Článek

Verboten, nepálit! Tři roky v base, když škrtnete pod vlajkou EU, hlásí Německo

 
Chcete-li vyjadřovat odpor k Evropské unii pálením její vlajky, v Německu vás to může přijít draho. Německý Bundestag schválil novelu zákona, podle které je trestné nejen znehodnocování německých státních symbolů, ale i symbolů ostatních států a Evropské unie. A za „šíření nenávisti“ je dle BBC a iRozhlasu sazba až tři roky.
16.05.2020 10:31 |

podobné články

Podobné články

Musí se škrtat? Tak škrtněte Bátoru, vzkazuje Dobešovi Rouček

 
Doba je zlá, ekonomika nevlídná a společnost nespokojená. Musí se šetřit a škrtat v rozpočtech jednotlivých ministerstev. Europoslanec za ČSSD Libor Rouček má návod, jak by mohl se škrty začít ministr školství Josef Dobeš: Škrtněte Bátoru.
13.08.2011 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (245 článků)

Na Syřana s vlajkou ISIS jsou soudy krátké. Švédi museli zastavit stíhání

 
Švédská státní zástupkyně zastavila stíhání muže, který byl vyšetřován v souvislosti s fotografií, na níž pózuje s vlajkou Islámského státu (ISIS). Podle ní totiž nelze považovat mávání vlajkou IS za podněcování rasové nenávisti. Informaci přinesl švédský list Hallandsposten.
16.10.2016 16:20 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Znalec zákulisí popsal, co slyšel o Babišově vládě či o dění kolem Putina, sdělil svou zkušenost s ČT a rozkryl pravdu o našem vystoupení z EU

 
„Kufry nebalit“ a „archivy nepálit“. Slyšeli prý těsně po volbách lidé z ČSSD a KDU-ČSL, kteří stále ještě působí ve státní správě. Počítalo se s novou koalicí ANO, KDU-ČSL a ČSSD, řekl ParlamentnímListům.cz ekonom, novinář a znalec sněmovního zákulisí Martin Kunštek. Ten také zhodnotil Miloše Zemana před lety a dnes a vyjádřil se k mýtům, které slýchá o možnosti vystoupení z EU. Popsal také skutečnou situaci kolem obchodu s Ruskem a dopadů sankcí na Rusko tak, jak mu o tom referovaly jeho důvěrné zdroje.
13.11.2017 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23845 článků)

Slavný hudebník: Jsem pyšný, že Německo přijalo uprchlíky! Na koncertech budu mávat vlajkou EU

 
Slavný zpěvák irské kapely U2 Bono, vlastním jménem Paul David Hewson, složil hold Němcům za to, že přijali tolik uprchlíků. Svým fanouškům vysvětlil, proč hodlá na koncertech mávat vlajkou Evropské unie, kterou považuje za skvělou.
10.09.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: David Paul (5 článků) , Paul David (3 články) , David Hewson (1 článek) , David Paul (1 článek) , David Paul (1 článek)

Děsivé video: Muži skáčou jen tak z newyorského mrakodrapu!

 
Na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube se množí videa zachycující tzv. "base jumping":http://www.extra.cz/tema/base-jumping, což je adrenalinový sport, při kterém se skáče z neobvyklých míst, kde to na první pohled vypadá, že se stoprocentně musíte zabít. Base jumpeři se ale nebojí zkoušet skákat z výškových budov, z mostů nebo ze skal a doufat, že padák se jim o nic nezachytí a oni to přežijí.
28.03.2014 07:55 |

podobné články

Mladík si natočil sex s nezletilou, videem se pochlubil kamarádům! Hrozí mu tři roky v base

 
Nebetyčnou hloupost, za kterou mu hrozí až tři roky v base, provedl mladý muž (21) z Blanenska. Na vánočním večírku na chatě v roce 2018 si užíval sexuální radovánky s nezletilou přítelkyní (17). Vše si skrytě natočil na mobil a video později poslal několika kamarádům.
09.01.2020 10:20 |

podobné články

Piráti v Nigérii unesli 12 námořníků z lodi plující pod německou vlajkou

 
Piráti unesli 12 zahraničních námořníků u pobřeží Nigérie, informuje v sobotu server francouzského listu Le Figaro. Při útoku na loď plující pod německou vlajkou byl jeden člověk zraněn.
03.07.2010 19:10 |

podobné články

Somálští piráti unesli loď plující pod panamskou vlajkou

 
Somálští piráti unesli nákladní loď MV ORNA plující pod panamskou vlajkou a patřící Spojeným arabským emirátům.
20.12.2010 19:45 |

podobné články

Íránští vojáci obsadili loď plující pod vlajkou Marshallových ostrovů poté, co na ni zahájili palbu

 
Na palubu lodi plující pod vlajkou Marshallových ostrovů dnes vstoupili íránští vojáci. Informovalo o tom americké ministerstvo obrany. Podle původních informací polooficiální íránské tiskové agentury Fars se íránské námořnictvo zmocnilo americké nákladní lodi se 34člennou posádkou, protože prý vplula do íránských teritoriálních vod.
28.04.2015 18:06 |

podobné články

Mirek Topolánek ostře kritizuje: Čeští sportovci na olympiádě pod vlajkou EU? Šílený nápad!

 
Evropský parlament přišel s nápadem, proti kterému se bouří nejenom Češi. Podle europoslanců by se totiž sportovci z unijních zemí měli prezentovat společně pod evropskou vlajkou. Rázně se proti tomu staví i prezidentský kandidát Mirek Topolánek (61), jenž nevěří, že se záměr podaří uskutečnit.
02.01.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2287 článků)

Topolánek (BPP): Chci, aby čeští sportovci vyhrávali pod českou vlajkou, ne vlajkou EU

 
Komentář na facebookovém profilu k návrhu evropského parlamentu, týkajícího se sportovců ze zemí EU.
03.01.2018 13:25 |

podobné články

Profesor: Rakousko zakrývá symboly EU. Itálie je nahrazuje ruskou vlajkou. Západ končí. Čechy čeká velký úkol

 
ROZHOVOR Dění kolem koronaviru potvrdilo, že Západ již ztratil postavení světového hegemona. Také Evropská unie je mrtvá. Skončila rovněž doba globálního nomádství. Lidstvo však rozhodně nebude lepší. Uznávaný profesor Metropolitní univerzity v Praze Ivo Budil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předkládá pro mnohé šokující zjištění – v Rakousku překrývají symboly EU, v Itálii je dokonce nahrazují ruskou vlajkou. Myšlenka evropského státu už jen slouží k přežívání parazitující neproduktivní byrokracie. Vrací se pojem národních států, suverenity, a to probíhá už nyní pod rouškou všeobecné karantény. Jde však o pragmatismus při pohledu na vyprázdněnou ideologii, kariérismus a chamtivost bruselských orgánů, úředníků a na to navázané lobby.
25.03.2020 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Ivo Budil (41 článků)

Zemřelo 130 lidí zbytečně? Abdeslam pózoval s vlajkou ISIS, tajné služby to ignorovaly

 
Belgické tajné služby věděly o radikalizaci Salaha Abdeslama (26) tři týdny před pařížskými teroristickými útoky! Abdeslam si na Facebook vystavil snímek, na kterém pózoval s vlajkou ISIS. Proč nikdo nezasáhl a neušetřil životy 130 nevinných lidí?
18.05.2016 12:30 |

podobné články

A tohle už nebude! To škrtněte. Významný muž o Česku po krizi: Aktivisté zapláčou

 
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov vidí v koronavirové pandemii pro Česko příležitost. Podle jeho názoru můžeme dnešní krizovou situaci pochopit jako šanci na restart. Když už ho provedeme, měli bychom si podobně jako při uklízení počítačů říct, s jakými programy nechceme napříště pracovat. Petrov by vymazal kampaň MeToo nebo Green Deal EU na boj s globálním oteplováním.
05.04.2020 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Vadim Petrov (77 článků)

Sviští internetem: Uprchlická žaloba EU na Česko? Usaďte se a sledujte toto krátké VIDEO

 
Po internetu koluje video, v němž mužík s vlajkou Evropské unie nese Čechům balíček. Když ho předá jinému muži s naší státní vlajkou, raději rychle uteče. Nadšený Čech vánoční balíček rozbalí a vyvalí se na něj hladoví uprchlíci. A jak to pokračuje dál? Nahlédněte.
07.12.2017 15:15 |

podobné články

Jak v SSSR! Brexit: Po projevu Farage vše jede dál: I toto musíte vidět

 
I v Británii přinesly včerejší proslovy v europarlamentu ohlasy. Ozvala se výtka, že vlaječky sice zakázali, ale když měli europoslanci šály s britskou vlajkou a vlajkou EU, nikomu to nevadilo. Přišlo i srovnání britské a evropské demokracie. Hlavní oponent brexitářů, Guy Verhofstadt se nechal slyšet, že se Britové vrátí. A ekonom Pikora si povzdechl, že evropští funkcionáři nic nepochopili a dále tvoří „unifikovaného evropského člověka“. Jako kdysi toho sovětského.
30.01.2020 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Guy Verhofstadt (31 článků)

Milionářskou dcerku Rezešovou v base navštívily dcery: Drásavé scény a pláč!

 
Už dva roky sedí milionářská dcera Eva Varholíková Rezešová za způsobení nehody, při níž zemřeli čtyři lidé, v maďarské base. Dva roky je bez svých dvou dcer. Ty ji však nyní do vězení přišly navštívit. V neděli totiž bude mít jejich matka 37. narozeniny. O žádnou oslavu za branami věznice však nešlo, naopak! Spíš než radost prožily všechny obrovské trauma.
07.08.2014 19:50 |

podobné články

Neřád, který přejel Češky Helinu (†12) a Žanetku (†11) v Anglii: Dostal 4 roky v base

 
Dostal, co si zaslouží! Život dvěma malým českým holčičkám to ale nevrátí. Maďarský přistěhovalec Gabor Hegedus (39) dostal za fatální přejetí českých dívek Heliny Kotlářová (†12) a Žanetky Krokové (†11) a neposkytnutí pomoci čtyři roky v base.
29.06.2017 23:40 |

podobné články