Článek

Věštba počasí podle měsíce: A bude...

 
Scénu jako z jiného světa zachytil díky slunečnému a suchému počasí amatérský fotograf Lukáš Dorko. Slunečné počasí ale končí. Příští týden se ochladí, přibude srážek a na horách se dočkáme i sněžení.
10.10.2021 12:10 |

podobné články

Podobné články

Annu (†48) střelil do obličeje vlastní syn: Smrt jí předpověděla věštba!

 
Její vlastní syn ji zabil dvěma střelami do obličeje. Slovenka Anna H. (†48) však o svém tragickém osudu věděla dopředu. Před lety jí v cirkuse vyvěštili, že se nedožije dlouhého věku a zemře tragickou smrtí. Hororová věštba se skutečně naplnila, až z toho jde mráz po zádech.
12.12.2013 12:05 |

podobné články

VIDEO: Věštba kartářek Absolonové nevyšla, přesto jim dál věří

 
Zpěvačka Monika Absolonová (37) se rozešla se svým posledním přítelem na konci roku 2012. Od té doby je sama. Nevyšla ani věštba několika kartářek, jež se shodly na tom, že letos na jaře potká velkou lásku. Absolonová jim i tak dál věří.
23.05.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1188 článků)

Obloha zalitá sluncem a teplo: Počasí na svátek i víkend bude ideální, sledujte radar Blesku

 
Závěr října přinese suchý a převážně slunečný charakter počasí – pouze po ránu se budou místy tvořit mlhy nebo nízká oblačnost, která se ojediněle udrží po celý den. Jinak bude jasno nebo polojasno. Počasí u nás bude pod vlivem tlakové výše od východu a ve vyšších vrstvách atmosféry k nám bude proudit teplý vzduch od jihu až jihozápadu. Odpolední teploty se budou při slunečné obloze zastavovat až na 16 °C, o poznání chladněji bude pod mlhou a nízkou oblačností. Sázkou na jistotu na slunečné a teplé počasí jsou hory – tam bude jasno a teplota v 1000 m se bude pohybovat až kolem 13 °C. Zlom v počasí přinese hned počátek listopadu – oblačnosti i srážek bude přibývat.
27.10.2021 05:20 |

podobné články

Dokdy s námi bude koronavirus: Chmurná věštba kartářky eXtra.cz Michaely Kudláčkové

 
Koronavirus je nejen ve světě, ale i v Česku tématem číslo jedna. Denně překonávají čísla nově nakažených rekordy, plní se nemocnice a množství mrtvých neúprosně roste. Odborníci nicméně věří, že zaberou nastavená opatření a že do měsíce se situace výrazně zlepší. Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková (52) to ale vidí jinak. Její tarotové karty nám ukázaly, že koronavirus tu s námi bude i po Vánocích a situace bude dost možná i horší, než je teď.
16.10.2020 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kudláčková (88 článků)

Věštba ze svatomartinské husy: Vánoce na blátě, zima až v půli ledna

 
Netradiční předpověď počasí na letošní zimu věští, že sněhu bude málo a opravdové zimy si Češi budou moci užít jen v druhé půli ledna. Takové závěry vyplývají z podrobné studie upečené svatomartinské husy. Věštbu podle mluvčího Českého hydrometeorologického ústavu Petra Dvořáka nelze brát vážně, nicméně se podle něj v posledních dvou letech trefila dosti přesně.
08.11.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (791 článků) , Petr Dvořák (786 článků)

Věštba ze svatomartinské husy: Vánoce na blátě, zima až v půli ledna

 
Netradiční předpověď počasí na letošní zimu věští, že sněhu bude málo a opravdové zimy si Češi budou moci užít jen v druhé půli ledna. Takové závěry vyplývají z podrobné studie upečené svatomartinské husy. Věštbu podle mluvčího Českého hydrometeorologického ústavu Petra Dvořáka nelze brát vážně, nicméně se podle něj v posledních dvou letech trefila dosti přesně.
08.11.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Dvořák (791 článků) , Petr Dvořák (786 článků)

Petra Svoboda má za sebou nováckou akademii, moderovat se učila měsíce

 
Vypadalo to jako blesková kariéra, když se dosud neznámá Petra Svoboda objevila na obrazovce televize Nova a z počasí brzy zamířila do hlavních zpráv. Jak ale Petra Svoboda prozradila, předcházely tomu měsíce příprav. Další články k tématu: Rosnička Petra Svoboda povýšila na zprávařku Pracovala u šejků, fotila pro Playboy, teď Petra Svoboda hlásí počasí Počasí na Nově bude moderovat bývalá Playmate Petra Svoboda
02.07.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (623 článků) , Petr Svoboda (614 článků) , Petr Svoboda (623 článků)

Meteorologické léto je tady: Víme, kdy je nejlepší vzít si dovolenou i kdy zaprší

 
Začíná meteorologické léto a sezónní výhledy upřesňují nástřely předpovědi počasí pro Evropu střední. A vypadá to, že máme před sebou teplotně průměrné letní měsíce - a to jak z pohledu teplot, tak i srážek. Letní měsíce v Česku jsou sice nejteplejší, ale zároveň také nejdeštivější z celého roku. A dle výhledů počasí bude tak letošní léto dost proměnlivé. Pokud budete volné dny trávit v tuzemsku, rozhodně si na 10 dnů s sebou zabalte plavky, ale i teplý svetr a pláštěnku. Kdy si vzít dovolenou? Kdy by počasí mělo být nejstálejší?
01.06.2021 05:15 |

podobné články

Bude někde ležet, do žíly přímý přívod alkoholu... Aktivista Janda a jeho věštba dalších pěti let se Zemanem

 
Aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda si tak trochu zavěštil. Senátor František Čuba nám prý ukazuje, jak to bude vypadat na Hradě, pokud bude Miloš Zeman zvolen prezidentem i na dalších pět let. Zeman prý bude někde ležet a bude předstírat, že pracuje.
15.06.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (613 článků) , Miloš Zeman (26427 článků)

Počasí s Honsovou: Na Silvestra přijde jarní počasí. Naměříme až 12 °C

 
Od začátku roku 2018 už nás dělí jen pár dní. Ještě před tím ale bude Silvestr, den plný oslav, ohňostrojů a chlebíčků. Nabízí se proto zásadní otázka – jaké bude počasí? Odpověď je dobrá i špatná. Stejně jako na Štědrý den bude teplo, až 12 stupňů Celsia, takže nezmrzneme, ale zároveň bude pod mrakem s možností deště, takže ohňostroje na obloze nebudou tolik vidět. Podobné počasí pak bude po zbytek víkendu a na Nový rok. Informuje o tom meteoroložka Dagmar Honsová.
29.12.2017 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (1166 článků)

Mrazivá věštba pro Petra K.: Moniku a Klárku zabili nájemní vrazi!

 
Smrt Moniky K. (†36) a její dcery Klárky (†8) na dovolené v Egyptě je už dva měsíce naprostou záhadou. Zatím jediným podezřelým je manžel a otec Petr, kterému místní policie přikázala zůstat v Hurghadě. Není ale z ničeho obviněn. Byla to tedy vražda a kdo ji způsobil? Policie mlčí, proto Blesk oslovil známou vědmu Dagmar Kroužilovou.
30.09.2013 06:30 |

podobné články

Předpověď pro začátek podzimu: Nejdřív lijáky, pak pozdní léto! Sledujte radar Blesku

 
Od 1. září hovoříme o meteorologickém podzimu. Jeho začátek přinese letos změnu v počasí k lepšímu – výrazně podprůměrné teploty, velkou oblačnost a četné srážky, které v Česku panují až na výjimky od 17. srpna, bude střídat převážně slunečné počasí. Od středy bude počasí u nás pod vlivem oblasti vysokého tlaku vzduchu a odpolední teploty půjdou nahoru – o víkendu se budou zastavovat těsně pod letní hranicí - na 24 °C. Připravit se musíme na studená rána, kdy v ranních minimech bude teplota klesat jen na 11 až 5 °C. Jaké bude letošní podzimní počasí a co můžeme očekávat od podzimu?
01.09.2021 09:35 |

podobné články

Věštba podle hvězd: Co daly sudičky do vínku dceři půvabné Petry Hřebíčkové a čím bude dívka, až vyroste?

 
Půvabná herečka si své soukromí pečlivě střeží, informace o porodu vysněné dcery však přesto unikla ven. Podle informací deníku Blesk porodila na přelomu července a srpna. Co čeká dceru podle hvězd?
25.08.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hřebíčková (140 článků)

Věštba na rok 2014: Co bude s Kramným, Zemanem nebo Bartošovou?

 
Jaký bude rok 2014? Co bude znamenat pro Českou republiku nebo známé osobnosti? Co mají psané ve hvězdách? Na to jsme se zeptali známého astrologa Milana Gelnara.
30.12.2013 19:20 |

podobné články

Tajemná věštba pro Charlotte. Princezna zásadně rozhoupe dějiny a George se má taky na co těšit!

 
Díky genetickým předpokladům už víme, jak bude v dospělosti vypadat dcera Williama a Kate, princezna Charlotte. Jaká však bude? Co jí osud přichystá? Nechali jsme promluvit čísla a z toho, co nám prozradila, se zdá, že Británie bude mít jednou dokonalou královnu.
07.05.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: George George (820 článků)

Co odhalí tajemné lednové pranostiky? Děsivé pověry a prověřená pravda

 
Pranostiky na zimní období se v největší míře týkají počasí a pak také úrody. Ze zimního počasí se dá vyčíst, jaké bude jaro nebo jaká bude následující rok úroda. Lidé ve městech se pravděpodobně nebudou zajímat o počasí pro to, aby zjistili, jak bohatá bude úroda, nicméně jakákoli vyzkoušená inspirace pro předpověď počasí není na škodu. Cílem pranostik bylo uchovat poznatky pro další generace. Vnímáte pranostiku jako lidové moudro, nebo všeobecný fakt? Jakou pranostiku typickou pro 6. leden znáte?
06.01.2019 16:25 |

podobné články

Unikátní věštba pro Česko: Čeká nás období hrozeb a útoků!

 
Problémy s uprchlíky, teroristické útoky, menší bezpečnost, více nemocí, epidemií a úmrtí. Tak prý bude v České republice vypadat rok 2016. Alespoň tak to stojí v Knihovně palmových listů v Indii. Je tu ale i dobrá zpráva – další tři roky se nám bude dařit, přijde rozvoj i nová vláda. Další krize nás podle věštby čeká až v roce 2020…
14.02.2016 05:10 |

podobné články

Týdenní předpověď počasí: Slunečný podzim se nekoná, celý týden bude zataženo

 
Začátek nového týdne s sebou jako vždy přináší týdenní předpověď počasí. Podle Českého hydrometeorologického ústavu se nemáme moc na co těšit, tedy alespoň, co se počasí týká. Téměř celý týden bude převážně zataženo, přičemž nejvyšší denní teploty se vyšplhají maximálně k 8 stupňům. Podívejte se, jaká je předpověď počasí na tento týden.
09.11.2020 07:00 |

podobné články

Počasí o prázdninách a návrat bouřek. Jaké budou červencové týdny? Sledujte radar Blesku

 
První prázdninový měsíc startuje tropickými teplotami – v odpoledních maximech ve středu naměříme až 31 °C. Teplé jihozápadní proudění ale ukončí čtvrteční přechod studené fronty od západu, na které se opět budou místy tvořit bouřky, které mohou být ojediněle doprovázené nebezpečnými meteorologickými jevy. A podle výhledu počasí na červenec to vypadá, že proměnlivé počasí, s občasnými přechody studených front, nás bude provázet v jeho prvních dvou dekádách, méně oblačnosti i srážek přinese až závěr měsíce. Žádné extrémně vysoké teploty neočekáváme – teplé jihozápadní proudění, které přinese až 30 °C, se bude často střídat s chladnějším vzduchem od severozápadu.
01.07.2020 05:55 |

podobné články