Článek

Veřejnost už zná příčinu úmrtí prince Philipa (✝99)

 
Princ Philip  (✝99) zemřel 9. dubna 2021 v nedožitých 100 letech. Podle oficiálního vyjádření Buckinghamského paláce zesnul v poklidu na hradě Windsor. Nyní, necelý měsíc po smrti vévody z Edinburghu, se veřejnost dozvěděla i příčinu úmrtí. Bylo jí stáří.
05.05.2021 11:00 |

podobné články

Podobné články

Měsíc od smrti prince Philipa (†99): Rodina zveřejnila pravou příčinu jeho skonu

 
Tři týdny od pohřbu prince Philipa (†99), jenž skonal 9. dubna, odhalila stále truchlící královská rodina příčinu jeho smrti. Manžel královny Alžběty II. (94) zemřel „na stáří“, stojí v úmrtním listu.
05.05.2021 11:25 |

podobné články

Poslední přání prince Philipa (†99): Co požadoval po svém synovi Charlesovi a kdy se s ním usmířil?

 
Vztah prince Charlese (72) a jeho zesnulého otce prince Philipa (†99) byl poměrně komplikovaný. V posledních době se však velice sblížili. Spisovatel Robert Jobson, který napsal knihu „Prince Philip's Century: The Extraordinary Life of the Duke of Edinburgh“, popisuje, o co manžel Alžběty II. (94) prosil svého syna před smrtí…
12.04.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Robert Duke (1 článek) , Robert Philip (3 články) , Robert Duke (1 článek)

Podcast: Dusno na pohřbu Philipa (†99) kvůli Harrymu a Meghan. Jeho smrt jim rodina možná vyčte, řekl odborník

 
Velká Británie přišla v pátek 9. dubna o důležitého člena královské rodiny - prince Philipa, který měl za několik týdnů oslavit sté narozeniny. Alžběta jej pověřila, aby dohlížel na rodinu, ta mu ale v posledních týdnech dělala kvůli Harrymu a Meghan pořádné vrásky. Podle odborníka na britskou královskou rodinu Kamila Rodana bude na jeho pohřbu pořádné dusno, až se všichni setkají osobně. Může se stát, že jim smrt Philipa bude rodina dokonce zazlívat!
10.04.2021 05:05 |

podobné články

„Uctívali ho jako boha.“ Smrt prince Philipa (†99) zasáhla světové i české politiky

 
Reakce ze všech koutů planety a světových stran vyvolalo úmrtí Jeho královské Výsosti prince Philipa, vévody z Edinburghu. Manžel královny Alžběty II. v pátek zemřel ve věku 99 let. Kromě tamních představitelů v čele s premiérem Borisem Johnsonem už kondolovaly také špičky Evropské unie, dokonce i čeští političtí představitelé včetně hlavy státu Miloše Zemana. Jeden z nejvýznamnějších členů britské královské rodiny od letošního února do března pobýval v londýnské nemocnici, kde se léčil s infekcí a rovněž po neupřesněném zákroku na srdci.
09.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti vzpomínají na prince Philipa (†99): Hřebejk napsal nevkusný komentář, Johnson ve vévodovi viděl oporu

 
K úmrtí prince Philipa se vyjádřila řada českých i světových osobností, ať už jde o státníky, kteří využili možnost oficiální kondolence, nebo o umělce a politiky, kteří vzpomínali prostřednictvím sociálních sítí.
09.04.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Johnson Johnson (311 článků)

BBC po úmrtí prince Philipa zlomila rekord diváckých stížností, přišlo jich 111 tisíc

 
Téměř 111 tisíc lidí vyjádřilo svou nespokojenost mimo jiné s tím, že kvůli příspěvkům a vzpomínkám na prince Philipa přišli o své oblíbené pořady.
13.04.2021 09:15 |

podobné články

Smrt prince Philipa (†99): Přes 100 tisíc Britů kvůli tomu podalo stížnost!

 
Mimořádné vysílání, které britská televizní stanice BBC zařadila po pátečním úmrtí prince Philipa (†99), zlomilo rekord v počtu diváckých stížností. Téměř 111.000 lidí vyjádřilo svou nespokojenost mimo jiné s tím, že kvůli příspěvkům a vzpomínkám na zesnulého manžela královny Alžběty II. (94) přišli o své oblíbené pořady, jako je seriál EastEnders či kuchařská soutěž MasterChef, napsal zpravodajský server The Guardian.
13.04.2021 10:05 |

podobné články

Snacha královny popsala odchod prince Philipa (✝99): Takhle by si to pro své blízké přál každý, říká

 
Sophie, hraběnka z Wessexu a manželka prince Edwarda byla jednou z účastníků nedělní mše v Královské kapli Všech svatých. Na místě se také rozpovídala o posledních minutách svého tchána, prince Philipa (✝99).
11.04.2021 20:50 |

podobné články

Soukromý ceremoniál Meghan Markleové: Obklopena luxusem uctí památku prince Philipa (†99)!

 
Svůj vlastní soukromý pietní akt pro prince Philipa (†99) uspořádá v sobotu odpoledne v Kalifornii i Meghan Markleová (39). Vévodkyně kvůli pokročilému těhotenství nedoprovodila svého manžela prince Harryho (36) do Británie, průběh pohřbu ale bude moci pozorovat prostřednictvím speciálního live streamu.
17.04.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1418 článků)

Rodinná idyla: Palác zveřejnil soukromou fotku Alžběty a prince Philipa

 
V rámci vzpomínání na prince Philipa Buckinghamský palác zveřejnil řadu dosud nepublikovaných fotografií z jeho života. V předvečer jeho pohřbu pak řadu Britů dojala fotografie prince s královnou Alžbětou II., která poukazuje na jejich idylické manželství.
17.04.2021 13:15 |

podobné články

Narozeninová fotka prince Philipa: Z izolace ukazuje, že v 99 letech vypadá skvěle

 
Princ Philip slaví 99 let a u příležitosti jeho narozenin zveřejnila britská královská rodina jeho nejnovější snímek s královnou Alžbětou II. (94). Od vypuknutí pandemie koronaviru se manželé schovávají ve Windsoru a je to tak zcela poprvé, co veřejnost po měsících prince Philipa spatřila.
10.06.2020 17:41 |

podobné články

Osobnosti: Prince Philip (16 článků)

Britská armáda nacvičovala na pohřeb prince Philipa. Palác prozradil detaily obřadu

 
Úterní a středeční den se na hradě Windsoru nesl ve znamení příprav na sobotní pohřeb prince Philipa. Buckinghamský palác následně oznámil detaily smutečního ceremoniálu, kterého se kvůli protikoronavirovým opatřením nebude moci zúčastnit veřejnost. Princi Philipovi se tak splní přání na co nejmenší poslední rozloučení.
15.04.2021 18:10 |

podobné články

10 nejdojemnějších chvil z pohřbu prince Philipa: Zdrcená Alžběta a osamocená Kate

 
Pohřeb prince Philipa (99†) sledovala nejen Velká Británie, ale i celý svět. Samotného ceremoniálu v kapli svatého Jiří se sice zúčastnilo pouze třicet vybraných osob, ale k hradu Windsor dorazila i široká veřejnost. Podívejte se v galerii na nejdojemnější momenty z pohřbu vévody z Edinburghu. 
18.04.2021 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (669 článků)

V chatě v Tachově uhořeli tři lidé: Policie už zná totožnost jednoho z nich

 
Policie zatím zná totožnost jednoho ze tří lidí, kteří byli nalezeni v úterý večer ve shořelé zahradní chatce v Tachově. V chatce zemřela jedna žena a dva muži. Přesnou příčinu úmrtí všech a totožnost dalších dvou lidí by měla určit soudní pitva. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé, na místo dnes přivezli i speciálně cvičeného psa, řekla ČTK policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.
27.04.2016 09:40 |

podobné články

Podívejte se na krásný sestřih ukazující úžasný herecký talent zesnulého Philipa Seymoura Hoffmana

 
Ztratili jsme velký "herecký talent":http://www.extra.cz/5-absolutne-nejlepsich-roli-nedavno-zesnuleho-herce-philipa-seymoura-hoffmana. O tom nemůže být pochyb. Zemřel v pouhých 46 letech a kvůli takové zdánlivé blbosti, jako je "užívání heroinu":http://www.extra.cz/co-dohnalo-philipa-seymoura-hoffmana-46-k-tomu-ze-si-po-letech-opet-zacal-pichat-heroin, což je jedna z nejhloupějších věcí, které může začít člověk dělat.
05.02.2014 22:30 |

podobné články

Oscarová Jennifer Lawrence vypadá po úmrtí kolegy a kamaráda Philipa Hoffmana zdrceně

 
Předčasná smrt herce Philipa Seymoura Hoffmana otřásla celým Hollywoodem, ale jak už to tak bývá, některých se dotkla mnohem víc než jiných. Kromě rodiny a přátel po svém kolegovi truchlí i ostatní herci a natáčecí štáb filmu Hunger Games - Mockingjay Part 2, kterým Hoffman zároveň zkomplikoval plány. Pouhé dva dny od jeho nečekaného úmrtí byla u filmových studií v Atlantě spatřena viditelně zkroušená hlavní hvězda Jennifer Lawrence  (23) .
07.02.2014 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lawrence (277 článků)

Krotitelka hadů svedla švédského prince Philipa

 
Po večerech krotí polonahá hady a stejně zkrotila i prince Carla Philipa (30), syna švédského krále Carla Gustafa.
10.04.2010 05:20 |

podobné články

Módní trapas: Šetrná Kate slavila devadesátiny prince Philipa v obnošeném kabátě

 
Ačkoliv je vévodkyně z Cambridge  (29) , jedna z nejsledovanějších žen světa, považována za novou britskou módní ikonu, výběr outfitu na nedělní mši, celebrovanou k devadesátinám prince Philipa, se jí příliš nepovedl.
13.06.2011 11:00 |

podobné články

Odhalené soukromí královských rodin: Bije Alžběta prince Philipa? A kdo je ten andílek na horách?

 
Domácí násilí v britské královské rodině? Skoro to tak vypadá. Obří monokl a pohmožděné ucho prince Philipa (93) by mohly vzbudit pochyby, zda ho náhodou jeho žena Alžběta II. (88) za silnými zdmi Buckinghamského paláce nemlátí!
25.02.2015 12:15 |

podobné články