Článek

Vémola s cudnou Lelou, Novotný s odhalenou manželkou a hvězda Survivoru s přítelkyní: Zamilované páry na premiéře filmu Karlos

 
O Karlosovi Vémolovi (38) se v poslední době opět hodně mluví. Ale není to proto, že by snad způsobil nějaký skandál, ale proto, že do kin dorazil jeho zbrusu nový dokument s názvem Karlos. Na premiéru filmu dorazila spousta zamilovaných hrdliček, například moderátor Ondřej Novotný s manželkou Renatou Langmannovou, účastník Survivoru Matěj Quitt s partnerkou, moderátor Le Sy s přítelkyní Denisou Ryndovou a mnoho dalších. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
16.01.2024 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (242 článků) , Karlos Vémola (923 článků)
Podobné články

Půjde Karlos Vémola k oltáři po Štvanici jako šampion? Jeho plány dávají smysl, říká Novotný

 
Karlos Vémola (36) se vrátil po zranění ruky hned do ringu, kde kontroverzně zvítězil nad Marpem. Oddych ho ale nyní nečeká, za pár týdnů se utká pod organizací Oktagon MMA v Německu a rázem bude následovat zápas na nejlepším turnaji roku na pražské Štvanici, která se za pár dní téměř vyprodala. Je pravděpodobné, že tam Karlos svede boj o vysněný titul, díky kterému si pak následnou veselku s Lelou Ceterovou (32) užije o něco víc. V galerii se podívejte, jak to vypadalo na turnaji Oktagon 26 na pražské Štvanici minulý rok. Karlos přišel se zdravotní "kabelkou", dorazil fotbalista Patrik Schick nebo hollywoodský herec Orlando Bloom.
25.05.2022 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (376 článků) , Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola ukázal, jak hubne na zápas: Jak teď bojovník vychází se svojí ex Lelou Ceterovou?

 
Karlos Vémola  (35) vyrazil na křest knihy svého kamaráda kulturisty Filipa Grznára Fenomén testosteron. Tam jsme si popovídali o jeho vlastní knižní tvorbě, přípravě na zápasy i o tom, jak v současné době vychází se svojí ex Lelou Ceterovou .
22.09.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (60 článků) , Karlos Vémola (923 článků)

Zákulisí party na Hradě: Přípitek Zemana a Klause, vysmátá Kate i Vémola s těhotnou Lelou

 
Prezident Miloš Zeman vytáhl 28. října stejný oblek jako loni, po ceremoniálu ve Vladislavském a recepci pro změnu ve Španělském sále nyní odpočívá v Lánech. Když na Pražském hradě vypnuly televizní kamery, následoval jeho tradiční přípitek s Václavem Klausem a hosty recepce, mezi kterými korzovala i jeho dcera Kateřina. Na Hrad vyrazil stejně jako loni Terminátor - zápasník MMA Karlos Vémola. Tentokrát však s již těhotnou přítelkyní Lelou. Kdo další si nenechal party ujít?
29.10.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11072 článků) , Miloš Zeman (28030 článků) , Kate Kate (856 článků)

Karlos Vémola si doma žehlí dostaveníčko s kráskami: Věříte mu rodinnou pohodu s vnadnou Lelou?

 
MMA zápasník Karlos Vémola  (35) to před pár dny schytal od své partnerky Lely Ceterové , která na Instagramu naznačila, že ji bijec Karlos podvádí .
07.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola o rozchodu s Lelou Ceterovou: Všechno jednou bohužel končí. Špínu zveřejňovat nebudu

 
Stejně jako modelka Lela Ceterová sdílel i Karlos Vémola  (35) s fanoušky zprávu o jejich rozchodu. Oba svorně zdůraznili, že je pro ně prioritou nyní osmiměsíční dcera Lili. „Jen naši blízcí vědí, jak to mezi námi opravdu bylo,“ napsal Vémola.
30.08.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola pro eXtra.cz: Praskly mi nervy! A vnáší další světlo do kauzy

 
Zápasník Karlos Vémola se po návratu z Dubaje pro eXtra.cz vyjádřil o tom, co se vlastně mezi ním a jeho partnerkou Lelou Ceterovou stalo a jak to bylo s údajným napadením Lely. "Neměl jsem s tím vůbec vyjíždět, praskly mi nervy," tvrdí Vémola, který zároveň řekl, že za to co se stalo může i nemožnost trénovat a z toho vyplývající špatné psychické rozpoložení.
19.01.2022 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola po kontroverzním vítězství odtajnil nejbližší plány: Dojde i na svatbu s Lelou?

 
Karlos Vémola po svém poněkud kontroverzním vítězství v boxerském zápase proti rapperovi Marpovi odhalil, jaké má plány do budoucna. Pokud si myslíte, že si bojovník dopřeje pořádnou porci oddechu, jste na omylu. Vémola prozradil hned na tiskové konferenci po zápase, že nemá v plánu příliš odpočívat. Soustředí se na další souboje a poodhalil, že velké změny ho čekají i v rodině.
23.05.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Přehlídka luxusu na premiéře Karlos: Příjezd v americké limuzíně, vyražené jméno na manžetách a kabelky za desítky tisíc

 
Filmová premiéra dokumentu Karlos se neobešla bez pěkných žen a luxusu. Hlavní protagonista Karlos Vémola (38) dorazil se svou Lelou (34) v bílé dlouhé limuzíně Lincoln Continental. Do Slovanského domu pak vkročili jako hollywoodský pár. Na místě nechyběla redakce eXtra.cz.
17.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků) , Lincoln Lincoln (8 článků)

Karlos s Lelou vyrazili na koncert Lucie Bílé: Škarohlíd jim vyčetl, že opustili malého Rockyho

 
Karlos Vémola (36) se s Lelou Ceterovou (32) poprvé od narození malého Rockyho společně vydali na veřejnost. Pár navštívil koncert Lucie Bílé (55) a její výkon si nemohl vynáchválit. Našel se ale škarohlíd, který jim zážitek z hudebního vystoupení zkazil.
14.12.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2712 článků) , Karlos Vémola (923 článků)

Nejen Trumpová, ale i Vémolovi. Udílení státních vyznamenání si nenechali ujít ani Karlos s Lelou. Místo štěstí hraná křeč, píší jim fanoušci

 
Na předávání státních vyznamenání, které se udělovalo u příležitosti svátku 28. října, dorazilo opravdu hodně lidí. Mezi hosty nechyběli Dagmar Havlová, manželé Klausovi, Ivanka Trumpová s bratrem Donaldem ani MMA bijec Karlos Vémola s Lelou. Ti zveřejnili video na Instagramu, jak míří na Pražský hrad, ale že by Terminátorova žena štěstím skákala, to se říct nedá. 
28.10.2022 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1506 článků) , Karlos Vémola (923 článků)

Takhle chutná vítězství: Karlos Vémola po boku svých holek Lely a Lili ukázal pravé hodnoty

 
V posledních měsících měl MMA bijec Karlos Vémola (35) pořádnou smůlu. Nejdříve musel podstoupit plánovanou operaci kolene, následně byl pozitivně testovaný na kroonavirus a aby toho nebylo málo, tak na povrch vyplula jeho krize s přítelkyní Lelou Ceterovou (30). Po včerejší výhře nad Norem Thomasem Robertsenem to ale vypadá, že se vše v dobré začíná obracet. Na sociálních sítích se zápasník pochlubil menší oslavou v rodinném kruhu.
18.10.2020 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola přichází s filmem Lvi žerou první: Od dětství žil za hranou, říká o něm režisér

 
MMA zápasník Karlos Vémola patří k fenoménům poslední doby. Režiséři Michal Samir a Šimon Šafránek připravují celovečerní dokument o Terminátorovi s názvem Lvi žerou první: KARLOS. „Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá,“ prozradil pro eXtra.cz režisér Samir.
23.08.2023 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Šafránek (27 článků) , Michal Samir (20 článků) , Karlos Vémola (923 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola musí vydat tygřici Antonii: Je to člen rodiny, žije s námi, slzí bijec

 
Karlos Vémola zažívá krušné časy. Musí totiž úřadům vydat svou bílou tygřici Antonii Rambu, jelikož k ní nemá potřebnou dokumentaci. Ministerstvo životního prostředí tak chce chráněné zvíře odvézt z domova bijce do chráněného centra v Německu, jelikož v Česku prý není dostatek místa. To ovšem Karlos bere velmi těžce a radši by měl tygřici u sebe blízko, sám by přesun do nejbližší zoologické zahrady i zafinancoval. Vémola své trápení sdílí i na svých sociálních sítích. 
30.11.2023 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola už není šampion: Terminátor přišel o titul. Dojde na zápas s Ďatelinkou?

 
Během dnešního oficiálního vážení před turnajem Oktagon 22 MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola (35) nenavážil danou hranici střední váhy 83,9 kilogramu, na rozdíl od jeho soupeře Milana Ďatelinky (25), který váhu splnil. Vémola převážil o 0,6 kilogramu a doktoři mu další hubnutí nedovolili. Titul šampiona tak Vémola nemůže obhájit, ač se do klece proti Ďatelinkovi postaví. Nemine jej ani pokuta.
26.03.2021 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Karlos Vémola v Clash of the Stars? Ukaž mi peníze, vyzval zápasník promotéra COTS

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se již brzy rozloučí se svou hvězdnou bojovou kariérou. V Oktagonu, pod jehož záštitou bojuje posledních několik let, ho čeká už jen posledních několik zápasů. Sám bijec se před časem nechal slyšet, že "každá jízda jednou končí" a že brzy odejde do důchodu, ale jak se nyní zdá, tak s koncem kariéry to nemyslel Vémola tak docela vážně. Ve svém livestreamu na Instagramu totiž Vémola nyní promluvil o možném přesunu do Clash of the Stars. "Le Sy, ukaž mi peníze," promluvil směrem k promotérovi COTS Tomášovi Linh Le Symu a vyzval ho, ať mu připraví lákavou finanční nabídku. 
02.11.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Gentleman Karlos s Lelou tokali jako zamilovaní puberťáci. Své lásce pomohl z limuzíny, celý večer ji nespustil z očí

 
V pondělí večer se uskutečnila slavnostní premiéra dlouho očekávaného dokumentárního filmu Karlos a na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz. Na prvním promítání samozřejmě nemohla chybět hlavní hvězda snímku MMA zápasník Karlos Vémola. Ten dorazil v doprovodu své drahé polovičky Lely Ceterové, k níž se po celý večer choval jako pravý gentleman. 
18.01.2024 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)

Vémola se plácne přes kapsu! Romantická noc s Lelou nad Prahou

 
Loni v září to vypadalo, že je mezi nimi definitivní konec. Dnes je ale všechno jinak! Nejen, že MMA zápasník Karlos Vémola a jeho vnadná partnerka Lela zase zamilovaně tokají, naše dvě hrdličky odhalily dokonce detaily mega svatby!
06.03.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (923 článků)