Článek

Ve čtvrteční Ulici se Hynek pohádá s Dášou a Vanda obdaruje Blanku něčím, co ji rozhodně nepotěší

 
Hynek už dlouho tiká jako bomba kvůli Dáše a její touze po postupu v kariéře. Dnes konečně vybouchne a pohádá se s ní před očima zaražené Gábiny. Alespoň že u Vandy panuje lepší nálada. Blanka jí pomůže sehnat byt. Teď ještě získat práci a Luďkovo srdce. Snad si mezitím nenašel jinou přítelkyni.
15.11.2023 07:15 |

podobné články

Podobné články

Alice z Ulice nebude věřit svým uším a Ingrid zase očím. To Blanku milé překvapení nečeká

 
Poslední setkání Blanky a Vandy neprobíhalo vůbec v přátelském duchu. Vanda nakonec poslala Blanku pryč s tím, že už s ní nechce mít nic společného. Evženovo odmítnutí dává Blance za vinu, protože jí hvězdy předpověděly úplně jiný osud s její láskou. Blanka se snaží být milá i na druhý pokus, ale Vanda jí ve 4244. dílu znovu naštvaně odsekne.
06.04.2022 07:00 |

podobné články

Vanda Hybnerová ze ZOO slaví dnes narozeniny. Co má Vanda se svým seriálovým já společného?

 
Charismatická herečka Vanda Hybnerová, která v seriálu ZOO ztvárňuje postavu Stáni Smíškové, zkrátka nestárne. Stejně jako seriálová Stáňa si i Vanda prošla nelehkými vztahovými situacemi, ale na kráse jí to rozhodně neubralo, ba naopak.
30.09.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Vanda Hybnerová se poprvé od rozchodu se Sašou Rašilovem objevila na veřejnosti: Smutek? Ale kdeže...

 
Herečka Vanda Hybnerová  (45) se poprvé od chvíle, co Saša Rašilov  (42) oznámil rozchod, objevila na veřejnosti. Rašilov přiznal novou známost, ale Vanda se k celé kauze doposud nevyjádřila. I když se tématu rozvod vyhýbá, Super.cz přiznala, že je zase šťastná. "Myslím si, že jsem," usmívá se Vanda.
28.08.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků) , Saša Rašilov (266 článků)

Vanda Janda překvapila láskou k bojovým sportům: Začala jsem Oktagon sledovat u vyšívání, říká

 
Sobotní galavečer Oktagonu navštívila i návrhářka Vanda Janda. Ačkoli její účast mnohé fanoušky překvapila, Vanda sleduje bojové sporty dlouhodobě. Jak se ostatně rozpovídala i v rozhovoru pro eXtra.cz, sama má za sebou dokonce několik tréninků a v jejím obsáhlém šatníku mají místo i boxerské rukavice; samo sebou růžové. Nechá se i Vanda strhnout současným tuzemským trendem a objeví se v kleci? 
05.08.2023 13:05 |

podobné články

Čtvrteční Ulice: Hynek zápasí o přízeň svého syna a začíná se vymezovat proti Hermanovi

 
Kdo by to byl řekl, že to bude právě Hynek, kdo bude dělat všechno pro to, aby se v očích svého syna Šimona blýsknul? Ale je to tak! Když se totiž dozvěděl, že Šimona na počítačový zápas veze Herman, jako mávnutím kouzelného proutku se uvolnil z toho, z čeho se dříve na požádání syna uvolnit nešlo. Šimon byl zároveň překvapený i potěšený. Co mu ale nedá spát, to je nadcházející víkend s tátou, Dášou a Tomáškem u koní.
24.05.2023 07:15 |

podobné články

Ve čtvrtek se do Ulice vrátí Vanda, Vítek slavně opije Roberta a Gábina se pohádá s Hynkem

 
Vanda se do Ulice vrací stejně potrhlá a umíněná, jak si ji pamatujeme. Ve svém boji o znovuzískání Luďka se nezastaví před ničím. Vítkovi se podaří něco, za co by mu Miloš nejspíš dal medaili. Úspěšně opije Duška, ale i sám sebe. Gábina rozčílí Hynka, když mu řekne, aby si ze Šimona nedělal chůvu.
18.10.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (38 článků)

Vězeňská služba obdaruje malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou

 
Již tradičně obdaruje Vězeňská služba ČR malé pacienty Fakultní nemocnice v Motole mikulášskou nadílkou. Hračky, které v letošním roce vyrobili odsouzení z Věznice Bělušice, předáme za účasti ředitele Věznice Bělušice a primářky dětské pohotovosti na Dětskou pohotovost FN Motol v pátek 1. prosince 2023 v 9,00 hod.
28.11.2023 10:10 |

podobné články

Komentář Petra Holce: Blanka, další tunel na konci tunelu

 
Vsadím se, že takhle husté peklo původně neplánoval ani exprimátor Pavel Bém, když Pražanům daroval Blanku, největší tunel bez světla na konci. Ta totiž ničí všechny jeho primátorské nástupce včetně současné primátorky Adriany Krnáčové, jež Blanku označila za „spiknutí kokotů“ a všechny kolem ní za „debily“. Žádné překvapení, že ani ona netuší, kdy a jestli vůbec Blanku zprovozní.
22.03.2015 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (863 článků) , Adriana Krnáčová (799 článků) , Petr Pavel (2639 článků)

Konečně v Ulici: Vanda vítá vyděšeného Evžena v negližé. A Evžen? Ten se tomu s Blankou od srdce zasměje

 
Kdo by to byl řekl, že to bude právě Vanda a její dychtivost po Evženovi, která nakonec svede Blanku s Evženem dohromady. Co více, Blanka s Evženem budou mít možnost se ve 4237. dílu společně od srdce zasmát na Vandin účet. Jak uvolňující po tom dlouhém čase napětí.
28.03.2022 07:00 |

podobné články

Hysterická scéna v Ulici: Nepříčetná Vanda se zhroutí kvůli prohraným penězům!

 
Od doby, co se Vanda z ničeho nic objevila u ní doma, nemá Marie klidné spaní. Vidí, že Vanda před ní i Jolanou skrývá nepříjemné tajemství, ale je jediná, která to vidět chce. V 4135. dílu se Marie bude snažit otevřít Jolaně oči, ale její dobrý úmysl a upřímnost se obrátí proti ní.
20.10.2021 07:00 |

podobné články

Za hrátky s Jakubem Karla dostane velkolepý dárek. Vanda by si zase pro chvilku s Evženem zlomila v Ulici i nohu

 
Vanda ne a ne pochopit, že o ni Evžen nestojí a chce o něj soupeřit s Blankou. Navíc se naivně domnívá, že kdyby ho nedobývala, určitě by si Evžen dal říct sám od sebe. Její praktiky připomínají smyšlené milostné scénáře dospívající dívky. Vanda snad ve 4230. dílu ztratila veškerý dospělý rozum.
17.03.2022 06:50 |

podobné články

Co vás čeká dnes večer v Ulici? Luděk se vytasí se zásnubním prstenem

 
Zatímco Iva se s Anežkou pohádá kvůli Čeňkovi, Vítek bude znovu dřít na stavbě. Štěpánek zahrne Karlu komplimenty a Vanda uvaří pro Evžena speciální večeři. Blanka se ocitne v pasti, když jí Luděk před rodinou navlékne zásnubní prstýnek, aniž by čekal na odpověď. Tenhle prsten rozhodně poletí pryč!
17.02.2022 00:05 |

podobné články

Prezidentský kandidát Hynek: Migrant utíká za něčím, uprchlík před něčím

 
Hostem Interview ČT24 byl kandidát Realistů, prezidentský kandidát Jiří Hynek. Ten v rozhovoru mimo jiné uvedl, že sbírá dál podpisy občanů, je na zhruba 15 tisících. Do prezidentské volby jej však dostaly podpisy zákonodárců.
01.12.2017 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hynek (61 článků)

Diva v každém okamžiku: Modelka Vanda Janda dokáže i v téhle době vynést dokonalé modely, účes i manikúru

 
Modelka a návrhářka Vanda Janda se i v době epidemie koronaviru drží svého životního motta Full Time Diva. Zatímco jiné ženy na svůj vzhled tak trochu rezignovaly, pomalu jim odrůstá gelová manikúra, vlasy si umyjí, jen když už by se na nich daly usmažit topinky a navléknou se maximálně do legín, Vanda předvádí, že to lze i jinak.
29.03.2020 20:45 |

podobné články

Vanda Janda řekla, jak probíhá příprava na přehlídku: Sam Dolce radí, co obléct

 
Slovenská módní návrhářka Vanda Janda naposledy uspěla na Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Přehlídka inspirovaná její babičkou uchvátila všechny příchozí hosty. Vanda Janda nám prozradila, jak dlouho se na poslední přehlídku připravovala. Pokud plánujete vyrazit na nějakou podobnou událost a nevíte, co obléci, máme pro vás rady od stylisty Sama Dolceho.
20.09.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (722 článků)

To je pro herečku to nejhorší. Kvůli covidu přišla Vanda Hybnerová o svou brilantní paměť

 
V období koronavirové pandemie pracovala Vanda Hybnerová  (52) minimálně. „Funguju tak na deset procent. Načítala jsem audioknihy, vrátila jsem se k dabingu a stejně jako všichni čekám, až budeme hrát pod otevřeným nebem,“ svěřila se nám herečka. Vanda potřebuje mít před sebou jasný cíl.
15.05.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (232 článků)

Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?

 
Vanda se dál vznáší na obláčku neskrývaného štěstí. Nehodlá marnit čas tím, že by se zamyslela, co vlastně Luďka popohání k tomu, aby s ní –⁠ s nulou, jak tehdy řekl –⁠ trávil čas. Je prostě přesvědčená, že Luděk je jejím osudovým mužem. A možná že také je, jen trošku v jiném slova smyslu. Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?
08.06.2022 13:45 |

podobné články

Vanda Chaloupková to bere hopem: Svatba, půl roku nato rozvod a teď nový partner

 
Není to tak dávno, co si po šestiletém vztahu vzala herečka Vanda Chaloupková (31) svého přítele, aby se s ním půl roku nato rozvedla. Pochmurným chvilkám je ale nyní konec a Vanda září v náruči jiného muže. S ním se objevila i na premiéře nového filmu Prezidentka v pražském kině Lucerna.
23.06.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (30 článků) , Vanda Chaloupková (23 článků)

Vanda objeví hazardní hry! Ke zklamání z Luďka přidá finanční trable

 
Vanda bude mít v novém roce poměrně divoký start. Místo vytoužených svatebních zvonů kolem ní začnou cinkat penízky, ovšem jen do chvíle, než přijde o všechno. Jak praví staré známé přísloví – první vyhrání z kapsy vyhání. Vanda bude brzy čelit obrovským problémům.
06.01.2023 13:30 |

podobné články