Článek

Ve Slunečné poteče krev: Dana Batulková prozradila, jak zfackovala Evu Burešovou

 
Ve Slunečné začíná jít pěkně do tuhého. Z dlouho připravované svatby Týny a Štěpána se stalo jedno velké fiasko. Týna si na poslední chvíli svatbu rozmyslela a nedorazila do kostela, kde celá vesnice netrpělivě čekala. Nejvíc to asi vzalo skoro tchyni Lídu Vackovou. Ta si to s Týnou hodlá vyřídit po svém. V dnešním díle se strhne bitka a poteče i krev.
07.04.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (302 článků) , Eva Burešová (489 článků)
Podobné články

Do vztahů mi nikdo nemluvil, nedělám to ani synovi, říká Batulková

 
Herečka Dana Batulková, která vedle řady divadelních rolí momentálně hraje i v seriálu Gympl, je z nového vztahu svého syna Jakuba Prachaře nadšená. S Agátou Hanychovou prý tvoří moc hezký pár. V rozhovoru pro iDNES.cz pětapadesátiletá herečka přiznala, že si do svých vztahů také nikdy nenechala mluvit a to samé ctí i u svého syna. Další články k tématu: Dana Batulková překročila vlastní stín a v 52 letech nafotila akty Batulková o zrcátku TýTý: Cenu jsem si předtančila Saša a Lexa z Comebacku soupeří o TýTý s Batulkovou a Šiškou Dana Batulková o StarDance: Došla jsem dál, než jsem čekala
31.03.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1174 článků) , Agáta Hanychová (2952 článků) , Dana Batulková (302 článků)

Eva Burešová alias Týna ze Slunečné prozradila, co ji na chlapech nejvíc přitahuje

 
Evu Burešovou (26) alias Týnu ze Slunečné mohou diváci nejčastěji vídat v televizi jako holku ze statku. Spletené copy, kostkovaná košile, přísný výraz a občas nějaký ten úsměv. Týna má zkrátka hodně starostí jak s chodem statku, tak se vztahy. Její protagonistku Evu Burešovou čeká pestré léto - gumovky bude měnit za princeznovské šaty. U příležitosti návratu divadelní hry Cyrano, kde bude účinkovat, prozradila, co preferuje u mužů.
01.06.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (489 článků)

Eva Burešová alias Týna ze Slunečné: U chlapa je důležitý jeho charakter

 
Evu Burešovou (26) alias Týnu ze Slunečné mohou diváci nejčastěji vídat v televizi jako holku ze statku. Spletené copy, kostkovaná košile, přísný výraz a občas nějaký ten úsměv. Týna má zkrátka hodně starostí jak s chodem statku, tak se vztahy. Její protagonistku Evu Burešovou čeká pestré léto - gumovky bude měnit za princeznovské šaty. U příležitosti návratu divadelní hry Cyrano, kde bude účinkovat, prozradila, co preferuje u mužů.
01.06.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (489 článků)

Hvězda Slunečné Dana Batulková slaví 63: Prozradila, jak to dělá, že vypadá mnohem mladší

 
Hvězda seriálu Slunečná a královna tanečního parketu Dana Batulková slaví 63. narozeniny. Důchodový věk by jí hádal jen málokdo. Jaké je tajemství její krásy a jak zvládla odchod svých dětí z rodinného hnízda prozradila v rozhovoru.
17.03.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (302 článků)

SÍLA: Batulková vlepila FACKU mladé kolegyni!

 
Ač drobné postavy, pro ránu nejde daleko stejně jako kdysi Helena Růžičková (†67) ve filmu Slunce, seno a pár facek. Dana Batulková (62) coby Lída ze seriálu Slunečná neudrží emoce na uzdě. Za ostudu kvůli zrušené svatbě flákne představitelku Týny Evu Burešovou (26), až vezme druhou o kanape jako Blažena.
07.04.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Růžičková (142 článků) , Dana Batulková (302 článků) , Eva Burešová (489 článků)

Dana Batulková ve Slunečné podvedla Frantu s exmanželem

 
Herečka Dana Batulková, která se do paměti diváků vryla mimo jiné coby Marcelka „Mamba“ Divićová v Comebacku TV Nova, vede v primácké Slunečné řadu tamních semetrik.
16.03.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (302 článků)

Křehká padesátnice Dana Batulková vypadá na třicet a tančí pořád jako o život

 
Od doby, kdy Dana Batulková (53) se svým tanečním parťákem Janem Onderem (26) zvítězili ve třetí řadě StarDance, uplynulo již hodně vody. Sympatická dvojka spolu ovšem i po třech letech tančí jako o život. A nutno přiznat, že Dana vypadá na svůj věk vskutku výtečně. Málokdo by jí hádal její skutečný věk. Na parketě vypadá jako rozverná holčička. „Dana je skvělá. Má vynikající pohybovou paměť, takže naše sestavy stačí před vystoupením vždy jen zlehka oprášit,“ pěje na svou taneční partnerku ze StarDance chválu Honza, který tančí nejen na soutěžích, ale také tanec vyučuje: „ Začal jsem ve spolupráci s výživovou poradkyní provozovat speciální taneční hubnoucí kurzy a máme nabito.“
08.02.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (302 článků) , Jan Onder (166 článků)

Dana Batulková (52), stále úřadující královna StarDance: Zapoměla na rozvod a nevěru! Díky taneční soutěži...

 
Herečka Dana Batulková (52), stále úřadující královna taneční soutěže StarDance, na tancování nezanevřela. Naopak. Každý týden soutěž sleduje – ať už přímo živě v sále, nebo doma u televize. Svého tanečníka dokonce vyzvala, aby s ní začal znovu trénovat. V rozhovoru pro Mf Dnes přiznala, že má nejblíže k Anetě Langerové (23). „Trochu mi připomíná mě. Kdyby tu podobná móda byla, když jsem byla mladá, nosila bych asi totéž co ona,“ řekla Batulková, jež se před sedmi lety rozvedla s Davidem Prachařem...
21.11.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (540 článků) , David Prachař (164 článků) , Dana Batulková (302 článků)

Napodobuje svou snachu Agátu? Dana Batulková si vyzkoušela profesi modelky a provokovala v šatech s výstřihem

 
Herečka Dana Batulková (57) si vyzkoušela profesi své snachy Agáty Prachařové  (30) . Během tradiční Dámské jízdy v Divadle Rokoko, která se konala po představení Happy End, v němž Batulková ztvárňuje ženu bojující s rakovinou , se herečky oblékly do divadelních kostýmů a zahrály si na modelky.
28.04.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2952 článků) , Dana Batulková (302 článků)

Burešová ze Slunečné: Po 5 letech překonala mega strach!

 
Řidičák vlastní od 20 let. Byla to ale pro hvězdu Slunečné Evu Burešovou (26) jen kartička, ve skutečnosti nikdy nejezdila. „Neměla jsem vlastní vůz a cizí jsem se bála řídit,“ přiznává herečka. Jenže role Týny se nedala obelstít. „Hned první natáčecí den čekala na Evu výzva v podobě jízdy autem,“ prozradil Aha! mluvčí seriálu Josef Ducký.
27.05.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (489 článků)

Po rozchodu vyměnil Sabinu Rojkovou za Evu Burešovou: Tenhle jejich společný klip už má milión a půl zhlédnutí

 
Motivační song s názvem Jako by byl náš poslední napsal zpěvák Pavel Callta před pár měsíci, oslovil svou dlouholetou kamarádku zpěvačku Evu Burešovou  (26) , aby ho společně s ním nazpívala. Vystřídala tak jeho bývalou přítelkyni Sabinu Rojkovou ještě předtím, než oficiálně oznámili rozchod .
18.05.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Rojková (52 článků) , Eva Burešová (489 článků) , Pavel Callta (40 článků)

Marek Lambora (25): PRAVDA O LÁSCE S BUREŠOVOU

 
I když mu ve Slunečné strkají do postele Evu Burešovou (26), jiskra mezi nimi nepřeskočila. Možná ale Marka Lamboru (25) zasáhl Amorův šíp, když spatřil Českou Miss 2016 Andreu Bezděkovou (26). Až podezřele často navštěvují stejná místa.
05.06.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (489 článků) , Andrea Bezděková (184 článků) , Marek Lambora (170 článků)

Byla anděl, noblesní dáma. Pospíšil na pohřbu exministryně Burešové mluvil o ostudě politiků

 
Noblesní a statečná. Tak vzpomínali na advokátku a první polistopadovou ministryni spravedlnosti Dagmar Burešovou (†88), která 30. června zemřela. Šéf Ústavního soudu Pavel Rychetský, který se ujal jedné ze smutečních řečí, označil Burešovou za anděla, kterým byla a zůstává dál. Přišel i exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil. S Burešovou byli přátelé. Rozhořčil se však nad tím, že na její pohřeb nepřišlo více současných politiků.
11.07.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2136 článků) , Jiří Pospíšil (2136 článků) , Pavel Rychetský (157 článků) , Dagmar Burešová (5 článků)

Kiska vyznamenal exministryni Burešovou a herce Abrháma. Metál dostal i zabitý Kuciak a Meky Žbirka

 
Vysokými státními vyznamenáními dnes slovenský prezident Andrej Kiska ocenil mimo jiné herce Josefa Abrháma a in memoriam někdejší političku a advokátku Dagmar Burešovou. Slavnostní ceremoniál předávání vyznamenání se konal u příležitosti oslav státního svátku 26. výročí vzniku Slovenska, který připadá na 1. ledna. Celkem Kiska vyznamenal 30 osob, spolu s Abrhámem a Burešovou také in memoriam zavražděného novináře Jána Kuciaka či zpěváka Miroslava Žbirku.
08.01.2019 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (226 článků) , Miroslav Žbirka (29 článků) , Andrej Kiska (354 článků) , Dagmar Burešová (5 článků)

Se Čtvrtníčkem grilujeme v krematoriu, prozradila Dana Batulková

 
Dana Batulková (60) v roli balzamovačky je hvězdou nového seriálu Světlu vstříc, který se odehrává v prostředí krematoria. V Limuzíně s Mírou Hejdou herečka prozradila, s kým nabídku konzultovala a v jaké chvíli na ni během natáčení přišla největší krize.
11.10.2018 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Míra Hejda (193 článků) , Dana Batulková (302 článků)

Rvačka ve Slunečné! Eva Burešová a Dana Batulková se poperou v hospodě, poteče krev

 
V oblíbeném seriálu Slunečná bude velké dusno. Scenáristé si totiž pro Týnu Popelkovou v podání Evy Burešové (27) a Lídu Vackovou jako Danu Batulkovou (62) připravili drsnou bitku. Jedna z hereček to ale pořádně schytá a dokonce dojde k vážnému zranění.
22.09.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (302 článků) , Eva Burešová (489 článků)

Dana Batulková slaví 62: Ve Slunečné jí udělali z bývalého manžela Prachaře milence

 
Dnešní oslavenkyně Dana Batulková slaví už neuvěřitelné dvaašedesáté narozeniny. Stále mladě vypadající blondýnka momentálně září v seriálu Slunečná, kde hraje protřelou Lídu Vackovou, která chce pro svoji rodinu to nejlepší, ať to stojí, co to stojí. Zatímco v seriálu žije v na první pohled idylickém manželství, ve skutečném životě si po rozvodu s Davidem Prachařem prošla pernými chvílemi.
16.03.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (164 článků) , Dana Batulková (302 článků)

Hvězdy Slunečné Burešová a Batulková: Rvačka kvůli udání! A zase tekla krev

 
Dana Batulková (62) a Eva Burešová (26) jsou pořád na nože, naštěstí ale jen v seriálu Slunečná. Dokonce mezi nimi dojde k drsné bitce rovnou v hospodě! Kvůli čemu?
22.09.2020 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Dana Batulková (302 článků) , Eva Burešová (489 článků)

Co si o modelce myslí její tchyně? Dana Batulková promluvila o manželce svého syna Agátě Prachařové

 
Dlouho se mluvilo o tom, že herečka Dana Batulková není příliš nadšená výběrem partnerky svého syna Jakuba Prachaře  (31) , který je manželem modelky Agáty Prachařové  (29) . Teď to vypadá, že je Dana z Agáty doslova nadšená.
25.10.2014 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1174 článků) , Agáta Hanychová (2952 článků) , Dana Batulková (302 článků)