Článek

Věříte ve svého strážného anděla? Nebo k výkladu svého osudu používáte Tarot?

 
Výběr karet k výkladu je jen na vás. Je několik základních typů a záleží na vás, které vás chytnou za srdce a kterým budete věřit.
19.06.2022 05:00 |

podobné články

Podobné články

Víte, co je to vlastně Tarot a jaký je jeho význam?

 
Neznáte pojem Tarot nebo tarotové karty? Přinášíme vám informace o tom, co to vlastně Tarot je. Představte si balíček karet, které jsou precizně ilustrované a pomohou vám nahlédnout do budoucnosti a do vašeho nitra.
13.01.2022 14:00 |

podobné články

Recenze: Havraní tarot přináší světlo vnitřního poznání

 
Miluji tarot a od okamžiku, kdy jsem si při své třetí sadě naivně řekla, že mi pro život budou stačit, uplynula hezká řádka let. Sad mám již desítky a můj hlad po nových tarotech je čím dál tím větší. Nemohla jsem tedy bez povšimnutí minout ani Havraní tarot od MJ Cullinane.
07.08.2021 18:10 |

podobné články

Andělské bytosti kolem nás: Jak rozpoznat vtěleného anděla? A co když jste to právě vy!

 
Kromě toho, že máme všichni svého "anděla strážného":http://www.extra.cz/5-zpusobu-jak-se-da-komunikovat-s-andely-zavolejte-si-na-pomoc-sveho-andela-strazneho, jenž nás doprovází životem, vyskytují se na světě i mnozí další andělé. Možná jste se již setkali s andělem, co vypadal jako člověk, jen jste to netušili. Třeba jste jím, aniž o tom máte ponětí, vy.
21.01.2014 19:45 |

podobné články

5 způsobů, jak se dá komunikovat s anděly: Zavolejte si na pomoc svého anděla strážného!

 
Jestli věříte na to, že máte svého strážného anděla, záleží jen na vás. Přesvědčovat vás k tomu nikdo a nic nemůže. Pravda je, že i ti, co na andělské a jiné duchovní bytosti nevěří, tak v mnohých situacích, když je jim, nebo jejich blízkým, opravdu ouvej, vysílají do éteru nejrůznější modlitby k Bohu či andělům a jsou ochotni slíbit i nesplnitelné, jen aby byly jejich prosby vyslyšeny.
03.08.2013 11:30 |

podobné články

Potřebujete pomoc? Přivolejte si svého anděla strážného!

 
Věříte na strážné anděly? Většina lidí doufá ve chvílích největší úzkosti v nějakou nadpřirozenou pomoc, i když by vám to možná nikdy nepřiznali. Svého anděla strážného si prý skutečně může přivolat každý, aby nad ním držel ochrannou ruku. Jak?
09.11.2013 08:31 |

podobné články

Věštění z ruky v praxi: Začtěte se do své dlaně! Máte na ruce čáru strážného anděla?

 
Věděli jste, že čáry na ruce vám můžou prozradit, jestli jste pod ochranou našich strážných andělů? Pojďme se podívat na čáru strážného anděla podrobněji.
08.05.2016 08:35 |

podobné články

NP Šumava: Noční bouře způsobila polomy v oblasti Strážného

 
Noční bouře ze čtvrtka na pátek způsobila polomy v oblasti Strážného. Konkrétně je zapadaná zelená turistická trasa ze Strážného směrem na Knížecí Pláně tzv. Jelení stezka a také část červené turistické trasy v oblasti od nouzového nocoviště Strážný směrem na Světlé hory.
10.07.2021 08:45 |

podobné články

Recenze: Tarot dobra nepřináší špatné zprávy, je vlídný a snový

 
Jste zvědaví, co by vám řekly tarotové karty? Chtěli byste se s jejich pomocí o sobě, svém životě a budoucnosti něco dozvědět, ale strach z toho, co vám odkryjí, vám brání je vzít do ruky? Přesně pro vás je Tarot dobra od autorky Colette Baron-Reid.
01.05.2021 15:20 |

podobné články

Švýcarské řidiče zpomaluje herec převlečený za anděla strážného

 
Nemálo řidičů ze švýcarského kantonu Fribourg vyděsil pohled na bílého anděla stojícího u silnice a hrozícího prstem. Stejnou "vidinu" mělo hned několik za sebou jedoucích automobilistů, neboť u vozovky v tu chvíli stál skutečně anděl. Lépe řečeno do bílého andělského obleku s velkými křídly oděný herec, kterého si dopravní policie najala, aby zpomaloval neukázněné řidiče.
13.05.2010 14:25 |

podobné články

Věštění z ruky v praxi: Začtěte se do své dlaně! Už jste našli LINKU ANDĚLA?

 
Věděli jste, že čáry na ruce vám můžou prozradit, jestli jste pod ochranou našich strážných andělů? Pojďme se podívat na čáru strážného anděla podrobněji.
13.12.2016 16:55 |

podobné články

Smrt dvou cizinců u Strážného: Lehli si na silnici a čekali, až je někdo přejede!

 
Vyšetřování záhadné smrti dvou cizinců, jejichž těla přejelo na silnici u Strážného auto, je u konce. Podle policie si Dán (51) a Holanďanka (37) lehli na hlavní silniční tah do Bavorska dobrovolně, aby spáchali sebevraždu.
21.07.2014 05:10 |

podobné články

Recenze: Záhadný zločin u kostela potrápí středověkého lékaře

 
Když ve středověkém venkovském městě najdou u kostela mrtvého nočního strážného, všichni si myslí, že ho zabil krvelačný vlk. Jen Hugh de Singleton, lékař a bailiff panství místního lorda, tím není tak úplně přesvědčen. A rozjíždí pátrání po vlkovi a později po dvounohém vrahovi strážného.
12.03.2016 15:45 |

podobné články

Kosmetické produkty, které si můžete vyrobit doma

 
Balzám na rty, oční stíny nebo hydratační krém – to jsou kosmetické produkty, které si můžete za pár korun vyrobit i doma. Nač tedy utrácet za drahé výrobky v obchodech, kde jich je sice nepřeberné množství, ale často jsou plné chemie, ropných složek nebo parfemace, když si můžete mnohem lepší a především zdraví neškodný produkt vyrobit svépomocí? Určitě i vy každý den kosmetické produkty používáte. Je úplně jedno, jestli se bez nic neobejdete a jejich používání je pro vás nutností, nebo jestli je používáte pouze proto, že se díky nim cítíte sebevědomější. Tak či ona je dnešní článek určený právě vám a my vám hned prozradíme proč: v následujících řádcích najdete dva recepty na kosmetické produkty, které si vyrobíte doma. Zkusíte to? Vyrobte si kosmetické produkty doma Také se již kolikrát chytáte za hlavu, kolik peněz jste opět utratila za kosmetiku? Hodně žen bezhlavě utrácí za produkty, na které viděly reklamu v televizi, nebo které jim všemi deseti doporučovaly jejich známé. Často se pak ale stává, že tihle pomocníci pro krásu leží na dně šuplíků nebo se na ně práší na poličce v koupelně, protože je zkrátka nevyužijí. Peníze tak potom lítají oknem neuvěřitelnou rychlostí. Mnohem rozumnější tedy je vyrobit si kosmetické pomůcky doma. Nejenže na tom ušetříte pěkné peníze, ale navíc budete vědět o přesném složení daného kosmetického produktu. Nebudete tak vědomě ničit svoje zdraví a i přesto si neodepřete možnost cítit se dobře a líbit se sama sobě. Tak si pojďme říci, jak na to! 1. Balzám na rty Balzám na rty využijete hned v několika případech, hodně žen si jej na pusu maže neustále, protože nemají rády pocit vysušených rtů. Oceníte jej i v zimě, kdy vás po namazání rty nebudou pálit od štiplavého mrazu. I v létě nejsou balzámy na rty k zahození, tlumí dopady škodlivých... Čtěte více Příspěvek Kosmetické produkty, které si můžete vyrobit doma pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.03.2017 04:40 |

podobné články

Vylepšete si věci, které každodenně používáte. Jak?

 
Přijde vám, že věci okolo vás jsou nudné, klasické a už se vám nelíbí tolik, jako tomu bylo v době jejich koupě? Můžete je buď vyhodit a koupit si nové, nebo můžete dané věci zajímavě vylepšit. Jak a co konkrétně? Podívejte se. Oblečení Máte plný šatník triček, které jsou spíše jednobarevné a tak působí příliš obyčejně? Potom není na škodu si je trochu vylepšit a dát jim zajímavější vzhled. Na mysli určitě nemáme zastaralou metodu batikování, jelikož se podíváme na něco modernějšího. Tím jsou lisy na textil. Moderní přístroje, které jsou unikátní v tom, že na vaše oblečení dokážou přenést doslova jakýkoliv zvolený motiv. Výhod mají více než dost a všechny vedou k originálnímu oblečení. Mezi hlavní přednosti patří: Všestrannost Kvalita potisku Jednoduchá obsluha Porcelán Přijde vám obyčejný a nudný? A tak hledáte změnu? Jak proto, že se může stát zajímavou dekorací ve vaší domácnosti, tak i proto, že se budete při každém jídle a pitím bavit. A jak ozvláštnit stávající talíře, talířky, nebo třeba hrnečky? Doporučíme termotransferový lis 3D. Jedná se o zajímavý přístroj, který dokáže potisknout jak různé materiály, tak dokáže potisknout také různé tvary. V tom tkví jeho celková jedinečnost. I tady samozřejmě nadchnou celkové možnosti, kvalita, ale i jednoduchost samotné obsluhy. Co lze dále potisknout? Výše jsme zmínili hlavní a rozhodně nejpopulárnější možnosti, které existují. Nutno říci, že se nejedná o jediné cesty, které je možné zvolit. Technologie tisku šla natolik kupředu, že se lze vydat i dalšími cestami. A těmi je třeba varianta spojená s tiskem krytů a pouzder na mobilní telefony, ale třeba také dlaždic, nebo různých kamenných materiálů. Potisknout si můžete ale i různé přívěsky, nebo skleněné rámečky. Je toho opravdu mnoho, co lze ozvláštnit pomocí tisku. A to motivem, který si sama zvolíte. Příspěvek Vylepšete si věci, které každodenně používáte. Jak? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.10.2018 07:00 |

podobné články

Ewa Farna: Získat Anděla byl můj tajný sen

 
Ewa Farna získala v sobotu 17. dubna na udílení cen Akademie populární hudby Anděl 2009 Anděla coby zpěvačka roku. Tvrdila, že nadšená byla už z nominace a získat Anděla byl její sen.
19.04.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1390 článků)

Poznáte seriálové herce v rolích nadpřirozených postav? Anděla možná odhalíte, ale s Mikulášem budete mít problém

 
Když na Primě vybírali celebrity, které půjdou letos potěšit děti na dětské chirurgii v Thomayerově nemocnici v Praze v kostýmech Mikuláše, čerta a anděla, byla volba prakticky jasná. Mikulášem se stal hubený dlouhán Radúz Mácha, role anděla se zhostila půvabná Andrea Kerestešová  (30) a čertem nemohl být nikdo jiný než divočák Martin Kraus.
06.12.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Růžičková (391 článků) , Martin Kraus (169 článků) , Martin Kraus (169 článků) , Radúz Mácha (38 článků)

Vesničané z Indonésie uctívali anděla spadlého z nebe. Vyklubala se z něj sexuální hračka

 
V Indonésii se rozšířila zpráva, že jeden mladý rybář našel pravého anděla spadlého z nebe, čemuž okamžitě uvěřili lidé z jeho vesnice a z panny v životní velikosti se stala náboženská modla. Po vyšetřování místní policie ale bylo odhaleno, že se jedná o nafukovací pannu, která původnímu majiteli sloužila coby sexuální hračka. Vesničané se o anděla ale starali s veškerou úctou. Každý den jej převlékali do tradičního muslimského hidžábu.
04.05.2016 10:00 |

podobné články

Mikulášský speciál: Osudem zkoušená Anča předvedla erotický vrchol Ulice v převleku anděla

 
Vendula automaticky předpokládá, že Pavel dnes bude za Mikuláše a Mário za anděla stejně jako vloni. Jenomže všichni moc dobře vědí, že s těmito dvěma pány to bývá někdy velmi obtížné a tentokrát to nebude výjimka. Celou situaci naštěstí zachrání dobrosrdečná Anička, která se převleče za anděla a nechtěně tak předvede svůj erotický vrchol v seriálu.
05.12.2019 18:55 |

podobné články

Boj proti narkomanům a dealerům drog v Praze 5: Anděl pročesává speciální policejní tým

 
Praha 5 pokračuje ve svém boji proti uživatelům a hlavně dealerům drog, kteří se zdržují v okolí Anděla, Knížecí a spodní části Plzeňské ulice. Poté, co se pátá městská část spojila s Prahou 1 i Prahou 2, aby společně bojovaly proti drogové kriminalitě, je tu další krok. Okolí Anděla od podzimu hlídá speciální tým, který se zaměřuje na boj proti drogovým dealerům. Tento tým funguje již dlouho v centru města, na podzim svůj rajón rozšířil i o okolí Anděla. Praha 5 chce tak zajistit místním obyvatelům větší bezpečí.
30.12.2021 05:25 |

podobné články