Článek

Ve vztahu Korduly a Damiana to skřípalo už delší dobu: Problémy s alkoholem a nekonečné večírky

 
Vypadá to, že trhliny ve vztahu měli osmnáctiletá Kordula Stropnická a její expřítel Damian již delší dobu. I z toho důvodu se nakonec rozhodli, že se rozejdou. Podle Damiana byly důvodem rozdílné názory, Expres ovšem přišel s poněkud detailnějšími informacemi. Podle nich za rozchodem údajně stály neustálé večírky, které syn bohatého podnikatele vymetal, a také jeho záliba v alkoholu.
09.11.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků) , Damian Damian (15 článků)
Podobné články

Rozchod Korduly a Damiana: Chtěl ji zaměstnat v nočním klubu, intimní styk bral jako obchod

 
Krach vztahu Korduly Stropnické (18) a Damiana Drahokoupila (19) přišel po více než roce jejich lásky. Ukončit to měl sám Damian, podle něhož se s Kordulou rozcházeli v mnoha názorech. Redakce Expresu nyní přišla s dalšími zajímavými informacemi. Podle blízkého zdroje z okolí Damiana měl syn bohatého podnikatele Davida Darlinga, dříve Drahokoupila, zcela jiné hodnoty a intimní styk bral jako věc, s níž se obchoduje.
13.11.2023 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků) , David David (1725 článků) , Damian Damian (15 článků)

Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku?

 
Ne vždy nám štěstí přeje, abychom toho pravého potkali tváří v tvář, a proto se není čemu divit, že se tolik lidí pouští do vztahu na dálku. Bohužel ale řada z nich jedná impulsivně, ukvapeně a bez rozmyslu, což má za následek akorát tak zklamání. Vztahy na dálku jsou složité a ve všech směrech úplně jiné nežli klasické vztahy, při kterých spolu partneři žijí v jedné domácnosti nebo se alespoň často vídají. Potkali jste svou spřízněnou duši, která ale žije několik kilometrů od vás? Nebo máte partnera, se kterým sice momentálně žijete nebo se vídáte, ale čeká vás na delší čas odloučení? Ještě dříve, než se vůbec pustíte do vztahu na dálku, byste měli vědět, co od takového vztahu vlastně čekat. Neskákejte šipku do vody, u které si nejste jistí její hloubkou! Co byste měli vědět o vztahu na dálku? Pokud před vámi stojí poměrně náročné rozhodnutí, zda jít nebo nejít do vztahu na dálku, kdy se s tím druhým uvidíte jen zřídka a vaše veškerá komunikace tak bude probíhat přes telefon nebo skrze internet, přečtěte si dnešní článek. Zamysleli jsme se nad touto problematikou, která se v současné době týká stále většího počtu lidí. Ačkoli je pravda, že si mnozí z nich tento typ vztahu vychvalují až do nebes, jsou mezi námi i tací, kteří se zklamali a přišli na to, že jejich očekávání bylo úplně jiné, nežli realita. Vztahy na dálku jsou především o důvěře Kdo se chce pustit do vztahu na dálku, měl by tomu druhému maximálně věřit. Věřte, že v tomto případě stačí i malé zrníčko pochybností a ujme se vás taková žárlivost či paranoidní představy, že poté budete svého partnera podezřívat při každé možné příležitosti. Pokud víte, že máte v důvěře mezery, ve vlastním zájmu se vztahu na dálku vyhněte. Se sexem je to na... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět dříve, než se pustíte do vztahu na dálku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Agáta Prachařová škrtla chlapy ze života a září: Promluvila o dětech a pubertě Korduly

 
Modelka a máma na plný úvazek Agáta Prachařová (35) je momentálně sice bez partnera, ale to jí evidentně nejvíce prospívá. Sice se musí pořádně otáčet, protože Mia (2) a Kryšpín (8) jsou hodně živé děti, ale elán a energie jí nechybí. Agáta se pro eXtra.cz rozpovídala nejenom o svých dvou neposedných dětech, ale také o pubertě své půvabné sestry Korduly (14).
03.06.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků)

Veronika Žilková se pochlubila rodinou. Krása Korduly bere dech!

 
Z Korduly Stropnické (16) se stala krásná slečna. Její maminka, herečka Veronika Žilková, se nedávno opět pochlubila další rodinnou fotkou, na níž Kordula nechyběla. Rodina společně strávila příjemné chvilky v Dubaji. 
13.03.2022 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Tímhle sporťákem se vozí přítel Korduly Stropnické: Luxus za miliony, rychlost přes tři sta

 
Nový přítel Korduly Stropnické není žádný chudý chasník. Dokazují to i auta, ve kterých se prohání a nezdráhá se s nimi pochlubit na sociálních sítích. Podívejte se, v jakých kouscích má Damien tu čest jezdit. Je mezi nimi legendární supersportovní "amerika" a nejnovější výstřelek od Lamborghini.
02.11.2022 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Kordula Stropnická (84 článků)

Zamilovaný páreček Kordula Stropnická (17) s Damianem: Opět si vyrazili z kopýtka

 
Čtvrtá akce Clash of the Stars byla opět výživná. Znovu se v O2 universum sešli všichni milovníci této organizace, včetně Agáty Hanychové (37) a její sestry Korduly Stropnické (17). Ta s sebou vzala svého přítele Damiana, přesně jako tomu bylo minule. Nejenže to všem potomkům Veroniky Žilkové (61) moc slušelo, ale hezky se sladil právě i Damian, který vedle své lásky přímo zářil. Fotky z Clashe poskytl portál Herminapress. 
12.03.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků) , Kordula Stropnická (84 článků) , Damian Damian (15 článků)

Detaily rozchodu Korduly a Damiana. Ukončil jsem to já, tvrdí syn movitého podnikatele a dodal, že se mu ulevilo

 
Po více než roce už osmnáctiletá Kordula Stropnická a Damian netvoří pár. Podle informací webu TN.cz se se sestrou Agáty Hanychové (38) rozešel právě on. Jak tvrdí, měli prý velmi odlišné názory.
09.11.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků) , Kordula Stropnická (84 článků) , Damian Damian (15 článků)

Největší úskalí partnerských vztahů

 
Mezi největší úskalí partnerských vztahů rozhodně nepatří jen nevěra, se kterou se potýká až žalostně mnoho dvojic. Vztah mezi dvěma lidmi představuje složitou záležitost, na kterou má vliv celá řada faktorů. Zatímco na začátku vztahu se na toho druhého díváme skrze pověstné růžové brýle a i přes veškerou snahu zkrátka nemůžeme přijít na jedinou chybičku, po uplynutí nějakého času – v každém vztahu se časový úsek liší – dorůžova zabarvená sklíčka z očí sundáváme a najednou vidíme věci, které pro nás až do dnešního dne byly úplně skryty… Jaká největší úskalí partnerských vztahů mohou přivodit trhlinu i mezi vás dva? Čemu byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat? Na čem může i dlouholetý a bezproblémový vztah ze dne na den ztroskotat? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Sex Mezi největší úskalí partnerských vztahů bezesporu spadá i sexuální krize, která bohužel postihne většinu párů bez ohledu na věk nebo délku jejich společného soužití. Sex do vztahu jednoznačně patří a jakmile to v tomhle ohledu začne skřípat, může to být předzvěstí konce. Postupem času sice intenzita klesá a rozhodně není žádným překvapením, že se na ní partneři nemohou shodnout, ovšem i přesto je potřeba najít ideální kompromis. Sex si nesmíte vynutit, ale na druhou stranu se k němu nesmíte nutit, protože pak v sobě můžete vytvořit bariéru k tomu druhému. Společné bydlení Úskalí společného bydlení na vlastní kůži zažila nejedna dvojice, která by vám bez zaváhání potvrdila, že se nejedná o nic příjemného. K tomuto problému dochází zpravidla na samotném počátku vztahu, kdy se partneři rozhodnou vyzkoušet společné bydlení – a tady často nastává kámen úrazu. Najednou si musí zvykat na neustálou přítomnost toho druhého, je potřeba nastavit si určitá pravidla, vzájemně se respektovat. Bohužel se často stává, že se partneři v mnoha ohledech zkrátka neshodnou a jejich vztah tak končí... Čtěte více Příspěvek Největší úskalí partnerských vztahů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Natáčení se mu líbilo, kritika už moc ne. Robert Urban se hájí, že scénář Elišky a Damiána předem nečetl

 
Už dlouho jsme tu neměli seriál, který by u diváků vzbudil tolik negativních emocí a ostrých reakcí. Na ničem nenechají nit suchou, na hereckých výkonech, kostýmech ani chabých kulisách. Někteří herci si přitom za natáčením Elišky a Damiána stojí, např. Anežka Rusevová nebo Robert Urban.
17.09.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (47 článků) , Robert Urban (35 článků) , Anežka Rusevová (26 článků)

Vojtková a nadržený Vojtko: Rozchod kvůli žhavé osahávačce s Jandovou

 
Před několika dny prolétla médii zpráva, že u tanečnice Libušky Vojtkové (30) došlo k dalšímu krachu partnerského vztahu, tentokrát s jejím muzikálovým kolegou, zpěvákem Marianem Vojtkem (37). Dvojici to pravděpodobně skřípalo už delší dobu, ale poslední kapkou žíraviny byla Vojtkova osahávací náklonnost ke zpěvačce Martě Jandové (36)!
09.02.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (1033 článků)

„Chlast je zlo“, ví ministr Ludvík. Jaké plány nejen s alkoholem už tu byly?

 
Asi 2000 dětí končí ročně na jednotce intenzivní péče kvůli předávkování alkoholem. Často se jedná podle národního protidrogového koordinátora Jindřicha Vobořila o žáky 9. tříd základní školy nebo studenty prvního ročníku na střední škole. Na předávkování alkoholem navíc zemře 300 až 400 lidí ročně, tedy desetkrát víc než na předávkování drogami. „Když o těch rizicích promluvím, tak pravidelně dostanu nepříjemné maily svých spoluobčanů, že chci někoho buzerovat, že se vždy pilo a pít se bude,“ říká Vobořil, který upozornil i na další čísla v této oblasti. Až 16 procent deváťáků denně kouří a čtvrtina má zkušenost s opilectvím. Na ministerstvu zdravotnictví v Poslanecké sněmovně i v Senátu už byla řada iniciativ, jak s alkoholem a dalšími zatočit. Ale byly i pokusy povolit uzdy. Podívejte se.
21.02.2017 05:20 |

podobné články

Agáta vytasila zničující dekolt: Vnady vtěsnala do podprsenky své sedmileté sestry Korduly

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) má sice kvůli zlomenému nártu nohu v ortéze, na večírky ale musí. Příští týden se chystá s manželem Jakubem Prachařem  (29) na romantickou dovolenou do Paříže, a tak musí s předstihem natočit reportáže pro TopStar.
15.06.2013 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1408 článků) , Agáta Hanychová (3715 článků)

Jak překonat problémy s alkoholem během Vánoc? Primář radí

 
Vánoční večírky jsou velkým rizikem pro lidi, kteří bojují se závislostí na alkoholu. Primář oddělení závislostí Všeobecné fakultní nemocnice Petr Popov jim radí, aby z oslav včas odešli. Pokud okolí o jejich problému s alkoholem ví, omluvu pochopí. Když to lidé kolem nevědí, stačí říci, že dnes pít nebudou. Výmluvy primář nedoporučuje, člověk se jen zaplete do lží, ze kterých se těžko dostává.
17.12.2011 12:15 |

podobné články

Faltýnová a Mareš: ROZCHOD! Z velké lásky zbylo jen stejné tetování!

 
Cosi zrezivělého skřípalo už drahnou dobu v divokém vztahu moderátora Leoše Mareše (37) a silikonové krásky Petry Faltýnové (35). Rok byli ti dva vášnivými milenci i nejlepšími kamarády (mimo jiné v paření), pak však chemie přestala fungovat a posledního půl roku se mluvilo o problémech. Dvouletého výročí už se tak nedočkali…
03.01.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3450 článků) , Petra Faltýnová (703 článků)

Dítě na usmířenou bude trpět! Říká psycholožka o potomkovi Noida a Dvořákové

 
Plánované miminko rockera Vaška Noida Bárty (33) a Gábiny Dvořákové (25), které bylo počato jen krátce poté, co se pár dal po rozchodu znovu dohromady, je možná záplatou, která má obnovenému vztahu pomoci. Pomůže mu skutečně? Vyřeší se dítětem problémy, kvůli kterým to mezi nimi dříve skřípalo?
18.04.2014 10:50 |

podobné články

Slámová o masakru v Doubici: Martin Ch. (35) chtěl vraždit delší dobu!

 
Martin Ch. měl nutkání vraždit a a svůj čin si nejspíš delší dobu plánoval. FTV Prima to řekla právnička Klára Slámová, která zastupuje rodinu oběti. Podle jejích informací umírala Kristýnka (†14) trýznivým způsobem a nejspíš delší dobu.
01.10.2017 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Klára Slámová (158 článků) , Martin Sláma (33 článků)

Anna K. se rozhodla umlčet spekulace a zveřejnila fotku jako důkaz!

 
Anna K. (52), která se právě podruhé potýká s rakovinou prsu, musí navíc řešit i partnerské problémy. Podle všeho to mezi ní a jejím přítelem Tomášem Varteckým (47) nějakou dobu skřípalo. Nyní zpěvačka na sociální síti konečně odhalila, jak to s jejich vztahem nyní vypadá.
03.08.2017 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vartecký (30 článků)

Sestra Agáty roste do krásy: Z Korduly Stropnické (15) je uhrančivá blondýna

 
Sestra modelky a podnikatelky Agáty Hanychové (36) Kordula Stropnická (15) se po delší době ukázala na sociálních sítích a lidé jsou jako u vytržení z jejího půvabu. Dcera herečky Veroniky Žilkové (59) a herce a diplomata Martina Stropnického (64) roste v krásnou mladou dámu, která o chlapce rozhodně nouzi mít nebude. 
11.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků) , Martin Stropnický (1947 článků) , Kordula Stropnická (84 článků)

Je po tátovi, nebo po mámě? Lidé se hádají, komu je Kordula podobnější

 
Agáta Hanychová (37) a Jaromír Soukup (53) se vrátili na skok do České republiky, kde se aktuálně společně věnují svým rodinám. Pár v doprovodu Veroniky Žilkové (60) a její dcery Korduly Stropnické (16) byl podpořit dceru mediálního magnáta Natálii (21) na parkurovém závodu. Ze závodů si Agáta, Veronika a Kordula pořídily po delší době společný snímek, u kterého se objevily lichotky, ale také se fanoušci začali dohadovat, zda je Kordula víc po mamince, anebo po tatínkovi. Co myslíte?
07.08.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3715 článků) , Kordula Stropnická (84 článků) , Jaromír Soukup (316 článků)