Článek

Velký blondýn s černou botou je v Praze: Češi nejsou alkoholici. Naopak pijte více, říká Pierre Richard!

 
Populární francouzský herec Pierre Richard (79), který se v Čechách proslavil komedií Velký blondýn s černou botou, přiletěl dnes do české metropole, aby zde představil své nejnovější víno. Ihned po svém příletu prohlásil, že Češi rozhodně alkoholici nejsou, jak se ve světe tvrdí. Naopak nám vzkázal, ať pijeme vína, co hrdlo ráčí.
24.04.2014 02:00 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)
Podobné články

Jedině Češi mě ocenili jako herce, říká Pierre Richard

 
Francouzský komik Pierre Richard navštívil Prahu, aby tu představil svou nejnovější řadu červeného vína. Čechy má rád. Jen u nás totiž získal cenu. Další články k tématu: VIDEO: Jsem pesimista, humor je jen moje obrana, říká Pierre Richard Herec Pierre Richard se vrací do Prahy a zve na večeři. Vařit bude on Pierre Richard: O víně s Depardieuem nemluvíme, jeho tématem jsou ženy Pierre Richard na veletrhu vína podepisoval lahve i sádry
11.11.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Velký blondýn Richard: V Praze mám přítele, řidiče Zbyňka

 
VIDEO: Legendární francouzský herec a komik Pierre Richard (77), známý hlavně z komedií "Velký blondýn s černou botou" nebo "Jsem nesmělý, ale léčím se", je opět v Praze! A Blesk.cz jako jedinému prozradil, s kým se v Čechách přátelí a zda se mu líbí české krásky.
08.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Velký blondýn s černou botou je v Praze: Setkal se tu s pohlednou českou modelkou!

 
Konečně to někdo řekl  nahlas! „Pokud si dáte denně skleničku dobrého vína, nejste ještě alkoholici,“ řekl deníku Aha! francouzský herec Pierre Richard (79) po příletu do Prahy. Vínem potěšil i krásnou Taťánu Kuchařovou (26). Vydražil ho včera ve prospěch svojí nadace Krása pomoci.
24.04.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Taťána Kuchařová (920 článků) , Pierre Richard (46 článků)

Gott, Frühlingová a Pierre Richard chtějí pěvecké trio

 
Modelka a zpěvačka Iva Frühlingová napsala knihu Příběhy ze showbyznysu, kterou pokřtili excelentní kmotři – Karel Gott (72) a francouzská herecká hvězda alias Velký blondýn s černou botou Pierre Richard (77).
06.04.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4892 článků) , Pierre Richard (76 článků) , Iva Frühlingová (133 článků)

Pierre Richard: Film i víno mohou lidi potěšit

 
Francouzský herec Pierre Richard (79) je navždy spojený s žánrem bláznivých situačních komedií. Fanoušci ho znají především jako zpovykaného agenta z filmu Velký blondýn s černou botou či jako muže, kterého terorizuje synek z bohaté rodiny v hořké satiře Hračka. Přitom chtěl hrát spíše vážné role v dílech Dostojevského, režírovat a pěstovat kvalitní vína.
25.04.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)

Delonova múza a hvězda Velkého blondýna s černou botou slaví 77! Jak dnes vypadá?

 
Věřili byste, že tyto fotografie dělí více než čtyři dekády? Herečka a bývalá modelka Mireille Darc však neztratila nic ze svého francouzského šarmu ani s pomalu se blížící osmdesátkou. Hvězdu stříbrného plátna 60. a 70. let, která se stala osudovou ženou pro Alaina Delona, si nejlépe vybavíte z komedie Velký blondýn s černou botou. A právě dnes slaví 77. narozeniny, gratulujeme!
15.05.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Alain Delon (74 článků) , Mireille Darc (3 články)

Detoxikace a očista organismu, zn. snadno a rychle

 
Alespoň jednou za rok bychom měli svému organismu dopřát očistu a vlít mu do jeho buněk novou energii. Nevhodná strava, stres, únava, to vše se podepisuje na naší celkové náladě a tělesném stavu. Přírodní detoxikace organismu je ideálním prostředkem, jak po zimě dodat tělu novou sílu. Detoxikací se myslí celková očista těla, předcházení nemocem, odstranění toxických látek, vypořádání se se zažívacími problémy jako je zácpa, nadýmání, pocit plnosti, předcházení únavě nebo stresu. S detoxikací není dobré začínat, pokud zrovna prožíváte těžké životní období, kdy se více stresujete nebo se potřebujete soustředit (např. rozchod, zkouškové období). Ideální doba je týden až dva. Začněte u jídla a pití Dobré je začít dodržováním správného pitného režimu. Ten dokáže s tělem udělat „zázraky“. Pijte, pijte a pijte. Především čistou vodu během celého dne. Dopomůžete tak vyplavení množství látek, které v těle nemají být. V období detoxikace pijte i 3 litry vody denně. Ráno si do vody dávejte vymačkaný citron. Spravíte si tak zažívání. Káva by se v době detoxikace měla úplně vynechat. Kromě čisté vody je ideální také zelený čaj, který obsahuje rostlinné antioxidanty, napomáhající k celkové detoxikaci a regeneraci. Po správném pitném režimu je také důležité změnit stravovací návyky. Kachnu a svíčkovou si nechejte na jiné období a do svého jídelníčku zařaďte opravdu hodně zeleniny. Především pak listovou (špenát, kapusta…) ta dopomůže tělu zbavit se toxických látek. Další zásadní potraviny by měly být pohanka a jáhly, které budou dobrou zavářkou do polévek, nebo z nich můžete připravit teplé přílohy, kaše nebo studené saláty. Naprosté tabu by v době detoxu měly být veškeré uzeniny, tučné nebo červené maso. Jezte spíše ryby např. pstruha nebo tresku. Vsaďte na chlorellu Pro detoxikaci můžete vyzkoušet také některé potravinové doplňky. Osvědčený je například zelený ječmen, nebo třeba chlorella. „Chlorella se začala masivněji používat po druhé světové válce, kdy lékaři... Čtěte více Příspěvek Detoxikace a očista organismu, zn. snadno a rychle pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
22.03.2015 04:25 |

podobné články

Sedmasedmdesátiletý Pierre Richard v Praze: Vypadám tak dobře, protože piju dva litry vína denně

 
Představitel hlavních rolí v nezapomenutelných komediích Velký blondýn s černou botou, Rána deštníkem nebo Jsem nesmělý, ale léčím se, se na dva dny zastavil v Praze. Super.cz poskytl rozhovor u příležitosti představení kolekce svých vín. A prozradil, že ve svých sedmasedmdesáti vypadá tak vitálně právě díky vínu. "Vypiju dva litry denně, zkuste to také a taky budete dobře vypadat," vzkázal čtenářům Super.cz.
07.11.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Slavný herec na procházce Prahou: Poznali byste ho, kdyby kolem vás prošel?

 
Velký blondýn s černou botou Pierre Richard trávil poslední tři dny v Praze, kde měl jako vinař naplánovanou spoustu aktivit týkajících se vína. Ovšem když se naskytla volná chvilka, vyrazil na soukromou procházku.
25.04.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)

Trumpův mluvčí překvapil různobarevnou obuví. Nejspíš za tím bylo zranění

 
Jako slavný popleta Pierre Richard v komedii Velký blondýn s černou botou vystoupil tento týden v Bílém domě před novináře mluvčí amerického prezidenta Sean Spicer. Jeho neotřelý výběr obuvi vyvolal pozdvižení na sociálních sítích i v médiích a živé debaty, co k němu asi vedlo.
19.03.2017 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)

Koukněte: Velký blondýn Pierre Richard jako turista provokoval Hradní stráž

 
I když francouzský komik Pierre Richard přijel do Prahy už poněkolikáté, opět si nenechal ujít procházku po památkách. "Praha je úžasné město a navíc to tady žije. Mám ji velmi rád a pokaždé se sem rád vracím," řekl Super.cz Richard.
09.11.2011 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Francouzský komik Pierre Richard (84) v Praze: Přilákal davy lidí i slavnou českou pornohvězdu!

 
Hvězda francouzských komedií Pierre Richard (84) a slavný Velký blondýn od středy pobývá v Praze. Tradičně na podzim přiletěl představit víno ze svých vinic a zúčastnit se několika akcí, jako je třeba vysazení révy v Botanické zahradě.
20.09.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)

Velký blondýn Pierre Richard pošesté v Praze: Hotel za 30 tisíc!

 
Pečují o něj jako o krále. Francouz Pierre Richard (79) si v pražském hotelu Augustine užívá přímo hvězdně. K apartmánu za 30 tisíc korun za noc má i komorníka.
24.04.2014 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)

»Velký blondýn« Pierre Richard: Jsem popleta! I v životě!

 
PRAHA – Legendární francouzský herec Pierre Richard (75) opět zavítal do Prahy. Na veletrhu Víno&Destil;áty propagoval své víno a nejen o něm se rozpovídal. „Jsem opravdu rád, že se moje víno pije i v České republice, protože v každé lahvi je kousek mě,“ radoval se stále šarmantní »popleta«.
02.05.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

"Velký blondýn" Pierre Richard slaví 75. narozeniny

 
Oblíbený francouzský herec, představitel nešiků a popletů Pierre Richard slaví v neděli pětasedmdesáté narozeniny.
14.08.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Velký blondýn Pierre Richard přijede do Prahy prodávat víno

 
Slavný francouzský herec Pierre Richard se chystá na dva dny do Prahy. Neplánuje ale žádné natáčení a nezajímá ho ani kultura. Jediné, co tady má v plánu, je představit vína ze svého vinařství. A dokonce sestaví i večeři o šesti chodech.
24.10.2011 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Velký blondýn Pierre Richard zešedivěl: Takhle vypadá legendární francouzský herec jako šarmantní osmdesátník

 
Divákům se do mysli zapsal svými světlými kadeřemi. Těmi už se ale Pierre Richard (84) pochlubit nemůže. Slavný herec však o charisma nepřišel ani v pokročilém věku.
20.09.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků) , Pierre Richard (46 článků)

Potrhlý blondýn je v Praze: Pierre Richard představí víno

 
Slavný francouzský herec Pierre Richard zavítal do Prahy. Během své dvoudenní návštěvy se představí výhradně jako vinař.
07.11.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)

Potrhlý blondýn Pierre Richard zve na večeři a vínko

 
Francouzský herec Pierre Richard (77) přijede na začátku listopadu na dva dny (7. a 8. listopadu ) do Prahy. V Čechách nebude natáčet film, ale představí novou řadu červeného vína ze svého vinařství a osobně sestaví večeři o šesti chodech.
24.10.2011 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Richard (76 článků)