Článek

Věra Mikulcová promluvila o svatbě. Vztah s partnerkou jenom kvete, po rodině ale netouží

 
Věra Mikulcová promluvila o svém osobním životě. V soukromí nemůže být kulturistka šťastnější, s partnerkou Janou tvoří pár již přes dvacet let a láska mezi nimi jenom kvete. Dokonce plánují svatbu. Přesto se možná překvapivě shodly na tom, že nikdy nebudou mít vlastní děti. "Možná to bude znít sobecky, ale já děti nikdy nechtěla," uvedla Mikulcová. 
06.06.2024 05:10 |

podobné články

Podobné články

Nevěsta Věra Mikulcová: Zamilovaná kulturistka promluvila o svatbě s přítelkyní Janou

 
Věra Mikulcová má nesmírné štěstí. Úspěšné kulturistce se daří nejen ve sportu, ale také v osobním životě. Již přes dvacet let tvoří pár se svou přítelkyní Janou a láska mezi nimi jenom kvete. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, nyní svůj vztah plánují posunout dál. 
28.11.2023 05:10 |

podobné články

Věra Mikulcová překvapila: Ukázala se s dlouhými vlasy a výrazným líčením, fanoušci šílí

 
Věra Mikulcová prošla nevídanou proměnou. Úspěšná česká kulturistka maká na své postavě, co to jde. Na sociálních sítích sdílela nyní 14 let starou fotografii, na které je k nepoznání. Už tenkrát sice měla svaly, ale její dlouhé háro je dnes nenávratně pryč. Překvapila i výrazným líčením, které pro sportovkyni rovněž není typické. Fanoušci se do jednoho shodli – Mikulcová je kus. 
25.01.2024 05:10 |

podobné články

Věra Mikulcová se před očima mění v muže: Je z ní proplešatělý strýc

 
Věra Mikulcová (39) patří mezi nejznámější české bodybuilderky, a to i proto, že veřejně přiznala doping. "Když chcete něco dokázat, nejenom v kulturistice se musí tyhle věci užívat. Není to nic, co by kdo nevěděl," uvedla v minulosti Mikulcová. Doping však s sebou nese i řadu zdravotních rizik a dost možná už se podepisuje i na české bodybuilderce. Ubylo jí totiž výrazné množství vlasů.
26.06.2021 13:40 |

podobné články

Hora svalů Věrka Mikulcová: Jen v kalhotkách se ukázala nahoře bez a pak i zezadu

 
Věra Mikulcová (42) se toho nebojí a ukázala se fanouškům na sociálních sítích jen v kalhotkách. Známá kulturistka s perfektně vysekanou postavou si zakryla prsa pouze rukama. Kromě toho nechybí ani momentky z fitka, kde se nyní Mikulcová tvrdě připravuje na soutěž Olympia Masters.
11.08.2023 12:05 |

podobné články

Věra Mikulcová: Všichni jsme z opic! Otevřeně o steroidech, ochlupení i plánu na děti

 
Profesionální kulturistka, trenérka a držitelka dvou světových rekordů Věra Mikulcová (40) se v pořadu Na kafeečko na Lifee.cz svěřila s tím, jak to má se steroidy, kolik má na těle ochlupení i zdali plánuje se svou partnerkou děti. "Bohužel ta doba je taková, že ty sportovci jsou tlačeni k lepším výkonům," komentovala užívání podpůrných látek.
23.06.2022 05:10 |

podobné články

Kulturistka Věra Mikulcová se chystá na Miss: Stane se nejhezčí ženou Evropy?

 
Kontroverzní kulturistka Věra Mikulcová (37) se aktuálně chystá na Ms. Olympia, což je prestižní soutěž v ženské kulturistice. Věra má tedy pro letošní rok velkou motivaci. Chce se dostat do některé nižší kvalifikační soutěže, jež by jí na Ms. Olympia umožnila postup.
11.01.2020 15:15 |

podobné články

Věra Mikulcová se předvedla v bikinkách: Vousy rostou i ženám, směje se

 
Kulturistka Věra Mikulcová (40) se chce opět utkat o prvenství na Mr. Olympia, takže není divu, že momentálně ladí formu jak tréninky, tak dopingem. Na závěr své kariéry by chtěla dosáhnout prvního místa na největší a nejprestižnější show kulturistického světa. Do takové vzácné události se dostanou jen ti nejlepší na světě a Věra doufá, že bude mezi ně patřit. Rozhovor se sportovkyní zveřejnil web Lifee. 
22.09.2022 20:25 |

podobné články

Věra Mikulcová slaví s přítelkyní Janou 20 let: Co všechno jsme dokázaly, chválí se

 
Nejznámější česká kulturistka Věra Mikulcová se na svém Instagramu vrátila do minulosti. Pochlubila se fotkou ze svých mladých let, kde je se svou přítelkyní Janou před dvaceti lety. Věra má na fotografii krátké vlasy a tělo na začátku své velké kariéry. Se svou přítelkyni vzpomínají, jak velký kus cesty již za ty roky ušly. 
08.10.2023 05:10 |

podobné články

Děti nebudou, registrované partnerství možná, říká kulturistka Věra Mikulcová

 
Věra Mikulcová (42) je legendou české kulturistiky. Své fanoušky nepřestává překvapovat sportovními úspěchy, ale i maskulinní vizáží. Popsala, jak se dostala ke sportu, jak vnímá svůj vzhled a co je pro ni motivací. Promluvila také o partnerce Janě, se kterou žije už jedenadvacet let.
02.03.2024 00:25 |

podobné články

Věra Mikulcová jako česká Angelina Jolie: Dieta z ní udělala s nadsázkou kopii herečky

 
Česká kulturistka, která před časem zaskočila mnohé svou extrémně svalnatou postavou, teď naopak ukázala, jak vypadá, když je v drastické dietě. Věra Mikulcová (37) v určitých rysech, když se dostala pod svou standardní váhu, mírně a s nadsázkou řečeno připomíná slavnou herečku Angelinu Jolie (44), o níž se v minulosti spekulovalo, že trpí anorexií.
01.03.2020 15:01 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2317 článků)

Věra Mikulcová šla do naha: Celé tělo ukázala na Adama zepředu i zezadu

 
Nejznámější česká bodybuilderka Věra Mikulcová (39) se toho nebojí. Své vypracované tělo ukázala v celé své kráse, a to jak zepředu, tak i zezadu. Odvážné pozdravy poslala z Portugalska, kam odjela se svou vždy podporující přítelkyní Janou na závody, ze kterých si odvezla ocenění.
20.07.2021 12:45 |

podobné články

Kulturistka Věra Mikulcová (42): Nasadila bačkůrky, paruku a předvedla se v plavkách

 
Kulturistka Věra Mikulcová (42) ukázala svou postavu v plavkách. Začala se totiž pilně připravovat na další závody v New Yorku. "Kdo se přidá do diety?" dotázala se svých fanoušků na Instagramu. V dalších dnech přidala rady, jak nejlépe na jídlo v této fázi formování postavy.
26.01.2023 05:10 |

podobné články

Kulturistka Věra Mikulcová šokovala proměnou: Na 20 let starých fotkách je k nepoznání

 
Kulturistka Věra Mikulcová prošla během více než dvou desítek let velkou proměnou. Šokujícími fotografiemi se sportovkyně, která se dnes podobá spíše muži než ženě, pochlubila na svém Instagramu. 
25.07.2023 05:10 |

podobné články

Věra Mikulcová oslavila velké výročí. Se svou láskou žije přes dvě dekády. Našla jsem partnerku pro život, libuje si

 
Spojuje je láska k fitness i k sobě samým. Jedna z nejúspěšnějších kulturistek Věra Mikulcová má za sebou řadu důležitých dat. Před nedávnem slavila dvacáté výročí vlastního fitka a nyní je to již 21 let, co se bodybuilderka zamilovala do své partnerky Jany Paulatové. Na svém Instagramu sdílela dojemné fotografie i s krásným vzkazem. 
14.10.2023 17:55 |

podobné články

Věra Mikulcová sepsala svůj příběh: Na křtu knihy obdržela dort se svou podobiznou

 
Kulturistka Věra Mikulcová (42) pokřtila svou novou knihu s názvem Příběh kulturistky. Křest si zorganizovala sama s přítelkyní Janou Paulátovou. Na akci byla i redakce eXtra.cz, která nafotila exkluzivní fotky.
31.05.2024 21:45 |

podobné články

Kulturistka Mikulcová: Bez dopingu to ve vrcholovém sportu nejde, nesmí se to ale přehánět

 
Tím, že bere steroidy, se kulturistka Věra Mikulcová (39) nikdy netajila. Bývalá basketbalistka začala s posilováním v roce 2000 a dnes je držitelkou dvou světových rekordů v kulturistice. Zároveň ale také vzbuzuje mnoho rozličných reakcí včetně těch posměšných. Důvodem je její svalnaté, dopingem podpořené tělo, které by jí záviděl kdejaký muž.
15.07.2020 10:41 |

podobné články

Věrka Mikulcová pod palbou kritiky: Klidně by mohla nosit suspenzor, pustil se do ní Grznár

 
Je označována za jednu z nejúspěšnějších českých kulturistek, přesto je terčem častých urážek. Věra Mikulcová se může pyšnit nespočetnými úspěchy, ale fanoušci ji nenechají na pokoji a nejčastěji znevažují její ženskost. Ti ale nejsou jediní, kdo se do ní naváží. Do kulturistky se opět hrubě pustil kontroverzní Filip Grznár, který v rozhovoru pro top-fight.cz označil Věru za muže a vyzval ji k nošení suspenzoru. 
02.10.2023 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (60 článků)

Věra Mikulcová má tajnou obdivovatelku: Hanychová na sebe práskla, že ujíždí na receptech slavné kulturistky

 
Agáta Hanychová se na svém Instagramu svěřila, že obdivuje známou kulturistku Věru Mikulcovou. Ne však jen pro její úspěchy na sportovním poli, ale především pro její recepty. Hanychová se nyní rozplývala nad vločkovou sekanou, kterou nedávno pekla právě Mikulcová.
25.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3954 článků)

Věrka Mikulcová sáhla po změně: Nasadila havraní hřívu a hodně tím prokoukla

 
Věra Mikulcová se pilně připravuje na soutěž Olympia Masters. Profesionální kulturistka předvedla vyrýsovanou postavu a nový účes. Ukázala se v dlouhých havraních vlasech a podle fanoušků jí to ohromně sluší. Fotku sdílela na svém Instagramu. 
24.08.2023 10:10 |

podobné články