Článek

Veronika a Biser Arichtevovi na křižovatce kvůli novému domu: Zbourat, nebo rekonstruovat?

 
Jak se zdá, stále více hvězd se z centra Prahy stahuje na venkov! Do jedné staré budovy, která bude vyžadovat ještě nemalé úpravy, se zamilovala i herečka Veronika Arichteva (35) s manželem Biserem (44), známým režisérem. Zakoupili totiž nádherné stavení z devatenáctého století!
16.07.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)
Podobné články

Režisér Biser Arichtev o seriálu Kukačky: To, co zažili skuteční hrdinové, by nechtěl zažít vůbec nikdo

 
Režisér Biser Arichtev (44) natočil třináct dílů dramatického seriálu Kukačky, který bude mít premiéru 8. ledna na České televizi. Seriál pojednává o životě mladého manželského páru, který zjistí, že jejich dítě vlastně jejich dítě vůbec není a pochopí, že došlo k záměně s jiným miminkem a musí se rozhodnout, co udělají dál. Po prvním přečtení scénáře Biser Arichtev věděl, že ho čeká velmi emotivní příběh. Co o seriálu Kukačky v rozhovoru pro Českou televizi ještě prozradil?
09.01.2021 07:01 |

podobné články

Splněný sen Arichtevových! Koupili si vilu, čeká je stěhování

 
Veronika (35) a Biser Arichtevovi (44) si splnili touhu po bydlení ve vlastním domě. Jde však o starší vilu, takže než se nastěhují, bude to od našeho párečku vyžadovat spoustu trpělivosti a peněz!
22.06.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Splněný sen Arichtevových! Koupili vilu, čeká je stěhování

 
Veronika (35) a Biser Arichtevovi (44) si splnili touhu po bydlení ve vlastním domě. Jde však o starší vilu, takže než se nastěhují, bude to od našeho párečku vyžadovat spoustu trpělivosti a peněz!
22.06.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

A je pod čepcem: Kráska z Vyprávěj se včera vdala za tohoto bulharského fešáka!

 
Herečka Veronika Nová  (27) už je vdanou paní. Ve čtvrtek přesně v 17 hodin řekla své "ano" režisérovi seriálu Vyprávěj Biserovi A. Arichtevovi. Veronika si vzala exotické jméno bulharského manžela a je z ní Veronika Arichteva.
02.08.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Manžel Veroniky Arichtevy a režisér Kukaček: Přiznal partnerskou krizi!

 
Herečka Veronika Arichteva (34) a režisér Biser Arichtev (44) vypadají pět měsíců po narození syna jako chodící reklama na štěstí. Ale nebylo to u nich doma vždy jen růžové, Biser dokonce přiznává, že stáli na pokraji rozchodu!
23.02.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Veronika Nová neví, co je stud! Před objektivem odhodila kalhotky!

 
Na chvíli zapomněla na to, že je vdaná paní! Podle oddacího listu patří Veronika Nová (27) už tři měsíce jen režisérovi Biseru Arichtevovi (36). Díky fotce, na které je téměř nahá, se ale stala předmětem erotických fantazií mnoha mužů.
05.11.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Veronika Arichteva (32): NEJVĚTŠÍ TRAPAS V HISTORII STARDANCE

 
Stačil jediný neobratný pohyb a celý sál viděl to, co patří jen režiséru Biseru Arichtevovi (42). Jeho žena Veronika (32) zažila naživo noční můru. Minimálně 1,4 milionu diváků spatřilo, co ukrývá pod sukní.
19.11.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Česká televize dotočila prvorepublikový seriál Četníci z Luhačovic. Hrají v něm Zedníček i Langmajer

 
Nový seriál z prostředí prvorepublikového četnictva natočilo trio režisérů Biser A. Arichtev, Peter Bebjak a Dan Wlodarczyk a zavede diváky do roku 1919. „Je to výpravný dobový seriál plný akčních scén a napětí,“ říká Biser. Nový dobový seriál České televize vypráví příběhy četnictva z Luhačovic z roku 1919. „V každé epizodě jsou dva uzavřené kriminální případy, ale na větším prostoru se rozvíjejí i další linky," vysvětluje autor projektu Petr Bok s tím, že nejde o klasický epizodní seriál. Každý díl má 80 minut. Vedle Pavla Zedníčka se v seriálu objeví Karel Dobrý, Jiří Langmajer, Robert Jašków, Pavla Tomicová, Alena Mihulová, Igor Bareš nebo Vica Kerekeš.
05.08.2016 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (566 článků) , Igor Bareš (125 článků) , Alena Mihulová (116 článků) , Pavel Zedníček (252 článků) , Karel Dobrý (49 článků) , Pavla Tomicová (256 článků) , Robert Jašków (74 článků) , Peter Bebjak (12 článků) , Dan Wlodarczyk (7 článků) , Pavel Nový (470 článků) , Karel Nový (210 článků) , Petr Pavel (790 článků)

Biser Arichtev natáčí Kukačky: Seriál o manželském páru, který zjistí, že jim vyměnili syna

 
Režisér Biser Arichtev (43) natáčí pro Českou televizi seriál s pracovním názvem Kukačky. Ten pojednává o mladém manželském páru, který zjistí, že jejich syn vlastně není jejich. Pochopí, že došlo k záměně, a stojí před těžkým rozhodnutím, jaké kroky podniknou dál.
06.07.2020 22:01 |

podobné články

Člověk s velkým srdcem a smyslem pro spravedlnost, říká o své ženě Veronice režisér Biser Arichtev

 
Režisér Biser Arichtev dokončil nový projekt, seriál Kukačky. Zabývá se v něm motivem záměny novorozenců v nemocnici a jejími následky. „Hlavním tématem seriálu je rodičovství, je také o vztazích v rodině a mezi blízkými,“ říká.
25.09.2020 18:15 |

podobné články

Režisér Biser Arichtev: Naše postavy jsou sympatičtí lidé

 
Zítra večer čeká diváky třetí pokračování třináctidílného seriálu Kukačky. Jeho ústředním tématem je záměna dětí, nyní již předškoláků, v porodnici, tedy téma, které se může dotknout každého. Všichni jsme něčí děti, většina lidí jsou i rodiče. Jak ale řekl režisér Biser Arichtev, nejde jen o úzké téma, ale o hlubší pohled na rodinné vztahy.
29.01.2021 12:17 |

podobné články

Bylo to vyčerpávající: Biser Arichtev přiznal krizi s Veronikou

 
Ač to na první pohled vypadá, že režisér Biser Arichtev (44) prožívá s jeho manželkou, herečkou Veronikou Arichtevou (34), se kterou má syna, pouze šťastný život bez strastí a starostí, tak je tenhle názor zcela mimo. Uznávaný tvůrce Kukaček a seriálu Vyprávěj přiznal, že s Veronikou prošli těžkou vztahovou krizí, kdy stačilo málo a jejich vztahu by byl konec.
23.02.2021 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Herečka Veronika Nová se bude vdávat: Známe detaily svatby!

 
Herečka "Veronika Nová":http://www.extra.cz/tema/veronika-nova (26) plánuje na letošní léto svatbu. Jejím vyvoleným se stal režisér úspěšného seriálu Vyprávěj Biser A. Arichtev (36). Jak bude veselka probíhat?
03.05.2013 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Slováci se odvázali: O herci, kterému ukázala Veronika Nová v seriálu První republika bradavky tvrdí, že je gay!

 
Herečka "Veronika Nová":http://www.extra.cz/tema/veronika-nova (27) si střihla v seriálu České televize První republika milostnou scénou se slovenským hercem Jánem Koleníkem (34), kterou režíroval její manžel Biser Arichtev. I když by se mohlo zdát, že se manžel Veroniky mohl při pozorování, jak se jeho drahá svléká před cizím mužem, trápit žárlivostí, slovenská veřejnost má jasno. Koleník prý v posteli preferuje mužské pohlaví.
24.02.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků) , Ján Koleník (62 článků)

Dojemné vyznání: Tahle krásná slova řekla maminka Veronika Arichteva o svém manželovi

 
Veronika Arichteva  (34) se nedávno stala maminkou syna Luky , jehož otcem je režisér Biser Arichtev. A právě ten má v pondělí narozeniny. Veronika mu jako dárek mimo jiné napsala krásné vyznání.
12.10.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Od plotny rychlý převoz do nemocnice: Osmnáctiletá Veronika se během soutěže Masterchef hrozivě pořezala

 
Osmnáctiletá kuchařka Veronika skončila v nemocnici s vážným řezným zraněním. Během kuchařské show Masterchef se během vaření řízla do prstu tak hluboko, že nestačil zákrok produkce a zdravotníků. Veronika byla převezena do nemocnice. Veronika začala vařit tak zostra, až populární kuchař a porotce Honza Punčochář vyslovil obavu, aby se nezranila. Bohužel se naplnila. "Když jsem chtěla uříznout křidélko, tak mi ten nůž zajel do prstu,“ popsala situaci nejmladší účastnice MasterChef Česko Veronika. Bohužel zranění bylo vážnější, než se na první pohled zdálo. "Řízla jsem se tak hluboko, že budu muset do nemocnice," přiznala s pláčem. O tom, kteří z třiceti soutěžících postoupí mezi šestnáctku nejlepších kuchařů, se rozhodně již zítra. Zda mezi nimi bude i zraněná Veronika se teprve ukáže.
19.02.2020 09:25 |

podobné články

dTest: Jak rekonstruovat nájemní byt

 
Byt v nájmu nelze rekonstruovat tak jednoduše, jak si mnozí nájemci nebo pronajímatelé myslí. Vždy je třeba postupovat v souladu s nájemní smlouvou a zákonem. Rekonstrukce nebo oprava nájemního bytu bez souhlasu druhé smluvní strany má svá omezení. Ani s úhradou nákladů na rekonstrukci to nebývá jednoznačné.
04.04.2018 17:50 |

podobné články

Hvězda StarDance Veronika Arichteva: ZLOST KVŮLI HLASOVÁNÍ

 
Dřív mu na pračku věšela roztomilé vzkazy, aby z ní vyndal vyprané prádlo. Teď by za ně byl její manžel Biser Arichtev (42) zjevně vděčný. Veronika Arichteva (32) nemá kvůli zápolení ve StarDance vůbec na nic čas. A stranou musí i její domácnost...
05.12.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)

Veronika Arichteva: Zloba kvůli hlasování ve StarDance!

 
Dříve mu musela nechávat na pračce roztomilé vzkazy, aby z ní vyndal vyprané prádlo. Teď by za ně byl její manžel Biser Arichtev (42) zjevně vděčný. Veronika Arichteva (32) kvůli namáhavým tanečním tréninkům nemá čas vůbec na nic a ostrouhala i domácnost...
06.12.2018 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (601 článků)