Článek

Velká ťafka pro ředitele, svádění Františka a Denisův návrh – příští týden v Ulici bude plný překvapení

 
Radek objeví video, na kterém Šimon bojuje s mladším žákem. Mezi Márou a Karlou se to zlepší, jen aby to vzápětí zase zaskřípalo. Skyler dá Františkovi najevo, co k němu cítí, a Denis si domluví schůzku s Kristýnou. Prokopa v závěru týdne čeká překvapivé setkání.
12.11.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Denis Denis (42 článků)
Podobné články

Zlaté desatero svádění! Jak dostat tu pravou?

 
David Hůrka o sobě prohlašuje, že je mistrem ve svádění, a dokonce na to pořádá kurzy. Tady je jeho roky prověřované desatero svádění. Když se jím budete řídit, prý vám každá druhá podlehne, tvrdí sebevědomě.
02.03.2014 18:55 |

podobné články

Krejčířův syn zoufale chce za otcem! Do JAR ale nesmí a ČR musí opustit za dva týdny

 
Syn Radovana Krejčíře Denis se zoufale snaží dostat zpět do Jihoafrické republiky, odkud ho prý úřady vypověděly loni v prosinci. S odvoláním na Denisovu údajnou přítelkyni Marlene Nezarovou o tom píší jihoafrická média. Denisův otec Radovan čelí v JAR mimo jiné dvěma obžalobám z vraždy.
26.02.2015 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (785 článků)

Svůdníci si v době #MeToo koledují o průšvih

 
Kde končí nevinné flirtování a svádění a kde začíná sexuální obtěžování? A bude teď třeba způsoby svádění přehodnotit? Případ amerického filmového producenta Harveyho Weinsteina a popularita kampaně #MeToo na sociálních sítích vedly k diskusi o vztazích mužů a žen, píše francouzský týdeník L'Express.
01.02.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (143 článků)

Jaké zbraně používají české modelky na svádění mužů?

 
VIDEO - Rudá barva je pro většinu lidí symbolem lásky. Některým se při pohledu na červenou vybaví slovo svádění, či dokonce erotika. Tato sexy barva je zcela jistě určitě dráždivým elementem mužů. Je červená jednou ze zbraní, jak svést muže svých snů?
11.09.2012 14:30 |

podobné články

Havlová: Škola svádění na Hradě a v přímém přenosu

 
Ve čtvrtek večer prezident Václav Klaus (69) na Pražském hradě rozdával vyznamenání a medaile. Metál by rozhodně zasloužila i Dagmar Havlová (57), která seděla v první řadě po boku svého muže Václava Havla (74). Do kamery totiž všem veřejnoprávním divákům udělila lekci svádění!
29.10.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6347 článků) , Václav Klaus (10843 článků) , Dagmar Havlová (1473 článků)

Chcete udělat dojem při svádění? Vsaďte na hravost!

 
Hravost je silně pozitivním signálem při svádění.
07.08.2012 11:55 |

podobné články

Amerického „trenéra svádění” nepustili do Británie

 
Američan Julien Blanc, který se považuje za „trenéra svádění”, nedostal povolení ke vstupu do Británie, kde chystal turné. Podle britského ministerstva vnitra by mohl podněcovat násilí vůči ženám a sexuální obtěžování. Blancovi nedávno zrušila platnost víza také Austrálie, píše BBC.
19.11.2014 19:31 |

podobné články

Soud v kauze homosexuální prostituce chlapců: Žalobce viní dva Čechy, Francouze, Američana a Němce

 
Soud by mohl dnes rozhodnout v kauze údajné homosexuální prostituce chlapců v Praze. Žalobce viní dva Čechy z obchodování s lidmi a Francouze, Američana a Němce ze svádění k pohlavnímu styku. Dvěma Čechům hrozí za organizování prostituce až 12 let vězení, u tří cizinců je za svádění sazba až dva roky za mřížemi.
29.06.2015 07:15 |

podobné články

Sexy dívka neustála svádění na okraji vířivky

 
Každá žena má jiný způsob svádění svého partnera a ta z následujícího videa se u toho zřejmě ráda nechá natáčet. S partnerem ovšem tentokrát nezvolili zrovna bezpečné místo, i když možná stačilo jen víc dávat pozor a nemusela si rozmazat make-up. Po tomhle už byl asi erotický náboj pryč.
15.07.2020 20:30 |

podobné články

Lekce svádění s Kolesem: Neboj se, odvezu tě domů. Zatím se ztratily jen dvě dívky, hlásí hvězda Clash of the Stars

 
Lekce svádění podle hvězdy českého internetu? Fenomenální Patrik Pešava alias Koleso ví, jak na to. “Toužím po tvém těle a chci ti dokázat, že to s vámi holkami umím a umím je rozpálit jako salát.” Záznam jeho balících hlášek nyní koluje po sociální síti TikTok. Tak co, získal by vás?
01.10.2022 10:45 |

podobné články

Exmanžel nevrátil syna po dovolené: Zoufalá matka má strach, že Františka (9) otráví!

 
„Mám strach, aby mi Františka neotrávil,“ svěřuje se zoufalá Růžena Tomášková ze Záboří na Strakonicku. Už téměř týden s hrůzou marně čeká na návrat syna Františka (9) z prázdnin od exmanžela Františka Šafáře (36). Ten se před časem totiž pokusil spáchat sebevraždu.
11.08.2013 05:10 |

podobné články

Vláda v pondělí začne projednávat návrh rozpočtu na příští rok

 
Vláda v pondělí začne projednávat návrh státního rozpočtu na příští rok, který ministerstvo financí představilo se schodkem 320 miliard korun. Vyplývá to z informací na vládních internetových stránkách. Návrh počítá s růstem důchodů, zvýšením platů učitelů, vyššími výdaji na zdravotnictví nebo sociální dávky a s růstem investic. Národní rozpočtová rada, opoziční politici i řada ekonomů návrh rozpočtu kritizují. Na návrhu se neshodlo ani jednání tripartity. Naopak prezident Miloš Zeman návrh podporuje. Schválit a předložit Sněmovně návrh kabinet musí do konce října.
18.10.2020 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27590 článků)

Další „ťafka“ pro USA. Fajáda spojovaného s teroristy po ČR nevydal ani Libanon

 
Podezírají ho ze spolupráce s teroristy. Alímu Fajádovi hrozí v USA doživotí, do Spojených států ho však nevydalo nejprve Česko a nyní ani Libanon. Fajád tam odcestoval poté, co byl propuštěn z české vazby a na letiště v Praze-Kbelích přicestovala pětice Čechů zadržovaných v Libanonu. O kauze Fajád by přitom česká opozice ráda jednala i tento týden na půdě Poslanecké sněmovny. Prosazuje i vytvoření vyšetřovací komise.
08.03.2016 20:20 |

podobné články

Vězeňská služba snižuje počet náměstků generálního ředitele

 
Generální ředitel Vězeňské služby ČR Pavel Ondrášek snížil v rámci druhé fáze restrukturalizace počet svých náměstků na tři. Skončil tím přechodný stav, kdy byli v čele vězeňské služby náměstci čtyři. S účinností od 15. srpna 2014 se ruší uniformované místo ekonomického náměstka a místo civilního náměstka generálního ředitele a je vytvořeno jedno civilní místo náměstka generálního ředitele pro ekonomiku a logistiku. V druhé etapě reorganizace jsou navíc zrušena i další čtyři tabulková místa centrálního úřadu. Celý systém řízení se dále zpřehledňuje a zjednodušuje. Do kompetence nově utvořené funkce náměstka bude spadat odbor ekonomický, odbor logistiky, odbor zdravotní služby a evropské fondy. Odbor informatiky se přesouvá do gesce vrchního ředitele kanceláře generálního ředitele. Stejně tak odbor personální, dosud řízený přímo generálním ředitelem.
10.08.2014 00:55 |

podobné články

Porota SuperStar je kompletní: Seniory potěší Soukup, úspory v cateringu stály místo Farnou! Prorazit se pokusí Vytisková!

 
Nova překvapila posledním jménem pro SuperStar. Jen vyšlo najevo, že třetím do party bude perspektivní klient Správy důchodového zabezpečení Ondřej Soukup, přišla ťafka pro všechny jedlíky. Jejich modla, polská zpěvačka Ewa Farna letos ostrouhala.
22.04.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (350 článků) , Ewa Farna (1400 článků)

Ťafka pro USA: Parlamentní volby v Iráku vyhrály strany, proti nimž bojovaly

 
Politický blok vlivného šíitského duchovního Muktady Sadra zvítězil v parlamentních volbách, které se v Iráku konaly před týdnem. Sadrova protiamerická aliance, která se staví i proti íránskému vlivu v zemi, bude mít v parlamentu 54 křesel. Konečné výsledky hlasování dnes oznámila irácká volební komise.
19.05.2018 16:05 |

podobné články

Ťafka pro Merkelovou: Kvůli migrantům dostala ultimátum, krizi musí vyřešit do června

 
Jednostranné kroky v oblasti migrace by podle německé kancléřky Angely Merkelové (CDU) mohly vést k dominovému efektu a mít negativní dopad na Evropskou unii. S dalšími státy EU proto bude jednat o tom, zda vracet některé migranty rovnou z německých hranic. Merkelová to dnes řekla na tiskové konferenci v Berlíně po zasedání vedení křesťanských demokratů (CDU). Nepřímo také odmítla časové ultimátum sesterské Křesťanskosociální unie (CSU), která chce, aby se v případě neúspěchu vyjednávání začalo v červenci s vracením běženců z německých hranic.
18.06.2018 10:55 |

podobné články

Lesy ČR vyhlásily výběrová řízení na odborné funkce ve vrcholovém managementu podniku

 
Lesy České republiky, s. p., dnes vyhlásily výběrová řízení na čtyři odborné funkce svého vrcholového managementu – konkrétně jde o pracovní pozice ekonomického ředitele, výrobně – technického ředitele, správního ředitele a obchodního ředitele. Tento krok navazuje na příslib nového generálního ředitele Lesů ČR Daniela Szóráda, který zazněl v okamžik jeho uvedení do funkce ministrem zemědělství Marianem Jurečkou dne 14. dubna 2014.
18.04.2014 08:40 |

podobné články

Nahota Simony Krainové namíchla fanoušky: Modelka jim dala co proto!

 
Srdíčka v komentářích pro lichotníky, ovšem jedna ťafka za druhou pro ty, kdo si dovolí byť jen náznakem vyjádřit negativní názor. A nekompromisní mazání komentářů, které vyhodnotí jako nehodící se. Tak nakládá Simona Krainová (47) se svými fanoušky. A stačila jedna (polo)nahá fotka...
12.05.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2241 článků)