Článek

Ve Strašnicích se vybourali policisté: Autem vletěli do stromu

 
V pražských Strašnicích došlo v pátek před polednem k nehodě policejního vozidla. Strážci zákona se vydali prošetřit událost oznámenou na linku 158 a narazili do stromu. Nikdo se naštěstí nezranil.
12.01.2018 12:20 |

podobné články

Podobné články

Strašná TRAGÉDIE: Tři fotbalisti vletěli do stromu, Roland (17) nepřežil

 
Mladíci se vraceli z fotbalového tréninku, domů už ale bohužel nedojeli. Jejich fiat dostal smyk, vyletěl ze silnice a narazil do stromu. Nejmladší (17) z fotbalistů nehodu nepřežil, další dva skončili v nemocnici.
05.02.2013 11:50 |

podobné články

Děti (8 a 6) v pyžamech vyrazily na projížďku autem. Náraz do stromu byl smrtelný

 
Teprve osmiletý chlapec a jeho o dva roky mladší sestra se vydali na noční projížďku autem. Večer se vykradli v pyžamech z domu a bez vědomí rodičů odjeli pryč. S autem pak narazili do stromu a šestiletá dívka náraz nepřežila.
30.08.2013 11:15 |

podobné články

Nehoda v Poděbradské: Policisté při honičce vletěli do zaparkovaných aut

 
Honička skončila bouračkou! V pátek kolem 18. hodiny v podvečer policisté pronásledovali vozidlo. To zničehonic zabrzdilo a hlídka v policejním voze se vybourala. Odneslo to několik zaparkovaných aut.
29.09.2017 19:30 |

podobné články

9 náctiletých se vsoukalo do auta: Při jízdě z diskotéky se vybourali, sedm jich zemřelo!

 
Po diskotéce je posilněné alkoholem nenapadlo nic horšího, než se v devíti lidech nasoukat do osobního auta. Cesta ze zábavy se však v polské obci Klamry nedaleko města Grudziadz změnila v děsivou tragédii. Opilý řidič Mateusz M. (16) narazil do stromu. Při autonehodě zemřelo sedm z devíti mladých lidí ve věku 13 až 19 let.
14.04.2014 16:10 |

podobné články

Tragédie na den dětí: Tomáš (†15) s kamarádem (12) se vybourali na čtyřkolce

 
Čtvrtek měl být dnem, který patří dětem. Pro dvě z nich ale skončil tragicky. Když se dva chlapci ze Slovenska projížděli na čtyřkolce, narazili do stromu a nehoda se neobešla bez následků. Tomáš (†15) zemřel krátce po svých přijímačkách, Martin (12) má poraněnou páteř.
04.06.2017 06:50 |

podobné články

Motorkář boural na náměstíčku do stromu. Odnesl to otevřenou zlomeninou

 
V úterý večer se v Praze vybourali nezávisle na sobě hned dva motocyklisté. Zatímco jeden, který boural v Horoměřické ulici, skončil s vážným úrazem hlavy v Ústřední vojenské nemocnici, druhý se vyboural v parku v Holešovicích. Ani tato havárie se neobešla bez zranění. Muž utrpěl otevřenou zlomeninu.
24.07.2018 21:40 |

podobné články

U Modravy začalo kácení kůrovcem napadených stromů

 
Poblíž šumavské Modravy v lokalitě Na Ztraceném, začalo v pondělí ráno kácení kůrovcem napadených stromů. To loni vyvolalo značné protesty ekologů, kteří se pokoušeli porážení stromů blokovat. Letos chce šumavský národní park většinu napadených stromů zbavit kůry a kácet by se mělo v menší míře, aby nevznikaly holiny. Aktivisté budou situaci monitorovat, bránit v těžbě se zatím nechystají.
25.06.2012 08:55 |

podobné články

Pět nejvýznamnějších stromů v Praze: Zažily prezidenta Masaryka nebo básníka Nerudu

 
Praha není jen baštou architektonických skvostů, ale i stromů, ze kterých srší jejich historické poselství. Na území Prahy se nachází 202 památných stromů chráněných zákonem a dalších 230 stromů, které patří mezi významné. „Procházíte kolem nich každý den a mnohdy ani netušíte, jakou máte čest,“ říká Aleš Rudl, autor webu pražské stromy, se kterým jsme vybrali pět těch nejzajímavějších vzrostlých velikánů.
16.05.2016 12:45 |

podobné články

V Praze našli pod autem bombu, byla to atrapa!

 
Bomba pod autem? V Praze v ulici Prusická ve Strašnicích nalezli policisté podezřelé nástražné zařízení. Pyrotechnik zasahoval se speciálním robotem.
23.07.2009 19:45 |

podobné články

Nehoda policistů v Praze! Bourali, když jeli hlídat fotbalové chuligány

 
Měli hlídat pořádek a bezpečnost v metropoli před zápasem fotbalového týmu ze Srbska a Sparty. Policisté se krátce po výjezdu vybourali. Deset z nich utrpělo zranění, pražští záchranáři ošetřili i jednoho civilistu.
03.08.2017 13:15 |

podobné články

Policie zadržela muže,který údajně napadl tři lidi ve Strašnicích

 
Pražští policisté zadrželi dvaatřicetiletého muže, kterého podezírají z napadení tří lidí ve Strašnicích. ČTK to dnes sdělil mluvčí policie Tomáš Hulan. Útočník trojici napadl dřevěnou tyčí nebo basebalovou pálkou v pondělí na zastávce hromadné dopravy. Jeden z napadených byl ve vážném stavu převezen do nemocnice, další dva ošetřili záchranáři.
22.07.2015 17:20 |

podobné články

Děsivá nehoda ve Strašnicích: Auto skončilo na střeše, blokovalo průjezd tramvají

 
Krátce před devátou hodinou večer došlo na křižovatce ve Strašnicích k dopravní nehodě dvou automobilů. Jedno z nich skončilo na kolejích na střeše, zablokovalo tak průjezd tramvají linek 22 a 26 v úseku Strašnická a Nádraží Hostivař. Silnici museli policisté také uzavřít.
08.12.2016 22:40 |

podobné články

Muž se zabarikádoval v bytě ve Strašnicích: Vyhrožoval, že se zabije

 
Hasiči se žebříkem, záchranáři, policisté s vyjednavači i zásahová jednotka. Ti všichni se v pondělí dopoledne sjeli do ulice Kralická ve Strašnicích, kde se v jednom z bytů zavřel dvaačtyřicetiletý muž. Ten vyhrožoval, že spáchá sebevraždu.
09.11.2017 11:50 |

podobné články

Kriminalista z Břeclavi narazil s autem do stromu: Byl silně podnapilý!

 
Nedaleko Břeclavi narazil policista s autem do stromu, byl údajně opilý. Jeho případ nyní vyšetřují, zatím není stoprocentně jasné, že řídil on. Kriminalista proto i nadále zůstává ve službě. Na krku však má velký problém!
26.01.2015 14:41 |

podobné články

Otec chtěl osvobodit syna!

 
To tu v historii českého vězeňství ještě nebylo. Zatímco každý odsouzený přemýšlí, jak se dostat z basy ven, dva muži (52 a 48) ve středu večer prorazili ve Škodě Octavia bránu věznice v Plzni na Borech a na plný plyn vletěli dovnitř. Hned je ale obklopila ozbrojená stráž.
07.10.2011 12:20 |

podobné články

Kickboxeři rozsekali ferrari z půjčovny! U Rathovy Hostivice nezvládli rychlost a vletěli do pole

 
Pořádně drahá jízda! Dva mladíci zdemolovali v úterý večer u obce Hostivice ferrari, které si předtím obstarali v půjčovně, a způsobili tak škodu ve výši několika milionů.
02.06.2015 09:00 |

podobné články

Tohle se separatistům v Luhansku nepovedlo. S vojenským vozidlem prý v plné rychlosti vletěli do kavárny

 
Ve východoukrajinském Luhansku, v jednom z klíčových míst pro proruské separatisty, došlo k neštěstí, o němž informoval televizní kanál Ukraine Today. Ruské vojenské vozidlo najelo do kavárny, za což zaplatili životem tři lidé.
20.06.2015 20:36 |

podobné články

Balonem vletěli do eletrického vedení!

 
Američané Robert Spencer (54) a Melyndia Davis (49) málem zemřeli při zásnubním letu balonem.
18.08.2016 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Spencer (4 články)

Česko má největšího magora na světě! Jako jediný skáče autem přes letadlo! Jak dopadl jeho první pokus? Video jen pro otrlé!

 
Ne! To se nedá, totální blbost! Tak by asi většina reagovala nad nesmyslným nápadem skočit autem přes letadlo. Respektive by možná někteří blázni začali váhat, pokud bychom uvažovali nad speciálně upraveným autem, které bude nejen odborně nachipováno a jeho technické vlastnosti upraveny, ale které bude zároveň minimálně milionkrát bezpečnější než auto sériové. Takže tuny molitanu, měkká přistávací plocha a samozřejmě přítomnost kaskadérů. Kdepak! Marek Rejman je magor (dámy prominou, ale výstižnější termín v českém slovníku neexistuje). Žádné upravené auto a žádní kaskadéři. Normální kluk s ještě obyčejnějším autem.
14.11.2014 20:46 |

podobné články