Článek

Věra bojuje se sousedem: Mobilhouse s trpaslíky místo výhledu do zeleně!

 
Před 8 lety se Věra Umlaufová rozhodla pořídít si zahrádku. Užívala si ji, radovala se z pěstování a relaxovala v klidu a zeleni… Než si vedlejší »zelený plácek« v zahrádkářské kolonii koupil pan Minařík a pak na něj v dubnu postavil mobilhouse, který střeží parta trpaslíků a repliky antických soch...
10.08.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Ve vesničce na jihu Itálie zakázali zahradní trpaslíky, prý hyzdí krajinu

 
Radnice vesničky Furore v jihoitalské Kampánii zakázala svým obyvatelům zahradní trpaslíky, informuje v pátek portál francouzského deníku Le Figaro.
14.05.2010 17:10 |

podobné články

Otázky Václava Moravce: Kalousek vidí trpaslíky!

 
Pořádně ostrá byla diskuse ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) s hejtmanem a místopředsedou ČSSD Michalem Haškem ve včerejších Otázkách Václava Moravce. Ministr protesty nespokojených Čechů přirovnal k Hitlerovi a chvílemi viděl i trpaslíky…
19.03.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7477 článků) , Michal Hašek (2445 článků)

Nová DVD: Avengers: Infinity War, První očista, Příšerky z vesmíru a Triky s trpaslíky

 
Avengers: Infinity War završuje desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel. Přežít dvanáct hodin bez pomoci policie i záchranářů chtějí hrdinové filmu První očista. Invaze kosmické legrace čeká diváky animovaných Příšerek z vesmíru. Další animované dobrodružství nabízejí Triky s trpaslíky.
06.11.2018 07:00 |

podobné články

Tip na dovolenou: 20 nejlepších výhledů na světě

 
Na celém světě je mnoho krásných výhledů, jak městských, tak i přírodních, které lákají turisty z celého světa. Jako tip představujeme přehled dvaceti nejzajímavějších výhledů na světě včethně fotografií některých z nich.
04.11.2009 08:40 |

podobné články

Jak se domluvit obtížným sousedem? Zeptejte se mediátorky Jitky Řezaninové

 
Už si nevíte se sousedem rady a nechce se vám běžet na policii? Můžete se obrátit na mediátora – odborníka na komunikaci. Ten vám pomůže se s potížistou domluvit. Mediace pomáhá tam, kde obě strany vědí, že nějaká šance na zlepšení vztahů je. Ptejte se nejen na sousedské, ale i na pracovní i partnerské problémy. Na chat do redakce Blesk.cz přijde ve čtvrtek od 11.30 hodin mediátorka Jitka Řezaninová.
27.02.2013 15:45 |

podobné články

Fanynky by za setkání s ním daly život, ale nikdo nechce bydlet v jeho blízkosti: Tento zpěvák je nejhorším sousedem

 
Dvacetiletý Kanaďan Justin Bieber  (20) je dnes slavný nejen svým pěveckým uměním, ale především floutkovstvím, otřesným chováním a skandály. Ti, kdo s ním měli čest sousedit, museli nezřídka zpěváka žalovat. A tak se není čemu divit, že byl nedospěle se chovající Justin zvolen nejméně oblíbeným sousedem ze všech slavných pro rok 2014.
30.12.2014 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1581 článků)

POTVRZENO: Justin Bieber je nejnesnesitelnějším sousedem mezi slavnými

 
Dvacetiletý Kanaďan Justin Bieber je dnes slavný nejen svým pěveckým uměním, ale především floutkovstvím, otřesným chováním a skandály. Ti, kdo s ním měli čest sousedit, museli nezřídka zpěváka žalovat. A tak se není čemu divit, že byl nedospěle se chovající Justin zvolen nejnesnesitelnější a nejméně oblíbeným sousedem ze všech slavných pro rok 2014.
02.01.2015 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1581 článků)

12 důvodů, proč je peklo bydlet v paneláku. Psáno v paneláku...

 
Jsou věci, které o vás nevědí rodiče ani nejlepší kamarádi. A jsou pak i takové, které chcete nechat skutečně jen za zdmi svého soukromí. Jenže to byste tuhle zeď nesměli sdílet se sousedem. Se sousedem, se kterým bydlíte v paneláku.
28.10.2015 12:16 |

podobné články

Blanka (54): Manžel chodil každý večer za sousedem. Nestačila jsem se divit, co spolu dělají

 
Blanka neměla nic proti tomu, když šel manžel k sousedovi na pivo. Netušila však, že se to zvrtne natolik, že tam Jarda bude pečený vařený každý večer. Jednou v noci si pro něj došla. Nestačila se divit tomu, co se sousedem v zahradním domečku dělají.
24.04.2021 22:55 |

podobné články

Věra (†85) zemřela u soudu, kvůli sousedovi z paneláku!

 
Napadání seniorů v paneláku v Jablonci nad Nisou sousedem skončilo smrtí! Věra (†85) šla proti tyranovi Jindřichovi M. (37) svědčit, přímo v soudní síni zkolabovala a zemřela. Útočník si včera za agresivní chování vyslechl podmínku.
07.04.2017 05:15 |

podobné články

Chlapi se mi buď líbí, nebo jsou chytří, postěžovala si Věra Špinarová

 
Šedesátiletá Věra Špinarová je momentálně bez partnera. Zpěvačka v Show Jana Krause přiznala, že se jí líbí označení single, a pokud jde o vztahy, baví ji hlavně na začátku. Další články k tématu: Špinarová smrká a kašle: Ve vážném stavu jsou jedině mé koncerty Nevěřím si, tvrdí Špinarová před koncertem ve vyprodané Lucerně Věra Špinarová si oblíbila mladé kluky Věra Špinarová je na závist připravená
20.04.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1183 článků) , Věra Špinarová (456 článků)

Režisérka Věra Chytilová: Bojuje s rakovinou!

 
Legendární režisérka Věra Chytilová (81) bojuje podle informací Aha! s rakovinou slinivky břišní! „Paní Chytilové bohužel lékaři diagnostikovali rakovinu slinivky. Ležela na interně na pražské Homolce, byla i na vyšetření průchodnosti cév na oddělení nukleární medicíny. Kvůli jistým komplikacím ji přeložili na neurologii. Je jako kost a kůže, léčbu bohužel na vlastní žádost přerušila a nemocnici opustila,“ tvrdí žena, která ve zdravotnickém zařízení přišla s režisérkou do styku.
16.06.2010 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (139 článků)

Věra Čáslavská překvapila: Mám ke sportu odpor!

 
Bývalá gymnastka Věra Čáslavská (74), která si sedmkrát odnesla z olympijských her zlato, stále bojuje se zákeřnou rakovinou. Nic ale nevzdává a bojuje dál. Prozradila, co má v plánu, co ji baví, a také to, co si myslí o sportu...
19.06.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Věra Čáslavská (227 článků)

Tenhle HNUS chtěli prodat: ZELENÉ MASO je podle prodavačky z Penny v pořádku!

 
Zelené a prošlé maso. To bylo několik dní k mání v Penny marketu v Praze Hostivaři. TV Nova na něj upozornili naštvaní zákazníci. I po dvou dnech stále zůstávalo v prodeji. A co na to prodavačka? "To není zelené, to jen tak vypadá, protože je to opřené o plast," vymlouvala se.
06.02.2013 20:40 |

podobné články

Zhubnout můžete z XXL na L za pár měsíců! Bez problémů s revolučním nápojem ze zelené kávy!

 
Také vy dokážete během tří měsíců shodit neskutečných 19 kilo a tím zhubnout o celé dvě konfekční velikosti! Můžete zkubnout více jak 6 kilo měsíčně, protože Green Coffe Plus Shake - unikátní dietní nápoj ze zelené kávy vás zasytí, donutí dodržovat pitný režim a báječně chutná i bez přidaného cukru. V kombinaci s detoxikací těla může být koktejl ze zelené kávy vaší tajnou zbraní!
24.03.2014 08:05 |

podobné články

Překrásný nový trend v bydlení: Zelené a mechové stěny zevnitř i zvenku!

 
Do českých interiérů se velmi pomalu a nejistě vkrádají zelené stěny. Zatím jsou k vidění převážně v moderních kancelářských budovách, ale sem tam nějaká vlaštovka ukazuje, že občas proběhne i realizace zelené stěny v rodinném domě.
02.12.2015 13:01 |

podobné články

Praha „zelená“: Do roku 2020 chce město vysadit 145 hektarů zeleně

 
Metropole chystá vysadit novou zeleň na zhruba 145 hektarech půdy v hlavním městě. Nové plochy zeleně by měly postupně vzniknout do roku 2020. Zeleň v Praze tvoří necelých 20 procent rozlohy města, která činí asi 496 kilometrů čtverečních. V posledních třech letech pak město založilo asi 18 hektarů zeleně.
16.07.2017 08:15 |

podobné články

Podél úseku Pražského okruhu budou pásy zeleně: Nikdo ale neví, kdy přesně

 
Praha nechá podél plánovaného úseku Pražského okruhu mezi dálnicemi D1 a D11 vybudovat po jeho dokončení zelené pásy. Mají zmírnit negativní dopady provozu aut na obyvatele žijící v okolí stavby. Záměr v úterý schválili pražští radní. Investorem vysazování zeleně by mělo být hlavní město. Samotnou silnici bude stavět prostřednictvím Ředitelství silnic a dálnic stát. Kdy stavba začne, zatím ale není jasné.
15.08.2017 11:55 |

podobné články

Zelený čtvrtek ve znamení špenátové polévky a vín

 
Zelený čtvrtek nedostal svůj název nadarmo. V tento den se dle tradic jedly zelené polévky. Vyzkoušejte jarní špenátovou polévku, ke které se báječně hodí stylové Veltlínské zelené nebo Sylvánské zelené.
29.03.2018 08:10 |

podobné články