Článek

Velké shledání účastníků loňského Survivora: Rozdováděný Raiter s Paprčiakem i elegantní šampion Vláďa

 
Na premiéru českého filmu Přání k narozeninám dorazilo nejen mnoho zamilovaných hvězd, ale mezi nimi přišli i bývalí účastníci Survivoru. Na akci, kde nechyběla redakce eXtra.cz, zavítal například expartner Agáty Hanychové Adam Raiter, nevlastní bratr Evy Perkausové Vladimír Čapek i zpěvák Vojtěch Drahokoupil.
17.01.2023 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3439 článků) , Eva Perkausová (628 článků) , Vojtěch Drahokoupil (151 článků) , Adam Raiter (11 článků)
Podobné články

Napjaté vztahy po Survivoru. Enrique? Nevím, co do něj vjelo. Ale vidím se v něm, říká Adam Raiter

 
Reality show Survivor už sice pro aktéry částečně skončila, jenže vzpomínky z ostrova si ponesou možná až do konce života. Své o tom ví i bývalý výrazný hráč, truhlář Adam Raiter (33), který si s několika lidmi v kmeni nesedl. Přesto se mu ještě před odchodem mistrovsky podařilo vyřadit Enriqua (22), kterému Adam vyloženě pil krev. Raiter se pro redakci eXtra.cz přiznal, že napjatý vztah mezi nimi stále trvá. Enriqua je mu dokonce líto, a to jednoduše kvůli tomu, že se v něm vidí. „On na to jednou přijde, že tahle cesta nebyla správná."
28.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Adam Raiter a první slova o své lásce: Je to silná žena, říká a promluvil o společné budoucnosti

 
Adam Raiter a Radka Pavlovčinová patří mezi nejnovější páry českého showbyznysu. Hrdličky svůj vztah oficiálně oznámily v listopadu loňského roku, ale jak se nyní Adam nechal slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz, svou lásku si nejdříve nechávaly pro sebe. Seznámily se díky Survivoru! Pustil by Adam svou drahou polovičku bojovat o přežití na pustý ostrov?
28.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (112 článků) , Adam Raiter (11 článků)

Kradla Ailyn v Survivoru kvůli nemoci? Měla v sobě parazita, překvapil Adam Raiter!

 
Reality show Survivor, který se aktuálně točí v Dominikánské republice, ještě nedospěl ani k sloučení kmenů a už stihli odstoupit čtyři soutěžící. O pátém se spekuluje. A nutno říct, že to byli všechno muži. Ani ženám se ale nevyhýbaly nemoci. Adam Raiter nyní v rozhovoru pro Nova Plus prozradil, že Ailyn měla mít v těle dvakrát parazita, který jí neskutečně oslabil organismus. Přesto ale soutěž odmítla dobrovolně opustit. 
11.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Adam Raiter otevřeně o Survivoru: Nedokázal jsem hrát tu špínu, byla tam šikana jako v první třídě

 
Patřil mezi nejvýraznější osobnosti reality show Survivor, ze soutěže sice umělecký truhlář Adam Raiter (33) vypadl už před několika týdny, jeho jméno se ale mezi účastníky nepřestávalo skloňovat. Tak moc některým uvízl v žaludku! Pro redakci eXtra.cz prozradil, jak se na ostrově vyrovnával s kritikou a jak show vnímá teď u televizní obrazovky. Slovně nešetřil zejména Chili, která hraje i dle diváků velmi necitlivou hru vůči ostatním aktérům, ač sama body do kmenu příliš nenosila. Nic extra nejsou ani její kuchařské výtvory, proč jí to ale nikdo neřekne do očí? 
24.03.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Survivoři si jdou po krku: Nathan už teď Adama nenávidí, Raiter mluví jen o výhře

 
Oktagon MMA před pár dny oznámil spuštění nového projektu s názvem Kdo přežije. Jeho hlavními aktéry budou účastníci reality show Survivor, a sice bývalý fotbalista Nathan Dzaba (26) a Adam Raiter (33). Ti spolu v rámci show svedli dva napínavé fyzické souboje. V jednom z nich dokonce Adam naneštěstí trefil Nathana do hlavy, následkem čehož musel být Nathan odvezen do nemocnice. Dnes jsou oba účastníci Survivoru v plné přípravě na svůj nadcházející zápas v MMA. Nathan a Adam skrze rozhovor poskytnutý pro redakci eXtra.cz Oktagon prozradili, jaké hvězdy bojových sportů je trénují a jak se vypořádávají s náročnými tréninky.
06.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Adam Raiter si sáhl na dno: MMA mi zachránilo život. Jsem rád, když se na mě usměje holka

 
Adam Raiter už tři měsíce trpí na trénincích a pot, krev a slzy roní pro jediné datum. A to 17. září, kdy se utká s Nathanem pod organizací Oktagon MMA. Účastník reality show Survivor a umělecký truhlář se redakci eXtra.cz svěřil, že příprava na zápas je těžší než samotný Survivor. Dále prozradil, v čem mu trénování zachránilo život, svěřil se, zda má po svém boku lásku, a nastínil, jak vypadá jeho běžný den. Dokonce si sáhl na své pomyslné dno. "Když trénuješ na něco vrcholového, tak nemáš být šťastný. Jsem unavený, zedřený a smát se budu na mejdanu, až Nathan dostane do budky."
24.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Spor ze Survivoru je minulostí: Adam Raiter zbil Nathana Dzabu v prvním kole

 
Kdo myslel, že reality show Survivor vyvrcholila na ostrově v Karibiku, pletl se. Zlatý hřeb totiž přišel až s turnajem Oktagonu v Brně, kde se proti sobě postavili Adam Raiter a Nathan Dzaba. Oba účastníci Survivoru se totiž rozhodli vyřídit své spory v kleci, a tak podstoupili tvrdou přípravu, která vyvrcholila nelítostným soubojem v kleci. Po prvním kolem si výhru připsal truhlář Adam.
17.09.2022 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Adam Raiter odmítá odvetu: Nathan pro mě není chlap, brečí jak malá holka, hlásí vítěz

 
MMA duel Adam Raiter vs. Nathan Dzaba už má svého vítěze. Uskutečnil se v sobotu 19. 9. na turnaji Oktagonu v Brně a skončil hned v prvním kole ve prospěch právě prvního jmenovaného, Adama. Ten redakci eXtra.cz poskytl exkluzivní rozhovor a padlo slovo na odvetu. Dočkají se fanoušci pokračování tohoto sporu, který se nese ještě z dob natáčení reality show Survivor? 
25.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Raiter (11 článků)

Adam Raiter o lásce i vztahu s ex Agátou Hanychovou: Prý mě má ráda, svěřil se

 
Po konci Survivoru, ale také bitvy pod organizací Oktagon MMA je umělecký truhlář Adam Raiter stále otevřený novým životním zkušenostem. Redakce eXtra.cz Adama potkala na turnaji Clash of The Stars, kde nám prozradil, za jakých podmínek by šel do klece i on. Také promluvil o aktuálním vztahu s ex Agátou Hanychovou, se kterou se stále čas od času vídá, a svěřil se, jaká by měla být jeho ideální partnerka.
06.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3439 článků) , Adam Raiter (11 článků) , The Clash (5 článků)

Nečekaná láska: Adam Raiter ze Survivoru je po uši zamilovaný do Radky Pavlovčinové

 
Tohle asi čekal málokdo. Účastník Survivoru Adam Raiter randí s pohlednou herečkou Radkou Pavlovčinovou (33). Svůj vztah potvrdili dojemným vyznáním a společnou fotografií na Instagramu.
14.11.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (112 článků) , Adam Raiter (11 článků)

Expartner Hanychové přiznal hádky s Radkou Pavlovčinovou: Jsme temperamentní povahy, oheň musí ven, říká Raiter

 
Čerstvý pár českého showbyznysu Adam Raiter a Radka Pavlovčinová jsou zamilovaní až po uši. Doma to tak růžové ale nemají. V rozhovoru pro eXtra.cz se přiznali, že oba mají v sobě oheň, který je občas potřeba dostat z těla ven. Tento způsob vztahu jim ale vyhovuje, a proto jim to možná tak dobře klape. 
20.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (112 článků) , Adam Raiter (11 článků)

Celebrity na filmu: Vyladěné hrdličky Raiter s Radkou, uzdravená Kindlmanová i vítězka Love Islandu

 
Módní policie eXtra.cz se tentokrát zaměřila na celebrity, které se vypravily na slavnostní předpremiéru dlouho očekávaného filmu Ve znamení býka. Dnes si posvítíme na to, jak se sladili Adam Raiter s Radkou Pavlovčinovou a jak to slušelo vítězce Love Islandu Denise Valové či modelce Ivetě Kindlmanové.  
26.01.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (112 článků) , Adam Raiter (11 článků)

Čerstvý odpadlík ze Survivora Adam Raiter: První slova po konci v soutěži

 
Populární reality show Survivor opustil další velký favorit na vítězství. Soutěžící kmene Azua poslali do duelu Vláďu Čapka proti Adamu Raiterovi, který však velký tlak nezvládl a prohrál. Musel se tak smířit s krutou porážkou, zároveň ale nevěšel hlavu. Ve svém vůbec prvním vyjádření od vyřazení poděkoval na Instagramu divákům a svým fanouškům za podporu a především za jeden velký dar.
05.03.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (471 článků) , Adam Adam (471 článků)

Moderátor Survivora Ondřej Novotný: Mám jasno, kdo celou show vyhraje

 
Diváci reality show Survivor se mohou těšit nejen na drsnou podívanou, ale také na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show je ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný (44), který v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že vítěze Survivora dokáže trefit již pátý den, tak jak se mu to povedlo i v předchozích ročnících. Dále se svěřil, jakou vlastnost musí vítěz mít, ale také, zda by chtěl být na vlastní kůži v pozici soutěžícího.
19.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (162 článků)

Survivora lidé strhali: Jak na dětském táboře a Drahokoupil tam neměl lézt vůbec

 
Reality show Survivor měla v úterý 18. ledna premiéru v televizi Nova. V této show má jít hlavně o přežití v těžkých podmínkách na ostrově v Dominikánské republice, zatímco každý soutěžící musí podstupovat různé výzvy. Prozatím jsou účastníci rozděleni do dvou týmů. Jeden z nich se skládá ze slavných osobností a druhý z klasických fanoušků Survivora a náhodně vybraných lidí. Jak se divákům úvodní díl líbil?
19.01.2022 11:40 |

podobné články

Eva Holubová se tetelí blahem: Dcera randí se sexy modelem

 
To neřeš! Památná hláška Evy Holubové (59) z Knoflíkářů platí i v jejím životě. O hereččinu dceru Karolínu (24) je totiž na studiích v Londýně dobře postaráno. Nejen, že si její holčička přivydělává focením sexy chlapů, ale jeden na ni čeká i doma. Karolína totiž randí se slovenským modelem Matějem Paprčiakem (26), který pracuje se světoznámými návrháři.
20.03.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (403 článků)

Velké štěstí ezokrásky Heleny Houdové: Exmanžela pustili z vězení! Shledání s dětmi po 4 letech

 
Helena Houdová (42) je poslední dobou známá především tím, jak otevřeně mluví o věcech týkajících se sexu. Teď ale prožila velmi emotivní zážitek úplně v jiném směru - její exmanžel byl totiž propuštěn z vězení a ona to prožívala především coby matka jeho dětí. Radovala se tak především z jejich shledání.
19.01.2022 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (245 článků)

Jak v létě vypadat skvěle? Poradíme

 
Teplé letní dny jsou tady. Proto je dobré přizpůsobit tomu i svůj šatník. Pokud nevíte, co si toto léto oblékat, přinášíme vám několik tipů na stylové dámské oblečení, se kterým zaručeně nešlápnete vedle. Hned na úvod se rozhodně zaměříme na moderní a elegantní letní šaty. Ty nezklamou žádnou ženu. Primárně by měly být zhotoveny z lehčího a vzdušného materiálu, který je do horkých dnů jako stvořený. Rozhodně se nebojte ani netradičních barev. Mezi ty nejzajímavější patří třeba žlutá, oranžová, ale nic nezkazíte ani se světle modrou či světlejší zelenou barvou. Žádné takové rozhodně nezklamou. Co do chladnějších dní? Hlavně rána, stejně jako večery v chladnějších letních dnech mohou naopak znamenat nutnost vzít si praktičtější a hlavně teplejší letní modely. I v nich však můžete vypadat velmi dobře. Pokud si necháte poradit, určitě doporučujeme kombinaci stylových riflí, ke kterým se budou hodit nové dámské mikiny, jako stvořené na chladnější dny. Čím vyniknou? V první řadě je to rozhodně kvalitní bavlna, velice pohodlný a elegantní střih, stejně jako kapuce do deštivějších dní. A jaké barvy volit v tomto případě? Zde je dobré být neutrální a tak nic nezkazíte šedým, hnědým, stejně jako černým provedením. Ideální, pokud se na mikině objeví několik výraznějších prvků třeba v podobě knoflíků nebo barevně obšitého zipu. Co na nohy? Jděte také cestou jednoduchosti Bez čeho se v létě také neobejdete, to je kvalitní a hlavně stylová obuv. Zapomeňte na pantofle či různé sandály, protože hitem poslední doby jsou elegantní balerínky. I ty se dnes hodí nejenom k výše uvedeným letním šatům, ale skvěle padnou i k vašemu večernímu outfitu, který je složený právě z riflí a z mikiny. Pokud si chcete zachovat styl, určitě doporučíme několik barev, se kterými nešlápnete vedle. Jde o: Béžový odstín. Krémový odstín. Tmavě modré provedení. Zelené provedení. Příspěvek Jak v létě vypadat skvěle? Poradíme pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Jak se elegantně obléci a vybrat dárek?

 
Dámy, přemýšlíte, kde hledat kvalitní a přitom elegantní oblečení? Najít skutečně dobrý tip k nákupu není úplně jednoduché. Velmi často se stane, že vám například vyhovuje styl, který je zajímavý a netradiční, zkrátka šik, ale ceny jsou příliš vysoké. Nebo naopak, ceny by sice byly vyhovující, ale oblečení bezvýrazné, nudné, jakoby postrádalo odvahu a nápad. Spojit jak kreativitu v tvorbě, tak příznivé ceny, to už vyžaduje umění. Stylová a jedinečná nabídka Velmi účinné spojení obojího najdete na Trendovo.cz. Uvidíte zde stylovost a jedinečnost u všech modelů. Internetový obchod nabízí takové oblečení, ve kterém nebudete ani jeden den stejná. Jednotlivé kousky se dají mezi sebou velmi dobře kombinovat. Z jakých důvodů zvolit právě toto oblečení? Vybíráte z pestré škály střihů a barev. Najdete zde osobité kousky. Oblečení se vyrábí z pohodlného a příjemného materiálu. Zkombinujte svetr s džínami Stylovým oblečením, které nikdy nevyjde z módy, je svetr. Elegantní dámské svetry jsou k dispozici pro každého. Proč je dobré projít si jejich nabídku? Dají se nosit jak na tričko, tak i na košili nebo bez ničeho na holé tělo jako top. Pletenina je velice teplým a příjemným materiálem. Na výběr jsou barvy a střihy, které ladí každé postavě. Obzvlášť elegantní je kombinace s džínami. Nejoblíbenější dárky k výběru Hledání vhodného dárku může někdy být oříškem. Možností je hodně, což se někdy může ukázat jako určité úskalí. Nemusíte si vědět rady.  Vyberte dárek pro ženu, který ji nadchne a potěší. Potřebujete se trefit do vkusu a to se vám určitě podaří. Vybírat můžete z: Peněženek Kosmetických balíčků Knih Kvalitních šperků Bytových doplňků Kancelářských drobností Právě tyto zmiňované skupiny předmětů patří mezi nejoblíbenější oblasti, z nichž se dárky vybírají. Příspěvek Jak se elegantně obléci a vybrat dárek? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.10.2015 08:55 |

podobné články