Článek

Ve středu zasedne vláda k mimořádnému jednání

 
Vláda se ve středu mimořádně sejde, aby schválila návrh zákona o kurzarbeitu. Chce, aby zákon platil od l. listopadu, na konci října totiž přestanou fungovat programy na podporu zaměstnanosti Antivirus. Na tiskové konferenci to po pondělním jednání vlády řekl premiér Andrej Babiš (ANO).
07.09.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21021 článků)
Podobné články

ÚOOÚ: K mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví v souvislosti s projektem chytrá karanténa

 
Úřad pro ochranu osobních údajů zveřejňuje vyjádření k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 19. března 2020, které nařizuje provozovatelům mobilních komunikačních sítí (operátorům) a bankám zpracovávat „provozně-lokalizační“ údaje a údaje „o době a místě použití elektronického platebního prostředku“, tedy o pohybu a chování osob nakažených nemocí COVID-19.
11.04.2020 15:11 |

podobné články

Rusnokova úřednická vláda poprvé zasedne ve středu odpoledne

 
Úřednická vláda premiéra Jiřího Rusnoka poprvé zasedne ve středu odpoledne. Ve Strakově akademii bude jednat hodinu. Předtím navštíví středočeské Lány, kde položí věnce k hrobu prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Jako první budou do ministerských funkcí uvedeni vicepremiéři Jan Fischer na ministerstvu financí a Martin Pecina na vnitru. Vyplývá to z materiálu úřadu vlády.
09.07.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1760 článků) , Martin Pecina (412 článků) , Jiří Rusnok (1890 článků)

V Praze zasedne staronová NERV

 
Obnovená Národní ekonomická rada vlády (NERV) ve čtvrtek zasedne ke svému prvnímu jednání. Ve středu její obnovení schválila koaliční vláda Petra Nečase.
05.08.2010 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9351 článků)

Odboráři a vláda budou jednat o růstu platů, zasedne i tripartita

 
Další jednání o růstu platů ve veřejném sektoru čeká dnes vládu a zástupce odborů. Na minulé schůzce v polovině června se kabinet s odbory nedohodl. Podle předáka Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josefa Středuly se má dál jednat o termínu navýšení, poměru rozdělení přidávané sumy na tarify a odměny a o případném rušení platové tabulky pro lidi s nejnižším výdělkem. Odpoledne zasedne na úřadu vlády také tripartita.
09.07.2018 06:25 |

podobné články

Onderka (ČSSD): V Brně zasedne ve středu mimořádný krizový štáb

 
Den před plánovanou stávkou v dopravě, tedy ve středu 15. června 2011 v 17.30 hodin, opět zasedne mimořádný krizový štáb svolaný primátorem města Brna Romanem Onderkou.
14.06.2011 13:20 |

podobné články

Brno: Mimořádný krizový štáb zasedne opět ve středu

 
Den před plánovanou stávkou v dopravě, tedy ve středu 15. června 2011 v 17.30 hodin, opět zasedne mimořádný krizový štáb svolaný primátorem města Brna Romanem Onderkou, aby vyhodnotil momentální situaci a informoval se navzájem o připravovaných opatřeních v souvislosti se čtvrteční stávkou. Přítomni budou zástupci DPMB, a.s., Brněnských komunikací a.s., Policie ČR a Městské policie Brno.
14.06.2011 18:35 |

podobné články

Vláda usedne k mimořádnému jednání ohledně povodňové situace v ČR

 
Kvůli současné povodňové situaci v Čechách se dnes večer sejde k jednání vláda. Kabinet se mimořádně sejde v 18:00, řekl České televizi premiér Petr Nečas (ODS). Očekává, že projedná například pomoc armády. Dosavadní práci Integrovaného záchranného systému v postižených oblastech premiér hodnotí dobře.
02.06.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9351 článků)

Přímý přenos: Vláda opět jednala o koronaviru. Co dalšího Babiš s ministry Čechům zakáže?

 
V pátek znovu zasedla k mimořádnému jednání vláda, aby po čtvrtečním vyhlášení stavu nouze opět probrala nástroje v boji s novým koronavirem. Sledujte v přímém přenosu na Blesk.cz tiskovou konferenci po jednání kabinetu Andreje Babiše (ANO), který zasedal od osmi od rána. Přijde ještě nějaký další zákaz? Tisková konference původně avizovaná na 9.00 byla o hodinu posunuta a dál nabírá zpoždění.
13.03.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21021 článků)

Ministryně Valachová zasedne s Národní radou pro sport

 
Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy poprvé v novém školním roce zasedne k jednání s členy Národní rady pro sport, a to v pátek 30. září.
30.09.2016 08:45 |

podobné články

Poslanci zasedli do lavic k mimořádnému sobotnímu jednání

 
Poslanci po několikadenním téměř nepřetržitém jednání vstupují do dalšího dne, po deváté hodině začala další rozprava k reformním zákonům. Podle informací České televize je už k rozpravě přihlášeno několik desítek lidí, dá se proto očekávat, že se jednání opět protáhne.
05.11.2011 09:25 |

podobné články

Babiš souhlasí s konáním mimořádné schůze sněmovny ke kauze Čapí hnízdo

 
Vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš (ANO) vyzve poslance hnutí ANO, aby schválili program mimořádného jednání Poslanecké sněmovny ke kauze Čapí hnízdo. Babiš to dnes řekl České televizi a televizi Prima. O svolání schůze požádala koncem minulého týdne pravicová opozice spolu s Úsvitem s Blokem proti islámu. K mimořádnému jednání má dolní komora parlamentu zasednout ve středu 23. března. Babiš už dříve slíbil, že na něm zveřejní majitele farmy Čapí hnízdo z doby, kdy společnost žádala o evropské dotace.
18.03.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21021 článků)

Nedůstojně se klanili Číně, šila opozice do vlády. Poděkovat Tchaj-wanu poslanci odmítli

 
Sněmovna se ve čtvrtek sešla k mimořádnému jednání o 1. vlně pandemie koronaviru. Poslanci však po většinu času mluvili k téměř prázdné vládní lavici. Andrej Babiš (ANO) se z jednání omluvil a vyrazil na výjezd na Sokolovsko. Předseda Pirátů Ivan Bartoš absence označil za ostudné a šéf ODS Petr Fiala za neúctu ke Sněmovně. Vláda schytala kritiku i za to, že se klanila Číně za dodávky roušek a respirátorů. Oficiální poděkování Tchaj-wanu, o které opozice usilovala, však poslanci neschválili.
04.06.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21021 článků) , Petr Fiala (1791 článků) , Jan Hamáček (2594 článků) , Vojtěch Adam (1199 článků) , Adam Vojtěch (932 článků) , Karel Fiala (168 článků) , Ivan Ivan (1748 článků)

Premiér Babiš: Zásilku s respirátorem a pěti rouškami pošleme neprodleně, určitě budeme spěchat

 
Vláda Andreje Babiše se sešla ve středu 9. září 2020 k mimořádnému videokonferenčnímu jednání o aktuálních tématech. S ohledem na zhoršenou epidemickou situaci kabinet rozhodl rozeslat všem lidem nad 60 let osobní ochranné prostředky, respirátor a roušky. Členové vlády také dlouze diskutovali o návrhu zavést v České republice tzv. kurzarbeit. K debatě se vrátí na další schůzi.
10.09.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21021 článků)

V pondělí poprvé zasedne poradní sbor pro boj s korupcí

 
V pondělí dopoledne poprvé zasedne poradní sbor předsedkyně vládního výboru pro koordinaci boje s korupcí Karolíny Peake (VV). Na programu bude mít znovuzavedení institutu účinné lítosti, národní evidenci účtů a problematiku financování politických stran.
16.09.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Poprvé zasedne poradní výbor pro boj s korupcí

 
V pondělí dopoledne poprvé zasedne poradní sbor předsedkyně vládního výboru pro koordinaci boje s korupcí Karolíny Peake (VV). Na programu bude mít znovuzavedení institutu účinné lítosti, národní evidenci účtů a problematiku financování politických stran.
19.09.2011 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Registr vozidel neběží, zasedne krizový štáb ministerstva

 
Centrální registr vozidel (CRV) se i v úterý potýká s problémy a na některých místech vůbec nefunguje. Daniel Mozdřeň, který zodpovídá za dopravně správní agendy na ostravském magistrátu České televizi řekl, že systém znovu neběží. Podobná situace je podle dostupný informací i na některých dalších pracovištích. Kvůli situaci zasedne krizový štáb ministerstva dopravy.
24.07.2012 08:20 |

podobné články

Verešová zasedne do lavic v sexy školní uniformě

 
VIDEO - Slovenská modelka Andrea Verešová (32) opět zasedne do školních lavic. Po vystudování práv se rozhodla vrátit se ke studiím a naučit se nový jazyk, tentokrát italštinu. A jako správná školačka oblékla školní uniformu.
28.09.2012 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1324 článků)

Volby ve Středočeském kraji: Moravčíková musí uvolnit hejtmanské křeslo

 
Nové zastupitelstvo Středočeského kraje, které si voliči zvolili ve víkendových volbách, zasedne do čtyř týdnů. Kromě třiceti šesti nováčků zasedne do lavic zastupitelstva i starostka Štěchovic Miloslava Vlková, která čelí obvinění z vydírání učitelky tamní mateřské školky. Zvýší se také počet žen.
16.10.2012 22:10 |

podobné články

To budete koukat: V porotě SuperStar zasedne tahle talentovaná kráska

 
Tak to byste nečekali. O tom, kdo zasedne v porotě připravované soutěže SuperStar, bylo napsáno už hodně řádků. Ani jednou ale nepadla zmínka o zpěvačce, která se už zanedlouho bude podílet na rozhodování o osudu těch, kteří touží stát se další hvězdou českého šoubyznysu. Jednou z těch, kteří usednou za superstárovský porotcovský stůl, bude zpěvačka Ewa Farna.
05.11.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1251 článků)