Článek

Velká razie: Policie vtrhla do vily Mariana Kočnera, obviněného z nájemné vraždy Kuciaka

 
Slovenská policie si na čtvrteční ráno naplánovala rozsáhlou razii. Příslušníci Národní kriminální agentury (NAKA) vtrhli do domů Mariana Kočnera (56) a dalších lidí. Pracovní skupina „Novinář“ zasahovala v několika slovenských městech.
30.01.2020 10:15 |

podobné články

Podobné články

Čtvrtá podezřelá z vraždy novináře Kuciaka: Tlumočnice kontroverzního podnikatele

 
V případu vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka obvinili již čtvrtou osobu. Je jí 44letá Alena Zsuzsová, která měla být tlumočnicí kontroverzního podnikatele Mariana Kočnera. Na svém webu o tom informovala slovenská televize Markíza s odvoláním na dva policejní zdroje. Vyšetřovatel údajně pro ženu žádá vazbu.
29.09.2018 17:25 |

podobné články

Z objednání vraždy Kuciaka viní zatčenou Alenu. Matka snoubenky zmínila jejího šéfa

 
Z úkladné vraždy Jána Kuciaka viní na slovensku trojici zadržených mužů, kteří skončili ve vazbě. Tam putuje i čtvrtá obviněná - Alena Z. Právě ona si měla vraždu  objednat, píše Denník N. Pracovala však pro kontroverzního podnikatele Mariana Kočnera, nad čímž se pozastavuje i matka Kuciakovy zastřelené snoubenky Martiny Zlatica Kušnírová, která kvitovala pokrok ve vyšetřování, ale upozornila, že „to bude ještě velmi zajímavé“.
30.09.2018 13:40 |

podobné články

Razie kvůli vraždě novináře Kuciaka (†27): Hledali v barácích podnikatele

 
V objektech podnikatele Mariana Kočnera (55) zasahovala včera slovenská policie. Právě on si údajně objednal vraždu novináře Jána Kuciaka (†27).
17.10.2018 12:15 |

podobné články

Býval členem Krejčířova gangu, teď hlídá majetek Kočnerovi: Kdo je vlastně Ivo Hricík?

 
Slovenská policie ve čtvrtek uspořádala masivní razii v šestnácti domech a devíti dalších objektech u Kočnera a soudců podezřelých ze spolupráce s mužem viněným z vraždy Jána Kuciaka! Dokonce se zakuklenci objevili i doma u Iva Hricíka - pravomocně odsouzeného člena Krejčířova gangu, který nyní pracuje právě pro Kočnera.
31.01.2020 16:50 |

podobné články

Humr a kaviár? Kočner, spojovaný s vraždou Kuciaka, "trpí" ve vězení

 
Jméno slovenského podnikatele Mariana Kočnera se čím dál častěji skloňuje v souvislosti s objednáním vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka (†27). Kvůli jinému případu je už čtyři měsíce ve vazbě a vypadá to, že se vězeňská strava projevila na jeho váze. Čím se Kočner, zvyklý na luxus, teď musí živit?
18.10.2018 13:40 |

podobné články

Vražda novináře Kuciaka před soudem: Kočner s Alenou zosnovali popravu, prohlásil svědek

 
Ve středu 15. ledna třetím dnem pokračoval soud s údajnými vrahy slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Peter Tóth, exšéf rozvědky a někdejší kamarád Mariana Kočnera podezřelého z objednání Kuciakovy vraždy, svou výpovědí kontroverzního podnikatele potopil. Řekl, že nemá pochyb o tom, že popravu zosnoval právě Kočner a Alena Zs.
15.01.2020 10:05 |

podobné články

Vraždu Kuciaka měla objednat tlumočnice Alena: S Kočnerem měli silné pouto

 
Tlumočnici Alenu Z. (44) slovenští vyšetřovatelé poslali do vazby a obvinili ji z toho, že objednala vraždu Jána Kuciaka (†27). Její bývalý manžel nad tím jen nechápavě kroutí hlavou. Z jeho vyjádření je zřejmé, že kromě toho, že žena tlumočila z italštiny pro kontroverzního Mariána Kočnera, ty dva pojilo ještě jiné, silnější pouto.
02.10.2018 05:45 |

podobné články

„Vraždu Kuciaka si objednal Kočner,“ vypověděl údajně jeden z obviněných

 
Na veřejnost pronikly nové závažné informace týkající se vyšetřování vražd novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Zdá se, že informace o napojení kontroverzního podnikatele s údajnými vazbami na slovenské podsvětí Mariána Kočnera pochází přímo od jednoho z obviněných.
03.10.2018 23:25 |

podobné články

Detaily popravy Jána Kuciaka: Svědek řekl, jak Marian Kočner naplánoval vraždu

 
Ve středu 15. ledna proběhl další soud s údajnými vrahy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Prokurátor k vyjádření vyzval svědka Petera Tótha, někdejšího kamaráda Mariana Kočnera. Ten řekl, že nepochybuje, že vraždu zosnoval právě Kočner se svou asistentkou Alenou Zsuzsovou. Během své výpovědi se omluvil rodičům obou zavražděných.
15.01.2020 17:16 |

podobné články

Soud s údajnými vrahy Kuciaka očima experta: Co obžalovaní nechtějí, abychom věděli?

 
Soud s údajnými vrahy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) je ostře sledován. Oči veřejnosti se upírají na obžalované Mariana Kočnera, Alenu Zs., Miroslava Marčeka i Tomáše Sz. Jestli podlehli tlaku emocí, pro web Pluska.sk rozebral expert na mikroexpresi tváře Dušan Straňák.
18.01.2020 05:20 |

podobné články

Kočner prý hrozil popravou advokátovi rodiny zavražděné Kuciakovy snoubenky: Nechám ti projít kulku hlavou

 
Slovenská i česká veřejnost stále zoufale čeká na odpovědi v případu vraždy novináře Jána Kuciaka (†27), o které se dozvěděl celý svět. Policie před několika dny zatkla čtveřici podezřelých, která měla zosnovat nájemnou vraždu. Slovenská média v případu stále častěji skloňují jméno kontroverzního podnikatele Mariána Kočnera.
08.10.2018 15:40 |

podobné články

Měla prsty i v další vraždě?! Šokující podrobnosti o Aleně Zs., údajné objednavatelce Kuciakovy vraždy

 
Policie ji podezřívá z objednání vraždy novináře Jána Kuciaka, Alena Zs. ale možná měla prsty i v dalším obdobném případě. Slovenský specializovaný trestní soud poskytl televizi JOJ rozsudek v případě nájemné vraždy exprimátora města Hurbanov Lászla Basternáka. I když je spis anonymizovaný, lze z kontextu určit, že jednou ze svědkyň byla právě ona. Objednavatele této vraždy se dodnes nepodařilo ustanovit.
18.10.2018 15:55 |

podobné články

Zvrat v kauze Kuciak? Razie v luxusní vile Kočnerovy ženy! Podívejte se dovnitř

 
V budovách kontroverzního slovenského podnikatele Mariána Kočnera bylo od úterního rána pořádné rušno. Probíhají v nich domovní prohlídky. Maskovaní policisté s nimi mají plné ruce práce. Zásah souvisí s násilnou trestnou činností a dost možná tedy s vraždou Jána Kuciaka. Strážci zákona prohledali dokonce i vilu Koč
16.10.2018 09:55 |

podobné články

Alena Zs. jako Mata Hari: Co má Kočnerova údajná volavka společného s nejslavnější špionkou?

 
Jednou z nejslavnějších Slovenek současnosti je bezesporu Alena Zs. (45). Veřejnost ji zná jako údajnou objednavatelku vraždy Jána Kuciaka a jeho snoubenky (oba †27) a zároveň také jako volavku kontroverzního podnikatele Mariána Kočnera (56). Její vystupování zdánlivě připomíná chování nejslavnější špionky všech dob Maty Hari.
02.02.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Mata Hari (98 článků) , Hari Hari (3 články) , Maty Maty (2 články)

Vysílali jsme: Slovensko čekají volby. Skončí Fico v opozici?

 
Už za dva týdny bude znát Slovensko vítěze parlamentních voleb. Ty rozhodnou, jestli se u moci udrží Smer SD Roberta Fica, který je úzce spojovaný s osobou souzeného podnikatele Mariána Kočnera. Nejen o tom, nakolik se do hlasování občanů promítne po dvou letech kauza vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky, bylo Epicentrum Blesku s politologem Petrem Justem. Sledujte od 15:00.
17.02.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (921 článků)

Kočner po smrti Kuciaka (†27) přichází o vlivné přátele. Fico od něj dal ruce pryč

 
Kontroverzní podnikatel Marián Kočner, který má vazby na slovenské podsvětí, se donedávna mohl chlubit úzkými vztahy se slovenskými politiky. Přátelil se s expremiérem Robertem Ficem i bývalým ministrem vnitra Robertem Kaliňákem. Teď ale od něho jeho vlivní známí dávají ruce pryč. Kočnerovo jméno od počátku figurovalo ve vyšetřování vraždy Jána Kuciaka (†27). Nyní se spekuluje o tom, že to byl právě Kočner, kdo si ji objednal. O pádu Kočnera píše slovenský web Aktuality.sk.
04.10.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (921 článků)

Vraždu Kuciaka si dle jednoho z obviněných objednal slovenský podnikatel

 
Jeden ze čtveřice obviněných z vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka vypověděl, že vraždu reportéra si objednal podnikatel Marian Kočner. Napsal to ve středu list Denník N. Kočner, který nebyl v kauze dosud obviněn, je ve vazbě kvůli jinému případu. Kuciak v minulosti psal i o podezřelých transakcích Kočnera.
04.10.2018 09:00 |

podobné články

Exšéfa Markízy a podnikatele z článků Kuciaka (†27) obvinili z falšování směnek

 
Slovenská policie zadržela a obvinila z falšování cenných papírů a z maření spravedlnosti bývalého šéfa nejsledovanější slovenské televize Markíza Pavola Ruska a kontroverzního podnikatele Mariána Kočnera. Policisté to uvedli ve čtvrtek na sociální síti. Případ se týká podezření z padělání směnek za miliony eur, jejichž proplacení požaduje i od Markízy jedna z Kočnerových firem.
21.06.2018 15:45 |

podobné články

Nové zprávy kolem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky: Zvažovalo se zabití i těchto dvou vlivných lidí

 
Kromě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové měli být zavražděni také bývalý ministr vnitra Daniel Lipšic a elitní prokurátor. Podle všeho se na jejich vraždě měla domlouvat právě čtveřice obviněných z vraždy Kuciaka a Kušnírové. Informaci přinesl server sme.sk.
27.10.2018 08:10 |

podobné články