Článek

Velké tajemství Dany Hlaváčové: Hvězda komedie Jen ho nechte, ať se bojí zpřetrhala vazby se sestrou. Ani vážná nemoc nic nezměnila

 
Komedie Jen ho nechte, ať se bojí diváky baví už řadu let. Zahrála si v ní i Dana Hlaváčová, která se objevila také ve vánoční pohádce Tři oříšky pro Popelku. Její sestrou byla Jana Hlaváčová, se kterou měla dlouhá léta pevný a skvělý vztah. Jak napsal web iDNES, byly sice úplně jiné, ale rozuměly si skvěle. Přesto se jejich cesty nakonec rozešly.
29.03.2024 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Dana Hlaváčová (22 článků)
Podobné články

3 tajemství krásy, která musíte znát

 
Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko… Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu. Pojďme si prozradit tajemství krásy Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to! Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy! Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou. Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to! Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec... Čtěte více Příspěvek 3 tajemství krásy, která musíte znát pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Utajená dcera Hlaváčové (80) a Munzara (85): Tereza se zapletla s policií!

 
Na veřejnosti a v médiích se často objevuje Bára Munzarová (46), známá herečka a dcera Jany Hlaváčové (80) a Luďka Munzara (85). Naopak téměř vůbec se nemluví o dceři Hlaváčové z předchozího manželství se zesnulým Jiřím Michným, kterou Munzar přijal za vlastní a dal jí i své příjmení – Tereze. Ovšem deník Aha! ji našel – na místě, kde by ji asi nikdo nehledal!
08.04.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Barbora Munzarová (250 článků) , Tereza Munzarová (25 článků)

Bára Munzarová: Před »Ordinací« dala přednost nemocné mamince Hlaváčové

 
Vážná nemoc Jany Hlaváčové (73) ovlivnila program její dcery, herečky Báry Munzarové (39). S matkou trpící Parkinsonovou chorobou chce teď trávit co nejvíce času, aby ji alespoň částečně zbavila depresí.
27.09.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Barbora Munzarová (250 článků)

Proč už není Jana Hlaváčová v kontaktu se sestrou Danou z Popelky? Začalo to nemocí!

 
Kam zmizela Dora, nevlastní zlá sestra z pohádky Tři oříšky pro Popelku? Po Daně Hlaváčové (75) jako by se slehla země. Nic o ní neví ani její starší, slavnější sestra Jana Hlaváčová (82). „Vůbec nevím, co se sestrou je,“ sdělila Aha! překvapivě počátkem nového roku Jana, a dala tak najevo, že si sestry nepopřály ani k vánočním svátkům.
09.01.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Dana Hlaváčová (22 článků) , Jan Nic (37 článků) , Kam Kam (650 článků)

ČSÚ: Celková důvěra v ekonomiku se meziměsíčně téměř nezměnila

 
Celková důvěra v domácí ekonomiku se v září téměř nezměnila. Souhrnný indikátor důvěry (indikátor ekonomického sentimentu) oproti srpnu velmi mírně vzrostl o 0,2 bodu. Indikátor důvěry podnikatelů se meziměsíčně také velmi mírně zvýšil o 0,2 bodu. Mezi podnikateli se důvěra zvýšila ve stavebnictví; v obchodě se zvýšila nepatrně; v průmyslu a ve vybraných odvětvích služeb se nezměnila. Indikátor důvěry spotřebitelů se meziměsíčně velmi mírně snížil o 0,3 bodu. Ve srovnání s hodnotami v září 2014 jsou souhrnný indikátor důvěry, indikátor důvěry podnikatelů a indikátor důvěry spotřebitelů vyšší.
27.09.2015 10:56 |

podobné články

Jana Hlaváčová: Velké plány rozdrtila nemoc! Munzar smutní...

 
Dvojice legendárních herců Jana Hlaváčová (74) a Luděk Munzar (79) spolu prožili celý život, kdy se od sebe skoro nehnuli. Nyní je ale vážná nemoc Hlaváčové, kterou sužovaly i deprese, měla problémy s artikulací a stále je viditelné, že se nezbavila třesu v rukou, rozdělila. Ačkoliv při vzpomínkových představeních vždy byli na pódiu spolu, tentokrát to musí Munzar zvládnout bez své milované, leč velmi nemocné ženy.
26.10.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Luděk Munzar (114 článků)

Tajemství postavy Šárky Vaňkové: Skoro 20 let od SuperStar se téměř nezměnila

 
Od téhle řady Česko hledá SuperStar uplynulo letos osmnáct let, Šárka Vaňková (34) ale jako by se nezměnila. Z tehdy šestnáctileté dívky je sice už žena, holčičí kukuč jí ale zůstal. A nutno říci, že je v takové formě, že si poprvé v životě střihla roli modelky. Právě na ní, na přehlídce ve Varech, nám prozradila tajemství své postavy. 
07.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (268 článků)

Klan Munzarových bez Jany Hlaváčové: Je na tom zle, už nemůže ani mluvit!

 
Herecká legenda Luděk Munzar (82) dorazil na Thálie bez své milované manželky Jany Hlaváčové (77). Herečka už několik let bojuje s těžkými depresemi, poslední rok se pohybovala s pomocí invalidního vozíku a její stav je natolik vážný, že už nevychází z domu.
30.03.2015 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Luděk Munzar (114 článků)

Pozadí odchodu Hlaváčové a Munzara z Národního divadla. Chtěli vystrnadit Donutila, nakonec na to sami doplatili

 
Devadesátá léta nebyla divoká jen v podnikání a politice, ale také na divadelní scéně. Nejznámější hádkou a roztržkou, která vyústila v trucovitý odchod, se stala válka herců Jany Hlaváčové (†85) a Luďka Munzara (†85) s šéfem činohry Národního divadla Ivanem Rajmontem (†70). Terčem jejich znechucení a nevinnou obětí jejich zloby se ale tehdy stal také například i Miroslav Donutil (72), jak uvedla ČT v cyklu Neobyčejné životy.
22.01.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Miroslav Donutil (458 článků)

Šulcová o Hlaváčové: Jana má šílené deprese!

 
Legenda českého fi lmu Jana Hlaváčová (73) na tom skutečně není po zdravotní stránce dobře. Dokazují to slova její herecké kolegyně Jany Šulcové (64), která po Hlaváčové převezme od října televizní pořad Kouzelná školka. „Má šílené deprese. To je něco příšerného... Kdo to nepoznal, tak neví...,“ řekla deníku Aha! Šulcová.
22.09.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Jana Šulcová (221 článků)

Sestra Jany Hlaváčové po 40 letech. Tak dnes vypadá zlá Dora z Tří oříšků pro Popelku

 
Pamatujete na zlou sestru Libušky Šafránkové v Třech oříšcích pro Popelku? Rozmařilou a rozmazlenou Doru hrála Dana Hlaváčová (67), v reálu sestra slavné herečky Jany Hlaváčové  (74) . Ta sice už pověsila herectví na hřebík, ale přesto ještě udělala jednu výjimku a vrátila se před filmovou kameru v třetím pokračování snímku Bastardi. Podívejte se, jak se změnila a jak moc podobná je své populární sestře!
10.09.2012 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Dana Hlaváčová (22 článků)

Těžké deprese Jany Hlaváčové: Pomoc? Elektrošoky!

 
Už dva a půl roku bojuje s depresemi. Jsou období, kdy je Janě Hlaváčové (75) lépe, pak ale přijdou dny, kdy je jí hrozně a nevychází z domu! Přesto znovu hraje v divadle a od října bude učit na DAMU. Známý psychiatr Jan Cimický (65) herečce nicméně radí, že může v rámci léčby vyzkoušet elektrošok!
26.09.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Jan Cimický (258 článků)

Švorcová vyfoukla Hlaváčové Ženu za pultem: Slavná komunistka byla podmínkou pro spuštění seriálu!

 
Role prodavačky Anny Holubové v legendárním seriálu Žena za pultem byla psaná přímo na tělo herečce Janě Hlaváčové (75). Jenže vedení televize chtělo zaslíbenou komunistku Jiřinu Švorcovou (†83). Tvůrcům seriálu dokonce pohrozili, že pokud Švorcovou neobsadí, nedostanou na seriál peníze.
25.02.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Jiřina Švorcová (176 článků)

Dcera Luďka Munzara a Jany Hlaváčové, Bára Munzarová: Má pro rodiče pečovatelku!

 
Veškerý svůj čas a pozornost věnuje svým rodičům Bára Munzarová (45).  Kvůli zdravotnímu stavu táty Luďka Munzara (84) a mámy Jany Hlaváčové (79) dokonce polevila v práci, aby se o své rodiče mohla postarat.
25.04.2017 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Barbora Munzarová (250 článků)

Dcera Hlaváčové a Munzara: Vilu vyměnila za statek v polích a skončila na policii!

 
Má s nimi společné příjmení i geny. Dcera Jany Hlaváčové (80), kterou vychovávala s Luďkem Munzarem (85), žije ale úplně jinak. Nejenže podle zjištění Aha! nosí Tereza Munzarová (45) policejní uniformu, ale bydlí i v dost skromných podmínkách.
01.04.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Tereza Munzarová (25 článků)

Tajemná dcera Jany Hlaváčové: Terezin otec zemřel, když jí byl rok. Ona nyní pracuje u policie

 
O tom, že měla Jana Hlaváčová (†85) dceru Barboru Munzarovou (52), se všeobecně vědělo, protože je také známou herečkou. Ovšem o její dceři z prvního manželství Tereze příliš informací není. Tereza (55) se narodila v šedesátých letech Janě Hlaváčové a jejímu prvnímu muži Jiřímu Michnému. Ten však zemřel v ostravské nemocnici na roztroušenou sklerózu, když byl Tereze pouhý jeden rok, jak před lety prozradila Hlaváčová pro iDnes.
14.01.2024 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Barbora Munzarová (250 článků) , Tereza Munzarová (25 článků) , Ona Ona (289 článků)

Srdceryvný vzkaz vnučky Jany Hlaváčové: Na chvíli se odmlčím, potřebuji být s rodinou, říká zdrcená Anička

 
Zpráva o smrti herečky Jany Hlaváčové (†85) přišla v neděli jako blesk z čistého nebe. Nyní českou legendu oplakávají nejen fanoušci, ale především její rodina. Poprvé se k její smrti vyjádřila na sociálních sítích i vnučka Anna Dvořáková. 
15.01.2024 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků)

Ponižování nebralo konce: Donutil od Hlaváčové a Munzara polykal hořké pilulky odporu

 
Kde se v nich vzalo to mimořádné znechucení? Před 33 lety českou kulturou hýbal spor hereckých veličin Jany Hlaváčové (†85) a Luďka Munzara (†85), kteří nemohli přijít na jméno Miroslavu Donutilovi (72). Nepovažovali ho za sobě rovného, šlo podle nich o člověka, který svým působením v Národním divadle urážel naše předky, jak Munzar naznačil pro Novinky. A slova o avantgardě a kukání místo hraní patrně také patřila brněnské legendě.
26.01.2024 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Miroslav Donutil (458 článků)

Dojemné chvíle z pohřbu Hlaváčové: Vnučka Anička ho proplakala, krásná řeč Trojana i Medvecké

 
Do hereckého nebe odešla legenda Jana Hlaváčová (†85). Poslední rozloučení s ní proběhlo v pátek 26. ledna v Národním divadle, kam dorazila herecká elita i široká veřejnost. Svou emotivní řečí na pódiu dojal Ivan Trojan, Taťjana Medvecká i Petr Kostka, který zarecitoval báseň. Vnučka Hlaváčové Anička nedokázala skrýt emoce a plakala, velmi těžké to bylo i pro Barboru Munzarovou, která přišla o maminku. Na emotivní momenty z posledního rozloučení se podívejte v galerii.
26.01.2024 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Hlaváčová (246 článků) , Ivan Trojan (382 článků) , Petr Kostka (119 článků) , Barbora Munzarová (250 článků) , Taťjana Medvecká (85 článků) , Jan Kostka (8 článků)