Článek

Ve Veronice Žilkové bouchly saze: Žaloba kvůli Agátě Hanychové a obvinění z nevěry

 
Herečka Veronika Žilková  (50) už nejednou ukázala, že je ženou činu. A tentokrát jde ještě dál, než jí možná stačí síly. Rozčilila ji podle ní nejspíš bulvárem smyšlená kauza nevěry partnera Agáty Hanychové  (26) Mirka Dopity. „Ublížili Agátě, jejímu příteli a mému vnukovi. Přesáhlo to všechny meze. Brzy podáme žalobu,“ řekla Super.cz Žilková.
26.04.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)
Podobné články

Michaele Jílkové brutálně bouchly saze: V pořadu Máte slovo seřvala europoslance!

 
Moment!!!!! To je slovo, kvůli kterému se Michaele Jílkové momentálně směje celý internet. V jejím pořadu na ČT1 jí bouchly saze, když nedokázala uklidnit debatu. Když už nevěděla kudy kam, zařvala dnes už legendární slovo "MOMENT!"
03.12.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (465 článků)

Těhotné Martině Pártlové bouchly saze kvůli dotěrným fanynkám! Máte snad patent na mateřství?

 
Ještě ani není mámou, a už se k ní sbíhají nevyžádané rady a názory na všechno s mateřstvím a ostatně i porodem spjaté. Martině Pártlové (41) tudíž pořádně bouchly saze a do všech „radilek“ se ostře opřela.
24.04.2021 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (387 článků)

Žilková fušuje Agátě do řemesla: Hrála si na modelku!

 
Ačkoliv je herečce Veronice Žilkové padesát let a porodila pět dětí, stále vypadá skvěle. Vlezla tak do zelí své dceři Agátě Hanychové (26) a zkusila si roli modelky, aby nafotila propagační snímky k seriálu První krok.
19.04.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Celebrity pohrdající bulvárem jsou pokrytci, míní syn Žilkové Navrátil

 
Vincent Navrátil (26) se rozpovídal o své mamince, herečce Veronice Žilkové (62) i sestře Agátě Hanychové (38), které jsou často propírané v článcích bulváru. V rozhovoru pro iDNES.cz herec popsal, jak vnímá dnešní v mnoha ohledech hyperkorektní dobu a jak si užívá anonymity, když vyrazí do zahraničí.
08.11.2013 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Klezla (10 článků) , David Kraus (346 článků)

V Agátě bouchly saze! Krach vztahu Hanychové odskákal Prachař

 
A je po lásce! Agáta Prachařová (36) poslala k šípku dalšího chlapa. Podnikatel Jan Loskot se u ní moc neohřál. Dostal kopačky hned po čtyřech měsících.
09.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

KARENDcera Hanychové Mia: Celá babička Veronika, nezapře ani Ilju Prachaře, rozplývají se lidé

 
Šestiletá dcera Agáty Hanychové Mia rodinu nezapře. Dcera Agáty Hanychové se podle fanoušků podobá čím dál víc své babičce Veronice žilkové. A to ne jen kvůli blond vlasům, ale malá kráska se již teď nebojí pozornosti a herecké geny jsou znát. Agátiny "holčičky" pobavila hned několikrát. Zároveň nezapře podobu s tatínkem Jakubem Prachařem i jeho dědečkem, hereckou legendou Iljou Prachařem.
29.11.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ilja Prachař (14 článků) , Jakub Prachař (1460 článků) , Agáta Hanychová (3977 článků)

„Co si to, chlape, dovolujete?!“ Ve studiu bouchly emoce. Zdechovský zvedl ze židle poslankyni ANO

 
Poslankyni Margitě Balaštíkové (ANO) bouchly v televizním vysílání CNN Prima NEWS saze. Jejímu tvrzení, že za situaci v zemědělství mnohou lidovci, zde kontroval poslanec Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský s tím, že sama zemědělství vůbec nerozumí a mluví samé lži. „Co si to dovolujete, chlape? Vy mě nebudete sekýrovat,“ ohrazovala se politička.
16.02.2024 20:05 |

podobné články

Další úder rozzuřené lvice Veroniky Žilkové: Kvůli Kordulce jdu k soudu

 
Herečka Veronika Žilková  (50) se rozhodla vzít právo do svých rukou a bojovat za svou pravdu. Nejenže podává žalobu kvůli kauze údajné nevěry jejího nastávajícího zetě Mirka Dopity, který měl mít podle médií v úmyslu, že zahne její dceři Agátě Hanychové, navíc vyráží do boje i za svou čest zodpovědné matky šestileté Kordulky. „Udělali ze mě krkavčí matku a ublížili Kordulce. To jim nedaruju!“ zlobí se paní Veronika.
27.04.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Stará, arogantní zlatokopka: Účastníci Like House 2 řekli, co si myslí o Agátě Hanychové

 
Na novém kanále Prima Show již dnes startuje pokračování populární reality show Like House 2. K novým influencerům se přidala Agáta Hanychová (36), která se podle svých slov cítí ve vile jako mimozemšťan. První den si měli všichni účastníci zahrát na hejtry a napsat o ostatních bez přemýšlení nějaký nenávistný komentář či domněnku. A směrem k Agátě Hanychové vytvořili mladí influenceři skutečně pikantní závěry. Jak reagovala sama Agáta?
25.10.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Nová láska Agáty Hanychové svědčí i Žilkové: Vypadáte jako sestry, píší fanoušci

 
Některým lidem svědčí nová láska, jiným zase rozchod. Modelka Agáta Hanychová (37) a herečka Veronika Žilková (60) jsou důkazem, že je obojí možné. Maminka s dcerou se zvěčnily na dovolené ve Španělsku a fanouškům spadla brada. Nejenže lichotí rozzářené Agátě, ale i Veronice, která prý vypadá jako její sestra. V galerii se přesvědčte sami. 
30.06.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Soukupa čeká tichá domácnost: Zesměšnil svou skoro tchyni, Agátě se to líbit nebude

 
Tichá domácnost čeká Jaromíra Soukupa (53). Ten se totiž opět postavil na stranu Martina Stropnického (65) a matku své partnerky Agáty Hanychové (37) definitivně potopil. Zatímco velvyslance v Izraeli označil za sexidola, Veronice Žilkové (61) dal za vinu jeho neúspěchy a ve své televizi o ní prohlásil, že jde o rozzuřenou bývalou manželku.
01.11.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků) , Martin Stropnický (1951 článků)

Skandál ve StarDance: Žilková doplatila na Veroniku!

 
Po odvysílání druhého kola taneční soutěže propukl v České televizi skandál. Vedení potají řeší, zda nevypadla Žilková ze StarDance neprávem. Ukázalo se, že televiznímu kuchaři Filipu Sajlerovi díky partnerce Veronice zřejmě přistály na kontě hlasy určené Veronice Žilkové. Podle informací Blesku totiž chybělo k postupu Žilkové jen pár hlasů. A o ně mohla přijít omylem!
10.11.2010 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Sajler (34 článků)

Protekční syn Veroniky Žilkové: Bude hvězdou Cest domů!

 
Tak i další potomek herečky Veroniky Žilkové (51) se dostal do světa showbyznysu! Po modelce Agátě Hanychové (28) se do centra zájmu dostává její syn Vincent (15).
01.08.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Smutná výzva Agáty Hanychové. Soukup ji zahrnul luxusem, jí přitom chybí společnost, kterou hledá na internetu

 
Luxusní vila s bazénem, každý den na pláži a péče mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (54). Už by se mohlo zdát, že Agátě Hanychové (38) nemůže nic chybět. Vše je ale jinak! To je zřejmé z její poslední výzvy na Instagramu. V Marbelle chybí dceři Veroniky Žilkové přátelé.
09.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Krev u Hanychové: Rodiče zabijáka vyhrožují Agátě!

 
Jako by nestačilo, že v domě modelky Agáty Hanychové (24) byla ve středu večer pobodána mladá žena. Teď ještě navíc Hanychové vyhrožují rodiče nájemníka, kterého policie obvinila z pokusu vraždy.
27.02.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Anastázie z Like House posílá Hanychové drsný vzkaz: Chcípni, Agáto!

 
Ostrý výstup plný sprostých slov a nadávek směrem k Agátě Hanychové (36) předvede v dnešním epizodě LIKE HOUSE NIGHT SHOW nová účastnice reality show Anastázie. Dvacetiletou tatérku popudil komentář Agáty Hanychové, která před několika dny holkám v noční show doporučila, aby vynechávaly ve své stravě cukr.
16.11.2021 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků)

Další drama ve vztahu Soukupa a Hanychové. Zuby si na něj brousí Vémolova Lulu, Agátu chce do klece

 
Uvidíme souboj exmilenky Karlose Vémoly proti Agátě Hanychové? Pokud je vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa opravdu u konce, jak se již několikátý den spekuluje, pak je možné, že si mediální magnát nemusí hledat nikoho nového a jeho nová přítelkyně mu bude klepat na dveře. V rozhovoru pro eXtra.cz nám Zdeňka Černá alias Lulu prozradila, že pro Soukupa je ochotná jít i do samotné klece. 
03.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků) , Zdeňka Černá (49 článků) , Karlos Vémola (977 článků) , Lulu Lulu (61 článků) , Lulu Lulu (55 článků)

První vyjádření Vémoly po obvinění z nevěry: Karlos tvrdí, že vše je sluncem zalité. Lela mlčela, oči klopila

 
Po pánské jízdě v Saint Tropez se Karlos Vémola (35) vrátil obratem domů. Nejspíš přijel vyřešit nařčení jeho přítelkyně Lely Ceterové (30) z možné nevěry. Nyní na sociálních sítích tvrdí, že ve vztahu nemají problémy, vše je dokonalé, růžové a že novináři jsou kreténi. Většina lidí ale bijci z MMA připomíná, že obvinění z nevěry nepřinesl bulvár. Karlosi, to uveřejnila tvoje žena...
06.07.2020 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Syn Veroniky Žilkové získal roli v seriálu. A rovnou přišel o vlasy

 
Herečka Veronika Žilková může být na své děti pyšná. Po Agátě, jež je už léta zavedenou značkou, se o slovo hlásí i šestnáctiletý Vincent Navrátil, který získal roli v primáckém seriálu Cesty domů. Na slávě své rodiny ale stavět nechce a kvůli roli neváhal obětovat vlasy. Další články k tématu: Nedělej to jako máma, radí Žilková Agátě Co jste na TýTý neviděli: Voříšek s novou šéfovou, Žilková o berlích Agáta Hanychová se tajně vdala za Jakuba Prachaře. Nevěděla to ani Žilková
31.07.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1460 článků) , Agáta Hanychová (3977 článků)