Článek

Velký kvíz z Ulice: Zkraťte si čekání na další díl a ověřte si své znalosti o rodině Nyklových

 
Seriál Ulice se vysílá už dlouhých 18 let. Stejně dlouho je v Ulici i rodina Nyklových. Jak dobře je znáte? Pojďte si s námi vyzkoušet, co všechno si ze seriálu pamatujete. Připomeňte si také věci, které jste možná už zapomněli.
13.05.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

KVÍZ: Ověřte si, jak dobře znáte kultovní trilogii Slunce, seno

 
Filmy se staly kultovními, a to zejména díky své zábavnosti a nostalgické atmosféře komunistického Československa. Pokud máte rádi české filmy a chcete se trochu pobavit, určitě byste si neměli nechat ujít tyto komedie. A jak dobře je vlastně znáte? Vyzkoušejte si náš malý kvíz a ověřte si své filmové znalosti.
20.05.2023 07:15 |

podobné články

Vyzkoušejte si AZ-kvíz nanečisto a ověřte své znalosti v nejdéle vysílaném soutěžním pořadu v ČR

 
Vědomostní televizní soutěž AZ-kvíz, připravovaná v brněnském studiu ČT pod taktovkou režiséra Ladislava Cmírala, se začala vysílat 2. ledna 1997. Je tak vlastně nejdéle vysílaným soutěžním pořadem v Česku, přičemž stále patří mezi ty nejoblíbenější. Od soutěžících vyžaduje rozsáhlé, všeobecné znalosti.
04.05.2023 17:30 |

podobné články

Rodina Nyklových vládne Ulici ze všech nejdéle

 
Rodina Nyklových rozhodně stála u prvních dílů Ulice a hlavní dějovou linku tohoto seriálu tvoří i dnes. Z rodiny se v Ulici nejdéle udržela Vilma Nyklová a Lumír Nykl. V průběhu let se rodina rozrostla o nové členy, zažila však i velkou ztrátu.
11.12.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Nykl (69 článků) , Vilma Nyklová (107 článků)

Ověřte si vaše znalosti legendárního seriálu Most! v našem kvízu

 
Seriál Most! se stal pojmem ze dne na den. Jeho popularita a sledovanost s každým dílem rostla. Ověřte si své znalosti o tomto kultovním českém seriálu v našem kvízu.
28.09.2023 11:30 |

podobné články

KVÍZ: Ověřte si to, jak dobře znáte Vladimíra Menšíka a jeho nejslavnější role

 
Vladimír Menšík. Jméno, které zná snad každý Čech, jenž se alespoň někdy dívá na filmy z doby před Sametovou revolucí. Ověřte si v našem kvízu, co víte o životě tohoto herce a o jeho nejslavnějších filmech.
11.06.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (160 článků)

Medik radí - seriál článků

 
Spolupráce se serverem Gamester.cz. Články převzaty s jejich svolením. Autorem článků je student medicíny. Jedná se o jeho názory, ve snaze přiblížit určité problematiky v laické podobě. Články budou pravidelně přibývat. 9. díl - Základy anatomie - Srdce 8. díl - Pivo a zdraví - co je na tom pravdy? 7. díl - Prohlídka mrtvoly na místě činu 6. díl - Jak přestat kouřit 5. díl - Základy anatomie - Plíce 4. díl - Fotbal a údery do hlavy - nebezpečí demence 3. díl - Zakřivení penisu 2. díl - Tráva, velká šance na depresi 1. díl - Seznámení
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Vánoční filmový kvíz pro celou rodinu

 
Zkraťte si čekání na Ježíška příjemným kvízem pro celou rodinu na téma filmů z vánočního období...
24.12.2015 10:46 |

podobné články

Zkraťte si čekání na Ježíška: Kam o vánočním víkendu v metropoli?

 
Stejně tak jako po celý rok i teď pro vás máme tip, jak si užít víkend. Tentokrát tedy tak, abyste si zkrátili čekání na dárky. Zapomeňte na stresování s úklidem, než k vám přijedou příbuzní. Užijte si Prahu a Vánoce oslavte s úsměvem.
23.12.2017 09:45 |

podobné články

Letní cestovatelský KVÍZ: Jak dobře znáte Českou republiku?

 
Během léta se častěji než kdy jindy vydáváme po českých městech a krajích. Jak dobře ale znáte Česko republiku? Vyzkoušejte si náš letní kvíz a ověřte si, jak na tom se znalostmi jste.
18.07.2013 06:20 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1040 článků)

KVÍZ: Slodičák, Varga, Štancl. Znáte pravá jména našich celebrit?

 
Ověřte si své znalosti o známých osobnostech, zaměřte se především na to, jak se jmenují. Moc snadné? Ne, když mohou fungovat pod pseudonymem nebo mít změněné či nějak vylepšené jméno. Znáte umělecká jména našich hvězd?
13.04.2010 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (664 článků)

KVÍZ: Zjistěte, jak dobře znáte filmy s Jaroslavem Marvanem

 
Nerudný revizor Anděl a policejní rada Vacátko. To jsou asi nejslavnější role Jaroslava Marvana. V jakých dalších filmech si zahrál? Ověřte si své filmové znalosti v našem kvízu.
17.06.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Marvan (54 článků)

Kvíz o Simpsonových: Slavná žlutá rodina vás podrobí křížovému výslechu

 
Co říct o Simpsonových? Každý ví, že je to nejdéle vysílaný sitcom v historii americké televize a už dávno vstoupil do popkultury coby jeden z nejvtipnějších animáků všech dob. Přesto ho ne každý zná jako své boty. Ověřte si vlastní znalosti legendárního seriálu v našem kvízu.
22.08.2023 09:00 |

podobné články

Kvíz: Pořad Na lovu je tím, čím je, pouze díky lovcům. Přidejte se k nim

 
Není jednoduché najít dalšího lovce, jenž by se připojil k pětici geniálních mozků, které dnes a denně ohromují diváky bezbřehými znalostmi. Tvůrci se však nevzdávají a nadále pátrají po vhodném kandidátovi. Třeba byste se také mohli přidat do týmu. Ověřte si své znalosti v kvízu.
01.09.2023 09:00 |

podobné články

KVÍZ: Nejistá sezóna. Ověřte si své znalosti filmu o Divadle Járy Cimrmana

 
Jára Cimrman je bezesporu jedním z největších velikánů našich dějin. Film Nejistá sezóna se s humorem věnuje těžkostem, s nimiž se museli vyrovnávat divadelníci za minulého režimu.
06.09.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (349 článků)

KVÍZ: Ověřte si svoje znalosti o sitcomu Krok za krokem

 
Kdo by neznal Krok za krokem. Úspěšný komediální seriál se na obrazovkách českých televizních stanic objevuje již více než třicet let. Stále je velmi divácky úspěšný a baví se u něj jak děti, tak dospělí. Pamatujete ještě na pár Carol a Franka Lambertových?
28.06.2023 17:30 |

podobné články

KVÍZ: Ověřte si, jak dobře znáte české filmové písničky

 
Hudba je neodmyslitelnou součástí nejenom koncertů, ale také filmového umění. Každý dobrý film je doprovázen i muzikou, kterou si diváci po zhlédnutí snímku v hlavě ještě dlouho broukají. Vyzkoušejte si v našem kvízu, jak dobře jste na tom se znalostí českých filmových písniček.
13.08.2023 09:00 |

podobné články

Kdo je úspěšnější, trpělivý či nedočkavý člověk?

 
Říká se, že trpělivost přináší růže, ale někdy se vyplatí i netrpělivost nebo spíše správný odhad, kdy už další čekání na příslovečné růže nemá cenu. Příkladem může být čekání na tramvaj nebo autobus, který nejede. Po určité době čekání to většina z nás vzdá a cestovní plány pozmění, přejde na vzdálenější zastávku jiného dopravního prostředku nebo si zavolá taxi. Alternativní možnost existuje po celou dobu čekání, ale rozhodneme se pro ni až po určité době.
16.03.2017 22:40 |

podobné články

KVÍZ: Který Slovák měl hrát majora Zemana? Znáte hvězdy let 1968–1978?

 
I tento týden si můžete ověřit své vědomosti o československých osobnostech. Další kvíz se týká desetiletky 1968–1978. Připomeňte si při příležitosti oslav 100. výročí vzniku Československa známé tváře, které ve své době platily za celebrity. Tento kvíz je navíc součástí soutěže 100 let.
24.09.2018 12:05 |

podobné články