoduje na několika bodech, které mají nejradši. Jestliže i vás trápí otázky, co muži kromě žen milují, pak si nenechte ujít následující řádky. Odpověď na tuhle otázku jsme našli za vás! Tajemství odhaleno: co muži kromě žen milují? Jestliže jste si i vy několikrát pohrávali na jazyku s otázkou, co muži kromě žen milují a čemu tak musíme hrdě čelit, pak jste na správném místě. Přestaňte si lámat hlavu, přestaňte se pídit po faktech a podívejte se pravdě přímo do očí. Alkohol Na pomyslný žebříček mužského zájmu hned na samotném začátku zařadíme alkohol. Většina mužů těmto nápojům holduje, přičemž nejoblíbenější je bezesporu pivo. Zlatému českému moku totiž odolá opravdu jen málokdo. Samozřejmě jsou i tací, kteří dávají přednost opravdovému pití v podobě dražších whiskey. Sport Pokud řešíme, co muži kromě žen milují, nesmíme zapomenout na sport. Nejoblíbenější jsou především dva: fotbal a hokej. Tyto sporty dělí mužské publikum na dva tábory. Samozřejmě mužské pokolení holduje i jiným sportům, například tenisu, florbalu, hokejbalu a dalším. Kamarádi Snad žádný muž se kvůli ženě nevzdá svých kamarádů, kteří pro něho tvoří jakousi základnu jistoty. Nejednou se dokonce stalo, že měli kamarádi přednost i před přítelkyní nebo manželkou. Milé dámy, pamatujte – zakazovat mu kamarády nemá cenu! Jen málokterá z vás si může být jistá, že by z tohoto souboje vyšla jako vítěz! Koníčky Do pomyslného seznamu, co muži kromě žen milují, určitě musíme zařadit i koníčky a zájmy. Každý muž má něco – někoho... Čtěte více Příspěvek Co muži kromě žen milují? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.10.2016 16:55 |

podobné články

Švédsko kvůli vedru přišlo o nejvyšší bod. Ledovci Kebnekaise roztála špička

 
Extrémní vedro, které od června panuje ve Švédsku, nepřestává místní lidi šokovat. Nejen, že se musí potýkat s netypickým suchem, požáry a tropickými teplotami vysoko nad průměrem, ale budou muset také přepisovat učebnice. Zaledněná jižní špička ledovce Kebnekaise kvůli vedru roztála, a přišla tak o titul nejvyšší bod země. Informuje o tom server The Guardian.
02.08.2018 12:15 |

podobné články

Michalík (STAN): Dva platy za poloviční práci. Hejtmani jsou jen špičkou ledovce!

 
Vnitrostranický boj v ČSSD znovu otevřel problematiku kumulace funkcí. Pozornost se především soustřeďuje na čtyři socialistické hejtmany, kteří jsou zároveň poslanci. Podrobnější analýza našeho zákonodárného sboru ukazuje, že hejtmani jsou jen dobře viditelnou špičkou ledovce kumulovaných funkcí. Ledovce, který bohužel proplouvá všemi politickými vodami.
11.02.2014 11:30 |

podobné články

Na Antarktidě se každým dnem utrhne obří kus ledovce. Zvedne se hladina oceánu?

 
Na Antarktidě se schyluje k odtržení obřího ledovce. Ledovcový šelf Larsen C o rozloze 5 tisíc kilometrů čtverečních dělí od kolapsu už jen 20 kilometrů ledu. Podle odborníků tato událost naruší stabilitu celého ledovce, což může vést ke zvýšení hladiny světového oceánu.
06.01.2017 12:10 |

podobné články

Šokující čtení: 35 příběhů žen, které měl znásilnit Bill Cosby! Vše začínalo pilulkou...

 
Populární černošský komik Bill Cosby (78) si zdrceně drží hlavu v dlaních a dobře ví proč! Americký herec se dál a dál propadá ke dnu, když ho další ženy veřejně obviňují ze znásilnění. Časopis New York Magazine nyní otiskl titulku s portréty 35 žen, které ho obvinily. 36. židle je zatím volná, jelikož se předpokládá, že zneužitých žen by mohlo být mnohem více. Kvůli skandálu už televize NBC zrušila natáčení nového seriálu, který měl být Cosbyho velkým návratem na televizní obrazovky. Herec už se přiznal, že platil ženám za sex a poté za jejich mlčení. Také si prý opatřil omamné látky s úmyslem dát je ženám, se kterými chtěl mít pohlavní styk. Z toho už ho nevyseká ani ten nejdražší právník.
03.08.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Bill Cosby (134 článků)

Když praskají ledovce: Kterak obyčejný rolník vytáhl do boje za záchranu And

 
Když peruánskými Andami otřásá burácení, nevěští to nic dobrého. Je to zvuk praskajícího ledovce, ze kterého se kvůli oteplování uvolňují celé bloky ledu. A zatímco vrcholní politici vedou zdlouhavé řeči, které stejně nakonec nikam nevedou, mladý andský rodák to vzal do svých rukou a snaží se zachránit "své" ledovce. 
19.12.2015 20:30 |

podobné články

Fotograf pořídil unikátní záběry telení ledovce

 
Fotograf Lucas Jackson z agentury Reuters zachytil červnové telení grónského ledovce Helheim. Na záběrech publikovaných agenturou je vidět, jak se z ledovce odlamuje obří blok, který následně padá do oceánu.
20.09.2018 12:09 |

podobné články

U paty největšího alpského ledovce vznikla obří pohlednice ze 125 tisíc vzkazů

 
U paty největšího alpského ledovce Aletschgletscher vznikla v pátek obří pohlednice, jejíž tvůrci chtějí poukázat na velmi rychlé odtávání této ledové masy a na oteplování klimatu obecně. Pohlednice sestavená ze 125 tisíc lístků obsahujících výzvy k ochraně klimatu vznikla u paty ledovce, v sedle Jungfraujoch v Bernských Alpách. Agentura Reuters napsala s odkazem na vědce, že Aletschgletscher ročně odtává po 12 metrech.
18.11.2018 08:05 |

podobné články