Článek

Ve čtvrtek se pojede další Diamond Race, policisté budou v pohotovosti

 
Osm policejních hlídek bude na Vysočině ve čtvrtek 8. září odpoledne a večer dohlížet na průjezd kontroverzního závodu luxusních vozů Diamond Race po dálnici D1. Policisté budou hlavně monitorovat průjezd jednotlivých vozidel, dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu a dodržování veřejného pořádku.
05.09.2011 19:40 |

podobné články

Podobné články

Diamond Race už je skoro tady: Tohle je 9 fotek sexy kočiček z minulých ročníků, nebudou chybět ani letos!

 
Už za tři dny vypukne slavný závod **"Diamond Race":http://www.diamondrace.cz/**. Ostřílení členové posádek z předchozích ročníků se opětovně shodli na "hit the road" východní Evropou. Po vynucené přestávce je nadšení znásobeno na maximum. Finální podoba trasy obou verzí Diamond Race i Super Daimond Race je jasně stanovena a na startu na vás bude čekat "spousta výstavních kočiček":http://www.extra.cz/sexy-zapisky-redakcni-umbrella-girl-na-diamond-race-jedine-v-lambu-zkrotim-ho-i-v-podpatcich-a-navic-mi-jde-k-pleti.
16.06.2014 21:21 |

podobné články

Diamond Race měla předjezdce: Ekonom Ševčík se řítil 178 km/h

 
Policie číhala na silniční piráty nechvalně známého milionářského závodu Diamond Race. Ještě dřív než k nim dorazil první závodník, lapili někoho jiného - ekonoma a šéfa Liberálního institutu Miroslava Ševčíka (52), kterému naměřili rychlost 178 kilometrů za hodinu. Nechtěný předjezdec Diamond Race se však brání, že je to nesmysl.
10.09.2010 13:35 |

podobné články

Naše přední K1 mlátička se večer utká s monstrem z Bosny! Rozbije mu český šampion ciferník?

 
"Luboš Raušer":http://www.extra.cz/tema/lubos-rauser, český šampion K1 z loňského roku, se dnes večer v Brně v rámci "promoakcí okolo letošního závodu":http://www.extra.cz/diamond-race-uz-je-skoro-tady-tohle-je-9-fotek-sexy-kocicek-z-minulych-rocniku-nebudou-chybet-ani-letos "Diamond Race":http://www.extra.cz/tema/diamond-race utká s "kladivem" z Bosny, stoosmikilovým pořízkem Sanidem Imamovičem.
19.06.2014 13:45 |

podobné články

Účastníci Diamond Race byli nuceni vyměnit supersporťáky za autobus

 
Účastníci závodu Diamond Race v pátek pokračují ve své jízdě i přesto, že jim ve čtvrtek německá policie za hraničním přechodem Rozvadov zabavila auta. Luxusní sporťáky vyměnili za soukromý autobus.
04.09.2009 11:20 |

podobné články

Závodníci Diamond Race se z Německa vracejí do ČR

 
Německá policie v neděli večer vydávala v bavorském Weidenu českým a slovenským účastníkům nelegálního závodu Diamond Race jejich zabavené vozy. Luxusním autům dovolila odjíždět jen postupně. Německá policie zastavila závod ve čtvrtek těsně za česko-německou hranicí a zadržovala do nedělního večera asi 35 automobilů v armádním objektu.
06.09.2009 19:40 |

podobné články

Účastníci Diamond Race vyjedou s černými páskami na kapotách

 
Zhruba třicítka účastníků letošního ročníku závodu luxusních aut Diamond Race, který startuje ve čtvrtek ve 14 hodin z parkoviště před pražskými Arkádami Pankrác, bude mít na kapotách černé pásky. Chtějí tak vyjádřit účast s oběťmi letecké tragédie, při níž ve středu zahynuli tři čeští hokejoví reprezentanti.
08.09.2011 13:15 |

podobné články

Z Prahy odstartoval Diamond Race, luxusní auta zamířila na D1

 
Asi padesát luxusních aut vyjelo ve čtvrtek odpoledne na závod Diamond Race. Na kapotách měly jejich posádky černé pásky, chtěly tak vyjádřit účast s oběťmi letecké tragédie, při níž ve středu zahynuli tři čeští hokejoví reprezentanti. Závodníci míří přes Brno do Budapešti, část pak pokračuje do Chorvatského Záhřebu a Slovinského Mariboru.
08.09.2011 15:55 |

podobné články

Odstartoval závod luxusních aut Diamond Race, řidič maserati dostal pokutu 17 700 korun

 
V Brně ve čtvrtek odstartoval závod luxusních aut Diamond Race 2015, jehož se účastní posádky 32 vozidel. Před sebou mají 750 kilometrů dlouhou cestu přes celé Slovensko. V Košicích pak odbočí na jih a skončí v Budapešti. Mezi vozidly nejsou jen luxusní auta značek Lamborghini, Ferrari nebo Ashton Martin, ale i Volkswagen Brouk.
18.06.2015 18:16 |

podobné články

Diamond Race: Policie zabavila auta do 6. září!

 
Německá policie odpoledne na hraničním přechodu v Rozvadově zadržela asi třicet aut účastníků tajného závodu luxusních vozů Diamond Race. Podle posledních informací budou auta svým majitelům vrácena až 6. září.
03.09.2009 20:50 |

podobné články

Závod boháčů Diamond Race - Pojedeme znovu! ...ale s trabanty

 
05:00 – Účastníci kontroverzní »jízdy« o diamant se nehodlají vzdávat. Naopak! Proti drsnému zásahu bavorských policistů vůči závodu Diamond Race podali stížnost přímo bavorskému ministru vnitra a budou se bránit právně.
15.09.2009 02:10 |

podobné články

Milionáři se chystají na Diamond Race s polonahými dívkami na kapotách

 
Další ročník kontroverzní milionářské zábavy se pomalu blíží. Diamond Race 2011 sice odstartuje až v září, ale jeho účastníci už se na něj začínají chystat nyní. Tedy chystat... Nechávají své čtyřkolové miláčky fotit s polonahými dívkami, jejichž vnady se ne a ne vejít do vršků od bikin.
14.07.2011 14:15 |

podobné články

Diamond Race, závod pro nablýskané sporťáky, nechce nikoho ohrozit

 
Po českých silnicích se opět projedou nablýskané sporťáky při další jízdě Diamond Race. Organizátor se ale dušuje, že letos se nemají ostatní řidiči čeho bát a zkušenost z loňského ročníku mu dává za pravdu.
08.09.2011 06:25 |

podobné články

Diamond Race už dnes. Luxusní auta startují z Prahy

 
Diamond Race 2009 startuje ve čtrvtek v centru Prahy. Majitelé drahých kár závodí o diamanty.
02.09.2009 16:30 |

podobné články

Diamond Race nekončí, řidiči ale přišli po autech i o diamanty

 
Ředitel závodu Diamond Race Milan Markovič v pátek Právu potvrdil, že akce pokračuje, ovšem úplně jinak, než měli její účastníci v plánu. Do cíle cesty dorazí v soukromém autobusu, bez svých aut i diamantů, které jim zabavila německá policie.
04.09.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Markovič (5 článků)

Účastníci závodu Diamond Race v ČR zákony neporušili

 
Účastníci neoficiálního závodu luxusních aut Diamond Race údajně neporušili zákon. Serveru Týden.cz to řekl ředitel dopravní policie Leoš Tržil s tím, že má právní rozbor k dispozici.
23.09.2009 15:00 |

podobné články

Diamond Race: Závod luxusních aut začne v pátek v Praze

 
Luxusní auta by měla v pátek ráno vyjet od pražského hotelu Hilton při třetím setkání luxusních aut Diamond Race. Podle hlavního organizátora Milana Markoviče je do závodu přihlášeno dvaatřicet vozů.
09.09.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Milan Markovič (5 článků)

Řidiči, pozor: Diamond Race 2010 začal!

 
FOTOGALERIE: Třetí ročník ilegálního závodu českých a slovenských boháčů Diamond Race začal. Po jedenácté hodině na něj od pražského hotelu Hilton vyjelo více než 30 luxusních nebo alespoň 'vytuněných' vozů, jejichž řidiči se s dopravními předpisy zřejmě nikterak mazlit nebudou.
10.09.2010 13:35 |

podobné články

Policie sledovala účastníky zběsilého Diamond Race až na Slovensko

 
Účastníci neoficiálního závodu luxusních aut Diamond Race projeli v pátek bez vážnějších dopravních problémů po dálnici D1 Českou republikou a po 16:00 vjeli na Slovensko.
10.09.2010 17:30 |

podobné články

Šílený závod Diamond Race: Tyhle fára jedou i 330 km/h!

 
Třetí ročník ilegálního závodu českých a slovenských boháčů Diamond Race odstartoval. V pátek po jedenácté hodině od pražského hotelu Hilton vyjelo více než 30 luxusních nebo alespoň 'vytuněných' vozů, jejichž řidiči se s dopravními předpisy nikterak nemazlí.
11.09.2010 05:10 |

podobné články