Článek

Velká cena motorek v Brně se pojede: Definitivně a bez diváků

 
Velká cena motorek v Brně se v srpnu pojede. Diváci ale nebudou mít k okruhu přístup. Oznámilo to město Brno, které společně s Jihomoravským krajem závody placené z veřejných peněz pořádají.
03.07.2020 15:15 |

podobné články

Podobné články

Velká cena ČR motorek za milion eur z veřejných peněz se v Brně v srpnu pojede: Lístky si od dubna koupilo 42 lidí!

 
Velká cena motocyklů v Brně se v srpnu v Brně pojede. Promotérská společnost Dorna ve čtvrtek definitvně zařadila závod Mistrovství světa Moto GP do kalendáře šampionátu. O placení ale Brno, kraj a stát ještě vyjednávají. Závod se pojede 7. až 9. srpna -  jako první mimošpanělský podnik seriálu po koronaviru - bez diváků. Ti situaci dávno pochopili a lístky si, i když mohou, nekupují.
11.06.2020 15:30 |

podobné články

Velká cena motorek v Brně: Bez českých jezdců i bez diváků, ale za české miliony!

 
Bez českých diváků, českých jezdců i českých médií. Zato za milion eur (zhruba 26 milionů Kč), výhradně z kapes českých daňových poplatníků, se o víkendu pojede Velká cena motocyklů v Brně. Co víc: Pořadatelé dělají všechno pro to, aby lidem znemožnili byť jen zahlédnout své motocyklové idoly. Podnik tak připomíná Velkou cenou duchů. Důvodem jsou omezení kvůli koronaviru.
05.08.2020 14:50 |

podobné články

Velká cena motocyklů v Brně: Poprvé za 70 let bez diváků!

 
Bez českých i zahraničních diváků, bez českých jezdců, zato za milion eur (26 milionů korun) z kapes českých daňových poplatníků. I za takovou cenu se o víkendu pojede Velká cena motocyklů v Brně. Poprvé za 70 let bez diváků.
06.08.2020 12:15 |

podobné články

Velká cena motorek v Brně bude, i kdyby na chleba nebylo! Prodělečný podnik žije z našich daní

 
Velká cena motocyklů v Brně se na začátku srpna pojede, i kdyby na chleba nebylo. Shodly se na tom město Brno a kraj, které prostřednictvím Spolku pro GP závody mistrovství světa pořádají. A rovnou pro jistotu spustily předprodej vstupenek. Podnik, který pravidelně končí desetimilionovými ztrátami, vstupné nezdraží ani o haléř. Prý by jinak lidé nepřišli.
05.12.2018 15:50 |

podobné články

V Bahrajnu se letos pojede Velká cena F1 v noci

 
Velká cena Bahrajnu formule 1 se v této sezoně pojede jako noční závod. Grand Prix na okruhu v Sáchiru odstartuje až po setmění a piloti ji tak absolvují celou pod umělým osvětlením. Zatím jediným nočním závodem v šampionátu byla Velká cena Singapuru, která se jezdí za tmy od svého zařazení do programu v roce 2008. 
22.01.2014 11:30 |

podobné články

Po rozkopané D1 jedou na Brno statisíce lidí: O víkendu tu startuje Velká cena motorek

 
To bude peklo! Nejočekávanější motoristický podnik v Česku je tady. O víkendu se pojede Velká cena Brna v rámci mistrovství světa silničních motocyklů. Fanoušky čeká hvězdné jezdecké obsazení, ale i vedro, kolony a ucpané silnice včetně u Brna opravované D1!
02.08.2018 11:30 |

podobné články

Brno vyhrálo boj o motorky, Velká cena se pojede i v dalších letech

 
Velká cena České republiky se v Brně pojede i v následujících pěti letech. Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová dnes oznámila, že se s promotérem šampionátu dohodla na prodloužení vzájemné spolupráce. Brněnský závod bude  pořádat nově vytvořený spolek, jehož vznik ve čtvrtek schválili zastupitelé Jihomoravského kraje a města Brna.
16.08.2015 10:35 |

podobné články

Dohady o Velké ceně motorek v Brně: Promotér chce "balík", ale závody by byly bez diváků

 
Bude nebo nebude letos Velká cena Brna? Jet by se měla bez diváků od 7. do 9. srpna. Zde se nákladný motocyklový závod opravdu uskuteční, se rozhodne v příštích dnech. Kvůli závodu, který ročně spolkne přes 100 milionů korun ze státního rozpočtu, i rozpočtů Brna a Jihomoravského kraje, se hejtman s primátorkou stačili rozhádat. Hejtmanovi se nejlíbí, že Brno o závodu mluví, když ještě není jasné, jak to bude.
04.06.2020 14:40 |

podobné články

Hollan (Žít Brno): Jak velkou cenu má Velká cena?

 
Zpětně mě mrzí, že jsem otázku Velké ceny neotevřel v rámci koalice či klubu už dříve: Má město zachránit Velkou cenu motorek, nebo tento „sport“ v Brně nechceme? - See more at: http://www.zitbrno.cz/jak-velkou-cenu-ma-velka-cena/#sthash.YqrdHS0V.dpuf
13.06.2015 16:11 |

podobné články

Velká cena v Brně přežila. Není však jasné, kdo zaplatí dluhy

 
Motocyklová Velká cena České republiky se v Brně pojede i v budoucnosti. Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová oznámila, že se dohodla s promotérem šampionátu na spolupráci na dalších pět let. Závod seriálu mistrovství světa bude pořádat nově vytvořený spolek, jehož vznik ve čtvrtek schválili zastupitelé Jihomoravského kraje a města Brna.
16.08.2015 11:26 |

podobné články

Motocyklová Grand Prix se letos v Brně pojede, rozhodl promotér

 
Motocyklová Velká cena se v Brně pojede, rozhodla promotérská společnost Dorna. Pořadatel závodu Automotodrom Brno ve čtvrtek znovu spustil předprodej vstupenek, který v úterý zastavil, řekl mluvčí Automotodromu Jiří Smetana.
25.06.2015 17:41 |

podobné články

Jarmila Šťastná-Königová, vdova po legendárním Františku Šťastném: Bez motorek nemůže být!

 
Už od včerejška ladí televizor a nemůže se odtrhnout od závodů v Brně. A hlavně ji nikdo nesmí vyrušovat. V hořickém domově důchodců byste našli patrně největší motoristickou fanynku v zemi. Právě tam Jarmila Šťastná-Königová (79) sleduje všechny závody mistrovství světa motorek i F1.
14.08.2011 12:10 |

podobné články

VELKÁ GALERIE: Největší kočky z brněnské GRAND PRIX

 
Velká cena České republiky, která se o tomto víkendu jede v Brně, láká desetitisíce fanoušků. Na své si kromě milovníků rychlých motorek přijdou i fanoušci krásný žen.
25.08.2012 16:55 |

podobné články

Důchodci přijeli na brněnskou Velkou cenu na motorkách až ze Švédska

 
Mezi povětšinou mladými fanoušky silných motorek upoutala dvojice bělovlasých mužů v kempu Start u Masarykova okruhu v Brně ihned pozornost. Důchodci po dojetí nejprve pečlivě zkontrolovali stav svých motorek a hned nato se pustili do stavění stanu. Málokdo přitom tušil, že jeden z důchodců je populární motocyklový závodník ze sedmdesátých let.
16.08.2015 12:16 |

podobné články

Grand Prix Brno: Do motorek nasype stát a kraj rekordních 100 milionů!

 
Ministerstvo školství nasype letos do motocyklové Grand Prix v Brně rekordních 70 milionů korun! V jihomoravské metropoli to přislíbila ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD). Kraj přidá 20 milionů a Brno dalších deset. Suma sumárum přijde daňové poplatníky ježdění motorek po autodromu na 100 milionů korun!
27.04.2017 14:00 |

podobné články

Pády z motorek v Brně. Velká cena obrazem

 
Podívejte se, jak vypadala nedělní Grand Prix motocyklů v Brně
26.08.2012 13:40 |

podobné články

Brno, slavných všude plno: Velká cena motorek se stala přehlídkou smetánky

 
Britové mají k setkávání smetánky a k debatám o byznysu dostihy v Ascotu, Češi Velkou cenu motocyklů v Brně. V bílých stanech, stranou veřejnosti a v hlídaných soukromých kuloárech automotodromu si dali v neděli dostaveníčko politici, obchodníci, sportovci, hvězdičky šoubyznysu i protřelí zákulisní šíbři. Kdo nebyl v Brně, jako by ani nebyl.
06.08.2017 16:35 |

podobné články

Konec Velké ceny motorek v Brně?! Promotér závod vyřadil! Chce, aby Brno opravilo okruh

 
Velká cena motocyklů v Brně vypadla z kalendáře mistrovství světa motocyklů pro rok 2021. Informoval o tom španělský promotér Carmelo Espeleta, který prostřednictvím své společnosti Dorna Sports seriál světového šampionátu MotoGP vlastní.
06.11.2020 13:00 |

podobné články

Kvapil (Žít Brno): Velká cena škodí rozpočtu

 
Za několik dní bude zastupitelstvo města Brna hlasovat o dotaci na Velkou cenu ve výši 50 000 000 korun. Velká cena argumentuje tím, že není ve financování soběstačná. - See more at: http://www.zitbrno.cz/velka-cena-skodi-zdravi-a-rozpoctu/#sthash.yrVnthsn.dpuf
13.06.2015 14:36 |

podobné články