Článek

Velká svatební hostina v MasterChefovi: Pavel Berky s přítelem si řeknou své ANO

 
Dnes zavládne v kuchyni MasterChef Česko slavnostní atmosféra. Amatérští kuchaři budou stát před opravdovou výzvou - připravit svatební tříchodové menu pro Pavla Berkyho a Matěje Parduse! Ti se totiž jako dlouholetí životní partneři rozhodli, že si svůj svatební slib řeknou přímo před porotou MasterChef Česko a dají tak možnost soutěžícím vyzkoušet si, jak složité je připravit třicet porcí tříchodového menu pro opravdu mlsné jazýčky.
12.10.2021 16:55 |

podobné články

Podobné články

Finalista MasterChefa Pavel Berky se poprvé ukázal ve společnosti po boku přítele: Tím je bývalá hvězda SuperStar

 
Finalistka kuchařské televizní show MasterChef ukázal přítele. Pavel Berky chodí se svým přítelem už osm let. "Začali jsme spolu žít po třech měsících vztahu. Registrované partnerství ale neplánujeme. Chtěli bychom velkou svatbu, ale to zatím není možné. Čekáme," řekl Super.cz Pavel Berky.
10.07.2020 19:25 |

podobné články

Romská výzva v MasterChefovi: Pavel Berky se za své kořeny nestydí, jeho Gypsy burger vám vyrazí dech

 
Ve středečním díle čeká soutěžící kulinářské show MasterChef výzva v duchu romské kultury. Romské recepty i způsob vaření jsou pro všechny zřejmě velkou neznámou. Jediný, kdo by mohl mít v této výzvě navrch, je módní návrhář a vášnivý amatérský kuchař Pavel Berky. Tomu je romská kuchyně velmi blízká, protože mu připomíná kuchyni maminky a babičky. K 8. dubnu, na který připadá Mezinárodní den Romů, si Pavel připravil jeden romský recept, který vám teď prozradíme.
03.06.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (248 článků)

Z kuchařské zástěry zpět k šicímu stroji: Pavel Berky z MasterChefa se stal hlavním návrhářem známé značky

 
Módní návrhář Pavel Berky zažívá náročné, ale velmi úspěšné období. Vídáme ho na televizních obrazovkách v soutěži MasterChef Česko jako skvělého kuchaře a nezanedbává ani svoji práci módního návrháře. Stal se totiž hlavním návrhářem značky E.daniely, kde bude mít za cíl omlazení kolekcí i zákazníků. Zároveň nezanevře ani na svoji značku Pavel Berky a během léta ho uvidíte také vařit na farmářských trzích.
16.06.2020 15:15 |

podobné články

Pavel Berky promluvil o kritizované Pavlíně z MasterChefa: Od soutěžících se po natáčení distancovala

 
Módní návrhář a amatérský kuchař Pavel Berky skončil v kuchařské show MasterChef na třetím místě. Vítězem se stal Roman Staša , který sám řekl, že podle něj měl vyhrát právě Berky, kterého považuje za nejlepšího kuchaře ze všech účastníků.
07.11.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (339 článků)

Pavel Berky z MasterChefa se zasnoubil: Před svým partnerem poklekl po 8 letech vztahu

 
Módní návrhář a amatérský kuchař Pavel Berky, který skončil v show MasterChef na třetím místě, se pochlubil novinkou. Se svým dlouholetým partnerem, zpěvákem a choreografem Matějem Pardusem, se zasnoubil. "Je to tak, jsme spolu osm let a myslím, že už bylo na čase," řekl Super.cz Berky.
03.05.2021 13:20 |

podobné články

Bojovnice z MasterChefa se vdala: Krásné Lucii ušil svatební šaty kolega Pavel Berky

 
Účastnice MasterChefa Lucie Čižmárová (25) oznámila na svých sociálních sítích krásnou novinku. Rok po oznámení zasnoubení řekla podruhé "ano" lásce svého života Michalovi, za kterého se provdala na Maledivách. Dechberoucí svatební šaty jí ušil její kolega a kamarád Pavel Berky.
30.01.2021 10:46 |

podobné články

MasterChef 2020: Návrhář Pavel Berky si plní sen, porota ho poslala rovnou mezi TOP 16

 
Porotu MasterChefa okouzlil Pavel ze Slovenska natolik, že ho poslala rovnou mezi finálovou TOP 16. Módní návrhář Pavel Berky, který má kromě módy vášeň i pro vaření, předvedl, jak se dá skloubit cit pro navrhování oblečení s citem pro gastronomii. Z jeho kachní kreace byli všichni tři porotci paf. Pavel je tak mnohem blíž svému snu o otevření si vlastního podniku.
07.02.2020 13:51 |

podobné články

Pavel Berky se vrací do MasterChefa: Svatba s přítelem přímo před porotou!

 
Dnes bude gastronomická reality show  MasterChef Česko slavnostní! Amatérští kuchaři budou stát před opravdovou výzvou - připravit svatební tříchodové menu pro kuchaře a módního návrháře Pavla Berkyho (34) a jeho partnera Matěje Parduse (32)! Ti si totiž během pořadu řeknou své „ano“!
12.10.2021 12:05 |

podobné články

Čižmárová z MasterChefa se vdala na Maledivách. Šaty navrhl kamarád Berky

 
Lucie Čižmárová (25), známá ze show MasterChef Česko 2020, se vdala za dlouholetého partnera Michala Drábka. Pro obřad si manželé vybrali pláž na Maledivách, svatební šaty navrhl nevěstě kamarád, módní návrhář Pavel Berky, další z finalistů soutěže pro amatérské kuchaře.
04.02.2021 09:10 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChefa: Vymyslel vlastní sendvič, kazí mu to koronavirus

 
V předminulé výzvě v soutěži MasterChef zvítězil módní návrhář Pavel Berky, který si za nejlepší snídani vysloužil možnost podávat svůj vlastní sendvič v Bageterii Boulevard. Pavel dorazil do jedné z poboček BB na Národní třídě a sám zákazníkům svůj výherní sendvič nabízel. Kvůli vyhlášené karanténě se ale tato pochoutka k mnoha lidem nedostane, jelikož oblíbená restaurace musela zavřít 24 svých poboček.
23.03.2020 22:31 |

podobné články

Paul McCartney se ožení v Londýně, hostina bude v New Yorku

 
Slavný hudebník Paul McCartney svou třetí svatbu uspořádá ve své rodné Británii. Až si řeknou s přítelkyní Nancy Shevellovou ano, odletí do New Yorku, kde bude pro přátele a členy nevěstiny rodiny hostina.
22.07.2011 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Nancy Paul (37 článků)

Pavel Berky z MasterChefa se zasnoubil! Nechyběly slzy, polibky i ohňostroj

 
Romantickou duši v sobě rozhodně nezapře. Pavel Berky (34) připravil pro svého partnera Matta Parduse (31) skutečně velkolepé zásnuby. O ruku žádal za zvuků romantické hudby, vkleče na jednom koleni a s prstenem. Po souhlasném „ano“ došlo i na ohňostroj.
03.05.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Matt Pardus (8 článků)

Netradiční svatební hostina: novomanželé nakrmili 4 tisíce syrských uprchlíků

 
Většina dívek sní o svém „velkém dni“. Představují si sebe v nádherných svatebních šatech hodných princezny, kdy při romantickém obřadu řeknou „ano“ svému vyvolenému. Svatební veselí pak většinou naplno propukne při slavnostní hostině. Turecký pár ale vykročil do společného života úplně jinak. Ženich Fethullah Üzümcüoğlu a nevěsta Esra Polat místo bujarého veselí pozvali tisíce uprchlíků k sobě a osobně je nakrmili.
06.08.2015 07:20 |

podobné články

Pavel Berky vypadl z Masterchefa! Pavlíně chybí poslední krok k vítězství

 
Ze tří se stali dva, ovšem  ne každého výsledek potěší. Kulinářská show MasterChef po rekordním množství epizod zná své finalisty, jsou jimi favorizovaný osobní trenér Roman Staša a divácky nepopulární marketingová specialistka Pavlína Lubojatzky. Sympatický módní návrhář Pavel Berky ze soutěže odešel těsně před cílovou čarou.
27.10.2020 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (339 článků)

Pavel Berky po vyřazení z MasterChefa: Plány vzaly za své, chybí peníze!

 
Všichni o něm mluvili jako o největším favoritovi. Návrhář Pavel Berky (33) už měl připravené i tříchodové menu do závěrečného duelu o MasterChefa, ale Pavlínu Lubojatzky (25) prostě neporazil.
01.11.2020 21:10 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChefa ukázal přítele: Hudebník Matěj spolupracoval s Ivetou Bartošovou

 
Účastník kulinářské show MasterChef Pavel Berky se probojoval svým umem a nápaditostí až do finálové šestky. Kromě vaření v kuchyni MasterChef si vyzkoušel i přípravu vlastního sendviče v Bageterii Boulevard. Pavlovi coby módnímu návrháři nechybí cit pro detail a estetiku. Teď ukázal životního partnera Matěje, se kterým sdílí mimo jiné i vášeň pro vaření.
09.05.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6890 článků) , Pavel Iveta (5 článků)

Pavel Berky o rodinné výzvě v MasterChef: Spadl nám kámen ze srdce, že Pavlína nevypadla

 
Poslední vysílaný díl televizní show MasterChef byl jedno velké drama. Již na počátku trojice porotců informovala šest finalistů, že jeden z nich soutěž opustí. V okamžiku, kdy měla finalistka Pavlína Lubojatzky odložit zástěru, se ale pravidla změnila. Naštvaní diváci se tak nebáli celou soutěž drsně zkritizovat. K tomu se exkluzivně redakci eXtra.cz vyjádřil finalista Pavel Berky.
20.09.2020 06:00 |

podobné články

Neboduje pouze v soutěži MasterChef. Pavel Berky zažívá úspěch ve zcela jiném oboru, než je vaření

 
V televizní show MasterChef Česko 2020 bodoval v roli kuchaře. Ve skutečnosti je ale Pavel Berky dávno etablovaným módním návrhářem.
29.09.2020 20:30 |

podobné články

Pavel Berky z MasterChef brečí štěstím: Budeme se brát, zásnuby byly luxus

 
Svátek lásky je tu a Pavel Berky (34) na sebe tedy nenechal dlouho čekat. Na prvního máje se s fanoušky podělil o romantickou žádost o ruku, kterou překvapil svého dlouholetého přítele Matěje.
01.05.2021 19:20 |

podobné články