Článek

Velký problém pro pašeračku Terezu: „Poprali“ se o ni právníci a zkomplikovali její případ!

 
Další rána pro pašeračku Terezu. Kvůli nejasnostem ohledně jejího právníka v případu byl odložen její odvolací soud. Jednou z posledních nadějí na záchranu, případně zmírnění trestu, je pro ni toto slyšení. Právě proto hodně záleží na tom, kdo ji bude zastupovat. Jelikož ale Tereza opakovaně měnila právní zástupce, teď se o ni podle všeho přetahují hned tři advokáti. Soud tak neví, komu má dát přednost. A to přineslo, jak jinak, další odročení. Tentokrát na neurčito!
16.07.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Padne verdikt pro pašeračku Terezu (22): SKLIČUJÍCÍ STRACH těsně před Vánoci!

 
Asi dvacetkrát jí v pákistánském Láhauru naslibovali, že se konečně dozví, jak to bude s jejím trestem. Po neustálých odkladech to nyní vypadá, že verdikt pro Terezu H. (22) konečně padne. Soudce řekl přesné datum a pro pašeračku z Uherského Hradiště to znamená jediné. Těsně před Vánoci je strachem bez sebe!
15.12.2018 14:30 |

podobné články

Napravený playboy se stal novým premiérem. V zemi, kde soudí pašeračku Terezu

 
Býval slavným hráčem kriketu. Imrana Chána však dnes zvolili premiérem. Jeho Hnutí za spravedlnost (PTI) zvítězilo v červencových volbách. Předseda vlády složí přísahu v sobotu - v Pákistánu, zemi, kde v současnosti mj. soudí českou pašeračku Terezu. Právě soud s ní by měl pokračovat taktéž tento víkend.
17.08.2018 19:05 |

podobné články

Chtěl zachránit pašeračku Terezu H.... Místo toho dostal tři roky natvrdo!

 
Za zdmi pákistánské věznice stále čeká na verdikt Tereza H. (23), která se v lednu minulého roku pokusila propašovat skrze mezinárodní letiště Allama Iqbal ve městě Láhaur 9 kilo heroinu. Pro její záchranu chtěl udělat něco i Bulhar Nikolaj Ivanov, se kterým se podle všeho Tereza ale vůbec nezná. Za řešení považoval vyhrožování bombou, pokud atraktivní pašeračku nepustí. To se mu ale vymstilo, jelikož teď ho čeká vězení stejně jako ji.
09.10.2018 12:51 |

podobné články

Další rána pro pašeračku Terezu: Její ctitel je po smrti. Pákistánský advokát zemřel při autonehodě

 
Před třemi dny zemřel známý obdivovatel Terezy Hlůškové (24). Pašeračku kdysi advokát Shoaib Niazi (†35) obhajoval před pákistánským soudem. Češka byla totiž odsouzena za pašování drog. Zesnulý se však do Terezy zamiloval a později ji údajně žádal o ruku.
12.08.2020 13:35 |

podobné články

Nová naděje pro pašeračku Terezu. Pelikán ji chce „vysekat“ z pákistánské basy

 
Česko chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů a je za tím i aktuální případ Česky Terezy H. (21). V pátek to v tiskové zprávě uvedlo ministerstvo spravedlnosti vedené Robertem Pelikánem (za ANO). Terezu zadržely úřady kvůli podezření z pokusu pašovat ze země drogy. Mladá žena je téměř dva měsíce ve vazbě v pákistánské věznici. V případě odsouzení jí hrozí i několik let vězení. Pokud smlouva bude uzavřena, měla by se vztahovat i na tento případ.
16.03.2018 17:30 |

podobné články

Smích ji přešel: Pašeračku Terezu prý trápí vážné ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

 
Navzdory neustálému odsouvání konce soudního procesu se Tereza H. (22) usmívala. Zubící se pašeračku teď ale zřejmě nějakou dobu neuvidíme. Podle pákistánských médií se totiž potýká se zdravotními problémy, které nejsou zanedbatelné.
13.11.2018 19:21 |

podobné články

Občané bojují za krásnou pašeračku: "Jsme lidé, ne barbaři!" říká petice, která chce Terezu H. zpět do Česka!

 
Případ kolem pašeračky Terezy H. (21) se pomalu rozplétá. Už dvakrát jí byla prodloužena vazba v pákistánské věznici. Na verdikt si tedy bude muset ještě počkat. Její právník Čaudhrím Džavád Zafar tvrdí, že šance na přemístění Terezy do České republiky je mizivá, protože mezi námi a Pákistánem neexistuje smlouva o vydávání občanů. Výkonu trestu v Pákistánu má zabránit vzniklá petice s názvem "Jsme lidé, ne barbaři!", která za Terezu bojuje.
02.02.2018 18:35 |

podobné články

Konec války vyšetřovatelů o pašeračku Terezu?! Případ bude šetřit speciální tým

 
Tři pákistánské bezpečnostní složky se přely o českou blondýnu! Hádkám mezi celníky, leteckou policií a protidrogovým oddělením je ale zřejmě konec. Terezu H. totiž bude podle nejnovějších informací vyšetřovat speciální tým, podle kterého jde o organizovaný zločin.
19.01.2018 17:15 |

podobné články

Velká naděje pro pašeračku Terezu (24)? V pákistánském vězení se propouští vězeňkyně!

 
Konečně dobré zprávy pro Terezu (24)! Snížili jí trest, a její některé spoluvězeňkyně půjdou dokonce na svobodu. Tereza mezi nimi není, přesto ale doufá, že už brzy okusí svobodu.
22.05.2020 05:30 |

podobné články

Gólman Sparty Vaclík: Ta ztráta bolí, zkomplikovali jsme si to sami

 
Brankář fotbalové Sparty Tomáš Vaclík neskrýval rozladění z nečekané remízy 2:2 s Jihlavou. Mrzelo ho, že Letenští nenavázali na předešlých pět ligových výher a sami si zkomplikovali boj o titul. Ztráta dvou bodů ho hodně mrzela.
27.04.2013 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaclík (43 článků)

Naděje pro pašeračku Terezu: Vánoce už může trávit v Česku, Pákistán vyhlásil amnestii

 
Pro Terezu Hlůškovou (24) svitla naděje. Češka, která si v pákistánském vězení odpykává svůj téměř devítiletý trest za pašování heroinu, se může dostat na svobodu mnohem dřív. Hlůšková si už nyní odseděla přes dva a půl roku, teď pro ni ale přichází šance, ve kterou snad ani nedoufala. Pákistánský prezident totiž vyhlásil rozsáhlou amnestii, která by se mohla týkat i Češky.
03.09.2020 08:00 |

podobné články

Zvrat v případu pašeračky Terezy: Ani žadonění nepomohlo!

 
Vypadalo to, že se na českou pašeračku Terezu H. (22), kterou dopadli na pákistánském letišti s devíti kilogramy heroinu, konečně usmálo štěstí. O její případ se staral soudce, kterého uprosila, aby si její případ nechal. Vyhověl jí. Nyní však nastal nečekaný zvrat a Češka o soudce přišla.
26.09.2018 12:05 |

podobné články

Rána pro pašeračku Terezu: Opustil ji nejbližší člověk!

 
Pro Češku vězněnou v Pákistánu Terezu Hlůškovou (23) přišla další krutá rána. Poté, co vyšly najevo průtahy jejího soudního stání, jí z vězení odešla nejbližší osoba, politička Maryam Nawazová byla propuštěna na kauci.
05.11.2019 05:35 |

podobné články

Šťastný den pro pašeračku Terezu: Premiér vyhlásil obří amnestii!

 
Už déle než dva a půl roku trpí česká občanka Tereza Hlůšková (24) za zdmi pákistánských kriminálů. Marně doufala ve zprošťující verdikt soudu, který ji poslal na bezmála 9 let za katr kvůli pašování heroinu. Jenomže přišel obrovský zvrat. Pákistánský premiér nařídil propuštění odsouzených žen na svobodu! Podle zdroje Blesku by se tohle nařízení mohlo vztahovat i na Terezu!
03.09.2020 05:15 |

podobné články

Šok pro pašeračku Terezu (24): Soud jí dal tvrdou ránu

 
Tak to je opravdová smůla. Češka Tereza Hlůšková, která se v Pákistánu odvolala proti trestu odnětí svobody za pašování heroinu, si bude muset na definitivní verdikt zřejmě pěkně počkat. Podle pákistánského zdroje Blesku totiž odvolací soud její případ otevře až po letních prázdninách!
12.05.2020 05:35 |

podobné články

Další rána pro pašeračku Terezu: Navštívil ji velvyslanec, ale zklamal ji právník!

 
Češce Tereze Hlůškové (25) v Pákistánu opět posunuli datum odvolacího soudu. Tentokrát je důvodem fakt, že její nový hvězdný právník nemohl být přítomný na slyšení, protože měl jiný naléhavý případ.
30.06.2021 05:35 |

podobné články

Špatná zpráva pro pašeračku Terezu! Podívá se vůbec někdy do Česka?

 
Tereza Hlůšková (25), která si odpykává trest za pašování drog, se zřejmě do Čech jen tak nepodívá. Odvolací soud, kterého se měla účastnit, jí byl opět posunut na dobu neurčitou. Důvodem bylo to, že její nový právník nemohl být přítomný na slyšení, protože řešil jiný naléhavý případ. 
30.06.2021 09:45 |

podobné články

Naděje pro Terezu: Pákistánští celníci udělali zásadní chybu!

 
Našli u ní drogy, ale nezacházeli s nimi, jak měli! Celníci, kteří v lednu zadrželi českou »pašeračku«, podle všeho pochybili. Obhájce Terezy H. má tak v rukou velký trumf. Pomůže Češce dostat se na svobodu?
28.11.2018 05:20 |

podobné články

Pašeračku Terezu smích přejde? Soudí ji kapacita na drogové zločiny

 
Výmluvy a právní kličky drogových pašeráků, výrobců i dealerů zná jako své boty! Na soudce Shahida Bashira (49), který má na starost také případ Češky Terezy H. (21), si jen tak někdo nepřijde. S tímto druhem zločinu má totiž bohaté zkušenosti.
28.04.2018 05:15 |

podobné články