Článek

Velký návrat sexbomby Lely k Vémolovi? Zápasník už jí posílá obří pugéty růží

 
Chystá se velký návrat? Karlos Terminátor Vémola  (35) si svoji expřítelkyni a maminku dcery Lili Lelu Ceterovou hýčká i na dálku. Navíc po rozchodu . Lela se před měsícem od Karlose odstěhovala zpět domů na Slovensko. Teď ji hvězdný zápasník MMA překvapil obrovským pugétem růží.
15.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)
Podobné články

Dámy, pozor na pugéty růží, může na vás z nich vyskočit nemilé překvapení!

 
Mladík chtěl udělat radost své přítelkyni a koupil jí kytici růží. Místo radosti však nastal šok.
16.11.2015 17:02 |

podobné články

Eliška Bučková slaví 31. narozeniny! Od koho dostala nádherný pugét rudých růží?

 
Oficiálně partnera nemá, ale pugéty dostává jako filmová hvězda. Modelka Eliška Bučková slaví 31 let a pochlubila se nádhernou kyticí rudých růží. Blesku prozradila, kdo ji obdaroval.
24.07.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1116 článků)

Single mamina Lela překvapila! Karlos si ji „koupil“ zpět pugétem růží?

 
Vztah Lely Ceterové (31) a Karla Vémoly (35), jenž si v MMA ringu nechává říkat Karlos nebo Terminátor, je jako na houpačce. Kvůli nevěře se od něj někdejší playmate sice odstěhovala i s dcerkou a prohlašovala, že teď hodlá žít coby single mamina, nyní se však pochlubila pugétem od Karlose a překvapila slovy o rodině… Že by došlo na velký návrat?
14.10.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)

Bohdalová slavila: Dojalo ji osmdesát růží

 
Jiřina Bohdalová oslavila v pondělí osmdesáté narozeniny! A ještě než vypukly oficiální oslavy, s kyticí 80ti růží jí přijeli gratulovat i redaktoři deníku Blesk! Bohdalová dojetí z nádherné kytice neskrývala a největší starost měla, kam osm desítek růží dát. „Je nádherná, udělali jste mi velkou radost. Ale tak velkou vázu snad ani nemám,“ říkala nadšeně.
04.05.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1026 článků)

Jak a kde sázet růže

 
Růže jsou právem nazývány královnami květin. Všichni, kdo se rozhodli je pěstovat na zahradě, jistě potvrdí, že jen máloco tak vynikne a okouzlí svou krásou a vůní, jako právě růže. Pokud se jim správně a dostatečně věnujete, odmění se vám. Můžete ale při jejich pěstování udělat fatální chyby, Jak se tedy o růže správně starat? Kam je zasadit Růže milují sluneční svit, na to při sázení myslete. Ve stínu chřadnou, zasaďte je slunné, maximálně polostinné místo, ideálně tedy na jižní straně zahrady. Můžete je vysadit jako obrubu záhonů podél chodníčku, v takovém případě myslete naa dostatečný rozestup, mnohokvěté a velkokvěté růže potřebují kolem sebe prostor 0,4 až 0,5 metru. Růže pnoucí nebo vzrostlý keřík potřebuje až jeden metr, hustější výsadba zamezuje proudění vzduchu a to je špatně. Ať už je sázíme ve sponu nebo jako solitér, kromě dostatečného slunečního světa je důležitá propustná humózní půda. V těžké jílovité se růžím dařit nebude. Na co pamatovat při výsadbě Při sázení záhonových růží dejte pozor, aby místo štěpu (očkování) bylo cca 5 centimetrů pod zemí. Když místo štěpu schováte pod zem, přirozeně ho ochráníte před povětrnostními vlivy, tedy zmrznutím či vyschnutím, i před mechanickým poškozením. Pokud jde o stromkové růže, tam respektujte hloubku, ve které byla rostlina vysazená v kontejneru. Po vysazení růži prvních pár týdnů opravdu důkladně zalévejte, ať má dost vláhy, než se jí podaří zakořenit a brát si vláhu z okolní půdy. Později stačí růži zalévat jednou týdně (v horkém, suchém létě i 2x) rovnou ke kořenům. Časté kropení přes listy jim nejen neposkytne dost vláhy, ale může být příčinou houbových onemocnění. Růže vysazujte na jaře, když už nehrozí přízemní mrazíky. Kdybyste ji zasadili brzy nebo až na podzim, nahrňte k ní hromádku zeminy jako ochranu před zmrznutím. Příspěvek Jak a kde sázet růže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.08.2018 05:25 |

podobné články

Žhavá mateřská Vémolovy prsatice Lely: Vystavuje se v »děravém« sexy prádýlku!

 
Takhle že vypadá mateřská dovolená? Tuhle otázku si po aktuální „provokaci“ Lely Ceterové (31) opět kladou nejen její fanoušci. Silikonová playmate se zase po čase ozvala s pekelně žhavými snímky z aktuálně probíhajícího poporodního období. A dost možná nejen pánům se při pohledu na tyhle dvě fotky orosí čelo a zrychlí tep.
23.06.2020 05:20 |

podobné články

Chantal Poullain slaví 60! Tak hubená v životě nebyla! Co se děje?

 
Herečka francouzského původu Chantal Poullain dnes slaví 60. narozeniny! Už několik dní se její byt plní obřími pugéty růží, které zbožňuje. V jejím věku ženy většinou bojují s kily navíc, Chantal má opačný problém.
17.08.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (263 článků)

Útok v Londýně: Blesk našel stopy masakru v britské metropoli i měsíc poté

 
Šest mrtvých a 49 zraněných. Taková je bilance londýnského útoku, který si před měsícem připsal muslim Khalid Masood (†52). Jak zjistil Blesk.cz, po krvavém činu jsou na místě stále stovky květin. Pugety růží i vzkazy pro oběti lemují jižní stranu Westminsterského mostu a místo nárazu Masoodova ukradeného auta je stále rozpoznatelné.
22.04.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Khalid Khalid (27 článků)

Švagrové Adamovská a Štěpánková »na útěku«: Na jevišti tekla krev!

 
Jako Šípková Růženka si připadala Jana Štěpánková (83). Na jevišti Divadla Ungelt dostaly se švagrovou Zlatou Adamovskou (58) pugéty růží a Jana se zranila o trn, takže tekla krev!
29.11.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (479 článků) , Jana Štěpánková (161 článků) , Šípková Růženka (32 článků)

Je v tom nový chlap? Modelka Eliška Bučková dostává do divadla obrovské pugety růží

 
Modelka Eliška Bučková  (30) je na přehlídkových molech jako doma. Kromě modelingu se také věnuje muzikálovému herectví, účinkovala například v muzikálu Hamlet, nyní ji vídáme v Divadle Broadway v muzikálu Kvítek mandragory.
30.11.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1116 článků)

Lela Ceterová šokovala drsným vzkazem svému bijci Vémolovi: Nehraj to na Instagramu na rodinu. Už mi došla trpělivost!

 
MMA zápasník Karel Vémola  (35) a Lela Ceterová působí jako dokonalý pár. Lela před nedávnem porodila dceru Lili a mohlo by se zdát, že jí ke štěstí už nic nechybí. Jenže zdání mnohdy klame a Ceterová se rozhodla vyřídit si nyní s partnerem účty přímo prostřednictvím sociálních sítí.
04.07.2020 17:55 |

podobné články

Fighter Mikulášek nevěří Vémolovi nákazu koronavirem: Viděli tě ve strip baru, vzkazuje

 
Zápasník MMA Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (32) poslal svému soupeři drsný vzkaz. Karlos Vémola (35) se nechal prostřednictvím iSport.cz slyšet, že po operaci kolene měl pozitivní test na koronavirus. Proto není vůbec jasné, zda se jeho zápas s Mikuláškem vůbec uskuteční. Jeho protivník po Terminátorovi chce, aby navštívil jeho doktora.
24.08.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)

Tahle obdařená blondýna rozbila vztah Vémolovi a Ceterové: Nevěra se provalila v koupelně

 
Zápasník MMA Karlos Vémola (35) zažívá pořádně perné období. Nejenže se musel vyrovnávat s operací a koronavirem, teď se s ním ještě rozešla jeho přítelkyně Lela Ceterová (31). A i v tomto případě platí „za vším hledej ženu“. Na Vémolu se totiž provalila jeho nevěra s fitness trenérkou Zdeňkou Černou (38). Nelze se tak Ceterové divit, že už to doma se záletníkem nevydržela.
03.09.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeňka Černá (19 článků) , Karlos Vémola (179 článků)

Tuhle sexy kočičku má doma přední český zápasník! Silikonovou Lelu rozhodně nemusí schovávat

 
Šampion XFN Karlos „Terminátor“ Vémola (33) je nejen šampiónem drsného sportu MMA a majitelem hory svalů, ale také partnerem slovenské playmate Lely Ceterové. A co si budeme povídat, když se tihle dva někde objeví, nelze si jich nevšimnout.
08.10.2018 20:05 |

podobné články

5 provokativních fotek těhotné Lely Ceterové: Tahle vnadná silikonka teď utěšuje poraženého Karlose Vémolu

 
Zápasník MMA Karlos Vémola  (34) sice prohrál zápas století s Attilou Véghem , ale po operaci ramene už je připraven bojovat o to, aby se vrátil zpátky na výsluní.
17.11.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků) , Attila Attila (49 článků)

Nejdojemnější snímky z porodu krásné Lely: Takhle přivedla na svět Lilinku

 
Playmate Lela Ceterová porodila ve středu odpoledne krásnou holčičku Lilinku. Z Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA zápasník má syna z předchozího vztahu. Oba partneři se pochlubili dojemnými snímky z narození jejich první společné dcery. Podle všeho porod proběhl bez komplikací...
22.12.2019 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)

Přesun zápasu z klece na síť: Fanoušci Vémoly a Lely si to rozdali kvůli nevěře!

 
Tahle bitka je, a zdá se, ještě bude legendární. Schytávat tvrdé rány od soupeřů všude možně po těle je Karlos Vémola (35) zvyklý. Direkty, které zápasník dostává teď, jsou ale z jiného ranku. Místo jeho sportovních kvalit zpochybňují fanoušci ty lidské. Jiní se profesionálního bijce zastávají a útočí zase na jeho partnerku Lelu (30), která „Terminátora“ veřejně nařkla z nevěry…
06.07.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)

Karlos Vémola si doma žehlí dostaveníčko s kráskami: Věříte mu rodinnou pohodu s vnadnou Lelou?

 
MMA zápasník Karlos Vémola  (35) to před pár dny schytal od své partnerky Lely Ceterové , která na Instagramu naznačila, že ji bijec Karlos podvádí .
07.07.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)

Rozchod Vémoly a Ceterové: Tohle předcházelo oznámení, že jdou od sebe

 
Modelka Lela Ceterová a zápasník MMA Karlos Vémola  (35) oznámili rozchod. Zprávy zveřejnili v neděli v noci a předcházela jim komunikace Lely s fanoušky a následná Karlosova reakce na expartnerčina slova.
30.08.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (179 článků)