Článek

Velkolepá kometa odhaluje obavy a předpovídá krize: Berany čeká boj, Štírům hrozí zklamání

 
Oblohu nyní okupuje nejjasnější kometa desetiletí. Jmenuje se Neowise, je pozorovatelná celou noc a nejlepší formu bude mít po víkendu. Komety jsou spojovány s neblahými jevy - epidemiemi, katastrofami, objevují se značné výkyvy počasí, dokonce i politické krize. Jak tato vlasatice zamíchá kartami? A co předurčuje jednotlivým znamením?
12.07.2020 07:01 |

podobné články

Podobné články

Hrdina, nebo blázen? Berany duc s velrybou!

 
Poplácat si psa, nebo s ním hrát berany, berany duc, na tom není nic divného. Ale mazlit se stejným způsobem s padesátitunovou velrybou? Na to musí být člověk odvážný – nebo naprostý blázen!
27.11.2011 12:05 |

podobné články

FOTO Kometa září dál. Šance na play off živila ve Zlíně

 
Kometa porazila Berany na jejich kluzišti 3:2 v prodloužení
16.01.2012 09:50 |

podobné články

VIDEO: Cyklista Renshaw si na Tour zahrál na berany, berany, duc

 
Australan Mark Renshaw si na Tour de France dělal místo trochu zvláštním způsobem, když do svého soupeře několikrát vrazil hlavou. Vedení závodu jej za to vyloučilo.
16.07.2010 10:20 |

podobné články

BERANY BERANY DUC: Rusové si hrají s ovcí. VIDEO

 
Dva ruští mladíci se evidentně nudili a tak si vymysleli opravdu originální zábavu.
10.10.2010 11:35 |

podobné články

K Zemi se přiblížila kometa! NÁVOD JAK JI POZOROVAT

 
Nedávno objevená kometa s názvem Pan-STARRS se přiblížila k Zemi. Kometa směřující ke Slunci podle ní bude pro obyvatele severní polokoule viditelná do 24. března.
10.03.2013 16:20 |

podobné články

K Zemi míří vánoční kometa s děsivým poselstvím: Naposledy se zjevila, když vymřeli dinosauři

 
V poslední době se nemluvilo o ničem jiném než o vánoční kometě, která v neděli prolétá kolem Země a bude viditelná pouhým okem. Spousta konspirátorů se nejenom na sociálních sítích dohaduje, oč přesně jde a zda může kometa nějak ohrozit lidstvo. Po 14. hodině se vánoční kometa přiblíží Zemi nejvíce. Dodnes se vedou spory o této kometě. Spekulace hovoří i o tom, že se měla objevit i tehdy, když na Zemi vymřeli všichni dinosauři. Je snad pro lidstvo hrozbou?
06.12.2018 21:15 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby budou oddané, Berany čeká zklamání v lásce

 
Stojí před námi první srpnový víkend. Uran v konjunkci se Sluncem může způsobit, že budeme přecitlivělí a nestálí. Co čeká Vodnáře? A co Střelce? A jaký víkend budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Tento víkend umožňuje dělat takřka všechno. Hvězdy však varují před nebezpečnými faktory. Někteří si najdou nového koníčka, jiné čekají návaly nespavosti. Co vám tedy naservírují hvězdy na tento víkend? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
31.07.2020 07:00 |

podobné články

Zahradník (ODS): Problém migrace jako antická tragédie?

 
Jedním z nejčastěji používaných slov v článcích a komentářích k problému migrace, je slovo krize. Píše se o migrační krizi, o uprchlické krizi, případně o akutní migrační krizi. Krize, krize, krize. Podívejme se na problém migrační krize z hlediska významu slova krize jako jedné z pěti částí klasické antické tragédie. Těmi jsou, podle Aristotela, expozice, kolize, krize, peripetie a katastrofa.
20.09.2015 21:46 |

podobné články

TÝDENNÍ HOROSKOP: Raky čeká citová krize, Berany velká slavnost lásky

 
Nový týden odstartuje podzim a s ním i vládu ve znamení Vah. A co hvězdy předpovídají? Čeká nás pořádná záplava energií! Někteří zrozenci propadnou vlastní nerozhodnosti, jiní stanou před velkou životní výzvou. Co budeme muset v tomto týdnu zvládnout? A které znamení učiní strategická rozhodnutí? To a ještě více se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!
21.09.2020 07:01 |

podobné články

Velký sexuální horoskop pro rok 2017 je tady! Štírům se bude dařit nejen v posteli, zato Ryby utřou nos!

 
Dá se říct, že jsme se už rozkoukali v novém roce, a tak je na čase podívat se, co na nás pro zbývajících 11 měsíců připravily hvězdy. Pro milovníky horoskopů tu máme velký sexuální horoskop pro rok 2017, který odhalí, kdo si to letos vážně užije a kdo utře hubu.
03.02.2017 07:05 |

podobné články

Přelom v horoskopech: 13. znamení rozhodilo celý zvěrokruh. Hadonoš je podobný Štírům a Střelcům

 
Znamení zvěrokruhu se rozšířilo o další, které Babyloňané označili za tzv. Hadonoše. Přidáním dalšího znamení se však mnohé mění a data, ve kterých jednotlivá znamení leží, se posouvají. Je dost možné, že celou dobu si pročítáte špatný horoskop! Co se tím pro vás změní?
15.07.2020 12:55 |

podobné články

Týdenní horoskop: Štírům se podaří, na co sáhnou, Berani by měli raději mlčet

 
Týdenní horoskop na 15. 3. 2021 až 21. 3. 2021 přináší detailní pohled a předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu. Podívejte se, co pro vás nachystaly hvězdy právě na tento týden.
15.03.2021 07:05 |

podobné články

Víkendový horoskop ve znamení lásky: Vodnáři pomýšlí na svatbu, Raci zažijí vášnivou noc

 
Nadcházející víkend bude především ve znamení vztahů. Přinese velké změny pro Vodnáře, bude přát Střelcům a otevře oči Beranům. Podívejte se, co si pro vás přichystaly hvězdy na víkend 19. 3. 2021 - 21. 3. 2021. A Štírům vzkazujeme, zpomalte!
19.03.2021 10:05 |

podobné články

Předejděte zklamání z dovolené. Přečtěte si recenze a prožijte dovolenou snů

 
Vysněnou dovolenou, na kterou celý rok šetříte, může pokazit počasí. To člověk jen stěží ovlivní, dalším věcem v podobě špinavého pokoje, špatného jídla a nefungující klimatizace lze ale předejít. V dnešním článku vám poradíme, jak si koupit zájezd snů a užít si pár dní volna na dokonalém místě po všech stránkách. Už se nemůžete dočkat toho, až si konečně odpočinete na lehátku na pláži, dáte si drink a zaplavete v moři? Vyspíte se v pohodlném hotelovém lůžku a po ránu si zaplavete v bazénu? Celý den si budete dopřávat chutné jídlo, dostatek ovoce a vychlazené limonády. Ano, představa je to krásná, avšak dokonalou dovolenou může cokoliv pokazit. Hotelový bazén bude špinavý, jídlo nepoživatelné, moře plné řas a lehátek sotva pro třetinu hostů. Během chvilky se tak z dovolené snů, může stát pár dní hrůzy. Jak tomu předejít? Recenzemi! Fotografie i popis v katalogu mohou klamat. Uživatelské recenze nikoliv Tištěné i online katalogy nabízí vždy jen to nejlepší. Překrásné fotografie, popis plný lákadel. Avšak realita je mnohdy odlišná, a to nejen v tom, že moře je méně modré a tráva je méně zelená. Pokoje mohou být špinavé, personál nepříjemný, okolí rušné, klimatizace nefungující. A vám zbudou jen oči pro pláč. Předejít velkému zklamání z letní dovolené můžete tím, že si přečtete recenze hotelů a díky ostatním hostům zjistíte, zda hotel a služby stojí za to či nikoliv. V uživatelských recenzích si obvykle lidé neberou servítky, a tak se můžete dočíst skutečnou realitu. Čím víc hvězdiček, tím lépe. V Egyptě volte hotel minimálně s pěti To, že je hotel ohodnocen, jako čtyřhvězdičkový nezaručuje, že vás čeká luxusní dovolená. Především hotely v Egyptě vás mohou nemile překvapit. V Afrických zemích se vyplatí vybírat z hotelů, které mají pět hvězd a špatně neuděláte ani s šestihvězdičkovým komplexem. Ano, čtete správně. Nejen v Egyptě, ale i třeba v Tunisku a v Turecku se můžete setkat i s šesti hvězdami. Také ty... Čtěte více Příspěvek Předejděte zklamání z dovolené. Přečtěte si recenze a prožijte dovolenou snů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
23.06.2018 16:25 |

podobné články

Pininfarina Cambiano se znovu odhaluje

 
Již jsme vám ukázali první části konceptu sportovního elektromobilu, které Pinifarina odhaluje na své facebookové stránce. Premiéra byla údajně naplánována do Ženevy. Poslední zveřejněnou indicíí není další fotografie nýbrž teaser video, kde se poprvé odhaluje i zadní část této studie. Podle nás by mohlo jít o jeden z nejkrásnějších elektromobilů, které kdy spatřili světlo světa...
04.02.2012 12:40 |

podobné články

Červencový horoskop lásky: Berany čeká romantika a pokusy o potomka, Lvy krize

 
Červenec je obdobím, kdy všechno zraje. Bude to tak i s vaší láskou? Letošní červenec se ponese v různých změnách. Někteří zrozenci budou upřímně zamilovaní, jiní se budou prát s depresemi kvůli partnerovi. Většina změn však bude pozitivních. Na co se můžete těšit právě vy? To se dozvíte v ČERVENCOVÉM HOROSKOPU LÁSKY!
28.06.2020 07:01 |

podobné články

TÝDENNÍ HOROSKOP: Panny čeká štěstí v lásce, Berany experimentování

 
Je před námi nový týden a s ním i nová dobrodružství. Co čeká Blížence? Co Raka? A jaký týden budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Je tady týden, ve kterém budeme experimentovat a někteří zrozenci prožijí i divoké partnerské období. Co dalšího nám hvězdy naservírují tento týden? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!
17.02.2020 07:01 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berany čeká ponorková nemoc, Panny počnou miminko

 
O víkendu začíná jaro! Tentokrát ale nepřinese své sluneční energie. Budeme se muset zaměřit na osobní transformace. Slunce vstoupí do Berana a někteří budou s těmito energiemi zacházet drze. Jiní trpí častými výkyvy nálad. Není se čemu divit. Jaký víkend čeká právě vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
20.03.2020 07:01 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berany čeká exploze lásky, Ryby ztratí pevnou půdu pod nohama

 
Tento víkend bude extrémně nabitý. V sobotu nastává letní slunovrat a začíná léto a v neděli se dočkáme novoluní pod nadvládou citlivého Raka. A co se bude dít tentokrát? Někteří zrozenci si udělají radost a budou obklopeni láskou, jiní budou emočně na dně. Jaký víkend čeká právě vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
19.06.2020 07:01 |

podobné články