Článek

Veronika Žilková si může oddechnout: Kordula se rozešla se synáčkem z kuplířské rodiny

 
Kordula Stropnická má za sebou nepříjemný rozchod se svou první velkou láskou Damianem Drahokoupilem. Zpočátku se zdálo, že je vše zalité sluncem, co se ale dělo za zavřenými dveřmi u herečky Veroniky Žilkové, kde její dcera se svým dnes již expartnerem žila, jak přiznala eXtra.cz, mělo do idylky zřejmě dost daleko. Vzhledem k tomu, že je Damian synem Davida Darlinga, bývalého majitele pražského nočního klubu Darling, si může Kordulina maminka možná oddechnout, že má kluka konečně z krku. Krev totiž není voda.
18.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků) , David David (1721 článků) , Damian Damian (15 článků)
Podobné články

Veronika Žilková o dceři: Kordula má spoustu skvělých vlastností po svém tatínkovi

 
Herečka Veronika Žilková (60) se pomalu, ale jistě připravuje na to, že její nejmladší dcera Kordula Stropnická (17) už bude brzy dospělá a opustí její mateřskou náruč. Hvězda nového českého filmu Spolu se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, jak se připravuje na tento další z životních milníků a jakým směrem má Kordula v plánu se vydat. 
30.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Kordula Stropnická si potrpí na luxus: Vlasy za 84 tisíc, kabelky za 100 tisíc a kůň za majlant

 
Kordula Stropnická oslavila osmnácté narozeniny a party si pořádně užila. Její rodina v čele s Veronikou Žilkovou a Agátou Hanychovou jí na zahradě připravila pořádnou oslavu, na níž se Kordula důkladně připravila. Nechala si prodloužit a zahustit účes, což vyšlo podle Blesku na 84 tisíc korun. To ale není poprvé, kdy se Kordula rozšoupla a pořídila si luxusní věc. 
22.09.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Perla Kordula Stropnická: Jak se v průhledných šatech cítila a co říká o nápadnících

 
Na závěrečném červeném koberci karlovarského festivalu nejvíce zazářilo duo Veronika Žilková (60) se svou krásnou dcerou Kordulou Stropnickou (16), která byla na filmových slavnostech poprvé. Veronika i Kordula poskytly redakci eXtra.cz rozhovor z červeného koberce. Prozradily, jak si festival užily, jak se cítily v zářivých šatech a zeptaly jsme se i na otázku ohledně nápadníků. Musela je Veronika či Kordulka odhánět?
11.07.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Žilková se raduje: Dcera Kordula konečně souhlasila

 
Mít doma puberťáka je občas o nervy a své o tom ví i herečka Veronika Žilková (60). I ona si svou dcerou Kordulou (16) zažila období vzdoru, ale jak se zdá, všechno se začíná obracet k lepšímu. Co Kordula mamince dovolila?
13.03.2022 12:05 |

podobné články

Kordula přes rok neviděla tátu, tvrdí Žilková. Nejspíš se to protáhne, zlobí se herečka a prozradila důvody

 
Veronika Žilková (61) se snad rozvodu s Martinem Stropnickým (66) nikdy nedočká. Jak herečka uvedla v rozhovoru pro Blesk, soudní proces byl pozastaven, protože se znesvářená dvojice nemůže dohodnout na výživném na dceru Kordulu. Kordula přitom svého otce, který je velvyslancem v Izraeli, podle slov Veroniky Žilkové prý již přes rok neviděla.
13.02.2023 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1947 článků)

Je po tátovi, nebo po mámě? Lidé se hádají, komu je Kordula podobnější

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) se vrátili na skok do České republiky, kde se aktuálně společně věnují svým rodinám. Pár v doprovodu Veroniky Žilkové (60) a její dcery Korduly Stropnické (16) byl podpořit dceru mediálního magnáta Natálii (21) na parkurovém závodu. Ze závodů si Agáta, Veronika a Kordula pořídily po delší době společný snímek, u kterého se objevily lichotky, ale také se fanoušci začali dohadovat, zda je Kordula víc po mamince, anebo po tatínkovi. Co myslíte?
07.08.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Kordula Stropnická (84 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)

Kordula Stropnická a její záhadný Damien D.: Za okázalým životem stojí temná minulost kontroverzního otce

 
Dcera Veroniky Žilkové, půvabná blondýnka Kordula Stropnická, si umí vybrat. Záhadný Damien D., se kterým již několik měsíců randí, totiž pochází z velmi zámožné rodiny. Jeho tatínek v minulosti vlastnil jeden z nejznámějších kabaretů v Praze, kvůli čemuž byl také podle portálu Seznam Zprávy v roce 2017 odsouzen. Jak se ale Kordula s Damienem seznámila? Podle informací eXtra.cz.cz ve škole za statisíce ročně!
22.12.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Veronika Žilková (57): Problémy s nejmladší dcerou!

 
Zahrála si dvě výrazné macechy – první v televizní pohádce Dvanáct měsíčků, druhou v show Tři oříšky pro Popelku. Teď ale herečka Veronika Žilková (57) zabalila do kufru skládací stromeček a v pondělí odletěla za manželem, velvyslancem Martinem Stropnickým (61), do Izraele. Vánoce stráví s dětmi daleko od domova a od února ji čeká velká změna – dcera Kordula tu nastoupí do školy a Veronika bude pendlovat mezi Izraelem a Českem...
23.12.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1947 článků)

Proč Kordula chyběla na svatbě své sestry Anny Stropnické? Veronika Žilková promluvila

 
Dcera velvyslance Anna Stropnická (33) se tajně vdala. Ne všichni členové její užší rodiny ale dostali pozvánku. Své o tom ví i její sestra Kordula Stropnická, kterou má její otec s herečkou Veronikou Žilkovou. Právě ta totiž naší redakci potvrdila, že se s dcerou o veselce dozvěděly až z médií. 
08.08.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Anna Stropnická (20 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Kordula Stropnická se rozešla s Damianem. Agátina sestra naznačila bouřlivý krach vztahu

 
Osmnáctiletá Kordula Stropnická je sama. Podle informací webu Super se rozešla se svým partnerem Damianem, s nímž byla ve vztahu více než rok. „Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou,“ prozradila nejmladší dcera herečky Veroniky Žilkové.
08.11.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Kordula Stropnická má první filmovou roli. Nebaví mě to, říká

 
Dcera herečky Veroniky Žilkové (53) a ministra obrany Martina Stropnického (58) Kordula dostala svou první roli ve filmu. Dokonce díky devítileté dívce do komedie Jak se zbavit nevěsty vzali i její matku. Kordula Stropnická ale rozhodně herečkou být nechce.
20.07.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1947 článků)

Kordula Stropnická po letech ve společnosti: Krásná dcera Veroniky Žilkové kašle na šoubyznys, ve stopách rodičů nepůjde

 
Dcera Veroniky Žilkové  (58) a Martina Stropnického  (63) a sestra Agáty Prachařové Kordula roste do krásy. Zatím to ale vypadá, že ve stopách svých rodičů nebo sestry nepůjde. "Raději bych zkusila něco jiného. Jak to vidím, není to nic pro mě. Spíš bych šla jinou cestou," řekla Super.cz Kordula.
03.06.2020 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Martin Stropnický (1947 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Kordula Stropnická řádí na TikToku. Odvážná videa v sexy prádle a vulgární slovník

 
Děti známých osobností přirozeně získávají na sociálních sítích mimořádnou pozornost a výjimkou není ani Kordula Stropnická. Dcera herečky Veroniky Žilkové a Martina Stropnického září především na TikToku. Jablko nepadá daleko od stromu, a tak Kordula, stejně jako její starší sestra Agáta, umí vyvolat velkou pozornost! 
18.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1947 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Kordula Stropnická (17) vynáší kabelky za desítky tisíc: Takhle se obléká zlatá mládež

 
Sedmnáctiletá Kordula Stropnická se na akcích objevuje stále častěji a již nyní je jasné, že alespoň částečně půjde ve stopách své starší sestry Agáty Hanychové (37). Na akce obléká značkové oděvy za desítky tisíc korun a je vidět, že jí móda rozhodně není lhostejná. V galerii se podívejte, jaké luxusní kousky na společenské události, jichž se účastnila i redakce eXtra.cz, Kordula vynesla.
15.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Kordula Stropnická není žádná fiflena. Sama odrodila čtyři štěňátka. Agáta se nestačila divit

 
Kordula Stropnická (17) je důkazem toho, že je nejen hezká tvářička, ale dokáže si i poradit. Jak informovala její starší sestra Agáta Hanychová (37) na Instagramu, Kordula pomohla jejich mopsovi Kofi odrodit čtyři štěňátka a následně je odvezla zkontrolovat k veterináři.
07.01.2023 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Kordula Stropnická (84 článků) , Sam Sam (722 článků)

Kordula Stropnická oslavila plnoletost: Od roztomilé holčičky po naparáděnou slečnu

 
Kordula Stropnická v paměti mnoha lidí utkvěla jako rozkošná malá blondýnka s brýlemi a naducanými tvářičkami. Čas ale utíká neúprosným tempem a malou holčičku by dnes lidé v Kordule těžko hledali. Dcera Veroniky Žilkové (61) a Martina Stropnického (66) právě oslavila již osmnácté narozeniny, jak její starší sestra Agáta Hanychová (38) prozradila na svém Instagramu. V galerii se podívejte, jak se za ty roky Kordula změnila.
22.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků) , Martin Stropnický (1947 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Vzácná chvíle pro mámu Žilkovou! Co jí krásná dcerka Kordula (16) v Dubaji dovolila?

 
Veronika Žilková (60) se aktuálně raduje, že si v Dubaji může rodina užít trochu toho vzácného času pospolu. Při té příležitosti se dokonce nechala zvěčnit i její krásná dcera Kordula (16)! Je vidět, že krásu má dívka po mamince.
02.03.2022 05:10 |

podobné články

Veronika Žilková: Vím, že vyhraje Aneta! Šokující tvrzení účastnice StarDance...

 
Česká televize manipuluje s výsledky hlasování do StarDance – to si alespoň myslí herečka Veronika Žilková (49), která z letošního ročníku taneční show vypadla jako první. Žilková si pustila pusu na špacír při setkání s deníkem Aha! v centru Prahy, kde jsme ji fotografovali s jejím tanečníkem Markem Dědíkem (27). „Vše směřuje k tomu, že vyhraje Aneta Langerová,“ myslí si Žilková...
13.12.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (565 článků)

Můj vnuk je flamendr po mamince, říká Veronika Žilková

 
Herečka Veronika Žilková je vzorná babička. Své dceři Agátě Hanychové občas hlídá syna Kryšpína a to prý není žádná legrace. Jak uvedla v rozhovoru na rádiu Impuls, její vnuk je noční živel po mamince. A té navíc z mateřství podle Žilkové "trochu hráblo". Další články k tématu: Žilková se před premiérami zbavuje zvířat, vnuk Kryšpín je alergik Žilková byla na Plese v Opeře příliš sladká, Válková zakrněla u Vánoc Hanychová čtyři měsíce po porodu pózovala nahá, málem při tom umrzla Hanychová po porodu podražila, za syna chce dvojnásobný honorář RECENZE: Když se První krok na cestě zastaví
25.02.2012 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3714 článků)