Článek

Velký návrat Martina Severy před kamery. Moderátora k tomu dotlačily jeho studentky

 
Pořad Superlov na TV Nova navštíví v jeho sobotním dílu netradiční soutěžící. Obávané lovce vyzve bývalý moderátor Televizních novin Martin Severa. Dnes se živí jako učitel a do pořadu ho přihlásily jeho studentky. "Maturantky řekly: 'Když jste tak chytrej, tak si běžte ty moudra zúročit', a tak jsem tady," uvedl Severa.
11.04.2024 10:55 |

podobné články

Podobné články

Dodatečné sdělení ve věci trestního stíhání Mgr. Pavla Severy uveřejněné na jeho žádost

 
Blesk.cz v minulosti přinesl zprávy o trestním stíhání Mgr. Pavla Severy, a to v souvislosti se směnkami vystavenými zemřelým Litomyšlským podnikatelem, Ing. Zdeňkem Švecem. Dle těchto zpráv byl Mgr. Pavel Severa stíhán pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu.
25.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Severa (24 článků)

Zvrat u soudu Kalouskova souputníka Severy. Stíhán je znalec, který šel proti němu

 
Bývalý poslanec KDU-ČSL a tajemník TOP 09 Pavel Severa byl soudem nepravomocně očištěn v případu, v němž měl podvodem připravit kamaráda o více než 10 milionů korun. K obžalobě Severy přispělo prohlášení soudního znalce Petra Ročka, které se ale ukázalo nepravdivé a samotný Roček se nyní bude u soudu zodpovídat z nepravdivého posudku a křivé výpovědi.
12.08.2021 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Severa (24 článků) , Petr Pavel (2894 článků)

Jim Carrey označil guvernéra fašistou. Co provedl?!

 
Herec Jim Carrey je odpůrcem povinného očkování u školních dětí. Odmítá diktát farmaceutických firem, které dotlačily kalifornskou vládu k tomu, že učinila očkování obligátním. Hollywoodská hvězda kvůli tomu označila guvernéra tohoto státu za fašistu.
03.07.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (221 článků)

Miss Academia: Tohle jsou nejkrásnější studentky Česka

 
To jsou nejchytřejší krásky v Česku! Včera proběhlo finální hlasování Miss Academia, tedy nejkrásnější studentky vysokých škol! Podívejte se na tři nejkrásnější a nejchytřejší dívky studentky!
12.03.2014 11:45 |

podobné články

Detaily vraždy studentky (†21): Upravil si penis, aby jí ublížil ještě víc!

 
Soud s vrahy mladé studentky Hannah Cornelius (†21) pokračuje v Kapském Městě a po každém slyšení vyvstanou další děsivé detaily brutálního činu. Při posledním soudním stání v soudní síni zaznělo, že Geraldo Parsons (27), jeden ze čtveřice obviněných, si úmyslně do penisu zavedl perly, aby oběť víc trpěla! Zdrcená matka zavražděné studentky se utopila.
30.10.2018 10:45 |

podobné články

Česká krajina: Studentky z Poděbrad podpořily rezervaci velkých kopytníků prodejem rostlin

 
Finanční sbírku pro rezervaci velkých kopytníků uspořádali v letošním roce studentky Hotelové školy Poděbrady. „Jedná se o středoškolské studentky druhého a třetího ročník zapojené do projektu Cena Vévody z Edinburghu (DOFE), kde se mimo jiné také zabývají environmentálním vzděláváním,“ vysvětlil Karel Novák, vedoucí vychovatel Domova mládeže Hotelové školy Poděbrady.
31.12.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Novák (29 článků)

Sprostý výstup VyVolených: Nejdříve se Romana a Vladko posílali do p*dele, teď si do ní lezou!

 
Faleš, přetvářka a potlačovaná nenávist. To jsou skutečné emoce, které k sobě soutěžící ve Vile pociťují. Aby ne, morální profily nemají z nejlepších a psychika s blížícím se koncem soutěže pracuje. Nejdál to aktuálně dotlačily dvě nejvýraznější osobnosti soutěže - nepochopitelně oblíbená hysterka Vladko a držkatá samice Romana.
18.11.2013 12:06 |

podobné články

Klášterní podnikání: Silná piva, likéry, bylinky i bio hořčice

 
Na rozdíl od farností a diecézí, které k podnikání dotlačily až církevní restituce a blížící se finanční odluka od státu, kláštery a řády začaly s drobným hospodařením už po revoluci.
17.08.2014 19:35 |

podobné články

Tereza Maxová (44): Vlastní děti ji dotlačily k osudovému kroku!

 
Česká topmodelka je trojnásobnou matkou. Prvorozeného syna Tobiase (15) má s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem (45), se kterým se ale rozvedla. Už devět let žije s tureckým realitním magnátem  Burakem Oymenem (42) a s tímto mužem má šestiletou dceru Mínu a čtyřletého syna Aidena. A právě těmto dětem vadí, že pro matku je jejich otec stále jen „boyfriend“ neboli pouhý přítel.
02.09.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (531 článků)

Martina Pártlová v šoku. Když s přítelem a dcerou spali, řádil u nich zloděj. Zpěvačka ukázala záznam z kamery

 
Zpěvačka Martina Pártlová  (42) prožila velký šok. V domě nedaleko Prahy, kde žije s přítelem Josefem Vařekou a dcerou Stellou, měli nevítanou návštěvu. V noci v půl čtvrté ráno kamery zachytily zloděje, který řádil na zahradě jejich domu v době, kdy všichni spali. Dovnitř se naštěstí nedostal. "Zjistila jsem to až druhý den, jinak bych měla infarkt," řekla Super.cz zpěvačka.
08.07.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (376 článků) , Josef Vařeka (40 článků) , Martina Stella (32 článků)

Martina s dětmi uvízla v Dominikánské republice. Návrat do Česka byl strastiplný

 
Příběh se šťastným koncem, i tak se dá popsat zážitek paní Martiny při její komplikované cestě z tropického ráje zpátky do Česka, návrat ztížilo uzavření hranic a omezení letecké dopravy, k čemuž došlo kvůli šíření koronaviru. S dětmi si počátkem března vyjela na dovolenou do Dominikánské republiky, pohody na pláži si ale užívala jen týden, pak se začala snažit o návrat domů. Martina pro Blesk Zprávy detailně popsala, jak cesta z Dominikánské republiky probíhala. Promluvila o panice a strachu, který ona a další Češi v zahraničí prožili. „Zorganizovala jsem skupinu trosečníků, byli tam různí lidé, v různých situacích – onkologičtí pacienti, malé děti s docházející umělou výživou, starší lidé nad 60 let bez znalosti cizích jazyků a další.“ Martina s dětmi se o víkendu dostala do Dánska, v pondělí by měla nasednout do evakuačního autobusu a zamířit do Prahy.
23.03.2020 12:20 |

podobné články

Sexsymbol 80. let Eva Vejmělková: Návrat před kamery?!

 
Zní to už skoro neuvěřitelně. Ale mohl by to být začátek velkého comebacku. Eva Vejmělková (41): se totiž po letech znovu postavila před televizní kamery, když se obevila jako host v jednom z dílů slovenského seriálu Panelák. Znamená to snad její návrat k herectví?
18.10.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Vejmělková (67 článků)

Konvička zveřejnil velmi zajímavé FOTO feministické studentky. Její škola na něj žaluje

 
Akademický senát Karlovy univerzity (UK) se obrátil na rektora Jihočeské univerzity (JU) Tomáše Machulu s výzvou, aby se zabýval chováním zaměstnance JU docenta Martina Konvičky. Začátkem února Konvička zveřejnil několikrát na facebooku fotografie studentky Filozofické fakulty Anny Libánské, které doprovodil urážlivými komentáři. Píše o tom Deník Referendum.
18.02.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konvička (126 článků)

Na slavného moderátora podala stížnost i samotná Meghan. Nelíbilo se jí zlehčování psychických problémů

 
Na ranní show Good Morning Britain televizní stanice ITV si stěžovala manželka prince Harryho  (36) Meghan  (39) . Vadily jí výroky moderátora Pierse Morgana týkající se jejího duševní zdraví. Meghan prý neřešila osobní útoky moderátora, který je znám svým ostrým jazykem, ale ohradila se proti tomu, že jeho komentáře mohou zlehčovat psychické problémy jako takové.
11.03.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Piers Morgan (41 článků) , Harry Harry (1946 článků)

Nové knihy: Saudek, Sedaris, Millerová, Gilk a Severa

 
Novinky tohoto týdne zahajujeme legendárním komiksem Káji Saudka, knihou nejpopulárnějšího amerického humoristy Davida Sedarise i historickým románem jeho rodačky Madeline Millerové. Pozornost si zaslouží edice díla Vítězslava Nezvala, kniha o Ladislavu Fuksovi i rozhovory Martina Severy. Nádavkem první komiksový magazín Barta Simpsona.
24.01.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Fuks (9 článků) , Vítězslav Nezval (12 článků) , Bart Simpson (36 článků) , David (23 článků) , David Martin (117 článků)

Martina Navrátilová - Natočila film o rakovině! Premiéra už v sobotu na CNN

 
Všechny její tenisové triumfy zdokumentovaly kamery, a to vítězství největší – v boji se zákeřnou nemocí – jakbysmet! Tenistka Martina Navrátilová (53) ochotně souhlasila a rakovinu prsu porazila takřka »v přímém přenosu«; půl roku měla v patách televizní kamery. Výsledkem je pak film, který bude premiérově odvysílán už tuto sobotu.
06.08.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martina Navrátilová (179 článků)

Expřítel zavražděné studentky v poutech před soudem! Vůbec jsem tam nebyl, tvrdí

 
Mlčí a komunikuje jen se svým advokátem. Expřítel zavražděné studentky z brněnského arboreta v pátek odpoledne stanul před soudem, který ho během pár desítek minut poslal do vazby. Důvodem jsou obavy z jeho útěku či ovlivňování svědků. Hrozí mu doživotí.
11.03.2016 15:10 |

podobné články

Čachry ve Zprávách na Primě: Ochotská se tlačila na obrazovku, ale nevzali ji...

 
Konkurence byla velká! Než padla volba na Romana Šebrleho (39) a Gabrielu Kratochvílovou (24), vedení Primy mělo řadu kandidátů. Vedle Martina Severy (56) byla na kamerových zkouškách i Michaela Ochotská (29).
26.06.2014 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (453 článků) , Michaela Ochotská (948 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Oblíbené hlasatelské legendy: Jak jsou na tom po vyhazovu z telky

 
Byli slavnými tvářemi veřejnoprávních i komerčních televizí. Dnes to ale vypadá, jako by slávu Saskie Burešové, Alexandra Hemaly, Marie Retkové nebo Martina Severy odvál čas. Někteří kontakt se showbyznysem neztratili, jiní se vrhli do neznámých vod. O tom, co dnes živí bývalé televizní hlasatele si můžete přečíst v našem velkém přehledu!
16.11.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Saskia Burešová (104 článků) , Marie Retková (45 článků) , Marie Burešová (12 článků) , Maria Martina (33 článků)