Článek

Velký požár v kempu na Orlíku: Hořelo jedenáct karavanů, ozvaly se i výbuchy!

 
Sedm karavanů zasáhl požár v kempu Radava u Orlické nádrže. Na místě od noci z pondělka na úterý zasahovali policisté i hasiči. Nikdo se při požáru nezranil. Policie bude příčiny požáru vyšetřovat. Podle svědků byly slyšet i mohutné exploze. Oheň likvidovalo devět jednotek hasičů.
13.07.2021 09:55 |

podobné články

Podobné články

V kempu Radava na Orlíku opět hořelo: Požár zasáhl karavany a osobní auta

 
V kempu Radava u Orlické přehrady opět hořelo. Požár v noci ze čtvrtka na pátek zasáhl několik karavanů a aut. Před nedávnem tam shořelo jedenáct karavanů, ozývaly se i výbuchy plynových bomb. Zasahovalo devět jednotek hasičů.
23.07.2021 14:35 |

podobné články

Kemp u Orlíku pohltily plameny: Shořelo jedenáct karavanů

 
Letní pohodu u Orlické přehrady narušil noční požár, který za sebou zanechal spoušť. Popelem lehlo jedenáct karavanů, obytný vůz a osobní automobil. Příčina požáru zatím není známá.
13.07.2021 13:15 |

podobné články

Ničivý požár kempu Radava na Orlíku: Věra vyběhla jen v noční košili, shořely jí doklady i auto

 
V noci z pondělka na úterý zachvátil velký požár oblíbený kemp Radava na Orlické přehradě. Na místě shořelo jedenáct karavanů, naštěstí nikdo nebyl zraněn. Mnoho lidí však přišlo o všechno. Svědci hrozivé události i ti, jejichž věci shořely, popsali, jak vše probíhalo. Někteří nejprve vůbec netušili, co se děje, a domnívali se, že někdo odpaluje ohňostroj.
14.07.2021 13:40 |

podobné články

Mohutný požár v kempu Radava: Svědci popsali hrůzné okamžiky se slzami v očích

 
Při mohutném požáru, který se stal v noci z pondělí na úterý v oblíbeném kempu Radava na Orlické přehradě, shořelo jedenáct karavanů. Nikdo naštěstí nebyl zraněn, ale mnozí přišli o vše, co si na dovolenou vzali. Popsali hrůzné okamžiky, které se během noci staly...
14.07.2021 17:45 |

podobné články

Dovolená pod stanem? 10 nejlepších kempů v Česku!

 
Dovolená v kempu už dávno není z nouze ctnost! Obliba stanování nebo kempování v karavanu roste rok od roku stejně s tím, jak se zvedá úroveň areálů. Pokud i vy uvažujete o takové dovolené, máme pro vás TOP 10 nejlepších kempů!
27.04.2015 06:45 |

podobné články

Z Vrbětic se ozvaly dvě rány. Policie ověřuje, zda šlo o výbuchy nebo o myslivce

 
Z areálu muničních skladů či jeho okolí ve Vrběticích na Zlínsku se dnes kolem 04:30 ozvaly dvě rány bez kouře a záblesku. Policie prověřuje, zda šlo o neřízené výbuchy, řekla policejní mluvčí Lenka Javorková. Zatím poslední prokázaná neřízená detonace byla zaznamenána v pátek ve 22:45.
14.12.2014 08:36 |

podobné články

Z Vrbětic se ozvaly dvě rány: Policie ověřuje, zda šlo o výbuchy

 
Z areálu muničních skladů či jeho okolí ve Vrběticích na Zlínsku, se dnes kolem 04:30 ozvaly dvě rány bez kouře a záblesku. Policie prověřuje, zda šlo o neřízené výbuchy.
14.12.2014 09:40 |

podobné články

Ozvaly se arabské výkřiky! 11 mrtvých v Bruselu. Dva výbuchy. Máme VIDEO

 
Letištěm v Bruselu otřásly exploze, informuje na základě zpráv belgických médií server iDNES.cz. Na místě je 11 mrtvých, spekuluje se však i o vyšším počtu. A tři výbuchy se ozvaly i v metru nedaleko belgických euroinstitucí.
22.03.2016 09:20 |

podobné články

Za smrt Simony na Orlíku odpovědnost nemám, říká Ťok a chce policii u vody

 
Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) odmítá nést odpovědnost za smrt 19leté dívky, která o víkendu zemřela na Orlíku po srážce s vodním skútrem. Rezort přitom loni zrušil omezení právě na Orlíku. Ministr nyní volá hlavně po větších kontrolách policistů.
12.07.2016 19:00 |

podobné články

Bezpečné koupání na Slapech a Orlíku už do 14 dnů. Víme, kam nesmí skútry

 
Poté, co osmnáctiletou Simonu zabil na Orlíku vodní skútr, začala veřejnost volat po větších bezpečnostních opatřeních. Ministerstvo dopravy spolu se Státní plavební správou zareagovalo rychle a vymezilo na Slapech a Orlíku 16 vodních ploch, které budou určeny pouze pro plavce. Vymezení bójemi má na starosti Povodí Vltavy, které by mělo určené plochy vymezit už do 14 dnů.
23.07.2016 22:45 |

podobné články

Požár u Orlické přehrady: Hořelo 11 karavanů

 
Exploze střídala explozi! To v noci v kempu Radava v Kovářově u Orlické přehrady v hořících karavanech vybuchovaly propanbutanové lahve. Plameny také zachvátily bezmála hektar tamního lesa.
14.07.2021 12:05 |

podobné články

Daniel Radcliffe: Mezi scénami při natáčení Harryho Pottera jsem onanoval v karavanu

 
Stalo se jaksi módou celebrit dneška vyjevovat fanouškům i méně chutné detaily z jejich intimního života. A tak se Daniel Radcliffe nechal vyprovokovat oplzlým britským bulvárem a přiznal, že kouzelnou hůlkou čaroval nejen na natáčení Harryho Pottera, ale také v karavanu mezi scénami. Šestadvacetiletý Brit tvrdí, že jako správný puberťák měl pořád ruky v kalhotách, a když musel čekat na svůj výstup v karavanu, většinou masturboval.
23.10.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (300 článků) , Harry Potter (1530 článků)

Míšu (18) hodiny znásilňovali v karavanu! Po měsících prolomila mlčení

 
Otřesný případ se odehrál loni v srpnu na Jihlavsku. Osmnáctiletou Míšu přepadla trojice mužů. Ti ji odvlekli do karavanu v nedalekém kempu, kde ji celou noc znásilňovali. Míša hrozný útok přežila a po měsících prolomila mlčení!
26.04.2017 14:20 |

podobné články

Kauza českých Fritzlů z karavanu: Znásilňovaná Míša (18) porodila holčičku!

 
Těžko uvěřitelné nechutné detaily rozkrývá brněnský soud v případě otce Josefa (54), jeho syna Josefa (24) a bratra Karla D (53). Tito tři podprůměrně inteligentní zvrhlíci unesli Míšu (18) z autobusové zastávky. Chtěli sexuální otrokyni, která jim bude po vůli nejméně 10 let! Než se jí podařilo utéci, znásilňovali ji v karavanu v kempu. V té době byla ale dívka už těhotná se svým přítelem.
18.05.2017 12:00 |

podobné články

Turistický spolek Lipenska: Díky koronaviru míří letos na Lipensko víc karavanů a obytných automobilů

 
V lipenských kempech bude letos stát mnohem více karavanů a obytných automobilů. Shodně to tvrdí provozovatelé či majitelé největších kempů u lipenské přehrady.
25.05.2020 22:25 |

podobné články

Tragický požár karavanu: Uhořeli dva lidé, psi a kočka

 
Smrt asi 60letého muže a jeho kamaráda si vyžádal požár karavanu v Olbramově na Tachovsku. Po uhašení požáru hasiči nalezli i ohořelé ostatky dvou psů a kočky.
01.03.2013 11:45 |

podobné články

Požár na Černém Mostě vyhnal lidi z postelí! Hořelo ve třetím patře, 18 obyvatel museli evakuovat

 
Požár a hustý dým zkomplikoval život lidem v jednom z domů na náměstí Plukovníka Vlčka na Černém Mostě v Praze. Celkem 18 jich museli evakuovat. Hořelo ve třetím patře, hasiči naštěstí požár rychle zlikvidovali a prostory domu odvětrali.
10.09.2020 07:15 |

podobné články

V muničním skladu to zase bouchlo! Šílené detonace, máme strach, napište to!

 
Z areálu ve Vrběticích, kde 16. října vybuchl muniční sklad, se ve středu ráno opět ozvaly neřízené detonace. „Je jich až 20,“ řekla zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Pyrotechnici podle ní nevědí, odkud se výbuchy ozvaly, budou to zjišťovat. Tento týden mělo začít vyklízení zbytků munice ze skladu.
03.12.2014 08:50 |

podobné články

Karavan, ve kterém žil senior (76), začal hořet: Výbuchu zabránil velký Manitou!

 
Dva zraněné lidi si vyžádal požár karavanu ve Šťáhlavicích na jihu Plzeňska. Starce (76), který v karavanu bydlí, odvezla sanitka do nemocnice. Velikému výbuchu uprostřed obce zabránil řidič nakladače Manitou, který na hořící karavan vyklopil velkou lžíci plnou vody. Uvnitř totiž bylo šest propanbutanových lahví!
12.04.2017 18:20 |

podobné články