Článek

Veronica Biasiol o soukromí: Strašně moc věcí v životě pokašleš. Nový vztah asi nezveřejním

 
Influencerka Veronica Biasiol na sociálních sítích působí už více než jednu dekádu, od svých čtrnácti let. V pořadu eXtra Host nyní zhodnotila své vystupování a promluvila o tom, zda by zpětně udělala něco jinak. "Kde mám začít, strašně moc věcí," směje se. Přiznala, že bude hodně zvažovat to, zda se o svůj další vztah podělí i veřejně. 
30.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)
Podobné články

Veronica Biasiol vystavila svoje přednosti: Tvoje ňadra jsou větší než má hlava, vtipkují fanoušci

 
Youtuberka a influencerka Veronica Biasiol nedávno oslavila své jednadvacáté narozeniny a patří mezi jedny z nejznámějších slečen na sociálních sítích. Veronica Biasiol se rozhodla, že těsně před Vánoci odjede se svým přítelem za teplem. Společně se rozhodli pro Dubaj, odkud youtuberka postuje jednu odvážnou fotku za druhou.
19.12.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol si kritiku nepřipouští. Lidé mě budou hejtovat i kdybych se stavěla na hlavu, říká o své účasti v Miss

 
Influencerka Veronica Biasiol se přihlásila do soutěže krásy Miss Czech Republic. Jak jsme již před nedávnem informovali, lidé její účast nevzali moc dobře. Vadí jim kosmetické úpravy a přílišná sláva, která dává mladé krásce jistou výhodu. Nyní se k tomu Veronica sama vyjádřila v rozhovoru pro eXtra.cz.
25.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol smutní a sdílela dojemné video: Její partnerka Bára odjela na Survivor

 
Influencerka Veronica Biasiol (24) zažívá smutnou chvíli. Její drahá polovička Bára Mlejnková (31) odletěla bojovat na Survivor. Jak Biasiol reagovala na odlet? Na svém Instagramu zveřejnila příspěvek věnovaný své partnerce. 
15.01.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol vystavila dokonalý zadek na Čapím hnízdě: Fanoušci ji za to hustě sejmuli

 
Módní ikona pro teenagery Veronica Biasiol vystavila sexy tělíčko na farmě Čapí hnízdo a fanoušci ji začali drsně hejtovat. Veronica jim pak vzkázala, že její zadek nesouvisí s politickými názory.
12.02.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (17 článků) , Veronica Veronica (70 článků)

Po rozchodu opět spolu: Veronica Biasiol se vyznala ze svých citů k Báře Mlejnkové

 
Uhrančivá influencerka Veronica Biasiol (23) je opět zadaná. Znovu se dala dohromady s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou (31), se kterou se nedávno rozešla. Avšak jak se říká, dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, dřívější neshody holky hodily za hlavu a po krátké pauze tvoří krásný a šťastný pár. Veronica své Báře dokonce při příležitosti ročního výročí vztahu veřejně vyznala lásku na svém Instagramu. 
09.08.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Zakrývání skvrn je konec: Veronica Biasiol už své tajené vitiligo neřeší

 
Nádherná Veronica Biasiol (24), jedna z nejznámějších českých influencerek, se před pár dny odhodlala k odvážnému kroku. Po dlouhých čtyřech letech se rozhodla jít s pravdou ven a přiznala boj s nemocí. Veronica trpí autoimunitním onemocněním vitiligo, které se projevuje skrvnitou depigmentací kůže. “Myslím, že se ani nedá popsat, o kolik svobodnější a bezstarostnější pro mě poslední dny jsou,” hlásí nyní s úlevou na Instagramu.
23.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Milostná válka se utišila: Nevěrná Veronica Biasiol a Bára Mlejnková vrkaly jako hrdličky

 
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková mají za sebou těžké chvíle. Jejich vztahem otřásla nevěra, kvůli které došlo i k měsíčnímu odloučení. Ačkoli to vypadalo, že rozchod je definitivní, partnerky nakonec učinily odvážný krok a vztahu daly ještě jednu šanci. Zdá se, že rozhodnutí začít od začátku se jim vyplatilo. Veronica a Bára společně vyrazily na velké finále Survivor do pražského Duplexu a cvrlikaly jako hrdličky, čehož byla redakce eXtra.cz svědkem. O tom, že jsou spolu šťastné, nebylo pochyb. 
18.05.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol čelila v Miss nechutným hejtům. Bylo to divoké, přiznala. Kritikům se vysmála

 
Jednou z vítězek Miss Czech Republic se stala i známá influencerka Veronica Biasiol. Ta si odnesla titul Miss Grand a pojede reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž do Asie. V pořadu eXtra Host se rozpovídala nejen o tom, co vše ji nyní čeká, ale také zareagovala na kritiku, která společně s její účastí přišla. Nebála se Veronica, kolem které bylo v posledních měsících pořádně rušno, že by kontroverze kolem její osoby ovlivnila umístění? I na toto téma přišla řeč. 
22.05.2024 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol a Bára Mlejnková chtějí svůj vztah posunout dál: Slova o dětech i adopci

 
Influencerka Veronica Biasiol a její přítelkyně Barbora Mlejnková už spolu cukrují jako za starých časů. Dvojice se rozešla letos v květnu po osmi měsících vztahu, nyní dámy opět svůj vztah slepily a vypadají šťastněji než kdy dřív. Redakce eXtra.cz je vyzpovídala na galavečeru Engine. Dívky prozradily peprné věci, například i to, kdo u nich v páru představuje mužskou roli, nebo také, co plánují do budoucna.
19.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol se rozešla s Barborou Mlejnkovou: Co jí chodí za nabídky

 
Konec všem spekulacím, nádherná Veronica Biasiol (23) potvrdila rozchod s pokerovou hráčkou Barborou Mlejnkovou (31). Do dalšího vztahu se však nehrne: “Jsem ve fázi života, kdy žádnej vztah nechci a nehledám,” prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak porovnává vztah se ženou a mužem úspěšná influencerka, která se netají tím, že má slabost pro obě pohlaví? 
26.05.2022 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Veronica Biasiol se slzami v očích přiznala vzácné onemocnění: Nechápu, jak se mi to dařilo skrývat, řekla

 
Veronika Horáková, která je známá pod jménem Veronica Biasiol (24), patří bezpochyby mezi nejúspěšnější a nejpohlednější české influencerky. I když údajně od svých čtrnácti let sdílí s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí veškeré své soukromí a nedělá jí problém vyjádřit se otevřeně k ožehavým tématům, i ona měla dlouhá léta na srdci pořádný balvan. Po čtyřech letech skrývání se prostřednictvím Instagramu rozhodla učinit velké veřejné přiznání. 
01.10.2022 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (17 článků) , Veronica Veronica (70 článků)

Mlejnková smutně o Biasiol: S Adamem jsou jako Bendig, pravdu z nich nedostanou, říká

 
Český šoubyznysový rybníček přišel v posledních dnech o slavný lesbický pár. Influencerka Veronica Biasiol (25) a profesionální hráčka pokeru Barbora Mlejnková (31) totiž oznámily rozchod. "Já bych se asi odstěhovala nebo se nepodívala člověku do očí," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Mlejnková, která svými slovy evidentně narážela na spekulace, že jí Biasiol měla být nevěrná s krasavcem z Love Islandu, Adamem Sedrem (30). 
05.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Žhavá influencerka Veronica Biasiol po rozchodu se Slovákem: Potvrdila vztah se ženou!

 
Influencerka a blogerka Veronica Biasiol (23), rozená Veronika Horáková, loni na podzim Blesku potvrdila rozchod se slovenským fešákem. Sama dlouho nezůstala, její srdce teď patří známé hráčce pokeru Báře Mlejnkové!
07.03.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (17 článků) , Veronica Veronica (70 článků) , Sam Sam (750 článků)

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

 
Jaké pocity prožívá Veronica Biasiol, zatímco její přítelkyně Barbora Mlejnková bojuje o přežití v drsné reality show Survivor? O tom se nádherná influencerka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Jaká věc by jí osobně na pustém ostrově nejvíce scházela a nebojí se, že dlouhé odloučení poškodí jejich vztah? 
29.01.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Dohra skandálu milostného trojúhelníku: Biasiol vyjela na exmilenku, ať šoupe nohama

 
Video, ve kterém Barbora Mlejnková slovně napadá exmilenku své přítelkyně, Veronicy Biasiol, se stalo viralním a vyvolalo vlnu negativních reakcí na sociálních sítích. Mlejnková za své agresivní chování čelí silné kritice. Nyní se na Instagramu objevil nový příspěvek zachycující celou hádku, ve které už figuruje i Veronica Biasiol, kvůli níž celý skandál vznikl. 
14.07.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

První slova Veronicy Biasiol k rozchodu s Bárou Mlejnkovou. Frustrace, rezignace i náznak drsných hádek

 
Český showbyznysový rybníček přišel o další pár. Modelka Veronica Biasiol a bývalá účastnice reality show Survivor Bára Mlejnková se rozešly. „Naše osobnosti jsou zjevně neslučitelné a to mě vede k nutnosti jít dál vlastním směrem,“ sdělila Biasiol na svém Instagramu.
31.03.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

VIDEO: Jak mít tělo modelky? Youtuberka Veronica Biasiol si zacvičila s naší redaktorkou a prozradila VŠE!

 
Veronica Biasiol promluvila pro eXtra.cz o tom, jak se jí povedlo dosáhnout tak nádherného těla. Pro inspiraci divačkám a fanynkám, které také touží po hezkém těle, předvedla několik jednoduchých cviků i naší redaktorce. Navíc prozradila, kolik je její momentální váha a vysněná váha.
13.11.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

VIDEO: Youtuberka Veronica Biasiol je nevěrná mrcha! O co šlo? Promluvila exkluzivně pro eXtra

 
Youtuberka, blogerka a modelka Veronica Biasiol (19) doslova zamíchala karty dvěma mužům, až jí nakonec zůstaly oči pro pláč. Ptáte se, o co přesně šlo a jak se jí to povedlo? Veronika exkluzivně promluvila pro eXtra.cz a vysvětlila, co se stalo.
06.01.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (17 článků) , Veronica Veronica (70 článků)

Lidé mi nadávají do anorektiček a bulimiček! Veronica Biasiol si prochází nelehkým obdobím

 
Čím dál tím více populární youtuberka, blogerka a momentálně také modelka Veronica Biasiol (19) překonává v posledních dnech nelehké období. Kvůli své práci, ale hlavně kvůli sobě se snaží vypadat skvěle a tvrdě na sobě maká, sledující si ale myslí něco jiného a dávají jí to pořádně sežrat!
27.02.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (17 článků) , Veronica Veronica (70 článků)