Článek

Vesnicí na Příbramsku otřásla vražda: Mrtvý byl v kotelně, policie zadržela syna!

 
Mrtvý (†59) v kotelně, jeho syn (33) zadržený policií a celá vesnice v šoku! V Krámech na Příbramsku se včera ráno stala brutální vražda.
08.02.2020 12:05 |

podobné články

Podobné články

Majitel pily v Jaroměřicích našel svého zaměstnance mrtvého v kotelně. Co se stalo?

 
Na pile v Jaroměřicích nad Rokytnou se včera stala tragédie. Její majitel tam v kotelně našel mrtvého jednoho ze svých zaměstnanců.
27.01.2014 17:55 |

podobné články

Erbová se vrátila k pilování nehtů. Řepka jí otevřel salon v kotelně

 
Vlaďka Erbová (33) se vrací ke své původní profesi manikérky. I když se sama sobě a svým přátelům o nehty nikdy nepřestala starat, ráda by měla svůj salon krásy. Než se její sen zrealizuje, tak jí manžel udělal tzv. Slepičinec v kotelně.
19.02.2015 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (969 článků)

ČEZ: Teplárenští hasiči si vyzkoušeli první zásah v nové kotelně

 
Vyhodnocení zásahu podnikových hasičů u mimořádné události, včetně součinnosti s provozním i zaměstnanci mají za sebou členové havarijního štábu Teplárny Trmice. Koncem minulého týdne zde totiž proběhlo havarijní cvičení, jehož námětem bylo zahoření vzduchotechniky v plynové kotelně a záchrana zraněné osoby.
31.10.2019 22:35 |

podobné články

Evakuace hotelu na Smíchově: Požár v kotelně vyhnal z postelí 100 lidí

 
Požár v hotelu v Praze 5 vyhnal hotelové hosty v pátek v noci z postelí. Asi 100 osob kvůli zakouření muselo ven. Podle informací z twitteru hasičů se jednalo o menší požár izolace v kotelně hotelu, který sám uhasl.
15.02.2020 08:30 |

podobné články

Vražda novináře otřásla celou zemí, viník uniká. Kolem těla bylo minové pole

 
Vražda ekvádorského novináře Javiera Ortegy a jeho týmu potvrzuje, jak nebezpečná je ekvádorsko-kolumbijská hranice. Vražda Ortegy, fotografa Paula Rivase a jejich řidiče Efraina Segarry otřásla ekvádorskou společností, nejvíce však novináři. Reportér vyjel do pohraniční vesnice Mataje v pobřežní provincii Esmeraldas, jeho tématem byly drogy a s nimi spojené násilí, informoval deník Guardian.
26.10.2018 00:00 |

podobné články

Zvrat ve vyšetřování popravy novináře Jána Kuciaka: Policie zadržela jednoho člověka!

 
Slovensko je od pondělního rána vzhůru nohama. Mafiánská vražda investigativního reportéra Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové otřásla celou Evropou. Vyšetřování pokročilo a policie už zadržela jednoho člověka.
28.02.2018 19:23 |

podobné články

Brutální vražda sedmiměsíčního chlapečka otřásla světem: Gangsteři ho nemilosrdně zastřelili

 
Vražda sedmiměsíčního chlapečka otřásla Mexikem. Malého Marcose Colóna spolu s jeho rodiči zabili v malém městečku Pinotepa nemilosrdní mexičtí gangsteři. Chlapeček zřejmě musel zemřít, protože jeho rodiče patřili do rivalského gangu.
04.02.2016 18:30 |

podobné články

Vražedkyně ze smíchovského Teska vraždila už před 14 dny. Policie i lékaři řekli, že to nevadí

 
Prahou ve čtvrtek otřásla vražda v obchodním centru na Smíchově. Útočnice (33) tam pobodala mezi regály zákaznici (†54), která po 40minutové resuscitaci zemřela. Na povrch teď vyplynuly informace, že vražedkyně byla ten den propuštěna z Bohnic a pokusila se vraždit už před dvěma týdny. Tehdy se také těšila na krev, jen se jí to náhodou nepovedlo. Vražda ve stadiu pokusu. Jenže policisté a lékaři ji stejně pustili zpět mezi normální lidi. Bylo jasné, že příště se jí už vražda povede na 100 procent.
22.07.2016 13:35 |

podobné články

To je on?! Tento muž měl sprovodit ze světa pumpařku Janu

 
Zdá se, že prosincová vražda pumpařky Jany bude brzy vyřešena. Policie v pondělí večer zadržela jednoho podezřelého muže v penzionu u jezera Vojkovice. Neznámí pachatelé čerpadlářku zavraždili pro 10 tisíc a 2 kartony cigaret. Vražda pumpařky Jany otřásla doslova celým Českem. Nyní unikl na veřejnost snímek s možným vrahem.
15.01.2019 16:25 |

podobné články

Vražda chlapce (†11) po 20 letech objasněna? Policie zadržela podezřelého!

 
Vražda 11letého Nickyho Verstappena dlouhých 20 let pronásledovala nizozemské kriminalisty. Chlapec zmizel 9. srpna 1998 z letního tábora v přírodní rezervaci Brunssumerheide u německých hranic. Jeho tělo našli druhý den nedaleko v lese. Nizozemská policie nyní oznámila, že zadržela podezřelého!
27.08.2018 17:50 |

podobné články

Kvůli synovi MUSELA CHODIT NAHÁ PO VESNICI!

 
Pákistánská policie zadržela dva muže, kteří v severozápadní části země svlékli jednu z žen donaha a přinutili ji chodit vesnicí. Veřejné zostuzení musela strpět jako trest za provinění svého syna, kterého její trýznitelé obvinili, že měl nelegální poměr s manželkou jednoho z nich.
15.06.2011 08:30 |

podobné články

U rybníka na Příbramsku našli mrtvolu. Policie vyžaduje pitvu

 
Zřejmě nešťastná náhoda ukončila život muže v Zalužanech na Příbramsku. Podle informací policie spadl do okopu u rybníka. Na místo přijeli i záchranáři, jejich zásah byl ale už zbytečný.
03.12.2016 18:15 |

podobné články

Otevřel skandál s odposlechy, teď je mrtvý. Byla to vražda?

 
Reportér Sean Hoare, který odstartoval skandál s odposlechy v týdeníku News Of The World, byl v pondělí nalezen mrtvý ve svém domě. Byla to vražda?
19.07.2011 13:25 |

podobné články

Muž na Příbramsku zabil matku a pak i sebe: Jde o třetí vraždu a sebevraždu během jednoho týdne!

 
Policie od čtvrtka vyšetřuje podezřelé úmrtí dvou lidí na Příbramsku. Podle informací Blesku muž zabil svou vlastní matku a pak i sebe, policie ovšem odmítá podat k případu bližší informace.
08.06.2017 16:35 |

podobné články

Na Příbramsku se srazilo auto a vlak: Řidič zemřel

 
V Bratkovicích na Příbramsku se srazilo auto a vlak, řidič škodovky zemřel. Podle příbramské policie nikdo z 12 cestujících ve vlaku zraněn není. Provoz na regionální trati mezi Bratkovicemi a Jinci byl více než tři hodiny zastaven, vlaky zde začaly jezdit v 17:00.
28.05.2015 21:55 |

podobné články

Kurdové dobyli strategickou vesnici u Irbílu

 
Kurdští bojovníci dobyli strategickou vesnici Sultán Andalláh ležící na severu Iráku u města Irbíl. Při bojích o vesnici, kterou měli dosud pod kontrolou ozbrojenci z Islámského státu, padli nejméně tři Kurdové.
02.01.2015 15:12 |

podobné články

V ruské vesnici se převrhl kamion s vodkou: Obyvatelé už týden slaví, vyslaní policisté se zatím nevrátili na centrálu

 
V zapadlé ruské vesnici Maloje Perekopnoje, která leží na řece Volze tisíc kilometrů jihovýchodně od Moskvy, se stala událost, která spíše připomíná scénář z nějakého filmu. Na druhou stranu se tam zase alespoň něco děje. Před týdnem ve vesnici havaroval kamion, který vezl 20 000 lahví vodky. A oslavy místních stále ještě neskončily.
24.10.2015 12:11 |

podobné články

Chraňte aktivně své domovy proti vnějším vlivům

 
Vlastní bydlení je sen snad každého z nás. Chvíle, kdy se z dětí stávají dospělí lidé a vydají se vstříc životu, který se bude odehrávat přesně podle jejich představ. Dnes už mladé rodiny s dětmi příliš neláká život v rušných ulicím velkých měst, ale dochází spíše k poměrně značnému stěhování do městysů a městům přilehlých vesnic. Tam se totiž nachází daleko lepší prostředí pro výchovu dětí, kde se nemusíte bát silného provozu ani dalších nástrah, které život ve městech přináší. Pokud se rozhodnete postavit dům a nebo koupit nějaký starý, který si časem zrenovujete, musíte však počítat se spoustou jiných problémů, které s tím přicházejí. Údržba domu by se skutečně neměla drát na lehkou váhu a zároveň se budete muset vypořádat s jevy, které život na vesnici, téměř v lůně přírody, přináší. Na co například se musíte během života na vesnici připravit prudké deště mohou vytopit části vašich domů občas k vám může zabloudit kuna, která překouše kabely u auta ničivá sucha dokáží úplně vysušit vodní zdroje silnice se během zimy udržují daleko méně v určitých částech střechy a jiných prostorách vám začnou hnízdit ptáci Příroda občas umí být i krutá a to během života na vesnici můžete poznat třeba v případě silných dešťů, které dokáží za krátkou dobu vytopit vaše sklepní prostory a nebo dokonce i níže položené obytné místnosti. Proto se pokuste raději dopředu připravit nějaká protipovodňová opatření, která by mohla následky silného deště zmírnit. Kuny jsou vážně potvory a pod kapotou vyhřátého auta se jim hrozně líbí. Říkáte si určitě „chudák zvířátko, jen ať se ohřeje“. Jenže kromě ohřátí po sobě zanechá ještě mnoho překousaných kabelů a pokud bude hladová, může vám zmizet i několik kusů vašeho drobného zvířectva (slepice, králík). V autě vám od nich pomůže například přítomnost takzvané kunoplašky. Co nás dále ohrožuje? Ničivá sucha, která v... Čtěte více Příspěvek Chraňte aktivně své domovy proti vnějším vlivům pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
18.01.2019 07:25 |

podobné články

Masová vražda v Kanadě: 9 mrtvých těl na třech místech, včetně dvou dětí!

 
Kanadským Edmontonem otřásla masová vražda. Policie na třech místech ve městě našla celkem devět mrtvých těl. Jedním z nich je pravděpodobně sám vrah. Mezi oběťmi jsou bohužel i dvě malé děti. Motivem hrůzného činu byly podle policie rodinné neshody a domácí násilí.
31.12.2014 08:36 |

podobné články