Článek

Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc

 
Osmnáctiletá studentka konzervatoře ze Svojšic u Přelouče Veronika Stýblová, která momentálně patří mezi šest nejlepších finalistů SuperStar, byla ještě před soutěží o poznání silnější. Vážila o dvacet kilogramů víc než nyní. S nadváhou zatočila hlavně proto, aby se divákům líbila. Další články k tématu: S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy
05.05.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)
Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1127 článků) , Veronika Stýblová (57 článků) , Sabina Křováková (111 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (370 článků)

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků) , Sabina Křováková (111 článků) , Martin Šafařík (32 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo

 
Když se posledním čtyřem finalistům SuperStar oznámilo, že zlomek volného času budou trávit i v pražské zoo, byli nadšeni. Netušili však, že místo slonů, tygrů a lachtanů uvidí hlavně pavouky, hady a šváby. Někteří dostali hysterický záchvat. Další články k tématu: OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí TELEVIZIONÁŘ: Kdo potřebuje na SuperStar tři přijímače
19.05.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

SuperStar Stýblová zkolabovala po přenosu: Zatajili jí smrt v rodině!

 
Obrovský smutek zavládl v SuperVile po čtvrtém finále nové éry SuperStar. Finalistka "Veronika Stýblová":http://www.extra.cz/tema/veronika-styblova (18) si užívala úspěch během přímého přenosu, jehož tématem byla filmová hudba. Porotci z ní byli nadšení a navíc se jí dostalo satisfakce v podobě upřímné omluvy od Paľa Habery! Ten ji totiž v předešlém kole po vystoupení nařkl, že její show byla jedno velké divadlo. Veronika totiž tuto píseň věnovala své blízké osobě, která bojovala o život, a neubránila se při tom slzám.
15.04.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

SuperStar Stýblová drasticky hubne do šatů: Sledujte, jak jí jdou kila dolů!

 
Finalistka soutěže SuperStar "Veronika Stýblová":http://www.extra.cz/tema/veronika-styblova (18) nebyla vždy štíhlá. Za poslední dva roky zhubla přes dvacet kilo a její váha jde stále dolů!
28.04.2013 07:15 |

podobné články

Vyřazená Stýblová: Do těchto šatů musela extrémně zhubnout. Shodila dvacet kilo, ale pořád si stěžuje na svůj velký zadek!

 
"Veronika Stýblová":http://www.extra.cz/tema/veronika-styblova (18), kterou ve včerejším kole poslali diváci domů, už dříve přiznala, jak se snaží pořádně zhubnout. Vzhledem k tomu, že šaty, které finalistům kostyméři dodali, byly v malých velikostech, se musela Veronika smířit s tím, že buď nasadí drsnou dietu, nebo bude v televizi, která přidává alespoň patnáct kilo, vypadat jako kulička.
13.05.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Stýblová ze SuperStar trumfla Farnou: Když ty prsa, tak já rozkrok!

 
Finalistka SuperStar "Veronika Stýblová":http://www.extra.cz/tema/veronika-styblova (18) se ve včerejší druhé polovině přímého přenosu převlékla do krátkých elastických šatů, ve kterých zazpívala píseň od Ivety Bartošové Víš, lásko. Když dozpívala hitovku 80. let, sedla si na gauč tak nešťastně, že se kameramanům a fotografům naskytl pohled do jejího rozkroku.
06.05.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6752 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Už máme byt i psa, říká Veronika Stýblová ze SuperStar

 
Devatenáctiletá Veronika Stýblová, která byla výrazným hlasem poslední SuperStar, je čtyři měsíce šťastně zadaná. S partnerem, který je o šest let starší a kterého poznala v gay baru, už dokonce bydlí. V Lásce pod lupou dostali stejné otázky, každý ale odpovídal zvlášť. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Poprvé žárlím, říká pěvkyně Kalivodová o nové lásce LÁSKA POD LUPOU: Dům, děti a rybičky, plánují mladí manželé Hejdovi LÁSKA POD LUPOU: Přebral jsem ji kamarádovi, řekl o Šípkové její muž LÁSKA POD LUPOU: Ondráčková se odhalila i s přítelem a přiznala svatbu LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi
22.08.2009 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Ricky Martin (93 článků) , Veronika Stýblová (57 článků) , David Kalivoda (5 článků)

Superstar Veronika Stýblová s novým mužem: Přítel nebo kamarád?

 
Finalistka SuperStar Veronika Stýblová na sebe práskla, že má přítele. Na bratislavském večírku celý večer flirtovala se svým "kamarádem". Je právě on muž jejího života? Co spolu tihle dva mají...
13.04.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Rozjetá Superstar Veronika Stýblová: Ukázala přítele, nebo kamaráda na sex?

 
VIDEO: Jednou přítel, podruhé jen „kamarád“. Soutěžící Veronika Stýblová (18) se nemůže rozhodnout. Ač přiznala, že má přítele, na bratislavské SuperStar párty dováděla s neznámým mladíkem. Blesk.cz zjistil, co ti dva spolu mají..
13.04.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Zbyla poslední holka: SuperStar opustila něžná blondýnka Veronika Stýblová

 
Už zbyli poslední čtyři finalisté SuperStar. Jedinou dívkou v soutěži zůstává zrzka Sabina Křováková, něžná blondýnka Veronika Stýblová vypadla. Jak se jí povede dál?
12.05.2013 23:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků) , Sabina Křováková (111 článků)

Osmé finále SuperStar: Končí Veronika Stýblová, vyřazení jela zapíjet bez potrestané Farné!

 
Osmé finále SuperStar bylo trochu překvapivě osudné pro "Veroniku Stýblovou":http://www.extra.cz/tema/veronika-styblova (18). Té nakonec k vítězství nepomohly vynikající pěvecké výkony, dojemná story, kdy jí v průběhu finálových kol zemřela teta, ani evidentní snaha během posledních dvou měsíců trochu zhubnout.
13.05.2013 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Osmé finále SuperStar: Končí Veronika Stýblová, po vyřazení jela zapíjet bez potrestané Farné!

 
Osmé finále SuperStar bylo trochu překvapivě osudné pro "Veroniku Stýblovou":http://www.extra.cz/tema/veronika-styblova (18). Té nakonec k vítězství nepomohly vynikající pěvecké výkony, dojemná story, kdy jí v průběhu finálových kol zemřela teta, ani evidentní snaha během posledních dvou měsíců trochu zhubnout.
13.05.2013 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

I takhle smyslně může vypadat Veronika Stýblová ze SuperStar: Bez podprsenky předvedla zákoutí svého dekoltu

 
Mladinká zpěvačka Veronika Stýblová vystřídala během dalšího finálového kola SuperStar dva outfity. Zatímco síťovaný svetřík s netopýřími rukávy její postavě rozhodně neprospěl a přidával jí kila, ve druhém modelu vypadala úchvatně. A pak že to nejde.
13.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Kočička ze SuperStar hledala kluka na divném místě: Veronika Stýblová sbalila přítele v gay baru

 
Jedna z mála, která se z poslední SuperStar objevuje na společenských akcích, je blondýnka Veronika Stýblová. Pochlubila se nám nejen tím, že má nový singl, ale představila nám i svého nového kluka. Seznámili se opravdu zajímavě.
09.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

To je síla: Stýblová ze SuperStar měla ještě před rokem o 20 kilo víc. Koukněte, jaká byla baculka

 
Majitelka jednoho z nejvýraznějších hlasů v letošní SuperStar, Veronika Stýblová, rozhodně nepatří k žádným vychrtlinkách, ale pyšní se pěknými ženskými tvary. Málokdo ale tuší, že je za nimi pořádná dřina.
05.05.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

SuperStar má jasnou favoritku: Stýblová silou vůle zvítězila nad nemocí a předvedla famózní výkon

 
SuperStar má svou jasnou favoritku. Přestože Veronika Stýblová trpěla před semifinále velkými zdravotními komplikacemi, tak to nakonec na jevišti rozbalila neuvěřitelným způsobem. Její osobitá interpretace písně One Night Only z muzikálu Dreamgirls všechny naprosto uzemnila.
18.03.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Veroniko, kam ti zmizely vnady? Stýblová ze SuperStar se ukázala bez speciální podprsenky. Tohle je výsledek

 
To je ale zklamání. Půvabná blondýnka Veronika Stýblová, která svými pěveckými výkony excelovala v poslední řadě SuperStar, se před pár dny objevila na párty jedné soukromé televize a všichni nestačili žasnout.
17.07.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (57 článků)

Neskutečné! SuperStar opouští favoritka Veronika Stýblová

 
Tak to by nikdo nečekal. Soutěž opustila jedna z velkých favoritek na celkového vítěze - Veronika Stýblová. Její prohru oplakala dokonce i nemocná moderátorka Zora Kepková (22).
13.05.2013 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Zora Hejdová (38 článků) , Veronika Stýblová (57 článků)