Článek

Ve Střešovicích najela dodávka do lidí: Na místo letí vrtulník

 
K vážné nehodě došlo ve středu ráno u Ústřední vojenské nemocnice v Praze 6. Dodávka se tam střetla se čtyřmi chodci, na místě jsou čtyři zranění, pro jednoho z nich letí vrtulník, píše Blesk.cz.
31.03.2021 10:10 |

podobné články

Podobné články

Šílená nehoda u střešovické nemocnice! Dodávka najela do lidí, šest zraněných

 
Vážná nehoda se odehrála ve středu ráno u střešovické nemocnice! Dodávka tam najela na zastávku do lidí, na místě bylo celkem šest zraněných, z toho dva těžce. Na místo letěl vrtulník. Za nehodou podle prvotního šetření policistů stály zdravotní potíže řidiče.
31.03.2021 09:45 |

podobné články

Děsivá nehoda ve Střešovicích: Do lidí na zastávce najela dodávka!

 
K vážné nehodě došlo ve středu ráno u Ústřední vojenské nemocnice v Praze 6. Dodávka se tam střetla s pěti chodci, na místě byli lehce i těžce zranění, pro jednoho z nich letěl vrtulník, jak informoval Blesk.cz.
31.03.2021 11:00 |

podobné články

Dodávka v Torontu najela do davu lidí: Několik jich zemřelo!

 
V kanadském městě Toronto došlo k obrovské tragédii. Dodávka najela do davu lidí, kteří stáli na chodníku. Podle prvních informací mělo být na místě osm až deset zraněných. Kanadská média však později přišla s informací, že několik lidí zemřelo. Řidič z místa nehody ujel, policisté ho ale brzy vypátrali a zadrželi.
23.04.2018 23:25 |

podobné články

Útok v Barceloně: Dodávka najela do lidí!

 
V centru Barcelony najela dodávka do lidí!
17.08.2017 18:30 |

podobné články

ONLINE: Nový rok oslavilo Česko i svět. Do davu na rušné třídě najela dodávka

 
Rok 2019 už píší na celém světě. Jako poslední oslavili Silvestra na Bakerově a Howlandově ostrově - v úterý v jednu odpoledne našeho času. Naopak první začínali o 26 hodin dřív obyvatelé Samoy a Vánočních ostrovů v Tichomoří. Blesk.cz sledoval příchod nového roku v Česku i ve světě onlině. Na letišti v Amsterdamu museli zasahovat u bombové hrozby, v Manchesteru útočník pobodal tři lidi, v Tokiu najela malá dodávka do davu a tuzemská záchranka řešila utržené články prstů od petard. V zásadě proběhl ale přelom roku v klidu.
31.12.2018 11:05 |

podobné články

V Londýně zase zabíjela dodávka. Najela do chodců u mešity

 
Jeden člověk zemřel a osm dalších bylo zraněno poté, co v noci u londýnské mešity najela do chodců dodávka. Jedna osoba byla zatčena. Zprávy o zraněních nožem policie nemá. Informují o tom zahraniční média.
19.06.2017 06:25 |

podobné články

V Torontu najela dodávka do chodců, zranila až deset lidí

 
Až deset lidí bylo v rušné části Toronta sraženo dodávkou, která na ulici najela na chodník a porážela chodce.
23.04.2018 20:50 |

podobné články

Dobrá zpráva pro milovníky historie pražské MHD: Muzeum ve Střešovicích po pauze otevírá brány

 
Zájemci o historii pražské hromadné dopravy se mohou od soboty 13. června opět vydat do Muzea městské hromadné dopravy ve vozovně ve Střešovicích. Návštěvníkům se otevře od 09:00. Historická linka číslo 41 bude od soboty opět začínat svou trasu ve Střešovicích, sdělila mluvčí dopravního podniku (DPP) Aneta Řehková. Muzeum bylo několik měsíců uzavřeno kvůli pandemii nemoci covid-19.
12.06.2020 13:05 |

podobné články

Potopa ve Střešovicích: Voda zatopila tři domy, 20 lidí bylo evakuováno

 
Ve Starostřešovické ulici v Praze 6 byly v pátek večer po masivním úniku vody po havárii vodovodního řadu vyplaveny tři domy. Hasiči pomáhali s evakuací dvacítky lidí, kteří našli dočasný azyl v nedalekém penzionu. Podle mluvčího Pražských vodovodů a kanalizací Tomáše Mrázka byla dodávka vody obnovená v sobotu v 19 hodin. Bez pitné vody bylo od večera asi 2700 odběratelů ve Střešovicích a Veleslavíně.
06.12.2019 23:40 |

podobné články

Děsivá nehoda v Praze: Dodávka na zastávce smetla několik lidí, zasahoval vrtulník

 
Ve středu ráno se odehrála děsivá nehoda u Ústřední vojenské nemocnice v Praze 6. Dodávka srazila několik chodců, na místě je šest zraněných lidí, z toho dva vážně. Na místo letěl vrtulník.
31.03.2021 10:05 |

podobné články

Teror v Londýně! Na mostě dodávka vjela do davu, pak útočníci podřezávali hrdla: 7 mrtvých, teroristi zastřeleni

 
Vražedný teror v sobotu večer opět sevřel ulice Londýna. Na mostě London Bridge najela bílá dodávka do lidí, pak pokračovala k tržišti Borough Market ve čtvrti, která je plná barů. Tam tři muži z dodávky začali útočit noži. Bodali bezhlavě do lidí, útočili na hrdla, podřezávali. Policie ještě v noci všechny tři teroristy zastřelila. Ještě předtím však stihli svým běsněním zavraždit nejméně sedm lidí. Desítky dalších jsou zraněny.
03.06.2017 23:55 |

podobné články

Další útok v Londýně: Dodávka vjela do lidí před mešitou, nejméně jeden mrtvý!

 
V blízkosti mešity na severu Londýna dnes v noci najela do skupiny lidí vycházejících z mešity u muslimského centra dodávka. Podle svědků bylo zasaženo nejméně dvanáct lidí a minimálně tři osoby utrpěly vážná zranění. Policie zadržela 48letého muže.
19.06.2017 07:45 |

podobné články

Dodávka v Londýně najela u mešity do lidí: Řidiče zadrželi. Jeden mrtvý

 
Do skupiny lidí vycházejících z mešity na severu Londýna vjela dnes v noci dodávka. Podle svědků řidič následně z auta vystoupil, původně se hovořilo o tom, že měl následně útočit nožem. To policie vyvrátila. Na místě zůstalo 8 vážně zraněných, jedna osoba zemřela. Policie ale zatím nepotvrdila, zda oběť skonala bezprostředně v důsledku zásahu dodávkou. Muž totiž zkolaboval již před útokem a kolemjdoucí mu v okamžiku nárazu auta dávali první pomoc.
19.06.2017 05:25 |

podobné články

V centru Brna najela dodávka do zahrádky! Lidi křičeli, pak jsem slyšel ránu, popsal svědek

 
Dodávka narazila do konstrukce zahrádky v pěší zóně v centru Brna. Půl metru od místa stála starší žena. V době nehody na zahrádce naštěstí nikdo neseděl, nehoda se tak obešla bez zranění.
22.05.2017 16:40 |

podobné články

Dodávka PŘEJELA OSMILETÉHO ŠKOLÁKA na přechodu! Vrtulník jej odvezl s TEŽKÝM ZRANĚNÍM

 
Dodávka srazila v pátek ráno ve Vyžlovce poblíž středočeských Říčan osmiletého chlapce, těžce zraněného jej vrtulník záchranné služby transportoval do nemocnice v Praze. Mediafaxu to potvrdila mluvčí kolínské policie Věra Žídková.
21.10.2011 08:25 |

podobné články

Dodávka skončila v příkopu na D11, pro posádku letěl vrtulník

 
Dodávka plná masa skončila v úterý nad ránem převrácená v příkopu na dálnici D11 před Prahou. Pro zraněného řidiče musel přiletět záchranářský vrtulník, spolujezdce odvezla sanitka.
21.10.2014 08:40 |

podobné články

Vážná nehoda uzavřela dálnici D8! Srazila se dodávka s cisternou, pro zaklíněného řidiče letěl vrtulník

 
Dálnici D8 ve směru na Prahu uzavřela před hlavním městem vážná nehoda. Srazila se tam dodávka s cisternou, jeden z řidičů zůstal v sešrotované kabině zaklíněn. Vrtulník ho po vyproštění přepravil do nemocnice.
25.03.2021 13:30 |

podobné články

Dodávka srazila 8 středoškoláků! Jeden z nich zemřel!

 
Jeden mrtvý a sedm zraněných studentů... U Ivaně na Brněnsku najela dodávka do skupiny středoškoláků, kteří šli po krajnici.
24.06.2014 05:10 |

podobné články

Dodávka vyletěla z dálnice D5: Proletěla billboardem a skončila na svodidlech

 
Kuriózní nehoda se stala na dálnici D5 u Rokycan. Řidič (56) vozu Mercedes Benz vyletěl z autostrády a narazil do billboardu. Dodávka pak najela na svodidla, po kterých klouzala asi dvacet metrů, než se zastavila.
16.01.2018 16:10 |

podobné články