Článek

Velké srovnání možných prvních dam: Kdo jsou Eva Pavlová a Monika Babišová

 
Odlišnější už ani být nemohou. Kdo jsou ženy, které možná obsadí místo první dámy Česka? Podívejte se na portréty Evy Pavlové (58) a Moniky Babišové (48). Na jedné straně Eva Pavlová, podplukovnice ve výslužbě, která si v nablýskaných večírcích nelibuje, na druhé Monika Babišová, v současné době jedna z majitelek Agrofertu a věrná podporovatelka svého manžela. Paní Pavlová poskytla eXtra.cz rozhovor.
15.01.2023 20:50 |

podobné články

Podobné články

Poslední slova prvních dam: Babišová zasadila manželovi další ránu, Pavlová apeluje na voliče

 
Do prezidentské debaty na Nově zasáhly i manželky prezidentských kandidátů Eva Pavlová a Monika Babišová. Ty byly moderátorem Reyem Korantengem pozvané do živého vysílání, aby přispěly svým pohledem na události posledních dvou týdnů. Obě dámy se shodly, že už se těší, až kampaň skončí. Monika Babišová prý bude slavit, i když její muž nevyhraje. Co dalšího řekly?
27.01.2023 09:30 |

podobné články

Móda z poslední debaty: Eva Pavlová vytáhla šik šaty, Monika Babišová ikonické lodičky za tisíce

 
Do otevření volebních místností zbývají poslední hodiny. Petr Pavel a Andrej Babiš tak mají poslední možnost dostat na svou stranu nerozhodnuté voliče. K tomu využili i poslední televizní debatu, která se odehrála ve studiu TV Nova. Kromě kandidátů na prezidenta promluvily k divákům i jejich ženy - Eva Pavlová a Monika Babišová. Podle fotek naší fotoreportérky, která byla na místě, musíme uznat, že se obě dámy na debatu oblékly velmi elegantně.
27.01.2023 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25868 článků) , Petr Pavel (2209 článků)

Drahé polovičky prezidentských kandidátů: Luxus vyhledávající Babišová, vojačka Pavlová i elegantní Hilšerová

 
Prezidentská volba se kvapem blíží a z médií na nás každý den vyskakují tváře kandidátů. Co však víme o jejich drahých polovičkách? Věděli jste, že Monika Babišová poznala svého muže v podniku Lovochemie, Eva Pavlová byla stejně jako její muž v armádě a manželka Pavla Fischera Klára se starala o těžce postiženého syna? Redakce eXtra.cz pro vás připravila to podstatné, co o potenciálních prvních dámách musíte vědět!
07.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (322 článků)

Módní srovnání prvních dam Česka očima Anny Čmuchálkové: Sportovní Havlová, nemoderní Zemanová a Pavlová jako svěží vítr

 
Česká republika má v pořadí již pátou první dámu. Eva Pavlová reprezentuje zemi dobře, i co se týče módní stránky. Ráda se obléká do výrazných barev a celému národu tak ukazuje, že ženy v zimě rozhodně nemusí oblékat pouze tmavé depresivní barvy. V článku jsme se podívali do minulosti a zdokumentovali, jak si vedly partnerky českých prezidentů od Olgy Havlové až po současnou Evu Pavlovou.
18.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Havlová (156 článků) , Anna Pavlova (3 články)

Souboj prvních dam a pána: Stylová Babišová, generálka Pavlová, božská Lilia či právník Neruda

 
Konec spekulacím. Expremiér Andrej Babiš oznámil během Televizních novin na Nově svou kandidaturu na prezidenta České republiky. O post, který ještě pár měsíců bude patřit Miloši Zemanovi, usilují dále generál Petr Pavel, Danuše Nerudová, Marek Hilšer, Josef Středula, Pavel Fischer, Karel Janeček a další. S novou hlavou státu dorazí i nová první dáma či muž. Po Ivaně Zemanové by se tak na Hradě mohla objevit například právě Monika Babišová. Potenciálních kandidátek je ale víc, a dokonce je mezi nimi i jeden muž.
01.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25868 článků) , Ivana Zemanová (425 článků) , Karel Janeček (501 článků) , Petr Pavel (2209 článků) , Marek Hilšer (249 článků) , Pavel Fischer (322 článků) , Pavel Marek (357 článků) , Pavel Marek (373 článků) , Pavel Janeček (34 článků)

Eva Pavlová promluvila o zdravotním stavu první kočky. Micka trpěla, přiznala prezidentova žena

 
Zatímco Eva Pavlová vyrazila s prezidentem Petrem Pavlem na korunovaci do Londýna, doma měl prezidentský pár maroda. Řeč je o jejich mazlíčkovi a pravděpodobně nejznámější kočce v Česku Micce. Tu musela první dáma vzít před odletem do Londýna k veterináři, který zvířeti vytrhl zub, jak napsala Pavlová na Instagramu.
08.05.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků)

Setkání prvních dam: Pavlová a Zemanová si vyměnily květiny a probraly módu i mazlíčky

 
Eva Pavlová jde ve stopách svého muže a rozhodně neztrácí čas. V pondělí se setkala s Ivanou Zemanovou na Pražském hradě, kde řešily charitativní činnosti a specifika role první dámy, jak naši redakci informovala tisková mluvčí Petra Pavla, Markéta Řeháková.
20.02.2023 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Zemanová (425 článků) , Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Projeli jsme se „utajeným“ výtahem na I. P. Pavlova. Za minutu a půl

 
Stanice metra I. P. Pavlova je od tohoto týdne bezbariérová. Pokud ale budete výtah hledat vedle klasických výstupů z metra, nepodaří se vám to. Nachází se totiž až v průčelí jednoho z domů v Legerově ulici, což je od náměstí I. P. Pavlova přibližně 130 kroků.
05.09.2015 06:15 |

podobné články

Vážná nehoda zastavila provoz u I. P. Pavlova: Tramvaj se srazila s autem, dva lidé zůstali zaklínění

 
Dopravu v úterý krátce před půl sedmou ráno zkomplikovala na magistrále a na náměstí I. P. Pavlova nehoda tramvaje a osobního auta. Ty se srazily u I. P. Pavlova v ulici Jugoslávská, hasiči museli vyprostit dva lidi. Zhruba 40letý muž se vážně zranil.
18.02.2020 07:05 |

podobné články

Synové Bílé a Žbirky natočili klip pro Mekyho!

 
Miro Žbirka ani v létě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku s názvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Co je ale obzvlášť pikantní: Klip k Tadam-dam si dám natočila trojice patnáctiletých kluků, mezi nimi Mekyho syn David a jeho kamarád a spolužák, syn zpěvačky Lucie Bílé, Filip Kratochvíl. Jak je vidět, jablka od stromu nepadají za plot…
12.08.2010 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2687 článků) , Filip Kratochvíl (100 článků)

Synové Bílé a Žbirky natočili klip pro Mekyho!

 
Miro Žbirka ani v létě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku s názvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Co je ale obzvlášť pikantní: Klip k Tadam-dam si dám natočila trojice patnáctiletých kluků, mezi nimi Mekyho syn David a jeho kamarád a spolužák, syn zpěvačky Lucie Bílé, Filip Kratochvíl. Jak je vidět, jablka od stromu nepadají za plot…
19.08.2010 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2687 článků) , Filip Kratochvíl (100 článků)

Dobrosrdečná Eva Pavlová: Po boku manžela procestovala tři země za 9 dní. V Německu se dojala

 
Eva Pavlová to ve své roli první dámy nemá jednoduché. Stejně jako na jejího chotě Petra Pavla je na ni upoutaná veškerá pozornost veřejnosti. Za devět dní navštívila tři země, Německo, Slovensko a Polsko, aby představila, na co všechno se ona soustředí ve svém programu. Z tiskové zprávy, kterou máme k dispozici, jde poznat, že Eva má opravdu srdce na pravém místě.
24.03.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

Eva Longoria si našla přítele v seznamce, kterou produkuje

 
Herečka Eva Longoria, která od rozvodu marně hledá lásku, začala pomáhat osamělým lidem najít vztah přes televizní seznamku Ready For Love. A jednou z prvních, kdo se díky pořadu zamiloval, je ona sama. Další články k tématu: Eva Longoria je opět sama, vztah s mladíkem vydržel jen 2 měsíce Eva Longoria si našla dalšího zajíčka, její přítel je o 12 let mladší Eva Longoria je po roce opět volná, rozešla se s bratrem Cruzové Eva Longoria chce zapomenout na exmanžela, odstraňuje tetování Eva Longoria o bratrovi Cruzové: Měla jsem štěstí, že jsem ho našla
09.07.2013 11:35 |

podobné články

GLOSA: Eva Pavlová drží směr první dámy, Češi mají po 20 letech opravdovou paní na Hradě

 
První dáma si získala Čechy. Ještě se pořádně ani nestihla rozkoukat v nové roli a už je Eva Pavlová miláčkem veřejnosti. Co za tím stojí? Může za to mimo jiné skutečnost, že Česko po dvacet let pořádnou první dámu nemělo. Poslední, kdo se této role ujmul se ctí, byla Dagmar Havlová.
21.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1489 článků)

Souboj prvních dam: Melania vynesla outfit za statisíce, Macronová i Babišová ostrouhaly

 
Melania Trumpová (48) a Brigitte Macronová (65) se u příležitosti oslav 100. výročí konce první světové války skutečně „vyfikly“. Za víkend vystřídaly několik modelů, Macronová se dokonce několikrát převlékala i během jednoho dne. Ani u jedné nechyběly lodičky s vysokými jehlami, zdárně jim sekundovaly také další první dámy či manželky státníků. V záplavě tmavých barev zářila Monika Babišová, která oblékla ostře červenou barvu.
12.11.2018 12:25 |

podobné články

Příznaky těhotenství v prvních dnech, aneb každá to vnímáme jinak

 
Měla jste nechráněný pohlavní styk, již několik dní čekáte na opožděnou menstruaci a v hlavě si začínáte pohrávat s myšlenkou, jaké jsou příznaky těhotenství v prvních dnech. S jistotou vám graviditu může potvrdit buď domácí těhotenský test, kterých je v současné době k dostání nepřeberné množství a který vám těhotenství pomůže odhalit již poměrně brzy po úspěšném početí, nebo váš ošetřující gynekolog, který dle ultrazvuku rovněž pozná, zda ve vás již roste nový život. Příznaky těhotenství v prvních dnech mohou být u každé ženy rozdílné a zatímco pro jednu je typická nesnášenlivost určitých pachů, pro jinou je jasným poznávacím znamením zvýšená citlivost prsou. Nejste si jistá, zda jste či nejste těhotná? Pak si nenechte ujít následující řádky, ve kterých se společně podíváme na zoubek příznakům gravidity! Příznaky těhotenství v prvních dnech, aneb každá to vnímáme jinak Jak již bylo řečeno o pár řádků výše – příznaky těhotenství v prvních dnech se mohou u každé ženy lišit, navíc některé z příznaků mohou být projevem i blížící se menstruace, na kterou netrpělivě čekáte nebo naopak doufáte, že se tentokrát vůbec nedostaví. Je proto třeba brát příznaky těhotenství s nadsázkou a nechat se ujistit lékařem. Zvýšená citlivost čichu Jedním z příznaků těhotenství může být zvýšená citlivost čichu, která se dle studií projeví až u 80% těhotných žen a to již na samotném začátku gravidity. Velmi často se proto stává, že vám začnou být nepříjemné i takové vůně, které vám ještě před nedávnem vůbec nevadily nebo naopak vám začne vonět něco, co jste dříve nemohli ani cítit. Zvýšená citlivost čichu je způsobena zvýšený objemem průtoku krve v těle těhotné ženy, která se zvýší až o 40%. Nutkavá potřeba na malou Potřebujete poměrně často čůrat, ale nemáte žádné další příznaky, které by nasvědčovaly i zánětu močového měchýře, se kterým se rovněž častá potřeba na malou spojuje?... Čtěte více Příspěvek Příznaky těhotenství v prvních dnech, aneb každá to vnímáme jinak pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
09.04.2016 02:35 |

podobné články

Eva Pavlová zavzpomínala na těžké období: Měla jsem jen na pár koleček šunky

 
Eva Pavlová žije mnoho let po boku svého muže Petra Pavla. Předtím však zažila i období, kdy měla jako samoživitelka hluboko do kapsy. „V jednom období jsem chodila pro dítě kupovat jen pár koleček šunky,“ zavzpomínala pro CNN Prima News.
27.01.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2209 článků) , Eva Petra (92 článků)

První dáma Eva Pavlová: Z róby jako pro Popelku přesedlala na džínové pohodlí

 
Pohodlí má rád každý. Stejně tak nová první dáma Eva Pavlová, která sice dorazila do včerejšího volebního štábu upravená a v elegantních šatech, ale večer, když se slavilo, se převlékla do džínového. Na místě byla i redakce eXtra.cz a potvrdila, že celý večer to manželce generála opravdu slušelo. 
29.01.2023 13:20 |

podobné články

Eva Pavlová odhalila tajný trumf svého muže: Kamarádky jí řekly, čím jim imponuje

 
Když Petr Pavel porazil v prezidentské volbě Andreje Babiše, Eva Pavlová si oddechla. Náročná kampaň je konečně u konce. Manželka budoucí hlavy státu si tak našla čas, aby vše uvolněně zhodnotila, a v rozhovoru pro Blesk prozradila, čím ji manžel během kandidatury naštval. Kromě toho také uvedla, čím Pavel nejvíce okouzlil její kamarádky.
30.01.2023 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25868 článků) , Petr Pavel (2209 článků)