Článek

Veselka pod vlivem sedativ. Mrkněte, ja to krásce ze Slunečné slušelo ve svatebních šatech

 
Herečka Kateřina Klausová  (29) si oblékla svatební šaty. Ač by si to přála i v reálném životě, jednalo se pouze o svatbu seriálovou. Ve Slunečné se coby bohatá nevěsta Klára Matějková provdala za vypočítavého Romana Maxu v podání herce Filipa Tomsy.
04.05.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (59 článků) , Kateřina Klausová (14 článků)
Podobné články

Nevěsta cestovatelka: Ve svatebních šatech jezdí po světě, musí se jí vejít do batohu

 
Pod vodou, ve vzduchu, na sněhu, uprostřed skal... Pokaždé ve stejných svatebních šatech. Jennifer Salvage a její manžel Jeff strávili posledních pět let na cestách po 19 zemích. Na všech místech Jeff Jennifer fotí v jejích svatebních šatech a obrázky pak sdílí na svém blogu s názvem "Jedny šaty, jedna žena, jeden svět".
26.09.2013 07:10 |

podobné články

Matka musela říct umírající dceři (†31) sbohem sedmkrát! V bolestech se probírala ze sedativ

 
Angličanka Susan Strong zažila trápení, kterého se děsí každý rodič. Pohřbila vlastní dceru, která zemřela na vzácnou a agresivní formu rakoviny. Odchod Fiony Strong (†31) byl však obzvlášť smutný a bolestivý. Mladá žena měla podle lékařů zemřít poklidně v bezvědomí pod vlivem sedativ. Nestalo se tak, umírající se stále probouzela v nesnesitelných bolestech.
30.06.2018 05:30 |

podobné články

Kdo je ta fešná nevěsta? Mrkněte, která krásná misska zazářila v těchto luxusních svatebních šatech

 
Modelka a misska Eva Čerešňáková pózovala v nádherných svatebních šatech. Plánuje snad velkolepou veselku? Zatím prý ještě ne, ale možná se už brzy dočká.
07.09.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Čerešňáková (185 článků)

Seriálová herečka se podruhé vdala: Takhle jí to před čtyřicítkou slušelo ve svatebních šatech

 
Ze svatebních fotografií herečky McKenzie Westmore by málokdo poznal, že na jaře oslaví už 39. narozeniny. Přestože se nevěstou stala už podruhé, vedle manžela Patricka Tatopoulose zářila, jako kdyby prožívala svou první lásku.
13.10.2015 11:15 |

podobné články

Těhotná Prachařová: Vystavila bříško a rostoucí prsa ve svatebních šatech!

 
Doma prožívají manželskou krizi, a Agáta Prachařová (31) se vystavuje ve svatebních šatech. Pod nimi se jí pěkně kulatí těhotenské bříško a zvětšená prsa sotva nacpala do korzetu. Proč je znova nevěstou?
04.04.2017 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2922 článků)

Byla překrásná: Podívejte se, jak to Zorce Kepkové slušelo ve svatebních šatech

 
Jak vás Super.cz jako první informoval , včera proběhla dlouho plánovaná svatba moderátorů Zorky Kepkové  (22) a Míry Hejdy. Vzali se v utajení na zámku Blatná, jen za přítomnosti rodiny a přátel. Koukněte, jak to novomanželům slušelo.
16.06.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (188 článků)

Máte svou favoritku? Takhle to největším kráskám Hollywoodu slušelo jako nevěstám u oltáře

 
Byly slavné, krásné a v hollywoodské historii zanechaly nesmazatelnou stopu. Na filmovém plátně byly okouzlující a v zamilovaných romantických komediích s happyendem nejednou stanuly ve svatebních šatech. Jak to nejkrásnějším filmovým divám minulého století slušelo u oltáře v reálném životě a jaké měly štěstí na své životní partnery?
26.04.2015 12:00 |

podobné články

Potvora Sylva ze Slunečné do toho praštila. Takhle jí to slušelo ve svatebních šatech

 
Sylva ze seriálu Slunečná v podání Báry Jánové  (31) do toho praštila. V seriálu si vzala Štěpána Vacka (Jan Plouhar). Diváci tak seriálovou potvoru uvidí jako nevěstu.
06.10.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (81 článků)

Brožová dostala statisícový honorář: předvedla se ve svatebních šatech

 
Herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (41) je bez partnera. Vztah s podnikatelem Peterem Kovarčíkem je minulostí. Novému vztahu a další svatbě se ale nebrání. A že jí to ve svatebních šatech opravdu sluší.
22.12.2009 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (541 článků)

Miss Vignerová šokovala v posilovně, cvičila ve svatebních šatech

 
Miss ČR Aneta Vignerová se postarala v pražském fitness centru o pořádný rozruch. Na cvičících strojích posilovala místo v teplácích ve svatebních šatech.
09.11.2010 14:37 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (624 článků)

Olga Menzelová poprvé ve svatebních šatech, vdávala se v teplákách

 
Manželka režiséra Jiřího Menzela Olga si po letech vyzkoušela roli modelky. Na mole se objevila ve svatebních šatech. Ty si oblékla poprvé v životě. Jiřího Menzela si brala v teplákách.
10.12.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (392 článků)

Olga Menzelová poprvé ve svatebních šatech, vdávala se v teplákách

 
Manželka režiséra Jiřího Menzela Olga si po letech vyzkoušela roli modelky. Na mole se objevila ve svatebních šatech. Ty si oblékla poprvé v životě. Jiřího Menzela si brala v teplákách.
14.12.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Olga Menzelová (392 článků)

Hvězdou baseballového utkání se stal chlapík ve svatebních šatech

 
Tuto sobotu se diváci na baseballovém stadiónu Turner Field v Atlantě dočkali kromě utkání mezi místními Braves a Nationals z Washingtonu také velmi neobvyklé podívané. Na hřiště totiž vběhl bláznivý fanoušek v dámských svatebních šatech.
19.07.2011 15:30 |

podobné články

Chystá Agáta překvápko Prachařovi? Předvedla se ve svatebních šatech!

 
Agáta Hanychová, známá provokatérka zveřejnila na svém facebookovém profilu fotografii, kde je vyfocena ve svatebních šatech. Chystá se snad svatba?
03.02.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2922 článků)

Maurerová na Českých lvech: Na místo nevěry přišla ve svatebních šatech

 
Herečka Michaela Maurerová (33) nepřestává šokovat. Na slavnostní galavečer předávání filmových cen Český lev přišla do pražské Lucerny, kde byla v prosinci přistižena při nevěře svému manželovi Milanu Kožíškovi, bez snubního prstenu, zato ve svých svatebních šatech!
02.03.2013 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Maurerová (195 článků)

Kdo je ta dívenka ve svatebních šatech? Vychovala slavnou dceru, bojovala se zákeřnou rakovinou a odmalička chtěla do důchodu

 
Dáma ve svatebních šatech je známou českou, především seriálovou herečkou, která má za manžela syrského režiséra, s nímž má dceru, jež taktéž patří mezi naše známé herečky a dříve chodila se současným manželem modelky Agáty Prachařové. Sympatická herečka se před několika lety dozvěděla, že má rakovinu prsu. Nevzdala se však a těžkou nemoc porazila. Poznali jste ji?
29.06.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2922 článků)

Ještěže jí tak narostla ňadra: Operní pěvkyně Kalivodová se vdala. Takhle vypadala ve svatebních šatech v 6. měsíci

 
Naše nejvnadnější operní pěvkyně Andrea Kalivodová se v neděli provdala v kostele sv. Tomáše na Malé Straně za partnera Radka Tögela. Manželé zářili štěstím, které je navíc násobené. Andrea čeká s Radkem miminko, které se má narodit v říjnu. Díky tomu, že jí požehnaný stav přidal na objemu prsou ještě dvě čísla, ani sedm kilo navíc nebylo ve svatebních šatech znát.
30.06.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (215 článků)

Dcera (4) splnila zesnulé mamince (†27) poslední přání: Vyfotila se v jejích svatebních šatech

 
Amber Davis (†27) diagnostikovali lékaři rakovinu děložního čípku. I přes léčbu se ji doktorům nepodařilo zákeřnou chorobu přemoci. Když už mladá maminka ze Severní Karolíny věděla, že zemře, napsala si seznam přání. Tím nejvíce emotivním bylo, aby se její dcerka Nora (4) nechala vyfotit v jejích svatebních šatech.
04.12.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Nora Davis (1 článek)

Gábina Dvořáková se předvedla ve svatebních šatech! Zkouší si je kvůli milenci Paulisovi?

 
Modelka Gabriela Bártová (28) se obrnila hradbou mlčení k chystanému rozvodu s Václavem Noidem Bártou (36). A zřejmě už spřádá jiné plány, než byl třeba návrat kvůli dceři Terezce. Objevila se totiž na módní show návrhářky Terezy Sabáčkové, kde se ukázala ve svatebních šatech. Jako by si snad kráska plánovala, jak bude vypadat, až se bude podruhé vdávat...
25.04.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1270 článků) , Gabriela Dvořáková (71 článků)