Článek

Ve Walesu řádí krvelačná bestie

 
VIDEO. Mezi obyvateli odlehlé oblasti Kambrického pohoří na západě Walesu se šíří strach. Jejich stáda ovcí a dobytka totiž ohrožuje tajemná šelma přezdívaná „bestie bontská“. Zabíjí rychle a surově. Zatím poslední hrůzný nález asi 20 roztrhaných ovcí učinil v uplynulých dnech Velšan Mark Davey, když se s partnerkou procházel po okolí vesnice Devil's Bridge, píše Daily Telegraph.
21.05.2012 13:25 |

podobné články

Podobné články

Ve Walesu řádí bestie bontská, nedávno roztrhala na kusy 20 ovcí

 
Mezi obyvateli odlehlé oblasti Kambrického pohoří na západě Walesu se šíří strach. Jejich stáda ovcí a dobytka totiž ohrožuje tajemná šelma přezdívaná „bestie bontská“. Zabíjí rychle a surově. Zatím poslední hrůzný nález asi 20 roztrhaných ovcí učinil v uplynulých dnech 43letý Velšan Mark Davey, když se s partnerkou procházel po okolí vesnice Devil's Bridge.
16.05.2012 13:15 |

podobné články

Gévaudanská bestie: Za tři roky zardousila 120 lidí

 
Strach se začal v létě roku 1764 plížit divokým a řídce osídleným okresem Gévaudan na jihu Francie. V lesích se začaly objevovat silně znetvořené mrtvoly lidí. Rozsápaných obětí bylo stále více a mezi lidmi se začalo šuškat o tom, že ve zdejším kraji řádí jakási krvelačná bestie. Nejčastěji se mluvilo o obrovském vlkovi, což potvrzovali ti, kteří setkání s monstrem přežili. Podle nich šlo o zvíře veliké téměř jako osel, které mělo narudlou srst a obrovské tesáky. Čtěte SERIÁL ŠÍPU Velké světové záhady…
07.03.2010 23:20 |

podobné články

Fanoušek neodhadl výsledky šampionátu ve fotbale, tak musel NAHÝ na nejvyšší horu Walesu (VIDEO)

 
Devětadvacetiletý Jon Jolley z Walesu si byl jistý tím, kdo vyhraje Světový pohár ve fotbale, který letos hostila Brazílie. Jeho tip však byl úplně mimo, a protože sázku s kamarády prohrál, musel obléknout tanga s potiskem velšské zemské vlajky a vyšplhat na nejvyšší horu Walesu.
30.07.2014 10:30 |

podobné články

Štěňátková bestie z Prahy: Továrna na peníze a psí utrpení! Neuvěříte, jak daleko zašla...

 
"Kauza Kristýny Kundrtové z pražského Opatova":http://www.extra.cz/bestie-v-prevleceni-za-chovatelku-civav-trpely-kvuli-ni-desitky-stenatek-a-rodin-ktere-ji-naletely-neokradla-i-vas, které redaktorky eXtra neřeknou jinak než "Štěňátková bestie", nabírá na obrátkách.
17.07.2014 13:11 |

podobné články

Štěňátková bestie: U nás "podniká" legálně, v Rakousku je za mafiánku! Podívejte, jak ji natáčeli skrytou kamerou!

 
Debatu, kterou na Facebooku, eXtra a Blesku otevřel "případ krutého zacházení s čivavou Lisou":http://www.extra.cz/bestie-v-prevleceni-za-chovatelku-civav-trpely-kvuli-ni-desitky-stenatek-a-rodin-ktere-ji-naletely-neokradla-i-vas, kterou si od neznámé překupnice (která se prý "vydávala za štěňátkovou podnikatelku Kristýnu Kundrtovou z Prahy":http://www.extra.cz/stenatkova-bestie-to-je-ona-uz-vime-proc-se-tak-bala-ze-uverejnime-jeji-tvar) koupil moderátor ČT Smetana, mají v sousedním "Rakousku a Německu dávno za sebou":http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/13-Welpen-vor-der-Mafia-gerettet-BILDER/88380958.
19.07.2014 09:15 |

podobné články

Komunistická bestie ve službách Gottwalda: Likvidoval vyslýchané, po revoluci byl rehabilitován

 
Narodil se jako bestie a jako bestie také zemřel... Miroslav Pich-Tůma (✝75) se svými pohůnky hrál první ligu komunistických mlátiček pod hlavičkou Státní bezpečnosti. V roce 1945 poslal celou svoji brigádu Mistra Jana Husa na smrt a právě krutost ho pasovala do role nelítostného »čističe nepohodlných« ve službách StB z Gottwaldovy éry.
12.02.2018 05:55 |

podobné články

Sexbomba z Transformerů je krvelačná bestie

 
Megan Fox, kterou proslavila dvojice filmů o robotech z vesmíru, kteří se mlátí hlava nehlava, mění žánr. Bude z ní démon.
30.07.2009 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Mike Tyson v Praze: Zajatec!

 
To že je krvelačná bestie, která se jen rve, znásilňuje a ukousává druhým uši? Kdepak, Mike Tyson (44) ukazuje v Praze tvář napraveného světce.
25.03.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mike Tyson (98 článků)

Krvelačná bestie z Kosmonos: Vypíchl bývalce oči! Dostal 25 let basy!

 
Výjimečný 25letý trest dostal včera Slovák Robert Rigo (36), který loni 26. června v Kosmonosích na Mladoboleslavsku brutálně ubodal expřítelkyni. Ta jej opustila kvůli jeho vlastnímu bratrovi, proto si na ně v noci počíhal, když šli spolu na diskotéku.
16.03.2012 12:15 |

podobné články

Babišova bojovnice Lorencová o OKD: Za pakatel prodali bohatství. Všichni to věděli. Tenkrát jsem...

 
ROZHOVOR V 90. letech postupně vyšlo najevo, o co komu jde. Někteří se dostali rychle k informacím a pochopili, že musí natáhnout ruku a hrábnout si. Pokud se však s minulostí nevyrovnáme, každého z nás doběhne. Je to krvelačná bestie. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekla bývalá novinářka a dnes poslankyně za hnutí ANO Jana Lorencová, která nechápe, jak se nyní někteří politici mohou tvářit, že za dnešní situaci nejsou zodpovědní. Řeč byla také o dění v OKD či o tom, zda by po zkušenostech ze sněmovny šla znovu do voleb.
10.04.2014 10:25 |

podobné články

Pes Fin potrhal kluka (2) na Sokolovsku: Bestii 2 dny hledala policie!

 
Slova lítosti se linula z úst babičky, která byla svědkem úterní děsivé události v Habartově. Její agresivní pes Fin jejímu vnukovi (2) roztrhal tvář a utekl, včera se krvelačná bestie vrátila domů...
21.10.2016 12:05 |

podobné články

Muž z Walesu měl anální sex s držákem na toaletní papír. Z konečníku ho ale nemohl vyndat! Jak si pomohl?

 
Britský deník The Mirror se chtěl zřejmě pobavit, a tak si od Hasičské unie Walesu vyžádal seznam nejpodivnějších případů, které musela řešit. Nejtrapnějším případem byl příběh muže, který si chtěl užít anální sex s držákem na "toaletní papír":http://www.extra.cz/travite-radi-cas-na-toalete-potom-se-tedy-inspirujte-5-nejvice-vtipnymi-toaletnimi-papiry.
03.12.2013 09:20 |

podobné články

Vyhrocený duel ostrovních rivalů: Nemáme vás rádi, zní z Anglie do Walesu

 
Na anglickém trůnu ještě seděla královna Viktorie, když se tihle 2 protivníci utkali poprvé. Fotbalisté Anglie a Walesu proti sobě od ledna 1879 nastupují předlouhých 137 let, teprve dnes odpoledne v Lens se však poprvé utkají na velkém turnaji. A na mistrovství Evropy půjde v duelu skupiny B o hodně, protože bodový zisk bude rázným krokem k postupu do osmifinále.
16.06.2016 10:10 |

podobné články

Ve Velké Británii řádí záhadná krvelačná šelma

 
S novým rokem se do Cotswoldsu ve Velké Británii vplížil také strach. Během prvních několika týdnů tam došlo k několika útokům na zvířata. Stopy na mrtvých tělech divokých srnců a klokanů ze soukromého chovu naznačují, že za útoky stojí nějaká kočkovitá šelma.
27.01.2012 09:50 |

podobné články

Mořská příšera? Ve Walesu vylovili z moře záhadné stvoření

 
Na pobřeží Jižního Walesu vyplavala z moře obrovská masa chapadel a mušlí. Ty se neustále otvíraly a připomínaly mořskou obludu.
05.08.2009 15:20 |

podobné články

Tygr z Walesu za týden v Praze

 
Tomu Jonesovi je téměř sedmdesát let, nicméně se těší dobrému zdraví a pořád objíždí svět se svými hity na pomezí popu, soulu a rocku. Zpěvák nazývaný tygr z Walesu zavítá za týden, 10. listopadu, do pražské O2 Arény.
03.11.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Tom Jones (96 článků)

Fotbalisté Walesu jsou bez trenéra, Toshack rezignoval

 
Po šesti letech na lavičce Walesu se s funkcí rozloučil kouč John Toshack. Vaz mu zlomila prohra 0:1 s Černou Horou na startu kvalifikace.
09.09.2010 16:35 |

podobné články

Nejstarší kočka na světě: Lucy z Walesu, 39 let

 
Nejstarší kočka na světě se jmenuje Lucy a je jí 39 let. Aspoň to tvrdí její majitel pan Bill Thomas z Walesu, který teď žádá zápis do Guninessovy rekordů. Běžná kočka je považována za starou v deseti letech. První zprávu o tom přinesl britský deník Metro.
12.01.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Bill Thomas (2 články)

Ostuda pro Angličanky: Miss England vyhrála tahle kráska z Walesu

 
Anglie je v šoku. Na soutěži krásy Miss England vyhrála půvabná blondýnka Alize Mounter (22). Dívka si výhru jistě zasloužila, problém je ale v tom, že 63 zbylých Angličanek porazila krasavice ze sousedního Walesu.
21.07.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Alize (3 články)