Článek

Velké zvíře po boku Witowské! Jiskra přeskočila v televizi

 
Nezdá se, že by moderátorka ČT Světlana Witowská (47) propadala negativním náladám poté, co se jí nejprve odstěhoval manžel, následně odešla z televize. Blesk ji totiž zastihl v jižních Čechách s dalším z vlivných mužů. A měli se k sobě očividně vřele. Pro web eXtra.cz následně přiznala, jak to s chlapy právě teď má!
01.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků)
Podobné články

Hugh Grant a sexy Číňanka: Jiskra přeskočila při karaoke

 
Herec Hugh Grant (51) se s čínskou herečkou Tinglan Hong (32), která mu před několika týdny porodila dceru, seznámil v restauraci při karaoke, kde herečka pracovala sedm let. Hned mezi nimi přeskočila jiskra.
07.11.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (194 článků)

Macrona a jeho ženu (64) spojil Kundera: Jiskra přeskočila na zkoušce hry

 
Jiskra mezi budoucím francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a jeho tehdejší učitelkou Brigitte Trogneuxovou přeskočila při školním představení hry Milana Kundery Jakub a jeho pán. Ona vedla divadelní kroužek a on hrál hlavní roli, píše britský deník The Sun.
13.05.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (116 článků)

Možný střet zájmů moderátorky Witowské bude mít dohru! Co na to říká Rada ČT?

 
Budoucnost moderátorky Světlany Witowské (47) bude pravděpodobně řešit v České televizi ten nejvyšší kontrolní orgán. Kvůli možnému partnerskému vztahu s diplomatem Petrem Kolářem (57) se totiž mohla dostat do střetu zájmů a v tom je interní dokument televize nekompromisní!
02.07.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (551 článků) , Světlana Witowská (326 článků)

Ivan David rozbil ČT: Bělorusko? O tohle jde EU! Witowské vmetl ošklivé slovo

 
Evropské unii jde nyní v Bělorusku o totéž co na Ukrajině, pronesl v Událostech, komentářích v České televizi europoslanec Ivan David (SPD). V rámci hodnocení Běloruska podle něj dvojí metr EU jímá k Turecku. „Situace v Bělorusku je taková, že jej nelze pokládat za zcela demokratickou zemi,“ připustil pak, načež následoval dotaz moderátorky Světlany Witowské, zdali jde o demokratickou či zcela nedemokratickou zemi. „Já pokládám za naprostý primitivismus, když někdo dělí země na demokratické a nedemokratické,“ následovalo v odpovědi. Svou myšlenku však již nedokončil. Witowská se ještě předtím přesunula k dalšímu z hostů.
21.08.2020 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků) , Ivan Ivan (1662 článků) , David David (579 článků) , David David (429 článků)

Fešný fotbalista Vladimír Darida přiznal novou přítelkyni! Jiskra přeskočila při natáčení reportáže!

 
Český fotbalový reprezentant Vladimír Darida má novou známost! „Ano, je to pravda, mám novou přítelkyni,“ potvrdil vztah pro německý deník Bild. A koho že to nyní můžeme vídat po jeho boku? Reportérku stanice O2 Sport Kateřinu Trejbalovou.
19.07.2016 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Darida (6 článků)

Expartneři Hunčárová a Onder na finále StarDance skončili v objetí: Jak to spolu teď tanečníci mají?

 
Několik řad StarDance patřili neodmyslitelně k sobě. Vše skončilo v roce 2016, kdy Lucie Hunčárová  (34) tančila po boku kuchaře Emanuela Ridiho  (45) a mezi dvojicí přeskočila jiskra. Krátce poté, co se o jejich vztahu začalo spekulovat, oznámili Lucka a Jan Onder  (34) rozchod.
16.12.2019 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Onder (154 článků) , Lucie Hunčárová (114 článků)

Kdy přeskočila první jiskra? Sandra Nováková se ani po 7 letech s partnerem nemůže dohodnout

 
Herečka Sandra Nováková  (37) je už pár let šťastně zadaná. Pravidelně ji vídáme po boku partnera Vojty Moravce, se kterým má malého syna Mikuláše. Dvojice nyní oslavila již sedmé výročí. A přestože si skvěle rozumí, na tom, kdy u nich došlo k přeskočení jiskry, se nedokážou úplně přesně dohodnout.
05.02.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (259 článků)

Expartner slovenské prezidentky chodí se známou herečkou. Jiskra přeskočila u motorky

 
Herečka a zpěvačka Dorota Nvotová (37) má po svém boku nového přítele, na konci května navázala vztah s expartnerem slovenské prezidentky Zuzany Čaputové Peterem Konečným (53). Oba v sobotu na sociálních sítích sdíleli společné fotky s označením.
15.06.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Dorota Nvotová (59 článků)

S krásnou Dominikou se zná Jaromír Jágr teprve několik měsíců: Kde mezi nimi přeskočila jiskra?

 
Jaromír Jágr  (48) a krásná Dominika (26), která se ve Špindlerově Mlýně objevila po jeho boku , se znají údajně teprve čtyři měsíce. Měli se seznámit na mejdanu, kterého se hokejový bůh účastnil s kamarády v jednom z pražských klubů, v němž Dominika dělala manažerku.
24.06.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2825 článků)

TOP 09 by ve volbách přeskočila ODS

 
Nejsilnější stranou zůstává i nadále opoziční ČSSD, které by dalo hlas 21 procent lidí. O jeden procentní bod méně by měla druhá TOP 09, která přeskočila ODS s 19 procenty hlasů. Ve Sněmovně by zasedli i zástupci VV a komunistů. Plyne to z průzkumu společnosti SC&C; pro Českou televizi (ČT).
12.08.2010 14:35 |

podobné články

Exmoderátor Novy Novotný o lásce s Miss Houdovou: Jako chůva jsem si u ní vydělal víc než v televizi!

 
Jednu dobu vítalo diváky u televizních obrazovek ve Snídani s Novou duo Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra. Jenže pak se první z dvojice na dálku zamiloval do Miss ČR 1999 Heleny Houdové (36), odletěl za ní do Kostariky a do Čech se už nevrátil. Než přeskočila jiskra, dělal chůvu jejím třem dětem.
23.04.2016 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (185 článků) , Tomáš Zástěra (43 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (73 článků)

Babišův poslanec prozradil Witowské: Mně to ministerstvo financí taky nabízejí

 
Poslanec hnutí ANO Ivan Pilný usedl v úterním Interview ČT24 proti Světlaně Witowské a prozradil, že je jedním z kandidátů hnutí ANO na ministerstvo financí a už nemá moc času na rozhodování, zda tuto pozici přijme, či nikoliv. Tvrdě se obul do premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) a vyjádřil se také ke kauze korunových dluhopisů. Tady přece vůbec nejde o dluhopisy, které má pět set lidí, řekl.
16.05.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků) , Ivan Ivan (1662 článků)

Barbora Šámalová na návštěvě u kolegyně Witowské: Kim Čong-un má jaderné zbraně jen na obchod a zastrašování

 
Ve čtvrtečním Interview na ČT byla hostem moderátorky Světlany Witowské zahraniční zpravodajka ČT Barbora Šámalová, která se právě vrátila z KLDR. Mluvilo se především o situaci v KLDR a o tom, co si o Západu myslí tamní lidé.
19.10.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků) , Barbora Šámalová (4 články) , Kim Kim (1658 článků)

Nadlidi. Paní Witowské stoupla sláva do hlavy opravdu rychle. Mediální expert strhal výkon moderátorky, která se posmívala hostovi, že je ve „špatném klubu“

 
Mezi nadlidi a bořiče tradičních hodnot křesťansko-židovské civilizace se podle mediálního experta Jiřího Mikeše zařadila Světlana Witowská nezvládnutou debatou v pořadu Události, komentáře České televize. Podle jeho názoru jí stouplo do hlavy, že se náhle stala tak úspěšnou moderátorkou. Zatímco Václavu Moravcovi tenhle proces trval nějaký rok, Světlaně Witowské na to stačilo pár měsíců. Přesto ji Jiří Mikeš neodepisuje a věří, že si svůj prohřešek uvědomí a bude znovu moderovat s pokorou a vrátí se tak na stranu diváků, koncesionářů České televize.
02.11.2018 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků)

Manžel Witowské z ČT možná dostane dobrý flek

 
Usede bankéř Petr Witowski nově do čela pražského dopravního podniku? O tom, jak má manžel moderátorky veřejnoprávní České televize Světlany Witowské našlápnuto k této pozici, píší Lidovky.cz.
06.12.2018 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků)

A je to tady. Šéf pražského dopravního podniku končí. Firmu teď zřejmě povede manžel známé redaktorky ČT Witowské

 
Dozorčí rada pražského dopravního podniku (DPP) dnes odvolala generálního ředitele Martina Gillara. ČTK to potvrdili dva členové dozorčí rady. Ředitelem a předsedou představenstva podniku se stal v první polovině roku 2016. Ve funkci by ho měl nahradit bankéř Petr Witowski, manžel známé redaktorky České televize Světlany Witowské.
19.12.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků)

A je to tady. Šéf pražského dopravního podniku končí. Firmu teď povede manžel známé redaktorky ČT Witowské

 
Novým generálním ředitelem pražského dopravního podniku (DPP) se dnes stal bankéř Petr Witowski, manžel známé redaktorky České televize Světlany Witowské. Ve funkci nahradil dosavadního šéfa Martina Gillara. Novými členy představenstva byli navíc zvoleni Jan Šurovský a Filip Tulák. ČTK to potvrdilo několik členů dozorčí rady.
19.12.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (326 článků) , Jan Filip (85 článků) , Jan Filip (78 článků) , Martin Filip (44 článků)

Do dvou do rána! Kvůli manželovi Witowské z ČT: ODS zuří kvůli 22 miliardám, které prý přikryli Piráti

 
Na zastupitelstvu hlavního města Prahy to tentokrát jiskřilo. Kvůli zakázce Dopravního podniku hlavního města Prahy na servis souprav metra. Opoziční ODS tvrdí, že kontrakt vyjde na 22 miliard. Hněv ODS se za to snesl nejen na představitele města, ale také na hlavu ředitele dopravního podniku Petra Witowského, manžela známé moderátorky České televize Světlany Witowské. Na stranu opozice se postavil i Jiří Pospíšil (TOP 09).
24.01.2020 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2101 článků) , Světlana Witowská (326 článků) , Jiří Pospíšil (2101 článků)

Do dvou do rána! Kvůli manželovi Witowské z ČT: ODS zuří kvůli 22 miliardám, které prý přikryli Piráti

 
Na zastupitelstvu hlavního města Prahy to tentokrát jiskřilo. Kvůli zakázce Dopravního podniku hlavního města Prahy na servis souprav metra. Opoziční ODS tvrdí, že kontrakt vyjde na 22 miliard. Hněv ODS se za to snesl nejen na představitele města, ale také na hlavu ředitele dopravního podniku Petra Witowského, manžela známé moderátorky České televize Světlany Witowské. Na stranu opozice se postavil i Jiří Pospíšil (TOP 09).
24.01.2020 22:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2101 článků) , Světlana Witowská (326 článků) , Jiří Pospíšil (2101 článků)