Článek

Velká krize Marka Adamczyka: Kvůli porotě chtěl odstoupit, Evin úspěch ho ale motivuje

 
Herec Marek Adamczyk patří, stejně jako jeho krásná manželka Eva Adamczyková, mezi miláčky diváků taneční soutěže StarDance. Kvůli rýpavým výtkám přísné poroty měl chvíle, kdy chtěl svou účast v oblíbené show dobrovolně odpískat, jak ale přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, toto období má již naštěstí za sebou. 
14.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)
Podobné články

Po vyřazení Adamczyka ze StarDance diváci běsní: Je to nefér, vypadnout měl Hradilek

 
Sobotní soutěžní večer oblíbené taneční show StarDance bohužel skončil v neprospěch herce Marka Adamczyka a jeho taneční partnerky Lenky Nory Návorkové. Ačkoliv o jejich vyřazení ze soutěže samo sebou rozhodli diváci, pro řadu jejich fanoušků to byl ošklivý šok a o tom, zda Adamczyk vypadl ze soutěže právem, se na sociálních sítích vedou bouřlivé diskuze. 
19.11.2023 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Zaměstnanecké benefity a výhody - Co vás motivuje k lepším výsledkům v práci

 
Co motivuje zaměstnance k lepším výkonům v práci? Peníze, volno, služební automobil, nebo telefon. Co motivuje vás?
11.03.2011 13:05 |

podobné články

Zamilovaní manželé Adamczykovi s tatínkem, Kubelková s krásnými dcerami: Slavné rodiny na StarDance

 
Manželský pár herce Marka Adamczyka a snowboardistky Evy Adamczykové sice v aktuální řadě soutěže StarDance „soupeří“ proti sobě, téměř každý soutěžní večer ale odcházejí spolu. Velká láska páru je znát na každém kroku. Představitele Vaška z filmu Lidice nebo Davida ze seriálu Dabing Street tentokrát doprovázel i jeho otec. Všimla si toho i redakce eXtra.cz, která byla na místě. Kdo dál dorazil s rodinou? 
12.11.2023 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , David David (1721 článků)

Seriál Kukačky: Výjimka pro Marka Adamczyka

 
Ačkoliv scénárista Jan Coufal měl dopředu určité představy o hlavních protagonistech a chtěl do seriálu obsadit herce, kteří si již prošli rodičovstvím a vdechli by tak do svých postav své vlastní pocity a zkušenosti, nakonec i Marek Adamczyk prošel sítem uchazečů. Mohl se tak ujmout role architekta, tatínka vyměněného Jakuba, který trpí Aspergerovým syndromem.
26.04.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Jan Marek (472 článků) , Jan Marek (198 článků)

Rytmus jde proti porotě: Skončí v SuperStar?

 
Rapper Rytmus sedící v porotě soutěže Česko Slovensko hledá SuperStar dělá v hodnocení soutěžících pěkný zmatek! Když se něco líbí jeho kolegům Heleně Zeťové, Gábině Osvaldové a Paľu Haberovi, on s výkonem není spokojen a naopak. Je tedy jeho účast v porotě nejistá?
21.03.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (214 článků)

Hvězda Kukaček Marek Adamczyk natáčí film Poslední závod: Maká víc než jeho láska Samková!

 
Když ho jeho přítelkyně olympijská vítězka Eva Samková (27) před časem vzala na běžky, zpražil ji. Teď ale Marka Adamczyka (33) čekal větší oříšek. Kvůli roli Emericha Ratha v Posledním závodě trénoval na historických lyžích a otužoval se.
19.03.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Eva Samková (159 článků)

Politologové: Nečas by měl vyvodit odpovědnost a odstoupit

 
Premiér Petr Nečas by měl převzít politickou odpovědnost a odstoupit z funkce. Myslí si to politolog Jan Outlý. Policie nad ránem zasahovala na Úřadu vlády. Zadržela mimo jiné ředitelku premiérova kabinetu Jana Nagyovou. Podle Outlého by měl předseda vlády odstoupit, aby nediskreditoval svůj úřad a Českou republiku v zahraničí. V západních zemích se politici v podobných případech stahují z funkcí, minimálně do vyřešení kauz, řekl politolog Petr Just.
13.06.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1726 článků) , Petr Nečas (9418 článků) , Jana Nagyová (1719 článků)

Zahradník (ODS): Problém migrace jako antická tragédie?

 
Jedním z nejčastěji používaných slov v článcích a komentářích k problému migrace, je slovo krize. Píše se o migrační krizi, o uprchlické krizi, případně o akutní migrační krizi. Krize, krize, krize. Podívejme se na problém migrační krize z hlediska významu slova krize jako jedné z pěti částí klasické antické tragédie. Těmi jsou, podle Aristotela, expozice, kolize, krize, peripetie a katastrofa.
20.09.2015 21:46 |

podobné články

Herec Marek Adamczyk: Od role čerta po utrápeného otce v Kukačkách. Jak vypadala jeho cesta ke slávě a jak žije dnes?

 
Marka Adamczyka jste si nejspíš všimli díky úspěšnému rodinnému seriálu Kukačky, ve které ztvárnil otce jednoho z vyměněných dětí. Jeho kariéra začala už v dětství, ale cesta na vrchol trvala trochu déle. Jak se dostal ke slávě a jak jeho život vypadá dnes?
22.11.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Herec Adamczyk o hrozivém pádu jeho partnerky Samkové: Nejdříve gratulace, následně odhalení

 
Snowboardistka Eva Samková (28) už má tři roky za partnera herce Marka Adamczyka (34). Ten je jí oporou nejen v dobách úspěchů, ale také v těžších chvílích. Jako třeba, když si před dvěma týdny v rakouském Montafonu přivodila ošklivé zranění a od té doby se zotavuje. Co o jejím hrozivém pádu Adamczyk v rozhlasovém pořadu „Zálety Aleny Zárybnické“ prozradil?
28.12.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Eva Samková (159 článků)

Eva Adamczyková překvapuje: Marek mi na závody nechodí fandit, práskla na manžela

 
Nejen na sjezdovce, ale i na tanečním parketu dokáže Eva Adamczyková pořádně zaválet. Česká olympionička je jednou z jasných favoritek taneční soutěže StarDance. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jestli musela svého manžela a soupeře v jedné osobě Marka Adamczyka motivovat, aby svou účast v show České televize nevzdal, a jestli jí je oporou během jejích náročných závodů. 
15.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Seriál Kukačky: Proč Adamczykovi změnil život?

 
Když autoři seriálu Kukačky o záměně dětí v porodnici hledali herce pro hlavní role, měli jednu podmínku. Aby byli sami rodiče. Výjimku udělali jen jednu – do role tatínka Martina obsadili bezdětného Marka Adamczyka (33).
13.02.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Martin Marek (69 článků)

Hvězda seriálu Kukačky Marek Adamczyk u scenáristy pohořel! Proč nakonec získal roli?!

 
Když autoři seriálu Kukačky o záměně dětí v porodnici hledali herce pro hlavní role, měli jednu podmínku. Aby byli sami rodiče. Výjimku udělali jen jednu – do role tatínka Martina obsadili bezdětného Marka Adamczyka (33).
05.03.2021 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Martin Marek (69 článků)

Vánoční pohádka ČT slibuje originální zápletku: Princezna je trdlo, řekla Fialová o své roli

 
Jak si nevzít princeznu je letošní vánoční pohádka České televize. Hlavním hrdinům sudičky předpověděly svatbu, oni se však nemůžou vystát a jsou odhodláni udělat všechno proto, aby se této sudby zbavili. V rolích prince a princezny se můžeme těšit na Marka Adamczyka a Annu Fialovou. Co o pohádce a o natáčení s režisérem Karlem Janákem (51) prozradili?
04.11.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (133 článků) , Anna Fialová (125 článků) , Marek Adamczyk (78 článků) , Karel Fiala (258 článků)

Marek Adamczyk dodává seriálu Poldové a nemluvně humor i šmrnc

 
Že se dá kriminální seriál Poldové a nemluvně označit také jako komediální, to je především zásluhou Marka Adamczyka, jenž coby lehkovážný Petr Mlejnek nahání lumpy po městě a přidělává vrásky staršímu bratru Kamilovi.
01.07.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Petr Marek (226 článků)

Marek Adamczyk je jediným bezdětným hercem v hlavní roli v seriálu Kukačky a Kukačky 2

 
Druhá sezóna Kukaček je tady a s ní i stejné ústřední postavy. Jednou z nich je architekt Martin v podání Marka Adamczyka, který byl před natáčením první série na castingu tak věrohodný, že si i navzdory podmínce, že herci musí mít vlastní rodičovskou zkušenost, roli získal.
20.01.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků) , Martin Marek (69 článků)

Jak si nevzít princeznu diváci úplně rozcupovali: S pohádkami končím, prohlásil režisér

 
Moderní fantasy pohádka Karla Janáka (52) Jak si nevzít princeznu se u mnoha lidí nesetkala s pochopením a v hodnocení si nebrali servítky. Kromě obsazení zejména Marka Adamczyka (35), jenž se jim na prince zdál starý, byl problém především ve složitosti příběhu o cestování časem. Sám Janák je se svou pohádkou však nadmíru spokojen, jak před časem přiznal exkluzivně redakci eXtra.cz. Přesto však další v dohledné době točit neplánuje.
09.04.2023 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janák (133 článků) , Marek Adamczyk (78 článků)

Eva Adamczyková o StarDance a soupeření s manželem: Taháme si to domů, přiznává

 
Přípravy na StarDance jsou v plném proudu a první živé přenosy klepou na dveře. Pilně trénuje i sportovkyně Eva Adamczyková se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem. Eva má v soutěži i svého životního partnera – herce Marka Adamczyka. Panuje mezi nimi rivalita? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.09.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)

Eva Adamczyková brání kritizovaného manžela: Nejsme profesionálové, nevíme, jak reagovat na chybu, říká

 
Eva Adamczyková se v sobotu musela vypořádat s velkým smutkem. I když měla radost, že v taneční soutěži StarDance postoupila do dalšího kola, zároveň smutnila za svého manžela Marka Adamczyka, který v soutěži skončil. V rozhovoru pro eXtra.cz řekla pár dojemných slov a svému muži, jenž schytal od poroty přísnou kritiku, vyjádřila podporu. Přála si, aby spolu skončili ve finále, to už však teď nebude možné. 
21.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Adamczyk (78 článků)