Článek

Vedlich (TOP 09): Začínat svůj mandát skandalizací svých předchůdců je velmi nedůstojné

 
Prohlášení Jindřicha Vedlicha ke lžím Jiřího Bláhy.
01.02.2020 17:05 |

podobné články

Podobné články

Lídrem TOP 09 pro volby v Hradci Králové je náměstek Vedlich

 
Lídrem kandidátky TOP 09 v podzimních komunálních volbách v Hradci Králové a kandidátem na post primátora bude současný náměstek primátora pro rozvoj města Jindřich Vedlich. Obsazení dalších míst na kandidátce strana určí v červnu. Mezi kandidáty by měl být i bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger. ČTK to dnes řekl předseda hradecké TOP 09 Petr Vošoust.
29.05.2014 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1270 článků)

Nová vedení pražských městských částí ruší projekty předchůdců

 
Nová vedení pražských městských částí ruší první projekty svých předchůdců. V Horních Měcholupech nebude plánované dvoupatrové parkoviště a u metra Háje v Praze 11 parkovací věž pro kola. Vedení Prahy 12 chce revidovat nevýhodné smlouvy nebo začít budovat chybějící kanalizaci. Po podzimních volbách se úplně změnilo vedení sedmi z 22 městských částí.
06.01.2015 14:42 |

podobné články

Putin je dobře vyškolený agent KGB, řekl Schwarzenberg. Publikum mu děkovalo. A Štětina...

 
REPORTÁŽ Pouhé dvě desítky posluchačů přišly diskutovat nejen o Evropské unii s předsedou TOP 09 Karlem Schwarzenbergem, kandidáty do Evropského parlamentu a dalšími straníky. Mluvilo se nejen o pravomocích Bruselu, ale také o situaci na Ukrajině. Před hradeckou veřejnost předstoupil také místopředseda TOP 09 Leoš Heger, senátor a kandidát Jaromír Štětina, poslanec Jiří Oliva, kandidát Tomáš Czernin a náměstek primátora Hradce Králové Jindřich Vedlich.
13.05.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3848 článků) , Jaromír Štětina (326 článků) , Leoš Heger (1270 článků) , Jiří Oliva (32 článků) , Jiří Štětina (107 článků)

Zlín: Zasedání zastupitelstva budou začínat Diskuzí s občany

 
Zasedání zastupitelstev města Zlína bude začínat Diskuzí občanů s volenými zástupci radnice.
22.04.2011 11:30 |

podobné články

Ministr J. Dobeš: Začátek vyučování nechám na ředitelích škol

 
Ministr školství Josef Dobeš nehodlá nařizovat, ani doporučovat ředitelům základních škol, v kolik hodin mají začínat výuku. Říká to v reakci na zprávy o alternativním školském programu ČSSD, který podle médií navrhuje začínat vyučování ve školách až od devíti hodin.
26.09.2011 11:25 |

podobné články

Televize Nova prodlužuje Televizní noviny, večerní pořady budou začínat až ve 20.20

 
Zhruba o deset minut se od pondělí 25. června prodlužují Televizní noviny, večerní zprávy televize Nova, dlouhodobě nejsledovanější pořad v zemi. Hlavní večerní program Novy tak bude začínat až ve 20.20. Vedení stanice zatím oficiálně říká „na léto“, není ale vyloučeno, že podobné uspořádání vydrží i dál. Záležet zřejmě bude na výsledcích.
25.06.2012 12:55 |

podobné články

Věštecká chobotnice Paul má mnoho předchůdců

 
Chobotnice Paul, která ve svém akváriu v německém Oberhausenu úspěšně "věští" výsledky nynějšího fotbalového mistrovství světa, má ve zvířecí říši mnoho předchůdců.
09.07.2010 14:35 |

podobné články

Topolánek: Gripeny, pandury, tatry jsou dílem mých předchůdců

 
Bývalý premiér a předseda ODS Mirek Topolánek ve svém vyjádření v Mladé frontě Dnes (MfD) tvrdí, že armádní zakázky na pořízení letounů Jas-39 Gripen, transportérů Pandur a nákladních vozů Tatra jsou dílem jeho předchůdců.
23.05.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2270 článků)

Nereálné rozpočty a nulový růst. Kalousek to schytal od předchůdců

 
Ambiciózní plán vlády sestavit pro příští rok státní rozpočet se schodkem 105 miliard korun, což by bylo po třech letech nejnižší saldo, je konfrontován s čím dál nižšími odhady růstu české ekonomiky, na což bude muset reagovat ministr financí Miroslav Kalousek. Z jeho předchůdců ve funkci varuje Pavel Mertlík, že dokonce nedojde k žádnému růstu ekonomiky, zatímco Vlastimil Tlustý připomíná, že každý Kalouskem sestavený rozpočet je nereálný.
27.09.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (247 článků) , Miroslav Kalousek (6843 článků) , Pavel Mertlík (29 článků)

Klausovi vadí obstrukce ČSSD ve sněmovně. Smutné a nedůstojné, reaguje

 
AKTUALIZOVÁNO. Podle prezidenta Václava Klause je přinejmenším smutné a nedůstojné, pokud si opoziční sociální demokracie neuvědomuje nynější vážnost ekonomické situace a vyvolává "nejrůznější blokace a petice".
02.11.2011 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9753 článků)

Pardubická pobočka firmy Foxconn vytváří dle Němců nedůstojné pracovní podmínky

 
Tchajwanská firma Foxconn vytváří nedůstojné pracovní podmínky i ve své pardubické pobočce. Píše o tom na svém serveru německá stanice Deutsche Welle na základě rozhovoru s reportérem německého počítačového magazínu c't Christianem Wölbertem. Dodavatel elektroniky, který montuje počítače či chytré telefony, se už před třemi roky dostal pod palbu kritiky kvůli údajně otrocké práci v jeho asijských továrnách. 
03.10.2013 11:40 |

podobné články

Chování prezidenta je nedůstojné, kritizují rektoři spor o pozvání na Hrad

 
Česká konference rektorů považuje za nedůstojné, že prezident Miloš Zeman opět nepozval na předání státních vyznamenání 28. října dva rektory, se kterými měl v minulosti spor. Účast zástupců vysokých škol ve Vladislavském sále Hradu považují rektoři za vyjádření úcty vůči České republice a vyznamenaným osobnostem. S přístupem prezidenta proto zásadně nesouhlasí.
21.10.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků)

Rektoři vrací úder Zemanovi: Je nedůstojné nás nezvat na Hrad

 
Česká konference rektorů považuje za nedůstojné, že prezident Miloš Zeman opět nepozval na předání státních vyznamenání 28. října dva rektory, se kterými měl v minulosti spor.
21.10.2014 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků)

Rektoři se ozvali proti Zemanovi. Ignorování dvou z nich je prý nedůstojné

 
Česká konference rektorů považuje za nedůstojné, že prezident Miloš Zeman opět nepozval na předání státních vyznamenání 28. října dva rektory, se kterými měl v minulosti spor. „Oslavy výročí 28. října nepovažujeme za soukromou akci, ale oficiální, vysoce reprezentativní shromáždění, a okruh zvaných hostů by proto neměl být ovlivňován případnými neshodami z minulosti," uvedli rektoři v prohlášení, které podepsal rektor Karlovy univerzity a předseda konference Tomáš Zima.
21.10.2014 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků)

Místo odpočinku princezny Diany je prý nedůstojné. Projde opravou za desítky milionů

 
Příští rok uplyne 20 let od smrti princezny Diany (†36), která si získala srdce nejen Britů, ale i celého světa. Diana byla uložena k poslednímu odpočinku ve svém domově v Northamptonshire. Ale podle některých je toto místo zanedbané a nedůstojné.
10.05.2016 06:25 |

podobné články

Ministryně Marksová burcuje: Absurdní a nedůstojné. Když se podívám, o kolik je vyšší minimální mzda v Německu a Rakousku...

 
REPORTÁŽ „Když se podívám, o kolik výrazně je minimální mzda vyšší v Německu a v Rakousku, připadá mi absurdní a nedůstojné, aby byla u nás takhle nízká,“ sdělila PalramentnimListům.cz ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. ČSSD chce, aby se do roku 2020 zvýšila na 16 tisíc. „Je to i tlak na zvyšování mezd v této zemi. Platy se musí po dvaceti pěti letech více a rychleji přibližovat Západu,“ doplnil ji Jan Mečl, primář liberecké nemocnice a krajský předseda ČSSD.
28.07.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (459 článků)

Zhnusený Jiří Drahoš po debatě: Bylo to bulvární, Zemanovi příznivci se chovali nedůstojně. Musel jsem sedět v nepohodlném křesle. Doufám, že ČT připraví kultivovanou debatu

 
Výběr témat, o kterých v úterý večer debatovali prezidentští kandidáti v duelu televize Prima, označil jeden z účastníků Jiří Drahoš za "spíše bulvární". V debatě podle něj chyběla "prezidentská" témata důležitá pro společnost týkající se třeba zahraniční politiky nebo sociálních věcí. Zároveň označil chování příznivců prezidenta Miloše Zemana, kteří často do duelu vstupovali a kandidáty přerušovali hlasitými výkřiky, za nedůstojné.
24.01.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků) , Jiří Drahoš (1136 článků)

Poslanci couvají z cesty do Číny. „Nedůstojné vůči hostiteli,“ říká Birke a chce ji zrušit

 
Neoficiální cesta skupiny poslanců do Číny, na kterou měli odjet na konci srpna, se s nejvyšší pravděpodobností neuskuteční. Většina poslanců účast odřekla, momentálně by v delegaci zbyli jen tři poslanci. ČTK to řekl poslanec ČSSD Jan Birke, který měl být vedoucím delegace. „Je to nedůstojné vůči hostiteli,“ řekl. O záměru poslanců vycestovat do Číny informovaly čtvrteční Hospodářské noviny.
10.08.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Birke (30 článků)

Vedlich (TOP 09): V opravách Benešovky budeme pokračovat nejdříve za tři roky

 
Po měsících dopravních omezení kvůli rekonstrukci se na Benešově třídě v Hradci Králové jezdí v obou směrech. Skončila tím první část radikálních oprav. Další opravy budou pokračovat nejdříve za tři roky.
25.12.2014 20:16 |

podobné články