Článek

Velká potupa pro Václava Mikuláška. V Clashi ho porazil Sandro z Love Islandu, zoufalý Baba Jaga se nechal diskvalifikovat

 
Sandro Jandejsek se postaral o jednu z největších senzací uplynulého turnaje Clash of the Stars. Hvězdě Love Islandu se podařilo zvítězit po skvělém výkonu nad profi zápasníkem Václavem Mikuláškem. Ten měl sice v prvním kole navrch, ve druhém mu ale totálně odešla fyzička a tahal za kratší konec. V zoufalství pak opakovaně porušil pravidla, za což přišla diskvalifikace. Jak zachytili přítomní fotografové eXtra.cz, hala byla v tu ránu na nohou.
23.06.2024 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Sandro Sandro (8 článků) , Sandro Sandro (8 článků)
Podobné články

Sandra z Love Islandu čeká v Clashi peklo plné bolesti, slibuje Mikulášek. Toho Jandejsek rozzuřil na staredownu do běla

 
V rámci Clash of the Stars 8 v Ostravě se v kleci opět představí i bývalý zápasník Oktagonu Václav "Baba Jaga" Mikulášek a profesionální boxer Sandro Jandejsek z Love Islandu. Právě Sandro svého soupeře jen pár hodin před soubojem pořádně rozzuřil. "Bral jsem to přátelsky, ale už to tak brát nebudu. Teď ho to bude v kleci bolet o něco víc," reaguje Mikulášek pro eXtra.cz a vysvětlil důvody náhlé nevraživosti. 
22.06.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Sandro Sandro (8 článků) , Sandro Sandro (8 článků)

Karlos Vémola dostál slovu a Mikuláškovi téměř utrhl hlavu: Baba Jaga schytává od lidí nálož kritiky

 
MMA bijec Karlos Vémola (35) dostál svému slovu a včera v nejsledovanějším zápase turnaje Oktagon 19 s přehledem rozdrtil svého soupeře Václava Mikuláška. Celý zápas trval neuvěřitelně krátkých 122 sekund a Mikulášek, přezdívaný Baba Jaga, si prakticky vůbec neškrtl. Vémola strhl Mikuláška na zem již po deseti sekundách a poté si jen připravoval pozici na drsné zakončení. Mikulášek to nyní na sociálních sítích od lidí schytává.
06.12.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Zápasníci se postavili k plotně v Prostřenu: Baba Jaga rozmlátil sklenici a nasadil bojové rukavice

 
Tento týden čeká fanoušky pořadu Prostřeno velmi speciální podívaná. V kuchyni se totiž objeví pětice hvězd české MMA scény! Jak se stravují známí zápasníci a hlavně, jak se jim daří za plotnou? To v pondělním díle trochu zastíní výbuch legendárního bojovníka Václava "Baba Jaga" Mikuláška, který se klasicky chopí role největšího showmana. U stolu rozbije skleničku a pak nasadí MMA rukavice. Hostitel pro jistotu zvolí nealko večer.
02.10.2023 17:40 |

podobné články

Nechutný útok zápasníka Mikuláška na Tadeáše Veselého: Zneužiju ti psa, vyhrožuje Baba Jaga

 
Profesionální zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek se již podruhé ostře pustil do kontroverzního influencera Tadeáše Veselého. Tentokrát mezi dvojicí proběhla slovní přestřelka prostřednictvím sociálních sítí, kde ani jeden veřejně nešetřil drsnými slovy. Mikulášek, který byl před časem vyhozen z největší tuzemské organizace Oktagon, například vyhrožoval Veselému, že mu zneužije psa. 
15.01.2024 10:50 |

podobné články

Z outsidera na vrchol: Sandro z Love Islandu v Clashi porazil Babu Jagu, ve výhru sám nevěřil

 
Velkým překvapením osmého galavečera Clash of the Stars bylo dozajista vítězství Sandra Jandejska. Ten se z pozice absolutního outsidera dostal až na "vrchol", když si připsal výhru nad profi zápasníkem Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem. V rozhovoru pro eXtra.cz následně bývalý účastník Love Islandu přiznal, že tomuto scénáři nevěřil ani on samotný a tak trochu předem počítal s porážkou. 
27.06.2024 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandro Sandro (8 článků) , Sandro Sandro (8 článků) , Babu Babu (6 článků)

Mikulášek se po porážce se Sandrem z Love Islandu rozplakal. Kvůli souboji zmeškal pohřeb a přivodil si vážné zranění

 
Zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek prožívá krušné chvíle. Porážka v rámci Clash of the Stars během souboje s hvězdou Love Islandu Sandrem Jandejskem pro něj nepřipadala v úvahu, přesto se stala realitou. "Bohužel, no," řekl zklamaně po prohře pro eXtra.cz. Z klece odešel s prasklou klíční kostí a přiznal, že kvůli přípravě na souboj dokonce vynechal i pohřeb svého strýce. Během rozhovoru nechyběly slzy. 
25.06.2024 06:10 |

podobné články

Baba Jaga v slzách: Jeho zbožňovanou fenku Cloui někdo ukradl, pak ji srazilo auto

 
MMA zápasník Václav „Baba Jaga“ Mikulášek si prožívá chvíle hrůzy. Jen na pár minut si odběhl do obchodu v centru Prahy, zatímco svou fenku Cloui nechal venku uvázanou, ale když se vrátil, zvíře bylo pryč. Jak v neděli večer Mikulášek informoval na svých sociálních sítích, nebohou Cloui měl někdo unést a pak ji srazilo auto. 
18.03.2024 16:40 |

podobné články

Sandro z Love Islandu stojí před životní výzvou: Lásku si na ostrově nenašel, teď se půjde porvat s českou boxerskou jedničkou

 
Sandro Jandejsek, kterého lidé znají především jako účastníka reality show Love Island, je také profesionální zápasník – a v ringu ho fanoušci uvidí už zanedlouho. Koncem prosince se mezi čtyřmi provazy postaví nejlepšímu tuzemskému boxerovi Vasilu Ducárovi. Jak tento atraktivní duel odhadují diváci?
10.12.2023 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Sandro Sandro (8 článků) , Sandro Sandro (8 článků)

Václav Mikulášek o úřadování v Clash i vyhazovu z Oktagonu: Ničeho nelituji, říká Baba Jaga. Profi zápasení mu však chybí

 
MMA fighter Václav "Baba Jaga" Mikulášek si úřadování v Clash of the Stars užívá. Jak však přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, zápasení na vrcholné úrovni pod záštitou Oktagonu, z něhož byl loni suspendován, mu chybí, ale zpětně svého chování nelituje. Jaká by byla jeho reakce, pokud by mu promotér organizace nabídl "ještě jednu" šanci? I o tom se bijec rozpovídal. 
11.05.2024 06:10 |

podobné články

Čarodějnice z Arabely Andresíková: Znovu jako »baba Jaga«!

 
Slavná čarodějnická kolegyně Rumburaka z pohádkového seriálu Arabela Jana Andresíková (69) už zase kouzlí! Herečka, která se poslední roky potýkala s vážnými nemocemi (rozdrtila si například obě ramena), se vrací na filmové plátno. A opět jako odporná baba Jaga!
23.08.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Andresíková (65 článků)

Lara Croft vs. baba Jaga: Tomb Raider se změnil v hororovou pohádku

 
Když se Lara Croft vydala v posledním dobrodružství Rise of the Tomb Raider na zamrzlou Sibiř, nečekala, s kým vším se tam utká. Narazila na hlavové vlky i medvědy a utkala se dokonce s nesmrtelnými strážci legendami opředeného města Kitěž. Nyní, více než dva měsíce od vydání hry, se vyplatí do zasněženého Ruska vrátit. Na Laru totiž čeká krutá pohádková postava – baba Jaga!
27.01.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Lara Croft (122 článků)

Michal Kobza: Baba Jaga zmasakrovala Sobotkovi oranžové hejtmany

 
Již malé děti vědí, že je v pohádkách a pověstech vykreslena Baba Jaga jako negativní a hladová stařena, která létá ve velkém opancéřovaném hmoždíři a odráží se tloukem. Během její návštěvy jednotlivých krajů duje vítr a stromy se musejí ohýbat až k zemi. Vlastní majetek si dobře střeží a její protivníky čeká zpravidla pečení ve vlastní šťávě. Tato figura zlé stařeny zhmotněné do osoby miliardáře a mediálního magnáta Andreje Babiše uštědřila ČSSD z pátku na sobotu drtivou porážku v krajských a senátních volbách.
14.10.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26374 článků)

Baba Jaga přinesl hřebík, na který Vémola pověsí kariéru: Ten je do rakve, říká Terminátor

 
Dlouho očekávaný zápas Karlose Vémoly (35) s Václavem Mikuláškem se uskuteční už tuto sobotu. V pátek ráno prošli zápasníci váhovým limitem, který pochopitelně splnili. V Brně v Zoner BobbyHall areně se proti sobě postaví v hlavním zápase Terminátor a Baba Jaga. Mikulášek přinesl svému soupeři menší dárek, oba zápasníci však pojali jeho význam úplně jinak...
04.12.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (978 článků)

Zůstalo ticho: Zápasník Baba Jaga zničehonic přestal slyšet. Nechápu, co se stalo, zoufá si

 
Zápasník Václav "Baba Jaga" Mikulášek prožívá těžké chvíle. Jak informoval na sociálních sítích, zničehonic přestal slyšet. "Zůstalo ticho. Člověk si uvědomí, jaký věci mu asi budou chybět, jako hudba, hlas vaší mamky," napsal. 
12.07.2024 15:20 |

podobné články

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (54 článků) , David David (1934 článků) , David David (1447 článků)

Vánoce u hvězdiček Like House a Love Islandu: Účastníci se pochlubili roztomilými fotkami

 
Vánoce jsou za námi a teď už nás čeká jen Nový rok. Na ten si ale ještě pár dní počkáme. Nyní se můžete pokochat, jak trávili Vánoce účastníci z Like House či Love Islandu. Kdo s kým trávil vánoční čas, zda jsou páry z Love Islandu stále spolu a kdo si co vzal ke stromečku na sebe? O to vše se účastníci podělili na svým Instagramech.
28.12.2022 09:25 |

podobné články

Vypadlí hráči z Love Islandu nešetří kritikou. Show ztrácí smysl, rozčilují se Tereza s Martinem nad kroky tvůrců

 
Letošní řada Love Islandu je plná zvratů. Nejdříve si diváci odhlasovali návrat Lua do vily lásky, o pár dní později bylo zjištěno, že se vrací i Majka, a poslední kapkou byl milostný trojúhelník mezi Dianou, Majlem a Mikem. Některé kroky produkce vyvolaly u fanoušků pořádný poprask a mnozí se shodli, že smysl Love Islandu, kdy se sejde skupinka neznámých lidí hledajících lásku, se zcela vytrácí. Jaký na to mají názor už vypadlí hráči Tereza a Martin? Rozpovídali se o tom v pořadu eXtra Host. 
11.10.2023 05:10 |

podobné články

Oliver z Love Islandu v milostném trojúhelníku: Vyznal lásku Alagii, Adriana se mu vysmála

 
Oliver z Love Islandu rád provokuje. Jak jinak si totiž vysvětlit video, které přidal na svůj TikTok. V něm zpívá o tom, jak by si rád něco začal s influencerkou Dominique Alagiou a jak je podle něj krásná. Reakci na prapodivné video následně zveřejnila Adriana, která měla s Oliverem v Love Islandu vztah, ovšem po návratu do Česka se rozešli. 
02.12.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (24 článků)