Článek

Velká „šťára“ v Sapě: Celníci našli padělky luxusních značek za deset milionů!

 
Pražští celníci během čtvrteční kontroly tržnice Sapa v Písnici objevili tisíce kusů padělaného zboží. Šlo hlavně o oblečení, koženou galanterii, parfémy a obuv, které byly opatřeno logy renomovaných světových výrobců. Pokud by se tyto falzifikáty podařilo prodat, majitelům ochranných známek by vznikla škoda téměř deset milionů korun, informovala v pátek mluvčí celního úřadu v hlavním městě Ivana Kurková.
19.11.2021 15:10 |

podobné články

Podobné články

Další nelegální sklad v Sapě: Celníci zabavili padělky luxusních značek, byl jich plný kontejner

 
Celníci v tržnici Sapa objevili nelegální sklad, který byl od podlahy po strop napěchován padělky různých luxusních značek. Trhovec se ale nehodlal vzdát snadno, utíkal od stánku a celní správa mu tak musela nasadit pouta.
26.09.2017 15:30 |

podobné články

Další razie v Sapě: Celníci v tržnici našli tisíce padělků za více než milion korun

 
Celníci si opět došlápli na vietnamskou tržnici Sapu. Ve středu tam objevili tisíce padělaných hraček a kožené galanterie světových značek. Částka za originály by se vyšplhala až na více než milion korun. Celníci padělky našli na třech místech, ke kontrole si přitom vybrali čtyři místa. Byly mezi nimi plyšové a plastové hračky, hrací kartičky, figurky a stavebnice značek Lego, My Little Pony, Paw Patrol, Fortnite nebo Frozen a kabelky a peněženky neoprávněně označené značkami Burberry a Michael Kors.
25.06.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kors (4 články) , Michael Michael (1747 článků) , Michael Pony (1 článek) , Pony Pony (1 článek) , Michael Little (1 článek)

Tajná výrobna „luxusních“ roušek! Celníci v Sapě našli padělky za 18 milionů, žehličku i nášivky

 
Pořádný úlovek se podařil pražským celníkům! V tržnici Sapa v Libuši kontrolovali prodejnu, která se tvářila jako obchod s bytovým textilem. Odshora dolů ale byla zaplněná padělanými rouškami s logy luxusních značek v hodnotě 18 milionů. Ve skladu hned pod střechou také našli hotovou továrnu na roušky - černé roušky bez potisku, žehličky a spoustu nažehlovacích nášivek.
09.12.2020 15:20 |

podobné články

V Hatích našli celníci padělky luxusních hodinek za 11 milionů

 
Celníci při zátahu objevili padělky hodinek luxusních značek. Byly schované pod podlahou v tajném úkrytu v jedné tržnici.
29.09.2010 13:35 |

podobné články

Kontrola v Sapě: Celníci našli 30 tisíc padělků luxusních parfémů za 90 milionů

 
Pražští celníci tržnici Sapa v Praze 4 kontrolují pravidelně. Při poslední kontrole na začátku září narazili opravdu na velký úlovek. V jednom ze skladů se v papírových krabicích „válelo“ 30 tisíc kusů padělků parfémů nejrůznější luxusních značek v hodnotě 90 milionů korun.
15.09.2016 18:20 |

podobné články

V autě našli celníci stovky Vuitonek a dalších kabelek. Zjišťují zda to byly padělky

 
Brněnští celníci zabavili kabelky a hodinky označené logy luxusních značek. Našli je v autě, které zastavili na cestě k hraničnímu přechodu Hatě. Zjišťují zda šlo o padělky.
06.03.2012 09:45 |

podobné články

Obří razie na tržnici Sapa: Celníci objevili padělky světových značek za desítky milionů!

 
Obří razie se ve středu dopoledne uskutečnila na pražské tržnici Sapa. Zhruba padesátka celníků i policisté kontrolovali trhovce, na místě našli tři obří kontejnery napěchované padělky bot, kabelek, slunečních brýlí či parfémů světových značek. Škoda, která vznikla majitelům ochranných známek, šplhá do desítek milionů.
21.07.2021 17:05 |

podobné články

Zátah v Sapě: Celníci odhalili padělky hraček za miliony i nedodržování EET

 
Zhruba 4000 padělků značkových hraček a stavebnic našli celníci minulý týden při kontrole v pražské tržnici Sapa. Prodej padělků by majitelům značek způsobil škodu téměř dva miliony korun, uvedla mluvčí pražského celního úřadu Ivana Kurková. Ve dvou případech také stánkaři neodesílali údaje o prodejích do systému elektronické evidence tržeb.
01.10.2018 15:45 |

podobné články

Co odhalili pražští celníci loni na letišti? Drogy, padělky i chráněné rostliny

 
Celníci z pražského Letiště Václava Havla se v roce 2018 činili. Za uplynulý rok odhalili více případů pašování než v roce 2017. Konkrétně si polepšili o 92 případů, čímž dosáhli 1579 odhalení. Nejčastěji se pašovaly drogy, ruzyňští celníci zadrželi ale také padělky luxusních hodinek, přípravků na podporu erekce i hokejek, anabolické steroidy, vzácné kaktusy i orchideje nebo produkty tradiční čínské medicíny.
14.01.2019 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6140 článků)

Celníci ve stánku zajistili tisíce padělků luxusních hodinek

 
Celníci a policisté zajistili ve středu ve stánku v pražské tržnici Sapa padělky luxusních hodinek světových značek. Pokud by se prodejcům podařilo zboží prodat jako originály, způsobili by majitelům ochranných známek škodu přes 350 milionů korun. ČTK to sdělila mluvčí pražských celníků Ivana Kurková.
18.06.2015 14:05 |

podobné články

Celníci odhalili v Brně dílnu na výrobu padělaného textilu. Našly se padělky v hodnotě 2,5 milionu

 
Celníci odhalili v pátek v Brně dílnu na výrobu padělků značkového textilu. Zásobovala jimi delší čas tržnice na Moravě. ČTK to dnes řekla mluvčí celní správy Lada Temňáková. V souvislosti s případem se připravuje stíhání šesti Vietnamců. V dílně celníci našli padělky za 2,5 milionu korun.      
17.10.2013 11:25 |

podobné články

Falešné parfémy i elektronika světových značek. Razie v Praze 4 odhalila padělky za 20 milionů

 
Padělky parfémů a elektroniky světových značek za zhruba 20 milionů korun odhalili v uplynulém týdnu celníci na dvou místech v Praze 4. V tiskové zprávě to oznámila mluvčí pražských celníků Ivana Kurková.
20.07.2021 13:10 |

podobné články

Razie celníků v Sapě: Objevili sklad napěchovaný falešným Legem

 
Úspěšní byli v pondělí dopoledne pražští celníci v Sapě. Tam hledali padělky stavebnice Lego. Dlouho jim to nezabralo a ze skladu v tržnici v Libuši odvezli desítky tisíc kusů »fakeových« kostiček.
27.11.2017 15:00 |

podobné články

Celníci v Sapě našli padělky za 14 milionů: Trhovkyně je při kontrole napadla

 
Celníci tento týden objevili při dvou kontrolách v tržnici Sapa v pražské Libuši přes čtyři tisíce padělků textilu, kožené galanterie, hraček, slunečních brýlí a obuvi. Pokud by je prodejci prodali, majitelům ochranných známek by vznikla škoda přesahující 14 milionů korun. Jedna z prodavaček celníky dokonce napadla.
25.05.2017 14:55 |

podobné články

POZOR PADĚLKY! Celníci objevili falešné náplně do elektronických cigaret

 
Myslíte, že elektronické cigarety jsou pro zdraví bezpečnější? Ne vždy! Celníci v Pardubicích totiž objevili zdraví nebezpečné a závadné padělky náplní. „Při kontrole byl zjištěn prodej nejen padělaných hraček, peněženek a pánských vůní, ale k překvapení celníků i náplní do elektronických cigaret v celkovém počtu 314 kusů. Celkově se jednalo o padělky v hodnotě statisíců korun,” řekl v úterý mluvčí celníků Václav Kánský.
15.10.2013 15:20 |

podobné články

Celníci zadrželi padělky značkového zboží v hodnotě 235 milionů korun

 
Celníci v Chebu objevili padělky zboží značek Chanel a Converse, které byly dovezeny z Číny.
07.05.2010 12:55 |

podobné články

Tajný sklad padělků v Sapě: Celníci odkryli falešné zboží za miliony korun

 
Celní správa našla v sobotu tajný sklad padělků známých značek v pražské Sapě. Na sklad přišla dvojice celníků převlečených za obyčejné nákupčí. Prodejce jim přímo před zraky otevřel dobře ukrytou místnost, kde se nacházelo zboží za miliony korun. Kontrola byla součástí velké celní akce právě na padělané oblečení nebo například cigarety a další.
15.10.2016 19:55 |

podobné články

V Palladiu prodávali padělky luxusních značek

 
Na padělky známých oděvních značek Českou obchodní inspekci upozornili sami kupující. V outletu na pražské Národní třídě pak inspekce zabavila přes 300 falzifikátů.
18.07.2012 09:35 |

podobné články

OBŘÍ ÚLOVEK CELNÍKŮ: Objevili padělky hodinek Rolex nebo Breitling za 2 miliardy

 
Padělky hodinek luxusních značek objevili celníci s policisty v pondělí při akci v pražské tržnici SAPA.
06.11.2012 12:20 |

podobné články