Článek

VELKÁ GALERIE: Miliardářská dcerunka Eva Rezešová prodává zlatou vilu i kůži z tygra

 
Sledujete osudy slovenského klanu Rezešovců? Nejvíce se "proslavila" Eva Rezešová Varholíková (41). Ta byla v hledáčků novinářů, když při nehodě, kterou způsobila, zabila 4 lidi. Rezešová si odseděla 6 let. Je jednou z dědiček luxusní vily, která je nyní na prodej. Podívejte se, v jakém luxusu Eva a její rodina žily.
14.01.2019 12:21 |

podobné články

Podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová nemá vyhráno! Tvrdý střet s realitou

 
Miliardářská dcera Eva Varholíková Rezešová se po šesti letech od nehody, kterou způsobila pod vlivem alkoholu a zemřeli při ní 4 lidé, dostala na svobodu. Podle psychologa ještě nemá vyhráno, čeká ji mnoho věcí, se kterými se bude muset vyrovnat. Například se svou dcerou, která šest let vyrůstala bez matky.
03.09.2018 10:05 |

podobné články

Není Rezešová jako Rezešová: Jedna má výhled na vězeňský dvůr, druhá na pláž v Dubaji

 
Jak ráda by teď Eva Rezešová (36) měnila se svou jmenovkyní, manželkou (31) svého bratra Júlia. Zatímco miliardářská dcerka čeká na soud v maďarské cele, její švagrová si užívá dovolenou v Dubaji.
04.03.2014 22:20 |

podobné články

V base prokoukla: Miliardářská dcerka Rezešová přišla k soudu a všichni jenom zírali

 
Zhýralá slovenská prominentka Eva Varholíková-Rezešová (37) se po více než třech měsících opět postavila před soud a všichni přítomní se nestačili divit! Ze zdrcené a pohublé vězeňkyně je opět šik žena. Rezešová za mřížemi maďarské věznice, kde si odpykává trest za zabití čtyř lidí na dálnici pod vlivem alkoholu, změnila image.
09.09.2014 12:05 |

podobné články

Rezešová prodává zlatý palác! Miliardářská dcera dělá tlustou čáru za minulostí

 
Dědička miliardového jmění a matka bývalé vězeňkyně Eva Rezešová starší prodává rodinný dům v Košicích. Honosná rezidence se ocitla v nabídce realitní kanceláře i s mnoha exkluzivními fotkami. V domě kontroverzní rodiny nechybí nábytek od Versaceho či pozlacená mozaika ve sprše.
09.01.2019 14:50 |

podobné články

Nová výmluva miliardářské dcerky Rezešové: Pila jsem až po nehodě!

 
Vyšetřování dopravní nehody, při které miliardářská dcera Eva Rezešová údajně způsobila smrt 4 lidí, je u konce. Nezodpovězená zůstává jen jedna otázka. Řídila opilá? Rezešová přišla s výmluvou, že se napila až po nehodě.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová před jízdou, při které zabila 4 lidi: Pila alkohol!

 
Magnátova dcera Eva Rezešová-Varholíková (36) měla k alkoholu vždy blízko. Jak ukázalo vyšetřování dopravní nehody, při které v Maďarsku usmrtila 4 lidi obzvlášť brutálním způsobem, oddávala se chlastu nejenom po srážce, ale i před ní, a to dokonce celý jeden den!
14.08.2013 14:25 |

podobné články

Miliardářská dcera Rezešová: Ujížděla zběsilou rychlostí před milencem?

 
Byli zasnoubení, v osudný okamžik však každý jeli vlastním autem. Dcera slovenského boháče Eva Rezešová-Varholíková se řítila po maďarské dálnici velkou rychlostí a patrně pod vlivem alkoholu, její partner Lukáš Trnovský jel několik desítek kilometrů za ní. A pak došlo k tragické nehodě. Proč? Ujížděla snad před ním?
21.10.2013 17:10 |

podobné články

Rezešová zpátky v base: Poslední foto z luxusního domácího vězení

 
Miliardářská dědička Eva Rezešová je zpátky v base! Luxusu domácího vězení si tak příliš neužila. Dny, které v něm ale mohla strávit se svou dcerou Alexandrou, pro ni jsou však jistě k nezaplacení. Podle fotografie přímo z budapešťského apartmá, kde si trest odpykávala, si spolu pořádně užívaly.
04.12.2013 17:55 |

podobné články

Miliardářská dcera u soudu k nepoznání: Rezešová zhubla na 40 kilo!

 
Vězněná slovenská prominentka Eva Varholíková-Rezešová (36) se dnes poprvé v Maďarsku postavila před soud druhého stupně, který projednává její autonehodu, při které zabila čtyři lidi a dostala za ni 6 let vězení. Dědička milionového impéria Rezešových vypadala příšerně vyhuble a nezdravě. Váží teď jen málo přes 40 kilo.
22.05.2014 13:15 |

podobné články

Rezešová odmítla rekonstrukci: Na místo nehody se nevrátím!

 
Nechce znovu vidět, jak zabila čtyři lidi! Slovenská miliardářská dcerka Eva Rezešová odmítla možnost účastnit se rekonstrukce své nehody na maďarské dálnici.
19.06.2014 15:05 |

podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová venku z basy? Sešla se s dcerou

 
Dědička miliardového impéria Eva Varholíková Rezešová (38) si v maďarské věznici odpykává trest za řízení v opilosti, které skončilo tragickou havárií a smrtí čtyř lidí. Přesto se nyní zdá, že se vězeňkyni podařilo dostat na svobodu, i když jen na čas. Svědčí o tom dojemná fotografie, kterou Evina dcera sdílela na sociální síti.
05.11.2016 18:55 |

podobné články

Miliardářská dcera Rezešová zabila 4 lidi: Na tohle čekala!

 
Zbohatlická dcera Eva Rezešová-Varholíková (41), která si odpykává trest za způsobení dopravní nehody pod vlivem alkoholu, by se mohla po šesti letech vězení dostat podmínečně na svobodu. Bouračka, kterou způsobila, stála život čtyři lidi.
16.04.2018 15:20 |

podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová je v nebezpečí? Nenávist spoluvězeňkyň!

 
Eva Varholíková Rezešová pořádně štve své spoluvězeňkyně! Od doby, co jí bylo schváleno podmínečně propuštění, se prý chlubí, kudy chodí. Její dobrá nálada ale spoluvězeňkyním pije krev.
25.07.2018 13:40 |

podobné články

Mrtvolný výraz, propadlé tváře a kostnaté ruce: Rezešová zhubla na 40 kilo!

 
Známá miliardářská dědička Eva Varholíková-Rezešová (41), která 21. srpna 2012 na maďarské dálnici pod vlivem alkoholu způsobila autonehodu se čtyřmi mrtvými, je na svobodě. Šest let ve vězení se na ní výrazně podepsalo.
30.08.2018 05:05 |

podobné články

Nehoda dcery exmajitele Sparty: Ten kamioňák lže, tvrdí Rezešová

 
Dcera bývalého majitele Sparty Alexandra Rezeše, Eva Varholíková-Rezešová, je rozčílená z výpovědi řidiče kamionu. Obvinila ho ze lži. Rezešová zavinila nehodu, při které uhořeli 4 lidé.
22.09.2012 13:55 |

podobné články

Miliardářská dcera zabila na silnici 4 lidi: Z basy se Rezešová může dostat dříve!

 
Pozůstalí čtyř obětí, které zemřely v roce 2012 při děsivé autonehodě, jež způsobila miliardářská dcera, jsou v šoku! Zbohatlická Slovenka se totiž možná dostane z maďarské basy dříve. Její chování za mřížemi je totiž ukázkové.
07.03.2017 16:35 |

podobné články

Bestiální byznys s tygry: Zastřelené šelmy vařili 5-12 dní, za maso, kůži a drápy inkasovali statisíce. Berousek a dva kumpáni skončili ve vazbě

 
Byznys kolem Berouskova zooparku Bašť nedaleko Prahy, kde se mělo obchodovat s mrtvými tygry, nabírá hrůzných rozměrů. Tělo každé šelmy strůjci tohoto zvěrstva vařili pět až dvanáct dnů. Podle Roberta Šlachty z Celní správy ČR se ceny tygra pohybovaly od 100 do 150 tisíc korun. Kůži prodávali od 50 do 100 tisíc, drápy za 2500 a jeden gram masoxu za 1500 korun. Posledního usmrceného tygra našli při domovních prohlídkách, zvíře chladnokrevně střelili do oka a krku, aby nepoškodili kůži. Policie v kauze obvinila tři muže. Chovatele zvířat Ludvíka Berouska(67), Vietnamce - strůjce byznysu. Preparátora (35), který tygry zpracovával, v pondělí chytili přímo při činu. Všichni tři skončili ve vazbě.
18.07.2018 14:00 |

podobné články

Miliardářská dcerka Rezešová přišla o luxusní vilu: Pod cenou ji koupili důchodci

 
Až si odpyká svůj devítiletý trest za usmrcení čtyř lidí, které zabila při nehodě na maďarské dálnici, bude si muset hledat střechu nad hlavou. Vila prominentní dcery Evy Varholíkové Rezešové totiž byla prodána!
20.01.2015 16:36 |

podobné články

Prominentní dcera Eva Rezešová: Ze sexbomby se stala troska

 
Slovenská milionářka, která byla zvyklá na luxus, zažívá peklo. Eva Varholíková-Rezešová (35) zabila na maďarské dálnici čtyři lidi. Teď je ve vazbě. Nejí, pláče a rodina má strach, že v cele zemře.
05.09.2012 05:05 |

podobné články