Článek

"Vdova" po Vašíčkovi Míša Jajtnerová je těhotná. Miminko pomůže zapomenout na tragédii u Jaroslavle

 
Devět let po letecké tragédii v Jaroslavli přichází radostná zpráva. Partnerka zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka (†30) Michaela Jajtnerová (37) je těhotná. Miminko čeká se svým současným přítelem a hokejistou Lukášem Lhotákem. Bříškem se pochlubila na svém facebookovém profilu.
07.09.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (166 článků)
Podobné články

Ulice Prahy ponesou názvy po Vašíčkovi, Rachůnkovi a Markovi

 
Ulice hlavního města Prahy ponesou jména po zesnulých hokejistech Josefu Vašíčkovi, Karlu Rachůnkovi a Janu Markovi. Ti zemřeli minulý rok při leteckém neštěstí nedaleko ruské Jaroslavle.
28.08.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (409 článků) , Josef Vašíček (166 článků)

Vdova po Vašíčkovi našla novou lásku: Opět se zamilovala do bohatého hokejisty!

 
To je ale náhodička. Michaela Jajtnerová (33), které během leteckého neštěstí zemřel snoubenec Josef Vašíček, má opět hokejového partnera. Tím je Lukáš Lhoták, který momentálně hraje za švýcarské Ambri!
02.11.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (166 článků)

Boj o dědictví po Vašíčkovi! Míše jsou 4 miliony a dům málo

 
Jak se zdá, Michaela Jajtnerová je pořádně nenasytná. Minimálně co se peněz týče. Byla snoubenkou hokejisty Josefa Vašíčka (†30), který s celým týmem tragicky zahynul při letecké havárii u Jaroslavli. Tahle dáma se ale nyní chce soudit s rodiči Vašíčka, protože touží po dvaceti milionech korun. Podle jejích slov na to má právo.
07.08.2014 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (166 článků)

Smrt u Jaroslavle: Vdovy po Rachůnkovi a Markovi se dostaly ze dna, Vašíčkova dívka čeká miminko

 
Jen málokterý hokejový fanoušek v Česku zapomněl na letecké neštěstí v Jaroslavli. Přesně před devíti lety se v ruském městě zřítilo letadlo s hokejisty tamního klubu a na palubě byli i tři čeští hráči. Jan Marek (†31), Josef Vašíček (†30) a Karel Rachůnek (†32) ten den přišli o život. Trpěl nejen hokejový národ, velká rána to byla zejména pro jejich partnerky. Kateřina Rachůnková (40), Lucie Marková (39) a Michaela Jajtnerová (37) během jednoho tragického okamžiku přišly o své životní lásky. Jak se tři ženy vyrovnaly se zdrcující ztrátou?
07.09.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (409 článků) , Jan Marek (167 článků) , Josef Vašíček (166 článků) , Karel Rachůnek (187 článků) , Michaela Marková (2 články)

Komentář: Z názorů na dědictví po hokejce Vašíčkovi je mi hodně úzko. Ženy, proberte se!

 
"Pavle, ty určitě budeš chtít napsat Frackovo okno k Vašíčkovi a tý jeho holce, co chce dědit, že jo?"
11.08.2014 08:30 |

podobné články

Boj o dědictví: Blízcí hokejisty Vašíčka se soudí o jeho miliony

 
U okresního soudu v Havlíčkově Brodě ve středu pokračuje spor o obří odhadem více než stomiliónové dědictví po tragicky zesnulém hokejistovi Josefu Vašíčkovi. Jeho bývalá přítelkyně usiluje o to, aby byla zařazena do dědického řízení. S tím ovšem nesouhlasí Vašíčkovi rodiče.
05.11.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (166 článků)

PŘÍBĚH: Z Jaroslavle ho vyhodili jako NEPOTŘEBNÉHO, po TRAGÉDII se CHCE VRÁTIT!

 
Dva dny po tragédii, při které zahynul takřka celý tým Jaroslavle, už se začínají hlásit první hráči, kteří hodlají pomoci slavnému týmu zpět na nohy.
09.09.2011 09:30 |

podobné články

V Jaroslavli uctili památku zesnulých hokejistů: Kluci, nezapomeneme na vás!

 
Přesně rok po obrovské tragédii se v ruské Jaroslavli zastavil život. Rodiny, přátelé, fanoušci přišli uctít oběti letecké nehody, mezi nimiž byli i tři čeští hokejisté Jan Marek (†31), Josef Vašíček (†30) a Karel Rachůnek (†32). Vdova po posledním z nich, Kateřina Rachůnková a Vašíčkova přítelkyně Michaela Jajtnerová sebraly odvahu a byly přímo na místě.
08.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (409 článků) , Jan Marek (167 článků) , Josef Vašíček (166 článků) , Karel Rachůnek (187 článků)

Vdova po Patricku Swayzem se bude vdávat, zasnoubila se s klenotníkem

 
Sedmapadesátiletá Lisa Niemi prozradila, že ji o rok starší partner Albert DePrisco na Vánoce požádal o ruku. Vdova po Patricku Swayzem žije s klenotníkem už více než rok a půl. Další články k tématu: Vdova po Patricku Swayzem opět randí, našla si klenotníka Nejhorší na Patrickovi bylo jeho pití, říká vdova po Swayzem Smutek mě pohltil, jen plynu s proudem, říká vdova po Patricku Swayzem Patrickovi stále posílám esemesky, říká Swayzeho manželka Swayzemu se nesplnil největší sen, nestal se otcem Americký herec Patrick Swayze zemřel na rakovinu slinivky
30.12.2013 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (222 článků) , Lisa Niemi (49 článků)

Hokejová Slavia vyvěsila ke stropu O2 areny dres Josefa Vašíčka: Navždy náš...

 
Pocta v září zemřelému hokejistovi Josefu Vašíčkovi (†30), jenž zahynul při leteckém neštěstí hokejistů Jaroslavle, odstartovala první letošní extraligové derby mezi Slavií a Spartou.
19.10.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (166 článků)

Pocta Markovi, Vašíčkovi a Rachůnkovi: Zesnulí do Síně slávy!

 
Letecká katastrofa u ruské Jaroslavle předčasně utnula 7. září jejich životy, ještě řadu let mohli hrát hokej. Bohužel, jejich um si můžeme vychutnávat už jen na záznamech.
08.12.2011 12:10 |

podobné články

Kluci, hrajeme pro vás! Hokejisté i na MS 2012 vzpomínají na tragicky zesnulé spoluhráče!

 
4, 15, 63. Tak tahle čísla už v české hokejové reprezentaci nikdo nebude nosit. Patří Karlu Rachůnkovi, Janu Markovi a Josefu Vašíčkovi, kteří zahynuli při letecké katastrofě u ruské Jaroslavle v září loňského roku. I včerejší úvodní duel nároďáku s Dánskem (2:0) patřil jim – spoluhráčům, kamarádům…
05.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (409 článků) , Josef Vašíček (166 článků)

Vašíčkova snoubenka chce miliony, soud pokračuje

 
Okresní soud v Havlíčkově Brodě se dnes opět zabýval sporem kolem dědictví po hokejovém reprezentantovi Josefu Vašíčkovi. Před třemi lety tragicky zahynul při leteckém neštěstí u ruské Jaroslavle. O jeho dědictví, ve výši sta milionů korun se soudí rodiče hokejisty a jeho bývalá přítelkyně, která chce být uznána jako právoplatný dědic
27.11.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vašíček (166 článků)

Matka dvojčat Míša Maurerová je těhotná! Otce dítěte nicméně zarputile tají

 
Je hubená jako lunt, ale bříško se jí zakulatilo. Herečka Míša Maurerová (38) téměř čtyři měsíce tajila, že je těhotná. Své třetí miminko čeká s přítelem, kterého stále před veřejností tají.
28.06.2018 10:40 |

podobné články

Vdova po Patricku Swayzem opět randí, našla si klenotníka

 
Tři roky po smrti manžela se Lisa Niemi konečně zamilovala. Vdova po Patricku Swayzem nalezla novou lásku a její srdce si získal klenotník Albert DePrisco. Za hvězdu Hříšného tance přitom byla vdaná 34 let. Další články k tématu: Patrickovi stále posílám esemesky, říká Swayzeho manželka Nejhorší na Patrickovi bylo jeho pití, říká vdova po Swayzem Smutek mě pohltil, jen plynu s proudem, říká vdova po Patricku Swayzem Swayzemu se nesplnil největší sen, nestal se otcem Americký herec Patrick Swayze zemřel na rakovinu slinivky
07.10.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (222 článků) , Lisa Niemi (49 článků)

Míša Nosková: Už je to rok, co si udržuje štíhlou postavu bez diety. Chcete její recept?

 
Je to už rok, co jsme se poprvé dočetli, že populární zpěvačka Míša Nosková (30) má v pase jen 58 centimetrů. O to větším překvapením je fakt, že si Míša své míry hodné topmodelky stále drží. V minulosti u ní totiž zpravidla následoval JOJO efekt a opětovný nárůst váhy, jednou dokonce na neuvěřitelných 90 kilogramů! Co se tedy změnilo? Míša objevila přírodní doplněk stravy OBEZIN after diet, který jako jediný na českém trhu účinně zabraňuje JOJO efektu po každé dietě. Právě ten pomohl překonat kritické období, ve kterém k opětovnému nárůstu váhy dochází.
27.09.2013 07:35 |

podobné články

Míša (1) umírá na svalovou atrofii. „Je jako hadrová panenka,“ teskní otec a žádá pomoc

 
Dvojčátka Míša a Lukášek se narodila jako zdravá miminka. Po 25 dnech se ale Míša přestal hýbat. „Najednou byl jako hadrová panenka,“ vzpomíná zdrcený otec Michal pro Blesk Zprávy. Lékaři brzy zjistili, že se jedná o spinální svalovou atrofii toho nejzávažnějšího typu. Míša tak má před sebou jen pár měsíců života a rodiče prosí o pomoc. Svého syna by chtěli mít doma, to ale bez pomůcek nejde a na řadu z nich by museli kvůli administrativě čekat i čtyři měsíce. A to už by mohlo být pozdě.
03.02.2020 06:30 |

podobné články

Vdova Vanessa Bryant žaluje policisty: Na mobil fotili mrtvoly jejího manžela a dcery

 
Vanessa Bryant (37), vdova po basketbalové legendě Kobem Bryantovi (†41), zažalovala policii Los Angeles za to, že krátce po smrti manžela a dcery zveřejnili fotky z místa havárie. Vanessa požaduje odškodnění za psychickou újmu. Úřad šerifa není jediný, který vdova žalovala. Už měsíc po tragédii žalovala majitele vrtulníku, ve kterém o život přišli její nejbližší spolu s dalšími sedmi osobami.
09.05.2020 17:20 |

podobné články

Čajánek zařídil výhru Petrohradu, Vašíček Jaroslavle

 
Dva góly vsítil český centr do sítě týmu MVD Balašicha a pomohl tak hostům k výhře 4:0. Vašíček vystřelil výhru Jaroslavle.
19.10.2009 20:25 |

podobné články